Unknown: html_entity_decode(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/html/facet365.com/public/catalog/controller/product/product.php on line 269 Vikalis VX 60 Zaufany sklep. Najtaniej ! Gratisy ! Tabletki na potencje i mocną erekcje bez recepty 60 mg tadalafil
aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Vikalis VX 60
Vikalis VX 60  Vikalis VX 60 

Vikalis VX 60

  • Producent: Shree Venkatesh
  • Kod Produktu: Tadalafil 60 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 19.00zł

  • 20 szt. lub więcej 18.00zł
  • 30 szt. lub więcej 17.00zł
  • 50 szt. lub więcej 15.00zł
  • 100 szt. lub więcej 13.00zł
  • 400 szt. lub więcej 9.00zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

1 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

Vikalis VX 60 Masz problemy z erekcją? Możemy Ci pomóc! Oferujemy skuteczny lek na potencję VIKALIS VX 60 mg tadalafil, któremu zaufało już wielu mężczyzn. Jego skład bazuje na substancji czynnej, znanej pod nazwą tadalafil. Należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, które oddziałują bezpośrednio na mechanizm erekcji. Chcesz wrócić do dobrej formy seksualnej?

 

Vikalis VX 60

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

190,00 zł

19,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

360,00 zł

18,00 zł

+ 5 szt.

30 tabletek

510,00 zł

17,00 zł

+ 7 szt.

50 tabletek

750,00 zł

15,00 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

1 300,00 zł

13,00 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

3 600,00 zł

9,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 60 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

03/2022

 

Przyczyny zaburzeń erekcji. Czy wiesz, już skąd ten problem? Problemy ze wzwodem dotyczą ok. 3 mln Polaków. Trudno jednak jednoznacznie stwierdzić, ilu Panów zmaga się z zaburzeniami erekcji. Wynika to tylko z niewielkiej grupy mężczyzn, którzy decydują się na leczenie. Większość w ukrycia próbuje pokonać samodzielnie swój męski problem. Sięgając po VIKALIS VX 60 mg tadalafil, rozpoczynasz skuteczną walkę o swoją pewność siebie, męskość i lepsze życie, nie tylko seksualne. Problemy z seksem przekładają się na nieporozumienia w związku. Czy wiesz, że bardzo wiele rozwodów jest właśnie z powodu zaniku życia seksualnego i podejrzenia zdrady, jaka się w takim momencie pojawia u partnerki? Przede wszystkim potrzebna jest szczera rozmowa o problemie. To może pomóc Ci znaleźć jego źródło.

Przyczyny zaburzeń erekcji w znaczącym stopniu zależą od wieku mężczyzny. Możemy podzielić je na dwie grupy, pierwsza to przyczyny organiczne, dotyczące 70-90% przypadków. Są związane z chorobami i przyjmowanymi lekami. Druga grupa to przyczyny psychogenne, do których zaliczamy wszelkie lęki, obawy oraz styl życia.

Kiedy warto stosować VIKALIS VX 60 mg tadalafil? W jakich przypadkach możesz liczyć na lek na erekcję?
• Nieprawidłowy styl życia: palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, zmęczenie, stres, brak zbilansowanej i zdrowej diety, ograniczony ruch fizyczny
• Cukrzyca
• Depresja
• Choroby układu sercowo-naczyniowego, jak np. miażdżyca czy nadciśnienie tętnicze
• Choroby endokrynologiczne, w tym choroby tarczycy i nadnerczy
• Choroby neurologiczne, do których zaliczamy m.in. stwardnienie rozsiane
• Choroby urologiczne, jak choroby nerek i rak stercza
• Wszelkiego rodzaju urazy narządów płciowych
• Przyjmowane leki związane z przewlekłymi chorobami, wśród nich są: leki przeciwdepresyjne, diuretyki i antagoniści.

W przypadku przyjmowanych leków, należy zachować ostrożność i przed zażyciem VIKALIS VX 60 mg tadalafil skonsultować się z lekarzem. Tadalafilu nie można łączyć z niektórymi lekami, z którymi wchodzi w niekorzystną dla zdrowia organizmu ludzkiego rekcje.

Skuteczny lek na problemy z erekcją - VIKALIS VX 60 mg tadalafil. Tadalafil jest substancją czynną, obecną w leku na erekcję VIKALIS VX 60. Substancja ta należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, które mają bezpośredni korzystny wpływ na mechanizm erekcji na poziomie komórkowym. Jest to lek stosowany w 3 przypadkach dotyczących zaburzeń erekcji:
1. Niezdolność do odbycia stosunku seksualnego ze względu na brak wzwodu
2. Trudności w osiągnięciu erekcji pomimo stymulacji seksualnej
3. Zbyt krótka erekcja uniemożliwiająca penetrację i będąca niewystarczającą, aby zaspokoić potrzeby partnerki.

Lek VIKALIS VX 60 mg tadalafil bierze czynny udział w mechanizmie erekcji, usprawniając cały proces, co skutkuje satysfakcjonującym stosunkiem seksualnym. Wzwód powstaje w wyniku kilku zmian, jakie zachodzą w organizmie mężczyzny podczas stymulacji seksualnej. Mózg wysyła sygnał do penisa, w którym uwalnia się tlenek azotu. Jest on transportowany do komórek mięśni gładkich, gdzie wywołuje aktywność enzymu odpowiadającego za produkcję cGMP. Jest to substancja, dzięki której naczynia krwionośne się rozszerzają, natomiast krew sprawnie napływa do ciał jamistych prąca. To sprawia, że wywołany zostaje wzwód. Ale jaka jest rola leku VIKALIS VX 60 mg tadalafil w całym tym procesie? Nie zawsze przebiega on tak dobrze. Bardzo często dochodzi do zakłóceń na etapie produkcji cGMP, a także szybkiego obniżenia się jego stężenia. Jeżeli nie jest ono wystarczająco wysokie, penis staje się wiotki. To, jak wiadomo, uniemożliwia odbycie stosunku seksualnego. VIKALIS VX 60 mg tadalafil dzięki właściwościom substancji aktywnej podtrzymuje wysokie stężenie cGMP i zapobiega jego obniżeniu. To sprawia, że penis dłużej zachowuje swoją sztywność i dzięki temu może dojść do stosunku, który jest przy tym bardziej satysfakcjonujący oraz dostarczający więcej przyjemności obojgu partnerom.

Przyjmowanie VIKALIS VX 60 mg tadalafil. Lek VIKALIS VX 60 mg tadalafil należy zawsze przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta i lekarza. Zaleca się, aby wcześniej skonsultować się ze specjalistą, który na podstawie Twojego stanu zdrowia i skali problemu wybierze najlepszą dla Ciebie dawkę. VIKALIS VX 60 występuje w kilku wariantach, które różnią się zawartością substancji czynnej. W tym przypadku w leku znajduje się aż 60 mg tadalafilu, jednak są odpowiedniki tego leku o mniejszej zawartości tego składnika. Aby stosowanie leku było nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne, warto wybrać najlepszą dla siebie dawkę z uwzględnieniem zdrowia swojego organizmu. Nie należy zaczynać przyjmowania tadalafilu od tak dużej dawki. Zaleca się pierwsze przyjęcie tadalafilu w dawce 10 mg lub 20 mg.

VIKALIS VX 60 mg tadalafil przyjmujemy na ok. 30-60 minut przed planowanym stosunkiem. W tym czasie tadalafil wchłania się w organizm i może aktywnie wpływać na mechanizm erekcji. Jego działanie utrzymuje się nawet do 36 godzin. Warto jednak pamiętać, że jest to uzależnione od kilku czynników. Zdarza się, że zwykłe zmęczenie czy stres może skrócić ten czas. Ponadto, na czas działania leku ma wpływ stan zdrowia mężczyzny i jego styl życia. Każdy przypadek traktujemy więc indywidualnie. Aby zwiększyć skuteczność leku VIKALIS VX 60 mg tadalafil, ogranicz spożywanie alkoholi wysokoprocentowych, szczególnie bezpośrednio przed stosunkiem. Zmień również swoją dietę na zdrowszą, wzbogacając ją o świeże warzywa i owoce, rezygnując z przetworzonych i tłustych produktów. Zacznij uprawiać sport, aby nie tylko wzmocnić mięśnie i poprawić swoją sylwetkę, ale też mieć lepszą kondycję i wydolność, które przydają się też w sferze seksualnej.

Sprawdź, czy możesz bezpiecznie stosować VIKALIS VX 60 mg tadalafil. Nie każdy mężczyzna może stosować lek na erekcję VIKALIS VX 60 mg tadalafil. Istnieje kilka przeciwwskazań, które uniemożliwiają bezpieczne przyjmowanie tego środka. Są to przewlekłe choroby oraz stosowane leki. Wynika to z silnego działania leku oraz dużej zawartości substancji czynnej. Najważniejsze jest Twoje zdrowie, dlatego jeżeli zmagasz się z jakąś chorobą lub/i przyjmujesz regularnie leki, koniecznie skonsultuj się z lekarzem, któremu przedstawisz swój problem i chęć stosowania leku VIKALIS VX 60 mg tadalafil. Może się okazać, że konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań, które potwierdzą lub wykluczą u Ciebie przeciwwskazania do przyjmowania VIKALIS VX 60.

Leku nie mogą stosować panowie, którzy chorują na:
• Niekontrolowane ciśnienie krwi
• Zwyrodnieniowe zmiany siatkówki oka
• Ich ciśnienie tętnicze utrzymuje się na bardzo niskim poziomie, nie przekracza 90/50 mmHg
• Chorobę niedokrwienną serca
• Złośliwą arytmię komorową
• Niewydolność krążenia
• Niewydolność nerek
• Niewydolność wątroby.

Co więcej, lek VIKALIS VX 60 mg tadalafil może wywołać niepożądane reakcje organizmu w przypadku tendencji do zwężania się zastawki aortalnej podczas wysiłku fizycznego i przy silnych emocjach. Nie zaleca się jego stosowania przez 2 tygodnie od dnia, w którym miał miejsce zawał mięśnia sercowego lub udar mózgu. Reakcje alergiczne zaobserwowano u osób uczulonych na tadalafil i inne substancje obecne w leku. Ponadto, przyjmowanie VIKALIS VX 60 mg tadalafil nie jest wskazane przy stosowaniu innych, konkretnych, wymienianych przez producenta lekach. Dotyczy to m.in. leków na nadciśnienie płucne, czyli Revatio i Riociguat. Obniżają one ciśnienie tętnicze, podobnie jak substancja czynna tadalafil. Podobne działanie wykazują alfa brokery oraz inne inhibitory fosfodiesterazy typu 5. Szczególną ostrożność należy też zachować przy inhibitorach proteazy, które stosuje się w przypadku wirusa HIV, ale też innych chorób. Tadalafil wchodzi z nimi w reakcje, ale tylko, jeżeli występuje w wyższej dawce. Dlatego też u wielu panów, którzy zażywają inhibitory proteazy, ogranicza się dawkę VIKALIS VX 60 mg tadalafil. Nie ma zatem konieczności całkowitej rezygnacji z leku na erekcję.

Trzeba również wiedzieć, że przy przyjmowaniu VIKALIS VX 60 mg tadalafil nie można równocześnie dostarczać do organizmu donorów tlenku azotu. Są to substancje, które znajdziemy w narkotykach i środkach odurzających, odpowiadają za poprawę nastroju. Jednocześnie jednak mają wpływ na zdolność seksualną. Potęguje to działanie tadalafilu i zwiększa wyraźnie ryzyko wystąpienia długotrwałej, ale - niestety - bardzo bolesnej erekcji.

Unikaj skutków ubocznych. Aby uniknąć niepożądanego działania leku VIKALIS VX 60 mg tadalafil, należy bardzo dokładnie zapoznać się ze wszystkimi przeciwwskazaniami i stosować się do wszystkich zaleceń producenta leku i lekarza. Tylko wówczas przyjmowanie środka będzie bezpieczne, a Ty zyskasz szansę na powrót do sprawności seksualnej. Skutki uboczne przy VIKALIS VX 60 mg tadalafil występują rzadko i tylko w wyżej wymienionych okolicznościach. Jak wynika z badań i obserwacji, najczęściej dochodzi do pojawienia się bólu i zawrotów głowy, zaczerwienienia na twarzy i uczucia zatkanego nosa. Może też dojść do osłabienia wzroku, pojawienia się wysypki, senności, nadmiernego zmęczenia, podrażnienia oczu i arytmii. Najrzadziej zaobserwowano krwawienie z nosa, obniżenie i podwyższenie ciśnienia oraz chwilową utratę pamięci.

Tanio i bez recepty – VIKALIS VX 60 mg tadalafil na Twoje problemy! Znalazłeś rozwiązanie swojego męskiego problemu? Nasza apteka internetowa jest dla Ciebie czynna przez całą dobę. W dowolnym momencie, możesz kupić VIKALIS VX 60 mg tadalafil, w dodatku jest to lek dostępny u nas bez recepty. Obowiązująca promocja sprawia, że u nas otrzymasz go najtaniej. Dołączamy do zakupu również atrakcyjne gratisy, dzięki którym wyrażamy wdzięczność za zaufanie. Nasz sklep online troszczy się o swoich klientów. Służymy pomocą, zamówienia realizujemy szybko i zapewniamy krótki czas dostawy. Leki pakujemy w nieoznaczone opakowania, są uniwersalne i w żaden sposób nie wskazują na zawartość.

Tagi: VIKALIS VX 60, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, Vikalis VX, TADALAFIL,

Vikalis VX 60
Niedostępny
Niedostępny