aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Vikalis VX 20
Vikalis VX 20  Vikalis VX 20  Vikalis VX 20 

Vikalis VX 20

 • Producent: Shree Venkatesh
 • Kod Produktu: Tadalafil 20 mg
 • Dostępność: W magazynie
 • 16.00zł

 • Bez podatku: 16.00zł

 • 10 szt. lub więcej 12.00zł
 • 20 szt. lub więcej 11.00zł
 • 30 szt. lub więcej 10.00zł
 • 50 szt. lub więcej 9.00zł
 • 100 szt. lub więcej 8.00zł
 • 400 szt. lub więcej 6.00zł1 Opinii / Napisz opinię

Vikalis VX 20 jest lekiem stosowanym w zaburzeniach wzwodu u dorosłych mężczyzn. Substancją czynną preparatu jest Tadalafil w dawce 20 mg. Dokładnie taka sama ilość substancji czynnej znajduje się w znanym i popularnym leku Cialis. Vikalis VX 20 mg tadalafil charakteryzuje się długotrwałym działaniem co nadało mu nazwę tabletki weekendowej. Wzwód, po podnieceniu seksualnym, utrzymuję się do 36 godzin. Vikalis VX 20 mg tadalafil znacznie poprawia erekcję u mężczyzn z łagodnymi, średnimi i dużymi zaburzeniami.

 

Vikalis VX 20

 

od 1 do 9 tabletek cena: 16,00 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

120,00 zł

12,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

220,00 zł

11,00 zł

+ 5 szt.

30 tabletek

300,00 zł

10,00 zł

+ 7 szt.

50 tabletek

450,00 zł

9,00 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

800,00 zł

8,00 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

2 400,00 zł

6,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

03/2024

 

Lek Vikalis VX 20 mg tadalafil jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn mających problemy z erekcją, czyli z niezdolnością do uzyskania lub utrzymania odpowiednio długiej erekcji prącia. Należy pamiętać, iż w celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Przeciwwskazanie występuję gdy pacjent przyjmuje azotany organiczne w jakiejkolwiek formie lub donorów tlenku azotu, takie jak azotyn amylu. Jest to grupa leków stosowana w leczeniu dusznicy bolesnej (ból w klatce piersiowej). Wykazano, że Vikalis VX - tadalafil zwiększa działanie tych leków. Jeśli pacjent przyjmuje azotany w jakiejkolwiek formie, lub nie jesteś pewien, skontaktuj się z lekarzem. Jeśli masz poważne choroby serca lub pacjent przebył ostatnio zawał serca. Jeśli niedawno miał wylew. Jeśli masz niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi. Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na tadalafil lub którykolwiek z pozostałych składników Vikalis VX 20 mg tadalafil. Jeśli masz lub kiedykolwiek utratę wzroku z powodu nie tętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION).

Zalecana dawka początkowa to 20 mg. Lek zaczyna działać po około 30 min. od spożycia. Samo zażyczycie leku nie wywołuje erekcji. Do erekcji dochodzi po podnieceniu seksualnym. Działanie leku utrzymuję się do 36 godzin.

O zaburzeniach erekcji mówimy w kontekście niezdolności do odbycia stosunku seksualnego pomimo stymulacji seksualnego. Dochodzi do zaburzenia mechanizmu erekcji, w związku z czym do ciał jamistych prącia nie napływa odpowiednia ilość krwi, a także potrzebne substancje znajdujące się w organizmie, nie wykazują wystarczająco wysokiego stężenia. To właśnie od tych czynników m.in. zależy powodzenie w osiągnięciu i utrzymaniu wzwodu. Przyczyny mogą mieć podłoże organiczne i psychogenne. Pierwsze występuje w aż 70-90% przypadków. Dotyczy mężczyzn w wieku starszym, po 40-50 roku życia. Jest to uwarunkowane zarówno zaburzeniami hormonalnymi, głównie obniżeniem się stężenia testosteronu, jak też chorobami układu sercowo-naczyniowego oraz chorobami neurologicznymi i endokrynologicznymi. Na powodzenie w sferze seksualnej wpływ ma też cukrzyca i przebyte choroby urologiczne. Ryzyko impotencji wzrasta przy zażywaniu niektórych leków. Jest to spowodowane aktualnym stanem zdrowia mężczyzny. U młodszego pokolenia problemy ze wzwodem należy powiązać z lękiem i obawami przez seksem, które wynikają z braku doświadczenia. Duże znaczenie ma też styl życia, a wiec odpowiednia dieta, nałogi, stres i przemęczenie. W celu poprawy erekcji stosuje się konkretne leki, które w składzie zawierają inhibitory fosfodiesterazy typu 5, do których należy tadalafil. Jest on obecny również w leku na potencję VIKALIS VX 20.

Lek na zaburzenia erekcji. VIKALIS VX 20 mg tadalafil swoje działanie zawdzięcza substancji aktywnej – tadalafilowi. Należy ona do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, które są substancjami uznawanymi za najbardziej skuteczne w leczeniu zaburzeń erekcji. Lek jest przeznaczony dla panów w każdym wieku, którzy ukończyli 18 lat. Wspomaga erekcję na poziomie komórkowym, pomagając osiągnąć wzwód, niezależnie od przyczyny problemu. VIKALIS VX 20 mg tadalafil działa skutecznie, jeżeli mężczyzna wykazuje całkowitą niezdolność do odbycia stosunku seksualnego bądź ma trudności w osiągnięciu wzwodu lub jego utrzymaniu przez dłuższy czas. Aby jednak lek oddziaływał na organizm w określony sposób, konieczna jest stymulacja seksualna. Podczas stymulacji seksualnej dochodzi do komunikacji mózgu z penisem, a dokładnie do wysłania przez mózg do niego określonych sygnałów, które wywołują uwalnianie tlenku azotu. Pierwiastek jest w kolejnym etapie złożonego procesu transportowany do komórek mięśni gładkich, gdzie następuje aktywacja enzymu odpowiadającego za produkcję cGMP. Wytworzona zostaje najważniejsza substancja dla powodzenia odbycia stosunku seksualnego. Za jej sprawą naczynia krwionośne się rozszerzają, co jest równoznaczne z usprawnieniem przepływu krwi i tym samym dostarczeniu jej do ciał jamistych prącia. Tylko wówczas może pojawić się wzwód. Utrzymywany jest dzięki cGMP. Kiedy stężenie tej substancji się obniża, penis staje się wiotki i niemożliwe jest odbycie lub kontynuowanie stosunku seksualnego. VIKALIS VX 20 mg tadalafil zapobiega takim sytuacjom. Dzięki niemu stężenie cGMP przez dłuższy czas utrzymuje się na wysokim poziomie. To powoduje, iż nie tylko mężczyzna może uprawiać seks, ale będzie on trwał dłużej. Doznania i satysfakcja obu partnerów wyraźni wzrastają.

Prawidłowe stosowanie leku VIKALIS VX 20 mg tadalafil. Skuteczne działanie! Leku VIKALIS VX 20 mg tadalafil nie stosujemy regularnie, a tylko bezpośrednio przed planowanym stosunkiem seksualnym. Substancja aktywna potrzebuje czasu, aby mogła się wchłonąć w organizm, dlatego należy tabletkę spożyć na ok. 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Najlepiej w tym czasie nie pić dużych ilości wysokooprocentowanego alkoholu oraz zrezygnować z tłustych i ciężkostrawnych potraw. Czas działania leku jest uzależniony od stanu zdrowia mężczyzny, prowadzonego przez niego trybu życia oraz aktualnego samopoczucia i poziomu zmęczenie. VIKALIS VX 20 mg tadalafil może swoją skuteczność wykazywać nawet do 36 godzin! dawka 20 mg jest zazwyczaj stosowana na początku terapii, aby określić właściwą wielkość dawki dla danego mężczyzny. Jeśli działanie będzie niewystarczające, można zwiększyć jego dawkę. Należy pamiętać, że aby lek zadziałał prawidłowo, niezbędne jest podniecenie seksualne.

VIKALIS VX 20 mg tadalafil – przeciwwskazania. Stosując lek VIKALIS VX 20 mg tadalafil, trzeba uwzględnić w dawkowaniu oraz bezpieczeństwie jego przeciwwskazania, o których w ulotce pisze producent. Są one ważne ze względu na wpływ substancji aktywnej nie tylko na mechanizm erekcji, ale też na inne organy i układy w organizmie człowieka. Oznacza to, że lek będzie wykazywał tylko wtedy pożądane działanie, jeżeli będzie zażywany zgodnie z zaleceniami producenta i lekarza. W przeciwnym razie mogą pojawić się skutki uboczne, które zagrażają zdrowiu, a nawet życiu człowieka. VIKALIS VX 20 zawiera 20 mg tadalafilu, co jest stosunkowo niewielką dawką o niewielkim ryzyko wystąpienia niepożądanego działania. Przede wszystkim do przeciwwskazań zaliczamy choroby, będące bezpośrednio związane z układem sercowo-naczyniowym. Jest to spowodowane działaniem tadalafilu, który obniża ciśnienie tętnicze. Jednak istnieją jeszcze inne zmiany w organizmie człowieka, które mogą zmusić mężczyznę do rezygnacji z przyjmowania leku lub też zmniejszenia jego dawki. Sprawdź więc, czy Ty możesz bezpiecznie przyjmować lek VIKALIS VX 20 mg tadalafil! Do przeciwwskazań zaliczamy:
• Niekontrolowane ciśnienie krwi, które niezależnie od nas niebezpiecznie wzrasta i obniża się, osiągając niekorzystne dla organizmu człowieka wartości
• Niskie ciśnienie tętnicze, które utrzymuje się na poziomie nie wyższym niż 90/50 mmHg
• Zdiagnozowane zwyrodnieniowe zmiany siatkówki oka
• Przebyty w ostatnich 2 tygodniach zawał mięśnia sercowego lub udar mózgu
• Na skutek silnych emocji i wysiłku fizycznego zwężanie się zastawki aortalnej
• Silna niewydolność wątroby lub nerek
• Inne choroby układu sercowo-naczyniowego, do których zaliczamy, m.in. złośliwą arytmię komorową, chorobę niedokrwienną serca i niewydolność krążenia
• Uczulenie na substancje, jakie są zawarte w leku VIKALIS VX 20 mg tadalafil. Należy zwrócić uwagę na wszystkie składniki, nie tylko na tadalafil, substancję czynną i o najsilniejszym działaniu i wpływie na ludzki organizm spośród wszystkich wykorzystanych do produkcji leku.

VIKALIS VX 20 a inne leki. Leku VIKALIS VX 20 mg tadalafil nie powinno się również łączyć z niektórymi innymi środkami leczniczymi, które stosuje się w leczeniu farmakologicznych przy wielu chorobach. Mogą one wchodzić ze sobą w reakcje niebezpieczne dla zdrowia człowieka i prawidłowego funkcjonowania jego organizmu. Jeżeli zażywasz inne leki, skonsultuj się z lekarzem, aby potwierdzić możliwość korzystania z VIKALIS VX 20 mg tadalafil lub ją wykluczyć. W ten sposób unikniesz pojawienia się ewentualnych skutków ubocznych, natomiast działanie leku będzie nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne. Nie stosuje się leku VIKALIS VX 20 mg tadalafil przy nadciśnieniu płucnych, kiedy równocześnie prowadzone jest leczenie farmakologiczne z wykorzystaniem takich leków, jak Riociguat i Revatio. To środki, które - podobnie jak VIKALIS VX 20 - obniżają ciśnienie krwi. Konsekwencją może być za niskie ciśnienie tętnicze, co objawia się bólem i zawrotami głowy, a także utratą przytomności. Na przeciwwskazania szczególną uwagę powinni również zwrócić mężczyźni z wirusem HIV. W leczeniu stosuje się inhibitory proteazy, w innych chorach również. W połączeniu z tadalafilem istnieje ryzyko pojawienia się niepożądanego działania. Jednak nie zawsze istnieje konieczność rezygnacji ze stosowania leku na erekcję. Możliwe jest jedynie ograniczenie dawki do minimum. VIKALIS VX 20 mg tadalafil zawiera niewielką dawkę substancji aktywnej, dlatego może się okazać, że lekarz potwierdzi bezpieczeństwo jego przyjmowania. Na działanie leku wpływ mają też donory tlenku azotu. One z kolei są obecne w narkotykach i odpowiadają za poprawę nastroju. Jednocześnie jednak wpływają na zdolność seksualną. Zatem jeżeli połączymy je z tadalafilem, reakcja organizmu może być bardzo nieprzyjemna w skutkach. Istnieje ryzyko pojawienia się długotrwałej erekcji, której towarzyszy silny ból członka. Ciśnienie obniżają też alfa brokery oraz inne inhibitory fosfodiesterazy typy 5. Jeżeli je stosujesz, nie możesz przyjmować VIKALIS VX 20 mg tadalafil.

Możliwe skutki uboczne. Już wiesz, czy możesz bezpiecznie stosować VIKALIS VX 20 mg tadalafil. Warto jednak wiedzieć również, jak rozpoznać, że lek niekorzystnie wpływa na nasz organizm. Jak sygnalizuje on brak akceptacji tadalafilu? Niestosowanie się do zaleceń producenta i lekarza niekiedy doprowadza do pojawienia się pożądanej reakcji organizmu. Zdarza się to w niewielu przypadkach, ponieważ zazwyczaj lek pacjenci spożywają z uwzględnieniem ewentualnych przeciwwskazań. VIKALIS VX 20 mg tadalafil powinien być nie tylko skuteczny w swoim działaniu, ale też bezpieczny. To kwestia Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Przy stosowaniu leku VIKALIS VX 20 mg tadalafil pomimo przeciwwskazań lub w niedostosowanej do swojego organizmu i stanu zdrowia dawce najczęściej pojawiają się bóle i zawroty głowy. Może też wystąpić niestrawność, a także zaburzenia widzenia. Na twarzy pojawiają się też zaczerwienienia. W umiarkowanym stopniu zaobserwowano, że u panów występuje wysypka, senność, podrażnienie oczu, zmęczenie, arytmia czy bóle mięśni. Najrzadziej z kolei dochodzi do chwilowej utraty pamięci, wzrostu lub obniżenia się ciśnienia oraz udaru.

Bezpiecznie, dyskretnie, skutecznie i tanio! Wybierz VIKALIS VX 20 mg tadalafil! Lek VIKALIS VX 20 mg tadalafil jest skutecznym środkiem w leczeniu zaburzeń erekcji. Poprawia sprawność seksualną panów, bezpośrednio oddziałując na mechanizm erekcji na poziomie komórkowym. Jest jednym z najczęściej wybieranych leków. U nas kupisz go najtaniej, a dodatkowo nasza apteka internetowa oferuje go bez recepty. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób możemy pomóc większej grupie mężczyzn wrócić do sprawności seksualnej, a tym samym zmienić ich życie. Nasz sklep online dołącza do każdego zamówienia gratisy, to promocja dla naszych klientów, którzy obdarzyli nas dużym zaufaniem. Realizujemy zamówienia szybko, ale też z uwzględnieniem oczekiwań naszych klientów. Leki pakujemy w nieoznaczone naszymi znakami firmowymi opakowania. Działamy więc zarówno skutecznie, jak też dyskretnie. Bądź mężczyzną, który zawsze staje na wysokości zadania. Wybierz VIKALIS VX 20 mg tadalafil!

Zbyszek 05/07/2019

Nie lubię przepłacać. Wypróbowałem Vikalis VX 20 i polecam.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Tagi: VIKALIS VX 20, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, Vikalis VX, TADALAFIL,

Vikalis VX 20
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka