aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
VALIF 20
VALIF 20  VALIF 20  VALIF 20 

VALIF 20

 • Producent: Ajanta Pharma
 • Kod Produktu: Wardenafil 20 mg
 • Dostępność: W magazynie
 • 19.80zł

 • 10 szt. lub więcej 16.00zł
 • 20 szt. lub więcej 15.00zł
 • 30 szt. lub więcej 14.00zł
 • 40 szt. lub więcej 13.00zł
 • 50 szt. lub więcej 12.00zł
 • 100 szt. lub więcej 11.00zł
 • 400 szt. lub więcej 10.00zł2 Opinii / Napisz opinię

 

VALIF 20 jest lekiem zawierającym substancję czynną wardenafil. Lek jest dostępny w postaci okrągłych, pomarańczowych tabletek i zawiera substancję czynną Vardenafil. Preparat Valif jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcyjnych (zwanych czasami impotencją) u dorosłych mężczyzn, polegających na niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia(erekcji) w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Warunkiem skuteczności preparatu Valif jest stymulacja seksualna.

 

VALIF 20

 

od 1 do 9 tabletek cena: 19,80 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

160,00 zł

16,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

300,00 zł

15,00 zł

+ 5 szt.

30 tabletek

420,00 zł

14,00 zł

+ 7 szt.

40 tabletek

520,00 zł

13,00 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

600,00 zł

12,00 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

1 100,00 zł

11,00 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

4 000,00 zł

10,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

WARDENAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

08/2023

 

Bez tytułu 3

Lek Valif 20mg może być przyjmowany razem z posiłkiem lub niezależnie od niego, na około 25 do 60 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Początek działania preparatu Valif może być opóźniony, jeżeli lek przyjmuje się wraz z posiłkiem wysokotłuszczowym. W zależności od skuteczności i działań niepożądanych dawkę leku można zwiększyć lub zmniejszyć. Pacjenci z zaburzeniem pracy wątroby lub ciężkim zaburzeniem czynności nerek powinni rozpocząć leczenie od najniższej dawki. Maksymalna zalecana częstotliwość stosowania to jedna tabletka na dobę.

Przed zażyciem leku warto zasięgnąć opinii lekarza. Należy ustalić przyczynę impotencji, wykluczyć przeciwwskazania oraz ustalić dawkę leku. Valif to lek wyłącznie dla mężczyzn. 20 mg to maksymalna dawka dobowa Valifu. Lek można przyjmować wraz z posiłkiem, może to jednak spowalniać jego działanie. Przyjmując Valif należy popić go niewielka ilością wody. W przypadku Valifu udało się znacznie ograniczyć cześć efektów ubocznych występujących w tej grupie leków, takich jak na przykład zaczerwienienie twarzy czy zawroty głowy. Przyjmować należy iż maksymalne działanie Valif utrzymuje się między pierwszą, a czwartą godziną od zażycia.

Valif jest preparatem szczególnie lubianym przez cukrzyków oraz osoby po operacji gruczołu krokowego. Leku nie należy popijać sokiem grejpfrutowym, ponieważ może on niekorzystnie wpłynąć na działanie Valif.

Substancja czynna preparatu Valif, wardenafil, należy do grupy leków zwanych inhibitoramifosfodiestaryzy 5 (PDE5). Wardenafil hamuje enzym fosfodiestyrazy, który normalnie powoduje rozpad substancji znanej pod nazwą cyklicznego GMP (cGMP). Podczas normalnej stymulacji seksualnej cGMP jest produkowany w prąciu, gdzie powoduje rozkurcz mięśni gładkich ciał jamistych(corpora cavernosa), pozwalający na większy napływ krwi do ciał jamistych, co wywołuje erekcję. Hamując rozpad cGMP, Valif przywraca prawidłowy wzwód. Do wywołania wzwodu potrzebna jest nadal stymulacja seksualna.

Najczęstsze działania niepożądane związane ze stosowaniem preparatu Valif (obserwowane u więcej niż 1 pacjenta na 10) to ból głowy i zaczerwienienie twarzy. Preparatu Valif 20mg nie powinny stosować osoby, u których może występować nadwrażliwość (uczulenie) na wardenafil lub którykolwiek składnik preparatu, i u których nie jest wskazana aktywność seksualna (np. mężczyźni z ciężkimi chorobami układu krążenia, jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca). Preparatu Valif nie powinni także przyjmować pacjenci, którzy doznali utraty widzenia spowodowanej zaburzeniami przepływu krwi do nerwu w gałce ocznej(przednia niedokrwienna neuropatia nerwu wzrokowego - NAION). Przeciwwskazane jest przyjmowanie preparatu Valif z azotanami (leki stosowane w leczeniu dławicy piersiowej).Ponieważ preparatu Valif nie badano na pacjentach z ciężką niewydolnością wątroby lub nerek, nie powinni go stosować pacjenci z zaburzeniami ciśnienia krwi, lub którzy przeszli udar lub zawał serca w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Nie jesteś sam! Na zaburzenia erekcji cierpi w Polsce ponad 1,5 mln mężczyzn, z czego tylko kilkanaście tysięcy podejmuje próbę odzyskania swojego dawnego życia seksualnego. Pozostali próbują z problemem poradzić sobie sami, niestety wymaga to nie tylko chęci, ale też pomocy ze strony specjalisty i odpowiedniej kuracji farmakologicznej. Wielu panów wybiera VALIF 20 mg wardenafil, lek, który jest polecany również przez lekarzy. Jego działanie jest potwierdzone wieloma badaniami, podobnie jak bezpieczeństwo i niewielkie ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

O zaburzeniach erekcji możemy mówić zarówno w kontekście panów w starszym wieku, po 40 i 50 roku życia, jak też mężczyzn młodego pokolenia, nawet po 20 czy 30 roku życia. W pierwszym przypadku źródłem problemu są zazwyczaj obniżenie poziomu testosteronu, przewlekłe choroby, stosowane leki, ale też obniżenie się sprawności całego organizmu. U panów młodych zaburzenia erekcji mają uwarunkowania psychogenne. Chodzi o zmęczenie, stres, lęk przed stosunkiem seksualnym, obawy dotyczące braku doświadczenia, ale również nieprawidłowa dieta, brak aktywności fizycznej, alkohol i papierosy.

VALIF 20 mg wardenafil – Twoja pomoc przy zaburzeniach erekcji. VALIF zawiera w składzie 20 mg wardenafilu, substancji będącej jedną z inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Wardenail pojawił się na rynku w 2003 roku za sprawą firmy Bayer. Z każdym kolejnym rokiem ewaluowała i zwiększała się świadomość wśród mężczyzn dotycząca jej skuteczności, na co wpływ miały z pewnością licznie przeprowadzone badania. Lek VALIF 20 mg wardenafil ma bezpośredni wpływ na mechanizm erekcji, ograniczając obniżanie się substancji cGMP. To dzięki niej możliwe jest rozszerzenie się naczyń krwionośnych, które doprowadzają krew do ciał jamistych prącia. Dzięki temu powstaje wzwód i możliwe jest odbycie stosunku seksualnego. Kiedy stężenie cGMP się obniża, penis staje się wiotki. To okoliczności niesprzyjające odbyciu stosunku. VALIF 20 mg wardenafil bierze więc czynny udział w złożonym procesie erekcji. Jednocześnie go wspomaga i podtrzymuje erekcję, aby doznania były jeszcze dłuższe i lepsze.

Lek polecany jest dla panów z różnymi zaburzeniami erekcji. Mogą one objawiać się trudnościami w odbyciu stosunku seksualnego, które występują w konkretnych okolicznościach. Większy problem obserwujemy u panów, którzy w żaden sposób nie mogą osiągnąć erekcji, pomimo stymulacji seksualnej. Istnieją również zaburzenia dotyczące trudności w utrzymaniu erekcji. Penis bardzo szybko staje się wiotki, seks jest krótki, a niekiedy nawet w ogóle nie może dojść do zbliżenia. VALIF 20 mg wardenafil dzięki swojej unikalnej formule pomaga mężczyznom przy wszystkich rodzajach zaburzeń potencji. Wykazuje skuteczność niezależnie od przyczyny problemu. Korzystają z niego starsi panowie, u których doszło do obniżenia się stężenia testosteronu we krwi i którzy chorują na choroby układu sercowo-naczyniowego. Tak samo bardzo ceniony jest wśród panów młodego pokolenia. Zmagasz się z nadmiernym stresem, wciąż jesteś zmęczony, czujesz się senny, a może nie możesz zbliżyć się do swojej partnerki ze względu na lęk przed niemożliwością zaspokojenia jej potrzeb? Wypróbuj VALIF 20 mg wardenafil, z którym znacznie łatwiej będzie Ci pokonać swoje obawy oraz niesprzyjające okoliczności, jak zmęczenie czy senność. O obniżonej jakości potencji mówimy również w przypadku nadużywania alkoholu czy palenia papierosów. VALIF podnosi jakość erekcji również w takich okolicznościach.

Potwierdzona skuteczność leku. Lek VALIF zawiera 20 mg wardenafilu, substancji, która została poddana wielu badaniom w celu potwierdzenia jej skuteczności i wykluczenia ewentualnego niepożądanego działania u zdrowego mężczyzny. Dzięki otrzymanym wynikom wiemy, że lek bardzo dobrze wpływa na mechanizm erekcji, wspomagając go oraz umożliwiając odbycie stosunku seksualnego. Jedno z badań zostało przeprowadzone w 2005 roku. Wzięło w nim udział prawie 30 000 Niemców. Jak pokazały wyniki, ponad 98% z nich była zadowolona z efektów i usatysfakcjonowana działaniem leku VALIF 20 mg wardenafil. Jeżeli chodzi o skutki uboczne, to wystąpiły one jedynie u 1,3% badanych, w większości były to bóle głowy, a inne działanie niepożądane to zaczerwienienie twarzy. Rok później przeprowadzono kolejne badanie, tym razem jednak badanym podano dwie dawki leku – 10 mg i 20 mg. Jak się okazało mniejsza dawka wystarczyła do odbycia stosunku seksualnego u 75% panów, z kolei druga u 77%. Ponadto dowiedziono, że wardenafil działa już po 10-25 minutach od momentu przyjęcia leku. Podobnie jak we wcześniejszym badaniu skutki uboczne występowały przy bardzo nielicznej grupie mężczyzn i było to też zaczerwienieni twarzy i bóle głowy. Jak jednak zaobserwowano, wraz ze wzrostem dawki leku VALIF 20 mg wardenafil, zwiększa się ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Trzeba pamiętać, że każdy organizm jest inny i w inny sposób reaguje na przyjmowane leki i ich dawki. Dlatego jeżeli chcesz zwiększyć dawkę VALIF 20 mg wardenafil, skonsultuj się z lekarzem w celu przekonania się, czy będzie ona dla Ciebie bezpieczna. Kolejne badania, jakie przeprowadzono na wardenafilu, dotyczyły osób zmagających się z impotencją z powodu cukrzycy. U nich skuteczność leku potwierdziło 72% badanych. Inne badanie wykazało poprawę erekcji u ponad 62% mężczyzn, którzy przeszli operację wycięcia gruczołu krokowego.

Sposób przyjmowania VALIF 20 mg wardenafil. VALIF 20 mg wardenafil należy przyjmować na ok. 30-60 minut przed planowanym stosunkiem, pomimo że jego działanie ocenia się na ok. 15-25 minut po zażyciu. Jest to spowodowane skutecznością i czasem wchłaniania przez organizm substancji aktywnej. Najlepsze działanie wykazuje więc po upływie ok. godziny. Czas, przez jaki może wpływać na mechanizm erekcji, uzależniony jest od indywidualnych uwarunkowań mężczyzny. W najlepszych przypadkach jest to nawet 36 godzin. Takiej skuteczności nie osiągną jednak wszyscy panowie. Dlatego jeżeli chcesz mieć pewność, jak długo VALIF 20 mg wardenafil będzie działać w Twoim przypadku, obserwuj swój organizm. Na dobę możesz przyjąć tylko jedną tabletkę. Nie przekraczaj tej dawki bez konsultacji z lekarzem.

Poznaj przeciwwskazania i skutki uboczne – stosuj bezpiecznie! Bezpieczeństwo stosowania leku VALIF 20 mg wardenafil jest w znaczącym stopniu zależne od Ciebie. Powinno się go przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta, ale też po wcześniejszej analizie stanu zdrowia swojego organizmu. Nie w każdym przypadku lek będzie bezpieczny dla zdrowia mężczyzny. Należy szczególną ostrożność zachować podczas przyjmowania innych silnych leków, jakie stosuje się przy konkretnych chorobach. Połączenie niektórych substancji z wardenafilem może wywołać niepożądane działanie, nie tylko obniżając przy tym skuteczność leku. Jakich substancji nie łączymy z lekiem VALIF 20 mg wardenafil?
• Revatio i Riociguat, leków, które są wykorzystywane w kuracji przy leczeniu nadciśnienia płucnego. Mają one za zadanie obniżać ciśnienie tętnicze do dobrej dla zdrowia i samopoczucia człowieka wartości. Wardenafil również obniża ciśnienie, więc połączenie leku na erekcję z lekiem na nadciśnienie może skutkować drastycznym spadkiem ciśnienia, które będzie zagrożeniem nawet dla życia człowieka.
• Inhibitorami proteazy stosowanymi przy leczeniu osób z HIV oraz innych chorób. Po konsultacji z lekarzem może się jednak okazać, że VALIF przyjmowany w takim przypadku w mniejszych ilościach będzie bezpieczny dla zdrowia.
• Donorami tlenku azotu, które obecne są w narkotykach i środkach odurzających. To one sprawiają, że poprawia się człowiekowi nastrój. Jednocześnie jednak mogą wywołać zwiększeni zdolności seksualnej. Wspomagając się jednocześnie lekiem na potencję VALIF 20 mg wardenafil, może dojść do osiągnięcia długotrwałej i bardzo bolesnej erekcji.
• Alfa blokerami, które skutecznie obniżają ciśnienie tętnicze, co powoduje, że wraz z wardenafilem tworzą mieszankę zagrażającą zdrowiu człowieka
• Innymi inhibitorami fosfodiesterazy typu 5, do których należy wardenafil. Wszystkie oddziałują na organizm w ten sam sposób. Poprawiają jakość erekcji, wpływając bezpośrednio na jej mechanizm oraz obniżając ciśnienie tętnicze.

Leku VALIF 20 mg wardenafil nie należy też stosować przy niektórych chorobach. Szczególnie są to schorzenia dotyczące układu sercowo-naczyniowego, jak niekontrolowane ciśnienie tętnicze, zbyt niskie ciśnienie utrzymujące się na poziomie niższym niż 90/50 mmHg, choroba niedokrwienna serca, niewydolność krążenia i złośliwa arytmia komorowa. Ponadto do przeciwwskazań zaliczamy zawał mięśnia sercowego i udar mózgu, które miały miejsce w ostatnich 2 tygodniach. Lek zwiększa ryzyko wystąpienia skutków ubocznych przy zwyrodnieniowych zmianach siatkówki oka, silnej niewydolności wątroby i nerek oraz zwężaniu się zastawki aortalnej w momencie wystąpienia silnych emocji i w trakcie wysiłku fizycznego. Sprawdź ponadto, czy nie masz uczulenia na wardenafil ani żadną inną substancję, która znajduje się w składzie leku VALIF.
Jakie działania niepożądane mogą wystąpić, jeżeli nie będziesz stosował się do zaleceń producenta? Skutki uboczne, jak też wynika z badań, pojawiają się bardzo rzadko. Wśród tych, które jednak można zaobserwować są najczęściej bóle i zawroty głowy oraz zaczerwienienie twarzy. W sporadyczny sposób występują też wymioty i nudności, wysypka, zmęczenie, arytmia i osłabienie wzorku. Najrzadsze skutki uboczne to krwawienie z nosa, omdlenie, udar, niskie i wysokie ciśnienie.

Promocja! VALIF 20 mg wardenafil tanio i bez recepty. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty. Nasza apteka internetowa oferuje VALIF 20 mg wardenafil najtaniej, a dodatkowo bez recepty. Do zamówienia dołączamy gratisy jako podziękowanie za zaufanie do naszej firmy. Połączenie dostępności, niskiej ceny oraz wysokiej skuteczności gwarantuje pełną satysfakcję z zakupu. Nasz sklep online realizuje zamówienia wciągu kilku dni, dostarczając paczkę pod wskazany adres. Leki pakujemy w uniwersalne i nieoznaczone opakowania. Dzięki temu zachowujemy dyskrecję. Czy chcesz sobie pomóc? Zmiany wprowadź już dziś. Skorzystaj z naszej oferty leku na erekcję VALIF 20 mg wardenafil i znów ciesz się życiem seksualnym.

Wojciech 18/05/2019

Mnie pomaga! Lek w miarę tani , w porównaniu do innych ,dlatego kupuję go od kilku lat!

Ted 18/05/2019

Bardzo dobry produkt spełnia moje wymagania. Valif jest naprawde godny polecenia ,napewno zamówie jeszcze raz.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: wardenafil, VALIF, tabletki, bezpieczny dla cukrzyków,

VALIF 20
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka