aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Vriligy 60 mg
Vriligy 60 mg  Vriligy 60 mg 

Vriligy 60 mg

  • 14.00zł

  • 20 szt. lub więcej 13.00zł
  • 40 szt. lub więcej 12.00zł
  • 80 szt. lub więcej 11.00zł
  • 150 szt. lub więcej 10.00zł
  • 300 szt. lub więcej 9.00zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

0 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

 

 

Vriligy 60

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

140,00 zł

14,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

260,00 zł

13,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

480,00 zł

12,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

880,00 zł

11,00 zł

+ 20 szt.

150 tabletek

1 500,00 zł

10,00 zł

+ 37 szt.

300 tabletek

2 700,00 zł

9,00 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas działania:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

03/2023

 

 

Vriligy 60mg to znany i bardzo popularny lek, który wpływa na męski wytrysk podczas stosunku. Obecnie jest to jedyny lek, który rząd aprobuje w leczeniu przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Badania kliniczne wykazały, że po zastosowaniu Vriligy stosunek został przedłużony nawet trzykrotnie. Działanie dapoksetyny wykazano w tysiącach przypadków mężczyzn.

 

Podstawowym składnikiem Vriligy jest Dapoxetine. Ta substancja czynna została pierwotnie opracowana jako środek przeciwdepresyjny i dlatego wpływa na układ nerwowy w mózgu. Dapoksetyna działa jako selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego chemicznej serotoniny (hormonu szczęścia), jednocześnie łagodząc impulsy przekazywane z penisa do mózgu podczas stosunku. Zwiększając działanie serotoniny i zmniejszając przewodnictwo impulsów, pozwala kontrolować proces wytrysku i wpływać na czas trwania stosunku. Dużą zaletą jest dobra przyswajalność i szybkie wydalanie z organizmu. Dzięki swoim pozytywnym skutkom, oprócz leczenia zaburzeń fizycznych, poprawia również ogólny stan psychiczny człowieka.

 

Przedwczesny wytrysk jest chorobą przewlekłą, którą możemy kontrolować i leczyć środkami farmakologicznymi, umożliwiającymi kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem. Oznacza to, iż mężczyzna może wydłużyć czas, od momentu wprowadzenia prącia do pochwy, do momentu wytrysku nasienia. Właśnie czas ten, wydłuża Vriligy i stosunek staje satysfakcjonujący dla obojga partnerów. Przyczyny przedwczesnego wytrysku mają dwojakie przyczyny: psychiczne i organiczne. Jakość pożycia seksualnego mężczyzny uzależniona jest od wielu czynników, między innymi jego samopoczucia, relacji, które ma z innymi ludźmi i doświadczeniami, które zdobył w ciągu swojego życia.

 

Dawkowanie:

Zaleca się rozpoczęcie kuracji od dawki 60 mg. Jeśli efekty będą za duże, wtedy zmniejszyć dawkę do 30 mg, natomiast jeśli nie wystarczające, to nalezy zwiekszyć dawkę do 90 mg. Lek Vriligy może być przyjmowany razem z posiłkiem lub niezależnie od niego, na około 1 do 3 godz. przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Podczas stosowania leku należy unikać spożywania alkoholu

 

Działanie:

Dapoksetyna jest lekiem z grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Prostymi słowami Vriligy zatrzymuje impuls zwrotny do mózgu, który powoduje wytrysk. Ponadto lek polepsza stan emocjonalny, wzmacnia poczucie zadowolenia oraz dodaje sił. Vriligy sprawi, że mężczyzna oraz jego partnerka doznają nowych, bardziej wyrazistych uczuć podczas stosunku seksualnego, niż przed zastosowaniem tabletki. Preparat pozwala na eksperymentowanie oraz próbowanie nowych rzeczy w seksie. Mężczyzna i jego partnerka mogą być pewni, że po zastosowaniu leku wytrysk nie nastąpi za szybko. Jego efekt następuje dość szybko, a czas działania leku przekracza 4 godziny.

 

Przeciwwskazania:

 

Leku nie mogą zażywać osoby, które są uczulone na substancję czynną Dapoksetynę, lub u których stwierdzono zaburzenia czynności wątroby, schorzenia układu sercowo-naczyniowego, niedokrwienie serca, zaburzenia przewodzenia, wadę zastawkową. Vriligy, nie należy również stosować u chorych leczonych inhibitorami monoaminooksydazy lub inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny oraz innymi lekami o działaniu serotogenicznym.

Produkty Powiązane

Vriligy 60 mg
Niedostępny
Niedostępny