Unknown: html_entity_decode(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/html/facet365.com/public/catalog/controller/product/product.php on line 269 Vikalis VX 40 Zaufany sklep. Najtaniej ! Gratisy ! Tabletki na potencje i mocną erekcje bez recepty 40 mg tadalafil
aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Vikalis VX 40
Vikalis VX 40  Vikalis VX 40  Vikalis VX 40 

Vikalis VX 40

  • Producent: Shree Venkatesh
  • Kod Produktu: Tadalafil 40 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 17.50zł

  • 10 szt. lub więcej 15.00zł
  • 20 szt. lub więcej 14.00zł
  • 30 szt. lub więcej 13.00zł
  • 50 szt. lub więcej 11.00zł
  • 100 szt. lub więcej 9.00zł
  • 400 szt. lub więcej 7.00zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

1 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

Vikalis VX 40 Zaburzenia erekcji wciąż są tematem, który nie jest chętnie poruszany przez panów, nawet przez tych, a może przede wszystkim przez tych, których bezpośrednio problem dotyczy. Zaburzenia potencji mają bezpośredni wpływ na spadek pewności siebie oraz obniżenie poczucia własnej wartości. Jeżeli taki mężczyzna znajduje się w stałym związku wzrasta ryzyko nieporozumień oraz zakłóceń w komunikacji. Kobieta niebędąca świadoma przyczyny niezdolności do odbycia stosunku seksualnego przez swojego partnera, szuka jej sama, koncentrując się niestety bardzo często na braku pociągu fizycznego, a nawet zdradzie. Zatem nie jest to problem tylko mężczyzny, ale też jego partnerki. Jeżeli również się z nim zmagasz, koniecznie powinieneś odbyć z nią poważną i szczerą rozmowę. To pomoże Ci uporać się z problemem.

 

Vikalis VX 40

 

od 1 do 9 tabletek cena: 17,50 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

150,00 zł

15,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

280,00 zł

14,00 zł

+ 5 szt.

30 tabletek

390,00 zł

13,00 zł

+ 7 szt.

50 tabletek

550,00 zł

11,00 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

900,00 zł

9,00 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

2 800,00 zł

7,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 40 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

12/2022

 

Na potencję stosuje się leki, które wpływają bezpośrednio na mechanizm erekcji. Wśród nich jest VIKALIS VX 40 mg tadalafil, który ma w swoim składzie jeden z inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. To substancje aktualnie uznawane za najbardziej skuteczne w leczeniu impotencji.

Zaburzenia wzwodu. Czego jeszcze o nich nie wiesz? Zaburzenie wzwodu jest stanem, kiedy mężczyzna traci zdolność do osiągnięcia pełnego wzwodu lub jego utrzymania. Przyczyny tego mogą być różne, zarówno o podłożu emocjonalnym i psychogennym, jak też fizycznym i organicznym. Panowie, którzy stosują lek na erekcję VIKALIS VX 40 mg tadalafil, wspominają, iż pomaga on niezależnie od wieku. Wśród tej grupy są mężczyźni po 50. i 60. roku życia, u których jest już wyraźny deficyt testosteronu. Zmagają się z chorobami układu sercowo-naczyniowego, często dotyczącego niskiego i wysokiego ciśnienia. Przyczyn zaburzenia erekcji należy się też doszukiwać w chorobach endokrynologicznych i neurologicznych. W grupie podwyższonego ryzyka znajdują się też panowie z cukrzycą i chorobami urologicznymi.

VIKALIS VX 40 mg tadalafil znalazł swoje zastosowanie również w leczeniu zaburzeń potencji u młodych panów. U nich również niezdolność do odbycia stosunku seksualnego nie jest zjawiskiem zdarzającym się już tylko sporadycznie. Coraz częściej obserwujemy problemy ze wzwodem wynikające ze stanów lękowych i obaw przed niezaspokojeniem potrzeb i oczekiwań swojej partnerki. Brak doświadczenia powoduje, że panowie nie są w stanie się wystarczająco otworzyć przed swoją partnerką. Musisz też wiedzieć, że Twój problem może mieć podłoże w Twoim trybie życia. Jeżeli palisz papierosy, pijesz dużo wysokoprocentowego alkoholu, nie jesteś aktywny i stronisz od sportu, a także masz stresującą pracę i jesteś często zmęczony, to również możesz mieć problemy z erekcją.

A jak rozpoznać, że problem dotyczy również Ciebie? Są trzy podstawowe objawy zaburzenia wzwodu. Pierwsza z nich, to brak możliwości jego osiągnięcia, największy ze wszystkich problemów, jakie możemy wyróżnić w tym zakresie. Drugi to brak erekcji, pomimo iż mężczyzna odczuwa podniecenie seksualne. Ostatnim jest problem z utrzymaniem erekcji, pojawia się, ale trwa zbyt krótko, żeby zaspokoić partnerkę. Czy to możliwe? Jak VIKALIS VX 40 mg tadalafil wpływa na organizm mężczyzny? Wszystkie te przyczyny mają jednak jeden wspólny skutek – problemy z potencją. Wynikają one z zaburzeń mechanizmu erekcji, który jest procesem złożonym, bierze w nim udział wiele substancji oraz zaangażowane są różne narządy i układy, znajdujące się w organizmie człowieka, muszą ze sobą współpracować. VIKALIS VX 40 mg tadalafil oddziałuje na ten mechanizm na poziomie komórkowym. Jest to możliwe dzięki zawartej w leku substancji czynnej, tadalafilowi. To on odpowiada za utrzymanie wysokiego stężenia jednej z ważniejszych substancji, jaka bierze udział w procesie erekcji – cGMP. Zaczyna się on jednak od wysłania sygnału z mózgu do prącia o stymulacji seksualnej, na skutek czego zostaje uwolniony tlenek azotu. Dostaje się on do komórek mięśni gładkich, gdzie dochodzi do aktywacji enzymu odpowiedzialnego za produkcję wspomnianego cGMP. W tym czasie naczynia krwionośne się rozszerzają, co przekłada się na usprawniony transport krwi do ciał jamistych prącia. Wtedy dochodzi do wzwodu. Penis staje się wiotki, jeżeli stężenie cGMP się obniża. Procesowi temu zapobiega i spowalnia go lek VIKALIS VX 40 mg tadalafil. To dlatego jest to środek, który umożliwia odbycie stosunku seksualnego, ale też gwarantuje lepsze i większe doznania.

Sposób przyjmowania leku na erekcję. VIKALIS VX 40 mg tadalafil, jak każdy inny lek, należy przyjmować w określony sposób, zalecany przez producenta. Substancja aktywna w nim zawarta potrzebuje ok. 30-60 minut, aby wchłonąć się w organizm. Dlatego też lek przyjmujemy do godziny wcześniej przed planowanym stosunkiem seksualnym. Zaleca się, aby w tym czasie nie spożywać dużej ilości wysokoprocentowego alkoholu i unikać tłustych oraz ciężkostrawnych potraw. Może to ograniczyć skuteczność leku VIKALIS VX 40 mg tadalafil lub skrócić jego działanie. W najlepszych okolicznościach środek będzie działał nawet przez 36 godzin. Jeśli działanie będzie niewystarczające, można zwiększyć jego dawkę. Należy pamiętać, że aby lek zadziałał prawidłowo, niezbędne jest podniecenie seksualne.

40 mg tadalafilu to dawka zwiększona przez producenta, którą można przyjąć raz na dobę. Zwiększamy ją tylko po wcześniejszej konsultacji z lekarzem, który na podstawie analizy naszego stanu zdrowia, stwierdzi, czy jest to bezpieczne. Niekiedy konieczne okazuje się też zmniejszenie dawki. Wynika to najczęściej ze stanu zdrowia pacjenta lub też przyjmowania przez niego innych leków, które z tadalafilem wchodzą w określone reakcje, niebezpieczne dla zdrowia mężczyzny.
• Przyjmuj na 30-60 minut przed planowanym stosunkiem
• Ogranicz bezpośrednio przed przyjęciem leku spożywanie alkoholu oraz tłustych i ciężkostrawnych potraw
• Pamiętaj, że lek działa tylko przy stymulacji seksualnej
• Jego działanie maksymalni wynosi 36 godzin.

Stosowanie VIKALIS VX 40 mg tadalafil a inne leki i choroby. Nie powinno się łączyć leku VIKALIS VX 40 mg tadalafil z niektórymi środkami leczniczymi. Zawarte w nich składniki wchodzą ze są w reakcje, mające niekorzystny wpływ na zdrowie człowieka oraz mechanizmy, jakie w nich zachodzą. VIKALIS VX 40 mg tadalafil został uznany za lek bezpieczny dla zdrowia człowieka, jednocześnie jednak zostały wskazane konkretne przeciwwskazania do jego stosowania. Istnieją też skutki uboczne, które mogą wystąpić, jeżeli mężczyzna nie będzie stosował się do zaleceń producenta i specjalisty.

Leku VIKALIS VX 40 mg tadalafil nie łączymy z Revatio i Riociguat, lekami stosowanymi w leczeniu nadciśnienia płucnego. Mają one zdolność do obniżania ciśnienia tętniczego, czyli oddziałują na organizm w podobny sposób jak tadalafil. Istnieje więc ryzyko osiągnięcia niebezpiecznie niskich wartości ciśnienia, zagrażających zdrowiu i życiu człowieka. Co więcej, VIKALIS VX 40 mg tadalafil nie powinno się stosować równocześnie z donorami tlenku azotu. Znajdziemy je w środkach odurzających i narkotykach, to one poprawiają nastrój, jak też wpływają na zdolność seksualną. To powoduje, że może ona być na tyle duża w połączeniu z działaniem tadalafilu, że erekcja będzie długotrwała i bardzo bolesna. Należy też zrezygnować z leku w przypadku, jeżeli stosujesz alfa brokery bądź też inne inhibitory fosfodiesterazy typu 5, które mają podobne działanie do tadalafilu, obniżają ciśnienie tętnicze. Mniejszą dawkę VIKALIS VX 40 mg tadalafil zaleca się przy zażywaniu inhibitorów proteazy, np. u panów z wirusem HIV. Nie zawsze trzeba całkowicie zrezygnować z przyjmowania VIKALIS VX 40.

VIKALIS VX 40 mg tadalafil nie może być też stosowany, jeżeli chorujesz na jedną z wymienionych w przeciwwskazaniach chorób. Są to przede wszystkim niekontrolowane ciśnienie krwi, zbyt niskie ciśnienie krwi, które utrzymuje się na poziomie niższym niż 90/50 mmHg, choroba niedokrwienna serca, niewydolność krążenia i złośliwą arytmię komorową. Skutki uboczne mogą się pojawić w momencie stosowania leku przy silnej niewydolności nerek lub wątroby oraz zmianach zwyrodnieniowych siatkówki oka. Zaleca się wstrzemięźliwość od przyjmowania VIKALIS VX 40 mg tadalafil na dwa tygodnie od przebytego zawału mięśnia sercowego i udaru mózgu. Do przeciwwskazań zaliczamy też zwężanie się zastawki aortalnej przy wysiłku fizycznym i silnych emocjach. Leku nie mogą stosować też mężczyźni, którzy są uczuleni na tadalafil bądź inny składnik, jaki znajduje się w leku.

Niepożądane działanie leku VIKALIS VX 40 mg tadalafil. Przyjmowanie VIKALIS VX 40 mg tadalafil pomimo przeciwwskazań lub w niewłaściwy sposób, np. stosując zwiększoną dawkę bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem, może skutkować wystąpieniem niepożądanych działań. Mamy z nimi do czynienia rzadko, jednak warto mieć świadomość ryzyka ich wystąpienia. Wśród nich pojawiają się bóle i zawroty głowy, zaczerwienienia twarzy, uczucie zatkanego nosa, wymioty, nudności, osłabienie wzroku, senność, zmęczenie, arytmia, krwawienie z nosa, chwilowa utrata pamięci, wzrost i obniżenie się ciśnienia, a także udar.

Promocja! VIKALIS VX 40 mg tadalafil tanio i bez recepty. Gwarantujemy, że nasza apteka internetowa oferuje lek na erekcję VIKALIS VX 40 mg tadalafil najtaniej. Promocja, która obowiązuje, jest skierowana do wszystkich panów, którzy szukają skutecznego środka do walki ze swoim męskim problemem. Ułatwiamy dostęp do sprawdzonych środków na potencję, dzięki czemu pomogliśmy już wielu panom w powrocie do sprawności seksualnej. VIKALIS VX 40 mg tadalafil to jeden z leków, który spotyka się z dużym zainteresowaniem klientów. Nasz sklep online dołącza do niego atrakcyjne gratisy, które są naszym podziękowaniem za Twoje zaufanie. Realizujemy zamówienia szybko, oferując też pomoc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości na każdym etapie procesu zakupowego. Leki pakujemy w uniwersalne, nieoznaczone opakowania. Nie znajduje się na nich żadna informacja, wskazująca na ich zawartość.

Zaburzenia erekcji to nie problem, który należy zaakceptować. Sfera seksualna jest niezwykle istotna w związku, to bardzo często ona odpowiada za powodzenie w budowaniu relacji. Sprawdź, jak pomóc Ci może VIKALIS VX 40 mg tadalafil i jak bardzo zmieni on Twoje życie.

Produkty Powiązane

Tagi: VIKALIS VX 40, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, Vikalis VX, TADALAFIL,

Vikalis VX 40
Niedostępny
Niedostępny