aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
TOPTADA 20
TOPTADA 20  TOPTADA 20 

TOPTADA 20

  • Producent: Healing Pharma
  • Kod Produktu: Tadalafil 20 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 17.90zł

  • 10 szt. lub więcej 13.00zł
  • 20 szt. lub więcej 12.00zł
  • 40 szt. lub więcej 11.00zł
  • 80 szt. lub więcej 9.00zł
  • 150 szt. lub więcej 7.50złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

1 Opinii / Napisz opinię

TOPTADA 20 jest lekiem stosowanym w zaburzeniach wzwodu u dorosłych mężczyzn. Substancją czynną preparatu jest Tadalafil w dawce 20 mg. 20 mg to podstawowa, dzienna dawka. Taka sama ilość znajduję się w popularnym leku Cialis. Toptada 20 charakteryzuje się długotrwałym działaniem. Sprawność seksualna zostaje przywrócona na aż 36 godzin. Toptada znacznie poprawia erekcję u mężczyzn z łagodnymi, średnimi i dużymi zaburzeniami.

 

TOPTADA 20

 

od 1 do 9 tabletek cena: 17,90 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

130,00 zł

13,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

240,00 zł

12,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

440,00 zł

11,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

720,00 zł

9,00 zł

+ 20 szt.

150 tabletek

1 125,00 zł

7,50 zł

+ 37 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Lek Toptada jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn mających problemy z erekcją, czyli z niezdolnością do uzyskania lub utrzymania odpowiednio długiej erekcji prącia. Należy pamiętać, iż w celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Przeciwwskazanie występuję gdy pacjent przyjmuje azotany organiczne w jakiejkolwiek formie lub donorów tlenku azotu, takie jak azotyn amylu. Jest to grupa leków stosowana w leczeniu dusznicy bolesnej (ból w klatce piersiowej). Wykazano, że Toptada- tadalafil zwiększa działanie tych leków. Jeśli pacjent przyjmuje azotany w jakiejkolwiek formie, lub nie jesteś pewien, skontaktuj się z lekarzem. Jeśli masz poważne choroby serca lub pacjent przebył ostatnio zawał serca. Jeśli niedawno miał wylew. Jeśli masz niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi. Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na tadalafil lub którykolwiek z pozostałych składników Toptada. Jeśli masz lub kiedykolwiek utratę wzroku z powodu nie tętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION).

Zalecana dawka początkowa to 20 mg. Lek zaczyna działać po około 30 min. od spożycia. Samo zażyczycie leku nie wywołuje erekcji. Do erekcji dochodzi po podnieceniu seksualnym. Działanie leku utrzymuję się do 36 godzin.

Od pewnego czasu masz trudności w odbyciu stosunku seksualnego? Wiesz, że nie zaspokajasz w pełni potrzeb swojej partnerki i żadne z Was nie czerpie satysfakcji i zadowolenia z seksu. Przyczyną najprawdopodobniej są zaburzenia erekcji, szczególnie że dochodzi między Wami do stymulacji seksualnej. Twój organizm jednak nie reaguje we właściwy sposób. Jeżeli tak jest, należysz do społeczności ponad 1,5 mln mężczyzn w Polsce, którzy zmagają się z zaburzeniami potencji. Nawet jeżeli jesteś jeszcze w młodym wieku, to problem może pojawić się również u Ciebie. Należy zlokalizować źródło problemu, a następnie wspomóc się właściwymi lekami. Wybierz TOPTADA 20 mg tadalafil, w którym zastosowano inhibitor fosfodiesterazy typu 5 o potwierdzonym pozytywnym wpływie na mechanizm erekcji na poziomie komórkowym.

Twój problem może być bezpośrednio związany z obniżeniem się stężenia testosteronu w Twoim organizmie. To przyczyna dotycząca panów po 40-50 roku życia. W tym czasie istnieje też wzrost ryzyka zachorowalności na choroby układu sercowo-naczyniowego, choroby neurologiczne i endokrynologiczne, które obniżają zdolność seksualną panów. Problemy z erekcją u młodych panów uwarunkowane są czynnikami psychogennymi. Mogą one wynikać z przemęczenia i stresu. Nierzadko występuje lęk przed odbyciem stosunku seksualnego oraz strach przed zajściem w ciążę przez swoją partnerkę. Jakość potencji obniża również palenie papierosów i nadużywanie alkoholu. Pamiętaj, że zawsze jest jakieś dobre rozwiązanie. Zdecyduj się na TOPTADA 20 mg tadalafil, lek, który jest łatwy i bezpieczny w stosowaniu. Niewielkie tabletki są też bardzo dyskretne, możesz je mieć zawsze przy sobie, zmieszczą się w kieszeni spodni czy kurtki. Nie pozwól się pokonać upływającemu czasowi i swojemu układowi nerwowemu. Poczuj pewność siebie, uwierz w swoje możliwości.

Czym jest TOPTADA 20 i co zawiera? Pierwszy lek na potencję jest znany każdemu, zyskał ogromną sławę i pomógł wielu mężczyznom w ich niełatwych i utrudniających codzienność problemach. Za sukces odpowiedzialna jest zawarta w leku substancja aktywna, należąca do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Badania nad nią były bardzo szczegółowe, a wyniki zaskakujące i potwierdzające jednoznacznie jej skuteczność. Na przestrzeni lat rynek farmakologiczny leków na erekcję bardzo się rozwinął. Z wykorzystaniem inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 powstało wiele preparatów o takim samym działaniu, jednak niższej cenie. Należy do nich TOPTADA 20 mg tadalafil. Oddziałuje on na mechanizm erekcji w ten sam sposób, na poziomie komórkowym. Kiedy dochodzi do stymulacji seksualnej, mózg wysyła odpowiednie sygnały, które wywołują proces uwalniania tlenku azotu w penisie. Jest on transportowany do komórek mięśni gładkich, gdzie odbywa się aktywacja enzymu, który z kolei produkuje cGMP. Przy wzroście jego stężenia mięśnie gładkie rozkurczają się. To skutkuje poszerzeniem się naczyń krwionośnych, które doprowadzają krew do ciał jamistych prącia. To wtedy dochodzi do wzwodu. Obniżenie się stężenia cGMP powoduje, że penis staje się wiotki, a dalszy stosunek seksualny jest niemożliwy.

TOPTADA 20 mg tadalafil ma za zadanie zapobiegać obniżaniu się stężenia cGMP, a więc wywoływać i podtrzymywać erekcję. Takie działanie zawdzięczamy tadalafilowi, który w ten sposób pomaga panom z problemami potencji. Trzeba mieć jednak świadomość, że skuteczność i działanie leku zależy od stymulacji seksualnej. Jest ona potrzebna, aby można było wywołać erekcję.

Dla kogo lek TOPTADA 20 mg tadalafil? TOPTADA 20 mg tadalafil jest przeznaczony dla panów, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji. Mogą one dotyczyć trudności w jej osiągnięciu lub całkowitej niemożności jej osiągnięcia. Zdarza się też, że zaburzenia dotyczą trudności w utrzymaniu erekcji. W tych wszystkich przypadkach pomocny jest TOPTADA 20. Lek mogą przyjmować wszyscy panowie, którzy ukończyli 18 rok życia. Jest więc przeznaczony dla mężczyzn, u których problem ma podłoże organiczne i tych, u których przyczyną jest podłoże psychogenne. Warunkiem jest stosowanie się do zaleceń producenta i lekarza. Wcześniej należy zapoznać się ze wszystkimi przeciwwskazaniami, wśród których są konkretne choroby i leki. Nie można również samodzielnie zwiększać dawki leku. W każdych innych przypadkach można stosować lek TOPTADA 20 mg tadalafil.

Jak prawidłowo i bezpiecznie stosować TOPTADA 20 mg tadalafil? Przede wszystkim TOPTADA 20 mg tadalafil przeznaczony jest dla panów z zaburzeniami potencji. Jeżeli jesteś zdrowy i satysfakcjonującą erekcję osiągasz bez najmniejszego problemu, nie powinieneś przyjmować leku. TOPTADA 20 zawiera 20 mg tadalafilu, co jest jednorazową dawką bezpieczną dla organizmu człowieka. Można ją zwiększyć dla poprawy skuteczności, ale tylko po konsultacji z lekarzem. Jest to możliwie w szczególnie trudnych przypadkach. Lek TOPTADA 20 mg tadalafil zażywamy na ok. 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Potrzebuje on czasu, aby organizm mógł go dobrze wchłonąć. Przed przyjęciem leku nie powinno się pić dużych ilości alkoholu, szczególnie wysokoprocentowych, a także spożywać tłustych potraw. Lek może działać maksymalnie do 36 godzin, co również jest uzależnione od kilku czynników. Można go przyjąć maksymalnie raz na dobę, nie zwiększaj samodzielnie dawki, nawet jeżeli nie dostrzegasz wystarczająco dużych efektów. Być może Twój organizm potrzebuje więcej tadalafilu, ale stwierdzić może to tylko lekarz. Należy pamiętać, że aby tadalafil zadziałał, niezbędna jest stymulacja seksualna, uzyskanie efektu podniecenia seksualnego.

Bądź ostrożny! Przeciwwskazania. Jak w przypadku każdego innego leku, również przy TOPTADA 20 mg tadalafil występują konkretne przeciwwskazania do jego przyjmowania. Tadalafilu nie powinno się łączyć z niektórymi lekami, podobnie jak nie można dostarczać go do organizmu, kiedy występują w nim konkretne zaburzenia, szczególnie dotyczące układu sercowo-naczyniowego. Jeżeli nie masz pewności, że nie chorujesz na którąś z chorób, wykluczających Cię z grupy osób, które mogą stosować TOPTADA 20 mg tadalafil, skonsultuj się z lekarzem i wykonaj komplet badań. Leku nie mogą stosować osoby, które mają uczulenie na tadalafil oraz każdą inną substancję, którą wykorzystano do stworzenia leku. Problemy mogą pojawić się u panów z HIV, którzy przyjmują inhibitory proteazy. W ich przypadku nie zawsze jednak istnieje konieczność rezygnacji z TOPTADA 20. Może się okazać, że lekarz zaleci Ci zmniejszenie dawki, co pozwoli Ci bezpiecznie stosować lek na erekcję oraz na HIV, bez żadnych niepożądanych działań. Nigdy nie łączymy środka na potencję z lekami na nadciśnienie płucne, a dokładnie z Revatio i Riociguat. Wywołują one obniżenie ciśnienia tętniczego, podobnie jak tadalafil. W ten sposób ciśnienie obniżane jest podwójnie, a zatem może osiągnąć bardzo niebezpieczne wartości, zagrażające naszemu zdrowiu, a nawet życiu. Skutki uboczne pojawiają się też, jeżeli połączymy TOPTADA 20 mg tadalafil z donorami tlenku azotu, substancjami obecnymi w narkotykach. Mają one działanie nie tylko poprawiające nastrój, ale też zwiększające zdolność seksualną. Tym razem również działanie jest podwójne, ale reakcja organizmu będzie inna. Istnieje zagrożenie wystąpienia długiej erekcji z silnym bólem penisa. Nie przyjmuj TOPTADA 20 mg tadalafil, jeżeli zażywasz jednocześnie alfa blokery obniżające ciśnienie tętnicze i inne inhibitory fosfodiesterazy typu 5, do których należy tadalafil.

Do przeciwwskazań należą też konkretne choroby, które uniemożliwiają przyjmowanie TOPTADA 20 lub wywołują konieczność zachowania większej ostrożności. Przy niektórych z nich można stosować lek, ale w mniejszych dawkach. Decyduje o tym lekarz, dopasowując ją do stanu zdrowia swojego pacjenta. Dlatego przed zażyciem pierwszej tabletki, koniecznie umów się na wizytę u specjalisty. TOPTADA 20 mg tadalafil nie powinien być stosowany przy niekontrolowanym ciśnieniu krwi, które obniża się i wzrasta do niebezpiecznych wartości. Zagrożenie pojawia się przy zbyt niskim ciśnieniu, które osiąga wartości niższe niż 90/50 mmHg. Skutki uboczne mogą się pojawić, jeżeli zdiagnozowano u Ciebie zwyrodnieniowe zmiany siatkówki oka lub silną niewydolność wątroby bądź nerek. Nie stosuj TOPTADA 20 mg tadalafil, jeżeli w ostatnich 2 tygodniach przeszedłeś zawał mięśnia sercowego lub udar mózgu. Ponadto lek może być niebezpieczny dla osób, które zmagają się z niewydolnością krążenia, chorobą niedokrwienną serca, złośliwą arytmią komorową i zwężaniem się zastawki aortalnej przy wysiłku fizycznym i dużych emocjach.

Jak rozpoznać działania niepożądane leku? Bezpieczeństwo stosowania leku zależy w znaczącym stopniu od prawidłowości jego przyjmowania. Jeżeli nie uwzględnisz przeciwwskazań przy kuracji, zwiększasz prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych działań. Najczęściej w takich okolicznościach pojawiają się zaczerwienienia na twarzy, bóle i zawroty głowy oraz uczucie zatkanego nosa. Rzadziej można się spodziewać zmęczenia, nudności, senności, osłabienia wzroku oraz wysypki i arytmii. Tylko w skrajnych przypadkach dochodzi do chwilowej utraty pamięci, udaru czy też niebezpiecznego wzrostu lub obniżenia się ciśnienia tętniczego. TOPTADA 20 mg tadalafil należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta i lekarza, a nie będziesz musiał się obawiać wystąpienia niebezpiecznych skutków ubocznych.

TOPTADA 20 bez recepty! Gdzie otrzymasz TOPTADA 20 mg tadalafil najtaniej i bez recepty? Nasza apteka internetowa oferuje leki na erekcję tanio, nie wymagając przy tym recepty. Nie oznacza to jednak, że nie ma konieczności konsultacji z lekarzem. Warto to zrobić, aby przekonać się, czy nasz stan zdrowia pozwala na przyjmowanie silnego leku na potencję. Ponadto specjalista pomoże Ci dobrać najlepszą dla Ciebie dawkę. Nasz sklep internetowy oferuje atrakcyjne gratisy, co jest związane z promocją dla naszych klientów. Ponadto każdy lek pakujemy w uniwersalne opakowanie. Jest to odpowiedź na prośby, oczekiwania i potrzeby naszych klientów, którzy wymagają od nas dyskrecji. Dopiero po otwarciu przesyłki dowiesz się, co się w niej znajduje. Zadbaj o swoją sferę seksualną. Ty i Twoja partnerka zasługujecie na lepsze doznania.

Olo 06/07/2019

Bardzo skuteczny, działa już po ok 30 minutach i cena jest konkurencyjna do pozostałych na rynku tego typu środków.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: TOPTADA 20 mg tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje,

TOPTADA 20
Niedostępny
Niedostępny