aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
VIDALISTA 80
VIDALISTA 80  VIDALISTA 80 

VIDALISTA 80

  • 19.00zł

  • Bez podatku: 19.00zł

  • 10 szt. lub więcej 17.00zł
  • 20 szt. lub więcej 15.00zł
  • 40 szt. lub więcej 14.00zł
  • 80 szt. lub więcej 13.00zł
  • 150 szt. lub więcej 11.00zł
  • 300 szt. lub więcej 9.00zł4 Opinii / Napisz opinię

VIDALISTA 80 Pomimo stymulacji seksualnej nie jesteś w stanie odbyć stosunku seksualnego? Nie pojawia się u Ciebie wzwód bądź jest on zbyt słaby, aby doszło do penetracji? Jeżeli tak, to może to oznaczać, że masz zaburzenia erekcji lub pierwsze jej objawy. Ten problem dotyczy już ok. 3 mln. mężczyzn z Polsce. Nie wszyscy jednak chcąc skorzystać z pomoc i zmienić swoje życie. Wybierz tę lepszą drogę, podejmij leczenie, spróbuj Vidalista 80 mg tadalafil.

 

VIDALISTA 80

 

od 1 do 9 tabletek cena: 19,00 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

170,00 zł

17,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

300,00 zł

15,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

560,00 zł

14,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

1 040,00 zł

13,00 zł

+ 20 szt.

150 tabletek

1 650,00 zł

11,00 zł

+ 37 szt.

300 tabletek

2 700,00 zł

9,00 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 80 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

 

 

Przyczyny zaburzenia erekcji. Zanim postanowisz stawić czoła problemowi i skorzystać ze skutecznego działania leku Vidalista 80 mg tadalafil, powinieneś zlokalizować źródło swojego problemu. Zaburzenia erekcji pojawiają z konkretnych powodów. „Coś” uniemożliwia lub utrudnia Ci odbycie stosunku seksualnego i niekorzystnie wpływa na mechanizm erekcji. Przyczyny najczęściej są bezpośrednio związane z wiekiem. U młodych panów problemy ze wzwodem pojawiają się z przyczyn psychogennych. Oznacza to, że niezdolność do odbycia stosunku seksualnego jest uwarunkowana lękiem i obawą przed brakiem doświadczenia i trudności w zaspokojeniu potrzeb partnerki. Nie bez znaczenia są też negatywne doświadczenia seksualne z przeszłości. Vidalista 80 mg tadalafil stosują też panowie, którzy problemy w sferze seksualnej mają z powodu prowadzenia niezdrowego trybu życia. Nie są aktywni, unikają sportu, jedzą nieregularnie i spożywają tłuste potrawy. Problem nasila się wraz ze zmęczeniem i długotrwałym stresem. Należy również wspomnieć o alkoholu i papierosach, które też zaburzają proces erekcji. Wraz z wiekiem natomiast obniża się poziom testosteronu w organizmie panów. Jest to hormon męski, który odpowiada m.in. za erekcję. Jeżeli jest go za mało, następują trudności w odbyciu stosunku seksualnego. Co więcej, mężczyzna w starszym wieku nierzadko zmaga się z chorobami układu sercowo-naczyniowego, chorobami endokrynologicznymi i neurologicznym, przyjmując przy tym silne leki. U takich panów znacznie częściej dochodzi do zaburzenia wzwodu niż u młodszego pokolenia. Vidalista 80 mg tadalafil jest lekiem, który pomaga obu tym grupom wiekowym, a także wspiera proces erekcji, który został zaburzony z różnych powodów.

Jak działa Vidalista 80 mg tadalafil? Aż do 36 godzin skuteczności! Vidalista 80 mg tadalafil wpływa bezpośrednio na mechanizm erekcji, oddziałując na niego na poziomie komórkowym. Podczas stymulacji seksualnej aktywuje się układ nerwowy i w całym organizmie zachodzi wiele zmian. Do prącia muszą dotrzeć odpowiednie sygnały, które są informacją o podnieceniu seksualnym. W tym samym czasie w wyniku wzrostu stężenia konkretnej substancji, jaką jest cGMP, następuje rozszerzenie się naczyń krwionośnych. Dzięki temu krew lepiej, sprawniej i w większych ilościach napływa do ciał jamistych prącia. Wtedy następuje erekcja. Trwa ona tak długo, jak stężenie cGMP utrzymuje się na wysokim poziomie. Wydłużenie tego zjawiska następuje na skutek działania tadalafilu. Zapobiega on obniżeniu się stężenia cGMP i tym samym penis nie staje się wiotki zbyt szybko.

Vidalista 80 mg tadalafil swoją skuteczność wykazuje nawet do 36 godzin. Czas działania zależy jednak przede wszystkim od zdrowia organizmu mężczyzny, a także wielu innych czynników, jak np. zmęczenie, stres czy też spożywane bezpośrednio przed zastosowaniem leków dania. Lek należy przyjąć na ok. 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. W tym czasie wchłonie się w organizm, gdzie rozpocznie wykonywanie swojej „misji”.

Poprawa Twojego życia seksualnego. Wraz z poprawą erekcji następuje zmiana całego Twojego życia. Seks to bliskość, której potrzebuje każdy człowiek, a szczególnie ten, który jest w związku i ma przy sobie ważną dla siebie osobę. Jeżeli w sferze seksualnej następują zakłócenia, a przyczyny są niewyjaśnione między partnerami, pojawia się brak zrozumienia. Nie pozwól na to, aby Twój problem z erekcją wpłynął na Twój związek. Już teraz zacznij pracować nad zmianą z lekiem Vidalista 80 mg tadalafil.

Kiedy nie należy stosować Vidalista 80 mg tadalafil? Kiedy należy zmniejszyć dawkę? Zaburzenia erekcji są nieprawidłowościami w funkcjonowaniu organizmu ludzkiego. Podniecenie seksualne jest naturalną reakcją człowieka, która u mężczyzn wywołuje wzwód. Seks jest ważną sferą w życiu każdego człowieka. Jego jakość i chęć poprawy doznań nie mogą jednak być ważniejsze niż zdrowie i bezpieczeństwo. Vidalista 80 mg tadalafil stosujemy w określony sposób, zgodnie z zaleceniami, jakie znajdują się na ulotce, a także wskazówkami specjalisty. Zaleca się, aby przed zażyciem pierwszej tabletki skonsultować się z lekarzem. To on zdecyduje, na podstawie Twojego stanu zdrowia, czy możesz stosować Vidalista 80 mg tadalafil i w jakiej dawce. Być może 80 mg tadalafilu będzie dla Twojego organizmu dawką niewskazaną o trzeba będzie ją zmniejszyć. To największa dostępna na rynku dawka tadalsfil. Stosuje się ją przy szczególnie dużych problemach z potencją i erekcją. Nigdy jednak nie robimy tego bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Niezależnie od wielkości dawki, należy pamiętać, że aby lek z tadalafil zadziałał niezbędne jest uczucie podniecenia seksualnego.

Lek będzie tylko wtedy bezpieczny, kiedy organizm stworzy mu odpowiednie warunki do prawidłowego działania i wpływu na mechanizm erekcji. Nie można leku stosować we wszystkich przypadkach. Istnieje kilka przeciwwskazań, które uniemożliwiają przyjmowanie Vidalista 80 mg tadalafil:
• Choroby i nieprawidłowości funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Lek nie powinien być stosowany przez panów, u których zdiagnozowano chorobę niedokrwienną serca, niewydolność krążenia bądź złośliwą arytmię komorową, zmagają się z niekontrolowanym ciśnieniem krwi lub ich ciśnienie tętnicze utrzymuje się na poziomie niższym niż 90/50 mmHg. Niebezpieczne może okazać się też zwężanie się zastawki aortalne, występujące przy wysiłku fizycznego i silnych emocjach.
• Uczulenie na substancje, jakie są zawarte w leku Vidalista 80 mg tadalafil. Dotyczy to zarówno substancji aktywnej – tadalafilu, jak każdej innej. Wszystkie mogą przy uczuleniu wywoływać reakcje alergiczne. Dlatego bardzo dokładnie zapoznaj się ze składem leku.
• Nieprawidłowe działanie leku może wystąpić również u panów, u których w ciągu ostatnich 2 tygodni miał miejsce udar mózgu lub też zawał mięśnia sercowego. Czas, który należy odczekać, aby móc przyjąć Vidalista 80 może się jednak wydłużyć w zależności od skuteczności rekonwalescencji, a także innych czynników, które wpływają na wolniejszy powrót do zdrowia.
• Vidalista 80 mg tadalafil nie najlepiej oddziałuje na organizm mężczyzny, u których występują zwyrodnieniowe zmiany siatkówki oka. Nie stosuje się też go u panów ze zwyrodnieniowymi zmianami siatkówki oka.
• Z grupy mężczyzn, którzy mogą stosować lek, wyklucza przyjmowanie jednocześnie leków na nadciśnienie płucne, tj. Riociguat i Revatio. Jest to spowodowane ich podobnym wpływem na organizm ludzki, jaki ma też tadalafil – obniżają ciśnienie tętnicze. Przez to może ono osiągnąć niebezpiecznie niską wartość, zagrażającą zdrowiu człowieka.
• Mniejszą dawkę leku Vidalista 80 mg tadalafil zaleca się w przypadku wirusa HIV, a także wszelkich chorób, w leczeniu których wykorzystuje się inhibitory proteazy. Dlatego też w takich przypadkach warto jest skonsultować się z lekarzem, który oceni stan zdrowia pacjenta i przeanalizuje jego wyniki badań. To pozwoli mu dostosować właściwą dawkę leku, bezpieczną dla jego zdrowia.
• Skutki uboczne i niepożądane reakcje organizmu mogę wystąpić u mężczyzn, którzy Vidalista 80 mg tadalafil zażywają wraz ze środkami odurzającymi, w których znajdują się donory tlenku azotu. Odpowiadają one za charakterystyczne dla narkotyków zjawisko – poprawę nastroju. Wywołują jednak też inne zmiany w organizmie człowieka, wzmagają zdolność seksualną. To jednak w połączeniu z tadalafilem zwiększa wyraźnie ryzyko wystąpienia długotrwałej i bolesnej erekcji.
• Niebezpieczne dla zdrowia może być także łączenie leku Vidalista 80 z alfa brokerami o właściwościach obniżających ciśnienie tętnicze. Podobnie jest w przypadku stosowania innych inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, do których należy tadalafil.

Skutki uboczne przyjmowania Vidalista 80 mg tadalafil niezgodnie z zaleceniami Lek Vidalista 80 mg tadalafil został uznany za bezpieczny i dzięki temu mogą z jego dobroczynnego wpływu na organizm korzystać mężczyźni z problemami uniemożliwiającymi im osiąganie pełnej radości życia. Jednocześnie warto pamiętać, że jest to lek, który ingeruje w organizm ludzki i wywołuje w nim konkretne, zamierzone zmiany. Zaburzenia funkcjonowania, niektóre choroby i leki mogą jednak niekorzystnie wpłynąć na działanie leku i wywołać niepożądane skutki uboczne. Występują rzadko, jednak przy stosowaniu Vidalista 80 mg tadalafil niezgodnie z zaleceniami wzrasta ryzyko ich pojawienia. Najczęściej dochodzi do zaczerwienienia na skórze twarzy, zawrotów i bólu głowy, a także nieprzyjemnego uczucia zatkanego nosa. W niektórych przypadkach doszło także do wystąpienia bólu mięśni, omdlenia, senności, podrażnienia oczu i arytmii. Najrzadziej u panów obserwuje się wystąpienie chwilowej utraty pamięci lub wzroku, obniżenie się ciśnienia, niebezpiecznego jego wzrostu oraz krwawienia z nosa. Unikniesz ryzyka wystąpienia tych skutków ubocznych, jeżeli wcześniej wykonasz konkretne badania oraz wykluczysz choroby, które znajdują się na liście przeciwwskazań. Nie przyjmuj również leku wraz z niektórymi innymi środkami leczniczymi.

Tanio i bez recepty! Atrakcyjna oferta Vidalista 80 mg tadalafil. Sklep online oferuje Vidalista 80 mg tadalafil najtaniej i bez recepty. Troszczymy się o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów, a także zależy nam na ich powrocie do pełnej sprawności seksualnej. Ponadto naszym celem jest rozpowszechnienie skutecznych leków na erekcję wśród panów, którzy dotychczas nie mogli sobie pozwolić na leczenie. To dlatego nasza apteka internetowa proponuje lek Vidalista 80 tanio i bez recepty. Taka promocja trwa u nas przez cały czas. A dodatkowo do każdego zamówienia dołączamy atrakcyjne gratisy. Zależy nam też na spełnieniu innych oczekiwań naszych klientów, które dotyczą m.in. dyskrecji. Zapewniamy i poufności Twoich danych osobowych, a także zapakowanie leków w opakowanie, które nie wskazuje na jego zawartość. Jesteś gotowy na zmianę? Twoje życie seksualne nigdy jeszcze nie było tak doskonałe.

Marcin 27/09/2021

Pierwszy raz spróbowałem, potwierdzam tabletka działa na 100%, a zażyłem tylko 1/4 tabletki. Od piątku do niedzieli efekt murowany. Bardzo udany seks i satysfakcja,polecam.

Filip 09/08/2019

Mało mi spodni nie rozerwało :D

Leszek 06/07/2019

Skuteczny. Mam 70 lat. Największa dawka jakiej używam to pół tabletki. Najczęściej biorę 1/3 .

Artur 02/07/2019

Vidalista 80 jest rzeczywiście mocna. Ja jedną tabletkę dzielę na cztery :).
Dostawa błyskawiczna. Zamówiłem we wtorek o 17, a w środę parę minut po ósmej był kurier.
Polecam!

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: VIDALISTA 80 mg, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, na erekcje,

VIDALISTA 80
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka