aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
TOPTADA 10
TOPTADA 10  TOPTADA 10 

TOPTADA 10

  • Producent: Healing Pharma
  • Kod Produktu: Tadalafil 10 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 15.90zł

  • 10 szt. lub więcej 11.00zł
  • 20 szt. lub więcej 10.00zł
  • 40 szt. lub więcej 9.00zł
  • 80 szt. lub więcej 7.00zł
  • 150 szt. lub więcej 6.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

4 Opinii / Napisz opinię

TOPTADA 10 jest lekiem stosowanym w zaburzeniach wzwodu u dorosłych mężczyzn. Substancją czynną preparatu jest Tadalafil w dawce 10 mg. 10 mg to ilość zalecana przy pierwszych próbach stosowania leku z tadalafilem. Toptada charakteryzuje się długotrwałym działaniem. Sprawność seksualna zostaje przywrócona na aż 36 godzin. Toptada znacznie poprawia erekcję u mężczyzn z łagodnymi, średnimi i dużymi zaburzeniami.

 

TOPTADA 10

 

od 1 do 9 tabletek cena: 15,90 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

110,00 zł

11,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

200,00 zł

10,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

360,00 zł

9,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

560,00 zł

7,00 zł

+ 20 szt.

150 tabletek

900,00 zł

6,00 zł

+ 37 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 10 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

01/2024

 

Lek Toptada jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn mających problemy z erekcją, czyli z niezdolnością do uzyskania lub utrzymania odpowiednio długiej erekcji prącia. Należy pamiętać, iż w celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Przeciwwskazanie występuję gdy pacjent przyjmuje azotany organiczne w jakiejkolwiek formie lub donorów tlenku azotu, takie jak azotyn amylu. Jest to grupa leków stosowana w leczeniu dusznicy bolesnej (ból w klatce piersiowej). Wykazano, że Toptada- tadalafil zwiększa działanie tych leków. Jeśli pacjent przyjmuje azotany w jakiejkolwiek formie, lub nie jesteś pewien, skontaktuj się z lekarzem. Jeśli masz poważne choroby serca lub pacjent przebył ostatnio zawał serca. Jeśli niedawno miał wylew. Jeśli masz niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi. Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na tadalafil lub którykolwiek z pozostałych składników Toptada. Jeśli masz lub kiedykolwiek utratę wzroku z powodu nie tętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION).

Zalecana dawka początkowa to 20 mg. Lek zaczyna działać po około 30 min. od spożycia. Samo zażyczycie leku nie wywołuje erekcji. Do erekcji dochodzi po podnieceniu seksualnym. Działanie leku utrzymuję się do 36 godzin.

Musisz wiedzieć, że jakość erekcji podlega subiektywnemu odczuciu. Nie zawsze słaba jakość erekcji musi być objawem impotencji. Czasami jest to naturalnie występujące u konkretnego mężczyzny zjawisko. W takich przypadkach dla satysfakcji obojga partnerów można ją poprawić, stosując odpowiednie leki, te same, które wykorzystuje się w przy zaburzeniach potencji. Niekiedy jednak słaba erekcja jest objawem poważniejszych problemów. Wynikają one zarówno z obniżenia się stężenia testosteronu w organizmie mężczyzny, jak też chorób sercowo-naczyniowych, neurologicznych i endokrynologicznych. Istnieje też możliwość, że zaburzenia erekcji będą występowały z powodu nadmiernego stresu, zmęczenia czy po prostu nadużywania alkoholu i palenia papierosów. U młodych mężczyzn źródła problemu należy doszukiwać się w uwarunkowaniach psychogennych. Podczas pierwszych kontaktów płciowych pojawiają się często stres i lęk przed niezaspokojeniem potrzeb swojej partnerki. Brak doświadczenia powoduje, że panowie tracą swoją pewność siebie. Wszystkie te przyczyny bardzo negatywnie wpływają na życie seksualne panów. Pomocy należy szukać u specjalisty i w lekach na erekcję. TOPTADA 10 mg tadalafil jest jednym z tych, w których wykorzystano inhibitor fosfodiesterazy typu 5, który oddziałuje na mechanizm erekcji na poziomie komórkowym, blokując proces obniżania się substancji cGMP. To ona odpowiada za wzwód podczas stymulacji seksualnej.

Problemy z erekcją nie są zjawiskiem sporadycznie występującym w męskim społeczeństwie. Po TOPTADA 10 mg tadalafil sięga coraz więcej panów, co oznacza, że problem się pogłębia i dotyczy coraz większej grupy panów. Czy jesteś gotowy podjąć walkę o swoją męskość i formę seksualną? Czy chcesz znów czerpać satysfakcję z seksu i dawać ją swojej partnerce? Jeżeli tak, to nie ukrywaj swojego problemu.

Co to jest TOPTADA 10 mg tadalafil? Jest to lek, który wykorzystywany jest w przypadku zaburzeń erekcji. Niezdolność do odbycia stosunku seksualnego wynika z wielu przyczyn, na skutek których zostaje ograniczone stężenie cGMP, substancji naturalnie występującej w ludzkim organizmie, odpowiadającej za wzwód. Lek TOPTADA 10 mg tadalafil ma za zadanie zapobiegać obniżaniu się jego stężenia, co jest przypisane do funkcji substancji aktywnej obecnej w preparacie – tadalafilowi. Jest jedną z inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, które uznaje się aktualnie za najbardziej skuteczne w poprawie erekcji.

TOPTADA 10 mg tadalafil na skutek podtrzymywania wysokiego stężenia cGMP wspomaga erekcję. Wcześniej mężczyzna mógł mieć trudności z erekcją lub być zupełnie niezdolny do odbycia stosunku seksualnego. Dzięki temu możliwe będzie wywołanie wzwodu, oczywiście przy stymulacji seksualnej. TOPTADA 10 pomaga też panom, u których erekcja jest zbyt krótka. W trakcie jej trwania nie mogą oni w pełni zaspokoić potrzeb swojej partnerki. Lek wykazuje bardzo długie działanie. Zawiera 10 mg tadalafilu, co jest zalecaną jednorazową dawką leku dla osób korzystających po raz pierwszy. Jeśli działa nie jest niewystarczające, należy zwiększyć dawkę. Tabletkę należy przyjąć na ok. 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Po upływie tego czasu preparat zaczyna działać w momencie, kiedy zostanie wchłonięty przez organizm. Należy pamiętać, że do prawidłowego działania tadalafilu potrzebna jest stymulacja seksualna. Czas działania uzależniony jest m.in. od diety mężczyzny, picia alkoholu, palenia papierosów, a także aktywności fizycznej i stanu zdrowia. W najlepszych przypadkach może on działać nawet do 36 godzin.

Przeciwwskazania – choroby i przyjmowane leki. Zawartość silnie działającej substancji czynnej i mechanizm jej wpływu na ludzki organizm powoduje, że TOPTADA 10 mg tadalafil może być przyjmowany z wykluczeniem konkretnych przypadków. Przeciwwskazaniami są choroby i zażywane leki, które wchodzą w niebezpieczne reakcje ze składnikami leku. Należy więc zachować ostrożność i bardzo dokładnie zapoznać się z zaleceniami producenta. Wszystkie informacje o przeciwwskazaniach znajdują się w ulotce. Przed stosowaniem TOPTADA 10 mg tadalafil w przypadku przewlekłych chorób i regularnie przyjmowanych leków powinno się skonsultować z lekarzem. Tylko on może potwierdzić Twoje ewentualne dolegliwości i tym samym ocenić, czy stosowanie leku na potencję jest dla Ciebie bezpieczne. Przy niektórych schorzeniach istnieje możliwość ich przyjmowania, jednak konieczne jest zmniejszenie dawki. Dzięki temu organizm otrzymuje taką porcję substancji, która wywołuje tylko pożądane zmiany, wpływa na mechanizm erekcji.

TOPTADA 10 mg tadalafil jest lekiem uznanym za bezpieczny, co oznacza, że jego przyjmowanie zgodnie z zaleceniami producenta i lekarza nie zagraża ludzkiemu zdrowiu. Trzeba tylko pamiętać o wyjątkowych okolicznościach, w których lek mógłby wywołać niepożądane reakcje organizmu. Należą do nich:
• Uczulenie na tadalafil, substancję aktywną obecną w TOPTADA 10 mg tadalafil, ale też inne składniki, które znajdują się w leku
• Niekontrolowane ciśnienie krwi, które może wzrosnąć lub obniżyć się do niebezpiecznych wartości
• Zbyt niskie ciśnienie tętnicze, utrzymujące się na poziomie niższym niż 90/50 mmHg
• Zawał mięśnia sercowego lub udar mózgu, którego mężczyzna doznał w ostatnich 2 tygodniach
• Zwyrodnieniowe zmiany siatkówki oka
• Silna niewydolność nerek lub wątroby
• Niektóre choroby układu sercowo-naczyniowego. Szczególną uwagę należy zwrócić na chorobę niedokrwienną serca, niewydolność krążenia oraz złośliwą arytmię komorową
• Zwężanie się zastawki aortalnej, które występuje podczas wysiłku fizycznego oraz towarzyszy silnym emocjom
• Nadciśnienie płucne, które jest bezpośrednio związane z leczeniem farmakologicznym. Przyjmowane leki, jak Revatio i Riociguat skutecznie obniżają ciśnienie tętnicze. Oddziałują na organizm w ten sam sposób co lek TOPTADA 10 mg tadalafil. To powoduje, że ciśnienie mogłoby się obniżyć do bardzo niebezpiecznie niskich wartości, wywołując tym samym bóle i zawroty głowa, nudności i utratę przytomności
• Zażywanie donorów tlenku azotu. Znajdziemy je w narkotykach. Odpowiadają za poprawę nastroju, która jest charakterystyczna dla tych środków odurzających. Jednocześnie jednak donory tlenku azotu mają wpływ na zdolność seksualną, zwiększając ją. Przy połączeniu ich z tadalafilem mogłyby wywołać długotrwałą, bolesną erekcję
• Inhibitory proteazy, czyli substancje, które znalazły swoje zastosowanie w leczeniu wielu chorób, w tym też HIV. Wykazują dużą skuteczność, dlatego są popularnym lekiem. Przyjmując wraz z nim tadalafil, mogłoby dojść do niepożądanych reakcji organizmu. Nie jest to jednak połączenie tak silne, że we wszystkich przypadkach wyklucza stosowanie leku. W niektórych lekarz może zalecić jedynie zmniejszenie dawki
• Alfa blokery o zdolności do obniżania ciśnienia tętniczego, czyli podobnej do tej, która jest charakterystyczna również dla innych leków, jakie znalazły się na liście przeciwwskazań do przyjmowania TOPTADA 10 mg tadalafil
• Inne inhibitory fozfodiesterazy typu 5, które działają w ten sam sposób co tadalafil.

Prawidłowa reakcja organizmu na lek TOPTADA 10, to długotrwała i satysfakcjonująca erekcja, jej wywołanie przy wcześniejszych problemach w trakcie seksu. Tadalafil ma za zadanie zapobiegać zmniejszeniu się stężenia cGMP i nie powinien oddziaływać na organizm w inny sposób. Jednak są okoliczności, w których występuje ryzyko pojawienia się skutków ubocznych. Dzieje się tak wtedy, kiedy stosujemy lek w inny sposób, niż zalecają producent i lekarz. Zwiększamy samodzielnie jednorazową dawkę lub przyjmujemy lek częściej, w krótszych odstępach czasowych, niż jest to zalecane. Ponadto przyjmowanie TOPTADA 10 mg tadalafil przy którymkolwiek przeciwwskazaniu zwiększa ryzyko wystąpienia niepożądanego działania. W organizmie dochodzi do spustoszenia, substancja aktywna zamiast pomagać mężczyźnie wpływa na jego zdrowie destrukcyjnie. Dlatego tak istotne jest, aby stosować się do wszystkich zaleceń i nie zmieniać zalecanej dawki. Tylko wtedy leczenie erekcji będzie procesem bezpiecznym i skutecznym. W przeciwnym razie będziesz mógł zaobserwować u siebie bóle i zawroty głowy, uczucie zatkanego nosa oraz zaczerwienienie twarzy. Rzadziej obserwuje się wymioty, nudności, bóle mięśni, senność i zmęczenie. Naprawdę rzadko, tylko w niewielu przypadkach dochodzi do chwilowej utraty pamięci, udaru, krwawienia z nosa, niskiego i wysokie ciśnienia. Należy mieć także świadomość, że takie skutki uboczne wystąpić mogą, jeżeli mężczyzna będzie nadużywał alkoholu i palił papierosy. To czynniki, które mają dodatkowo wpływ na działanie leku TOPTADA 10 mg tadalafil. Na ich skutek może dojść do osłabienia działania leku, a także obniżenia jakości reakcji organizmu. Lek nie będzie skuteczny lub jego skuteczność będzie ograniczona. Dlatego jeżeli decydujesz się na przyjmowanie leku TOPTADA 10 mg tadalafil i zmianę jakości swojego dotychczasowego życia seksualnego, powinieneś zadbać o siebie kompleksowo, o cały swój organizm.

TOPTADA 10 mg tadalafil najtaniej! Kupuj i wybieraj rozsądnie. Nasza apteka internetowa umożliwia mężczyznom szybki i bezpieczny powrót do bardzo dobrej kondycji seksualnej. Zajmujemy się sprzedażą leków na erekcję, które wybieramy spośród wielu dostępnych na rynku. Nasze najważniejsze kryteria to bezpieczeństwo, skuteczność i niska cena. U nas kupisz TOPTADA 10 mg tadalafil najtaniej, a dodatkowo bez recepty. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc możliwie jak największej grupie panów zmagających się z podobnymi problemami. Tanio, bezpiecznie i dyskretnie…leki pakujemy w uniwersalne opakowania, nie oznaczając ich nazwą ani żadnym innym symbolem, który mógłby sugerować jego zawartość. Nasz sklep online wychodzi naprzeciw swoim klientom, realizując zamówienia szybko i dostarczając je w możliwie jak najkrótszym czasie. Wiemy, że otrzymujemy bardzo duży kredyt zaufania od swoich klientów, co jeszcze bardziej motywuje nas do doskonalenia swojej oferty.

Postaw na dobrą zmianę! Nie czekaj, aż zaburzenia się rozwiną i pogłębią, aż całkowicie utracisz zdolność do odbycia stosunku seksualnego. Spróbuj TOPTADA 10 mg tadalafil, leku, któremu zaufało już tysiące mężczyzn, którzy potwierdzają jego skuteczne działanie.

Damian 09/08/2019

Wiadomo jak to jest, żyjemy w stresie i różnie bywa, pomimo tego, że jestem dość młody. Ale kupiłem te tabletki, bo kolega mi polecił. I u mnie się naprawdę przyzwoicie sprawdzają, a przetestowałem wcześniej różne.

Jan 09/08/2019

Jak dla mnie dobry preparat mi pomaga i działa...

Dario 18/05/2019

Produkt działa tak jak powinien. Działanie po ok 1/2 godzinie ale można długo. Tego szukałem.

Gambol 18/05/2019

Dostarczenie przesyłki przebiegło bez zarzutu.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: TOPTADA 10 mg, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje,

TOPTADA 10
Niedostępny
Niedostępny