aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
TADARISE-20 Oral Jelly
TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly  TADARISE-20 Oral Jelly 

TADARISE-20 Oral Jelly

 • Producent: Sunrise
 • Kod Produktu: Tadalafil 20 mg
 • Dostępność: 2-3 Days
 • 17.90zł

 • 7 szt. lub więcej 16.00zł
 • 14 szt. lub więcej 14.00zł
 • 21 szt. lub więcej 12.80zł
 • 28 szt. lub więcej 11.40zł
 • 35 szt. lub więcej 10.60zł
 • 70 szt. lub więcej 9.00zł
 • 140 szt. lub więcej 7.50złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

2 Opinii / Napisz opinię

Bez tytułu 15Bez tytułu 75

TADARISE Oral Jelly jest lekiem na potencję, który pozytywnie wpływa na mechanizm erekcji, oddziałując na niego na poziomie komórkowym. Jego głównym składnikiem jest tadalafil, który zaliczany jest do inhibitorów PDE5. Są to substancje o potwierdzonym działaniu, wspomagającym potencję. TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil skutecznie zapobiega zmniejszaniu stężenia cGMP, który jest substancją odpowiadającą za wywołanie erekcji. Kiedy jego stężenie się obniża, penis wiotczeje i niemożliwe jest odbycie stosunku seksualnego. Tadalafil zwiększa przepływ krwi przez naczynia krwionośne, na skutek ich rozszerzenia. Dzięki temu krew może swobodnie napływać do ciał jamistych prącia i w ten sposób wywoływać wzwód. Zjawisku temu musi jednak towarzyszyć pobudzenie seksualne, bez którego lek TADARISE Oral Jelly nie będzie działał w odpowiedni sposób.

 

 TADARISE - 20 Oral Jelly

 

od 1 do 6 saszetek cena: 17,90 zł za jedną saszetkę

ilość saszetek

cena za całość

cena za jedną saszetkę

ilość gratisów

7 saszetek

112,00 zł

16,00 zł

+ 1 szt.

14 saszetek

196,00 zł

14,00 zł

+ 3 szt.

21 saszetek

268,80 zł

12,80 zł

+ 5 szt.

28 saszetek

319,20 zł

11,40 zł

+ 7 szt.

35 saszetek

371,00 zł

10,60 zł

+ 8 szt.

70 saszetek

630,00 zł

9,00 zł

+ 17 szt.

140 saszetek

1 050,00 zł

7,50 zł

+ 35 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość saszetek w jednym opakowaniu:

7 saszetek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego opakowania)

 

Data przydatności do spożycia:

11/2022

 

Pomimo stymulacji seksualnej nie jesteś w stanie odbyć stosunku, nie osiągasz erekcji lub jest ona zbyt krótka? Zapewne masz problemy z potencją, czyli niezdolnością do odbycia stosunku seksualnego. Jest to dolegliwość, której mężczyzna nie powinien bagatelizować, a możliwie jak najszybciej podjąć odpowiednie działania. W takiej sytuacji dobrze jest skonsultować się z lekarzem, który potwierdzi Twój problem i zlokalizuje jego źródło. Pomoże to wspólnie wybrać Wam odpowiednią metodę leczenia. Ponadto pomocne przy zaburzeniach erekcji są leki na potencję z inhibitorami fosfodiesterazy typu 5, które wspierają proces erekcji i wydłużają jej czas. Wśród takich leków jest TADARISE Oral Jelly, w składzie którego znajduje się 20 mg tadalafilu.

Najczęstsze przyczyny zaburzeń erekcji. W aż 80% są to przyczyny organiczne, które dotyczą konkretnych chorób, pojawiających się wraz z wiekiem. Dlatego na zaburzenia erekcji w większości przypadków cierpią panowie w starszym wieku. Wśród takich chorób są: cukrzyca, choroby neurologiczne (udar mózgu, stwardnienie rozsiane, choroby rdzenia kręgowego), schorzenia sercowo-naczyniowe (choroby naczyń krwionośnych, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca), zaburzenia urologiczne i hormonalne (obniżenie się poziomu testosteronu w organizmie mężczyzny), zaburzenia pooperacyjne i zmiany anatomiczne narządów płciowych męskich. 20% pozostałych przyczyn stanowią przyczyny psychogenne. Są one charakterystyczne dla młodych panów. Wśród nich obserwujemy zaburzenia lękowe, hamujące reakcje seksualne, stres i przemęczenie, depresja, spożywanie dużej ilości alkoholu, palenie papierosów, brak pewności siebie, obniżona samoocena, niskie poczucie własnej wartości i nieśmiałość. Dla wszystkich tych panów polecamy TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil, który mogą przyjmować mężczyźni w każdym wieku, którzy ukończyli 18 lat. Jest to lek, który pomaga w męskich spawach niezależnie od przyczyny problemu. TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil to łatwy i szybki sposób na poprawę swojej kondycji seksualnej.

TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil jest wyjątkowym lekiem na potencję ze względu na swoją formę. Jest alternatywą dla tradycyjnych tabletek, które trzeba połknąć, popijając je woda. Nie wszystkim odpowiada ich smak, jak też nie zawsze mamy możliwość przyjęcia leku w ten sposób. W tym przypadku lek jest w formie żelu, a właściwie owocowej żelowej galaretki. Otwierasz opakowanie, a galaretka jest gotowa do spożycia. Ma bardzo dobry smak, a przy tym dzięki swojej konsystencji szybko i skutecznie się wchłania.

Dlaczego TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil? Przede wszystkim ze względu na swoją potwierdzoną skuteczność. TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil zawiera substancję czynną, która reguluje proces erekcji na poziomie komórkowym, we właściwy sposób podtrzymując wysokie stężenie cGMP. To jednak nie jedyna zaleta tego leku na potencję:
• TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil działa już po 30 minutach. Lek należy spożyć ok. 30-60 minut przed planowanym posiłkiem.
• Swoją skuteczność wykazuje nawet do 36 godzin. Czas działania uzależniony jest jednak od indywidualnych uwarunkowań organizmu.
• Owocowy smak i żelowa konsystencja, łatwość spożycia w każdym momencie.
• TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil jest szybko wchłaniany przez organizm dzięki swojej żelowej konsystencji.

TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil – przeciwwskazania. Lek TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil stosuj zgodnie z zaleceniami producenta i lekarza. Nie lekceważ przeciwwskazań, które odpowiadają za wywołanie skutków ubocznych przy przyjmowaniu leku. Chęć zmiany oraz uporania się z problemem nie może być silniejsza niż chęć zadbania o własne zdrowie. Jeżeli zmagasz się z jakimiś przewlekłymi chorobami, zaobserwowałeś u siebie niepokojące objawy i przyjmujesz regularnie konkretne leki, koniecznie przed zażyciem TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil skonsultuj się z lekarzem. Dzięki temu zyskasz pewność, że wrócisz do formy seksualnej bezpiecznie, bez żadnych niepożądanych działań i niekorzystnych zmian w swoim organizmie.

TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil jest lekiem o silnym i skoncentrowanym działaniu, który ingeruje w mechanizm erekcji oraz w odpowiedni sposób wpływa na układ sercowo-naczyniowy. Nie należy samodzielnie zwiększać dawki leku, jak też częstotliwości jego przyjmowania. W ten sposób zwiększasz ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Obserwuj swój organizm, jak reaguje na TADARISE Oral Jelly, czy odpowiednio inicjuje proces erekcji, a w każdym innym obszarze nie jest w żaden sposób aktywny. Może się jednak tak zdarzyć podczas przyjmowania leków, zawierających substancje o działaniu nie najlepiej wpływającym na działanie leku na erekcję.

TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil nie powinno się stosować jednocześnie z inhibitorami proteazy. Są one wykorzystywane przy leczeniu farmakologicznym osób z wirusem HIV. W niektórych przypadkach istnieje w tych okolicznościach możliwość jedynie zmniejszenia dawki leku, dostarczając w ten sposób do organizmu mniej substancji czynnej – tadalafilu. Nie stosuj TADARISE Oral Jelly, jeżeli przyjmujesz takie leki, jak Revatio lub Riociguat. Znalazły one swoje zastosowanie przy leczeniu nadciśnienia płucnego. Ich działanie polega na obniżaniu ciśnienia do bezpiecznej dla zdrowia i życia człowieka wartości. Podobnie na organizm oddziałuje tadalafil. Zatem połącznie tych dwóch leków mogłoby doprowadzić do bardzo niebezpiecznego spadku ciśnienia do wartości, która zagraża człowiekowi. Zrezygnuj z TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil, jeżeli przyjmujesz inne leki o podobnym działaniu, czyli alfa blokery i takie, które zawierają inne inhibitory fosfodiesterazy typu 5. Ich współdziałanie będzie podobne jak przy lekach na nadciśnienie płucne. Niekorzystnie na organizm wpływa też stosowanie TADARISE Oral Jelly wraz z donorami tlenku azotu, które są obecne w narkotykach. Skutkować to może długo utrzymującą się, bardzo bolesną erekcją.

Przeciwwskazania dotyczą też konkretnych chorób, przy których nie należy w ogóle stosować leku na potencję TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil lub zaleca się zmniejszenie jego dawki. Są to:
• Zawał mięśnia sercowego i udar mózgu, które miały miejsce w ciągu ostatnich 2 tygodni
• Silna niewydolność nerek lub wątroby
• Niekontrolowane ciśnienie krwi
• Ciśnienie krwi utrzymujące się na bardzo niskim poziomie, osiągające wartości poniżej 90/50 mmHg
• Zwyrodnieniowe zmiany siatkówki oka
• Zwężanie się zastawki aortalnej przy intensywnym wysiłku fizycznym i dużych emocjach
• Ciężka wada zastawkowa
• Niewydolność krążenia
• Choroba niedokrwienna serca
• Złośliwa arytmia komorowa
• Uczulenie na składniki leku TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil, w tym przede wszystkim na substancję czynną – tadalafil.

TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil – skutki uboczne. Przeciwwskazania, nadużywanie leku, stosowanie go wraz z alkoholem i tłustymi potrawami może wywołać niepożądane działanie oraz nieprzyjemną reakcję organizmu. TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil jest lekiem, który uznaje się za ogólnie bezpieczny, jednak nie można go stosować dowolnie. Są pewne zasady, zalecenia i przeciwwskazania, które zawsze należy uwzględnić. W przeciwnym razie istnieje mniejsze lub większe ryzyko wystąpienia skutków ubocznych oraz osłabienia działania leku.

Zgodnie z obserwacjami i badaniami działania niepożądane w przypadku TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil występują rzadko. Wśród nich są te, które możemy obserwować częściej, jak np. zaczerwienienia twarzy, bóle i zawroty głowy oraz uczucie zatkanego nosa. Ocenia się, że w stopniu umiarkowanym mogą pojawić się zmęczenie, senność, bóle mięśni, podrażnienie oczu i wymioty. Najrzadziej dochodzi do chwilowej utraty pamięci, udaru, nadciśnienia i niebezpiecznego spadku ciśnienia. To skutki nieprawidłowego stosowania leku TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil. Pamiętaj więc, że jeżeli chcesz w sposób skuteczny i bezpieczny przywrócić sobie sprawność seksualną, stosuj się do zaleceń lekarza, zapoznaj się szczegółowo z ulotką od producenta oraz uwzględnij wszystkie przeciwwskazania.

TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil – promocja! Tanio i bez recepty. Wybieraj leki na potencję rozsądnie, uwzględniając przy tym wszystkie ważne dla Ciebie aspekty. Przede wszystkim bezpieczeństwo. TADARISE Oral Jelly 20 mg tadalafil jest lekiem, który kilka lat temu został uznany za bezpieczny, a ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest niewielkie. Po drugie skuteczność. TADARISE Oral Jelly w swoim składzie posiada 20 mg tadalafilu, który należy do inhibitorów PDE5 o potwierdzonym wpływie na mechanizm erekcji. Po trzecie tanio. Nasz sklep online oferuje leki na potencję najtajniej. Dzięki temu możemy pomóc większej grupie mężczyzn. Po czwarte bez recepty, co znacznie skraca czas otrzymania leku. Warto też podkreślić, że nasza apteka internetowa oferuje specjalne promocje i gratisy dla swoich klientów. Dodatkowo troszczymy się o Twoją prywatność, a także nie zdradzamy Twojej tajemnicy. Leki pakujemy w uniwersalne opakowania, które nie są oznaczone i nie zdradzają swojej zawartości. Bądź z siebie dumny! Pokonaj największy męski problem z TADARISE Oral Jelly!

Arek 06/07/2019

Stoi jak Cygan pod kościołem :) Towar smaczny, nietuczący, dyskretny, zawładający mym ciałem i umysłem :)

Patryk 05/07/2019

Pyszny smak. Myślałem, że lek na potencję w żelu to jakaś lipa, a okazało się że to działa tak samo jak Tadalis sx który dotychczas kupowałem.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

TADARISE-20 Oral Jelly
Niedostępny
Niedostępny