aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
TADARISE-60
TADARISE-60  TADARISE-60  TADARISE-60  TADARISE-60  TADARISE-60 

TADARISE-60

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Tadalafil 60 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 14.00zł

  • 20 szt. lub więcej 11.20zł
  • 40 szt. lub więcej 9.60zł
  • 50 szt. lub więcej 8.40zł
  • 100 szt. lub więcej 7.00zł
  • 400 szt. lub więcej 5.60złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

1 Opinii / Napisz opinię

TADARISE-60 Masz problemy z erekcją? Należysz więc do grupy ponad 15 mln europejczyków, którzy zmagają się z podobnymi zaburzeniami. Dotyczą one panów w każdym wieku, również młodym, kiedy to życie seksualne dopiero się rozpoczyna . Zaburzenia erekcji uwarunkowane są różnymi czynnikami, mają wiele przyczyn, które warto zdefiniować w swoim indywidualnym przypadku. Pomoże to lepiej, skuteczniej i szybciej uporać się z problemem, koncentrując się na ewentualnym pozbyciu się źródła problemu oraz przyjmując odpowiednie leki. Środek na potencję powinien posiadać w składzie inhibitory fosfodiesterazy typu 5, jak TADARISE 60 mg, w którym znajduje się jeden z nich – tadalafil.

 

TADARISE - 60

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

140,00 zł

14,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

224,00 zł

11,20 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

384,00 zł

9,60 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

420,00 zł

8,40 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

700,00 zł

7,00 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

2 240,00 zł

5,60 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 60 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

03/2022

 

Źródła problemu z erekcją. U panów w starszym wieku, po 50 roku życia, najczęściej przyczyną zaburzeń potencji jest obniżenie się poziomu testosteronu, męskiego hormonu. To on odpowiada za zdolność do odbycia stosunku seksualnego. Ponadto w tym wieku pojawia się już podwyższona skłonność do wystąpienia niektórych chorób, szczególnie związanych z układem sercowo-naczyniowym, a także chorób neurologicznych i endokrynologicznych. Dlatego też na zaburzenia erekcji cierpią panowie z nadciśnieniem tętniczym, niedoczynnością tarczycy, miażdżycą, stwardnieniem rozsianym i brakiem prawidłowej gospodarki hormonalnej. TADARISE 60 mg tadalafil reguluje mechanizm erekcji, rozszerzając naczynia krwionośne, które doprowadzają krew do ciał jamistych prącia. W ten sposób wspierają panów w starszym wieku, u których występują choroby hamujące ten proces.

Zaburzenia potencji to problem, który coraz częściej pojawia się u młodszych mężczyzn. W ich przypadku przyczyną nie jest choroba czy też leczenie farmakologiczne, ale stres i lęk przed odbyciem stosunku seksualnego. Prowadzą też intensywny tryb życia, co wywołuje zmęczenie, które nie jest sprzymierzeńcem stosunku seksualnego. Na ograniczoną zdolność do osiągania satysfakcjonującej erekcji wpływa też częste picie alkoholu, palenie papierosów i przyjmowanie substancji narkotykowych. Jeżeli jesteś młodym mężczyzną i masz problem z erekcją, spróbuj TADARISE 60 mg tadalafil.

TADARISE 60 mg tadalafil – Twój problem, nasze rozwiązanie. Leki na potencję stają się coraz bardziej popularne ze względu na rozprzestrzenienie się problemu, również wśród młodych panów. Ponadto, pomimo że jest to wciąż temat tabu, wielu mężczyzn decyduje się skorzystać z pomocy, konsultuje się z lekarzem i przyjmuje odpowiednie leki na potencję, wśród których jest TADARISE 60 mg tadalafil. Jest to preparat stworzony na bazie inhibitora PDE5. Aktualnie to najskuteczniejsza substancja, która we właściwy sposób ingeruje w proces erekcji, dzięki czemu możliwe jest jej wywołanie oraz utrzymanie nawet przy występujących hamujących ją czynnikach. TADARISE 60 mg zawiera substancję aktywną – tadalafil. Jej działanie bazuje na zahamowaniu obniżania się stężenia cGMP. To z kolei substancja, która uczestniczy w procesie erekcji, bez niej niemożliwe jest osiągnięcie wzwodu. Przy jej właściwym stężeniu dochodzi do rozszerzenia się naczyń krwionośnych i usprawnienia przez nie przepływu krwi, która następnie trafia do ciał jamistych prącia. Wtedy możemy odbyć stosunek seksualny. Aby jednak TADARISE 60 mg tadalafil oddziaływał na organizm mężczyzny w ten sposób, musi nastąpić pobudzenie seksualne. Bez niego tadalafil nie będzie odpowiednio wspomagał mechanizmu erekcji, który jak wiadomo bez podniecenia nie zostaje zainicjowany. TADARISE 60 mg tadalafil nie tylko wspomaga cały proces, ale też zapobiega przedwczesnemu wytryskowi. Zatem świetnie sprawdza się w przypadku panów, którzy są zdolni do odbycia stosunku seksualnego, jednak następuje u nich wczesna ejakulacja, co przekłada się na ograniczone możliwości zaspokojenia potrzeb swojej partnerki.

Gotowy już po 30 minutach! TADARISE 60 mg tadalafil nie pozwoli Ci zbyt długo czekać! Twój organizm będzie przygotowany do odbycia stosunku seksualnego już po 30-60 minutach od przyjęcia tabletki. W tym czasie będzie wchłaniany przez organizm, tylko wtedy będzie skutecznie działać. Swoją aktywność TADARISE 60 mg tadalafil utrzymywać może do 36 godzin. Jest to jednak uzależnione od indywidualnych uwarunkowań organizmu mężczyzny. Działanie leku osłabia nikotyna, a więc palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, szczególnie spożycie alkoholu wysokoprocentowego bezpośrednio przed zażyciem leku, a także tłuste i ciężkostrawne potrawy. Trzeba też wiedzieć, że TADARISE 60 mg tadalafil lepiej współpracuje z organizmem, który często i regularnie jest poddawany wysiłkowi fizycznemu. Zatem jeżeli nie jesteś aktywny, to czas to zmienić. Wtedy TADARISE 60 mg tadalafil zadziała jeszcze lepiej!

Kiedy nie należy stosować leku TADARISE 60 mg tadalafil? Przy problemach z erekcją należy mieć świadomość, że wystąpiły one na skutek zaburzeń i konkretnych zmian w organizmie mężczyzny. Proces, jaki jest charakterystyczny dla stosunku seksualnego, nie może zostać prawidłowo przeprowadzony, przez co mężczyzna nie jest zdolny do uprawiania seksu. W takich okolicznościach potrzebna jest pomoc, jednak zawsze z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. TADARISE 60 mg tadalafil należy do leków zakwalifikowanych do grupy preparatów bezpiecznych z zastrzeżeniem, że trzeba go stosować zgodnie z zaleceniami producenta i lekarza. Tylko wtedy unikniemy skutków ubocznych, których wystąpienie jest uwarunkowane obecnością i działaniem substancji aktywnej, czyli tadalafilu. TADARISE 60 mg można przyjmować tylko wtedy, kiedy występują zaburzenia erekcji. Nie powinno się go traktować jako substancji, która wywołuje pobudzenie seksualne. TADARISE 60 mg tadalafil nie pomaga się podniecić, a przy stymulacji seksualnej reguluje proces erekcji. Zatem ingeruje w naturalny proces zachodzący w organizmie człowieka. Z tego powodu organizm musi być odpowiednio przygotowany na działanie tadalafilu. Nie zawsze jednak tak jest i wtedy dochodzi do wystąpienia skutków ubocznych. Są one uwarunkowane innymi stosowanymi lekami oraz występującymi chorobami. Kiedy więc TADARISE 60 mg tadalafil może wywołać niepożądaną reakcję organizmu?
• Kiedy mężczyzna jest uczulony na którykolwiek składnik, który znajduje się w tabletce. Przede wszystkim należy wykluczyć uczulenie na tadalafil.
• W ostatnich 2 tygodniach doszło u mężczyzny do zawału mięśnia sercowego lub udaru mózgu.
• Zmaga się on z silną niewydolnością nerek lub wątroby.
• Ma niekontrolowane ciśnienie krwi lub utrzymuje się ono na bardzo niskim, niebezpiecznym dla zdrowia człowieka poziomie, poniżej 90/50 mmHg.
• Choruje na niewydolność krążenia, złośliwą arytmie komorową lub też zmaga się z chorobą niedokrwienną serca.
• Wykryto u niego zwyrodnieniowe zmiany siatkówki oka.
• Podczas wysiłku fizycznego i przy dużych emocjach istnieje wysokie ryzyko zwężania się zastawki aortalnej lub też mężczyzna ma ciężką wadę zastawkową.
• Nadużywa narkotyków, w których obecne są donory tlenku azotu odpowiedzialne zarówno za poprawę nastroju, jak też zwiększenie zdolności seksualnej. W takim przypadku podwójna dawka wspomagająca erekcję może wywołać jej długie podtrzymanie przy towarzyszącym jej ostrym bólu penisa.
• Kiedy mężczyzna ma wirusa HIV i jest zmuszony zażywać inhibitory proteazy. To substancje, które w połączeniu z duża ilością tadalafilu mogą wywołać niepożądaną reakcję organizmu. Przy mniejszych dawkach może nie być przeciwwskazań, dlatego przed zażyciem TADARISE 60 mg tadalafil skonsultuj się z lekarzem.
• Przy nadciśnieniu płucnym, przy którym leczenie polega na przyjmowaniu takich leków, jak Riociguat lub Revatio. Mają one zdolność do obniżania ciśnienia tętniczego, czyli podobnie jak substancja czynna TADARISE 60 mg tadalafil. Ekstremalnie niskie ciśnienie zagraża zdrowiu i życiu człowieka.
• Stosowanie innych substancji również o działaniu obniżającym ciśnienie tętnicze, do których należą m.in. alfa blokery oraz inne leki, mające w swoim składzie inhibitory fosfodiesterazy typu 5. Przyjmując je równocześnie, narażamy nasz organizm na bardzo szybkie i znaczące obniżenie ciśnienia, które może skutkować utratą przytomności, bólem i zawrotami głowy.

Jakie skutki uboczne przy stosowaniu leku niezgodnie z zaleceniami? Przeciwwskazania zostały ustalone z uwzględnieniem wpływu tadalafilu na ludzki organizm oraz mechanizmów, jakie w nim zachodzą przy stosowaniu konkretnych leków i zmaganiu się z określonymi chorobami. Na podstawie obserwacji oraz badań stworzono listę przeciwwskazań, a także skutków ubocznych, które mogą wystąpić przy niestosowaniu się do zaleceń producenta. TADARISE 60 mg tadalafil jest lekiem bezpiecznym, jednak tylko wtedy, kiedy jest przyjmowany w sposób właściwy. Warto jest skonsultować się z lekarzem, który zweryfikuje Twój stan zdrowia oraz zaproponuje odpowiednią dawkę leku TADARISE 60 mg. Można ją zmniejszyć lub w trudnych przypadkach zwiększyć, jednak tylko w bezpieczny sposób. Ryzyko wystąpienia niepożądanego działania na skutek stosowania TADARISE 60 mg tadalafil jest niewielkie, jednak trzeba mieć świadomość, że może wystąpić przy nieprawidłowym jego przyjmowaniu. Najczęściej obserwuje się wystąpienie zaczerwienienia na twarzy, bóle i zawroty głowy oraz nieprzyjemne uczucie zatkanego nosa. W umiarkowanym stopniu pojawiają się wymioty i nudności, osłabienie wzroku, bóle mięśni i zmęczenie, z kolei najrzadziej można dostrzec nadciśnienie, wyraźny spadek ciśnienia, chwilową utratę pamięci i udar.

TADARISE 60 mg tadalafil bez recepty! Szukasz TADARISE 60 mg tadalafil tanio i bez recepty? Chciałbyś bez długich poszukiwań skutecznej metody pomocy zyskać najlepsze możliwe wsparcie i gwarancję pożądanego działania? Nasza apteka internetowa oferuje tylko sprawdzone leki, najtaniej i bez recepty. Przy wyborze kierujemy się przeprowadzonymi badaniami oraz opiniami klientów i mężczyzn, którzy już skorzystali z konkretnych preparatów. Sklep online oferuje też atrakcyjne gratisy i promocje. Mamy również świadomość, że dla wielu panów zaburzenia erekcji są wstydliwym problemem i nie chcą go zdradzać innym, również swojej partnerce. Jeżeli Ty także tego nie zrobiłeś, to możesz być pewien, że opakowanie, w którym wyślemy do Ciebie leki, nie zdradzi swojej zawartości. Już teraz możesz wrócić do dawnej formy seksualnej. Sprawdź, jak bardzo skuteczny jest TADARISE 60 mg tadalafil i przekonaj się, dlaczego panowie mu tak ufają.

Płuco 06/07/2019

Przy bardzo korzystnej cenie produkt całkowicie porównywalny w skuteczności działania do innych obiektów na rynku.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: TADARISE 60 mg, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje,

TADARISE-60
Niedostępny
Niedostępny