aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
TADARISE-5
TADARISE-5  TADARISE-5  TADARISE-5 

TADARISE-5

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Tadalafil 5 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 7.00zł

  • 20 szt. lub więcej 5.60zł
  • 40 szt. lub więcej 4.70zł
  • 50 szt. lub więcej 4.20zł
  • 100 szt. lub więcej 3.50zł
  • 400 szt. lub więcej 2.80złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

3 Opinii / Napisz opinię

TADARISE-5 Zaburzenia erekcji nie występują bez powodu. Niektóre zależne są od nas, jak np. styl życia, na który składa się dieta, aktywność fizyczna, sen i czynniki stresogenne. W grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia impotencji znajdują się panowie, którzy palą papierosy, nie stosują zbilansowanej diety i spożywają wysoko przetworzone produkty, piją dużo alkoholu i nie są aktywni fizycznie. Do zaburzeń erekcji dochodzi jednak również na skutek naturalnego procesu starzenia się organizmu. Wtedy obniża się poziom testosteronu oraz zwiększa się ryzyko zachorowalności na różnego rodzaju choroby, w tym neurologiczne i układu sercowo-naczyniowego. To kolejne przyczyny pojawienia się problemów z potencją. U młodych mężczyzn również dochodzi do wystąpienia tego typu zaburzeń. U nich z kolei należy zwrócić uwagę na stany lękowe wynikające z braku doświadczenia i obaw przed niezaspokojeniem potrzeb swojej partnerki. Nie bez znaczenia są również negatywne doświadczenia z przeszłości. Na problemy z erekcją polecamy TADARISE-5 mg tadalafil, lek, który zawiera substancję aktywną o potwierdzonym wpływie na mechanizm erekcji. Inicjuje ją, podtrzymuje i zwiększa kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem.

 

TADARISE - 5

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

70,00 zł

7,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

112,00 zł

5,60 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

188,00 zł

4,70 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

210,00 zł

4,20 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

350,00 zł

3,50 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

1 120,00 zł

2,80 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALISTA 5 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

04/2023

 

Czy zaburzenia erekcji to Twój problem? Czy potrzebujesz TADARISE-5 mg tadalafil? Zaburzenia erekcji objawiają się niezdolnością do odbycia stosunku seksualnego. Początkowo mogą pojawić się trudności w osiągnięciu wzwodu, które będą występowały w konkretnych sytuacjach. Problem ten jednak bez podjęcia odpowiednich działań będzie się pogłębiał. O zaburzeniach mówimy również w kontekście przedwczesnego wytrysku, czyli krótkiego czasu trwania erekcji. W tych trzech przypadkach potrzebna jest profesjonalna pomoc lekarza oraz TADARISE-5 mg tadalafil, który pomoże Ci przywrócić prawidłowe funkcjonowanie mechanizmu erekcji. Brak jakiegokolwiek działania to nie tylko pozwolenie na rozwój problemu, ale też akceptacja trudności w związku. Seks stanowi jeden z jego fundamentów, kiedy zostaje zachwiany lub zburzony, dochodzi do nieporozumień i zaburzeń w komunikacji. O problemie powinieneś porozmawiać przede wszystkim ze swoją partnerką, która powinna mieć świadomość, że Twoja niezdolność do odbycia stosunku nie wynika z braku pociągu seksualnego czy też utraty gorącego uczucia.

Kiedy i jak stosować TADARISE-5 mg tadalafil? Najskuteczniejsze leki na erekcję posiadają w składzie inhibitory fosfodiesterazy typu 5. W TADARISE-5 jest to 5 mg tadalafilu. To substancja, która oddziałuje na mechanizm erekcji na poziomie komórkowym. Kiedy jest pobudzenie seksualne, mózg mężczyzny sygnalizuje ten stan, uwalniając tlenek azotu w penisie, który następnie jest transportowany do mięśni gładkich. W nich dochodzi do aktywacji enzymu odpowiadającego za produkcję cGMP. Jest to niezwykle ważna substancja, ponieważ jej aktywność i odpowiednio wysokie stężenie warunkuje erekcję. Jeżeli dochodzi do jego osłabienia i spadku stężenia, penis staje się wiotki i niemożliwe jest odbycie stosunku seksualnego. Czasami cGMP nie jest w ogóle aktywowany lub jego aktywność jest zbyt niska. Tylko przy jego odpowiednim działaniu naczynia krwionośne się rozszerzają, a krew swobodnie może napłynąć do ciał jamistych prącia. TADARISE-5 mg tadalafil dzięki zawartości substancji aktywnej podtrzymuje lub zwiększa stężenie cGMP. Zapobiega jego zmniejszeniu. W ten sposób oddziałuje na mechanizm erekcji, inicjując ją, podtrzymując i zapobiegając przedwczesnemu wytryskowi. Związane jest też to z większymi doznaniami seksualnymi.

TADARISE-5 mg tadalafil mogą przyjmować wszyscy mężczyźni, u których występują zaburzenia erekcji, muszą mieć jednak skończone 18 lat. Lek wykazuje skuteczność niezależnie od przyczyny problemu. Pomaga panom w wieku starszym, u których doszło do obniżenia się poziomu testosteronu lub zmagają się z chorobami neurologicznymi, urologicznymi i układu sercowo-naczyniowego, a także młodym mężczyznom z lękami przed stosunkiem seksualnym, z dużym stresem i przy dużym zmęczeniu. Lek zawiera 5 mg tadalafilu, co jest dzienną dawką dla mężczyzny, którą można ewentualnie zwiększyć po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Tabletkę przyjmujemy na ok. 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. W tym czasie substancja aktywna się wchłania. Działanie leku może być odczuwalne nawet do 36 godzin. Niekiedy czas ten jest krótszy, co wynika m.in. z palenia papierosów, nadużywania alkoholu, nadwagi i braku aktywności fizycznej. Przed zażyciem leku nie powinno się spożywać alkoholi wysokoprocentowych oraz tłustych i ciężkostrawnych potraw.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania leku TADARISE 5 mg tadalafil? Stosowanie każdego leku powinno być przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia człowieka. Ich działanie będzie tylko wtedy właściwe, jeżeli zostaną uwzględnione wszystkie kwestie dotyczące jakichkolwiek przeciwwskazań. Aby TADARISE-5 mg tadalafil mógł oddziaływać na mechanizm erekcji w sposób prawidłowy, muszą zostać spełnione odpowiednie warunki. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że dojdzie do wystąpienia skutków ubocznych, które będą nie tylko nieprzyjemnym doświadczeniem, ale mogą również wywołać niebezpieczne dla naszego zdrowia zmiany. TADARISE-5 mg tadalafil charakteryzuje się silnym działaniem, wpływa na układ sercowo-naczyniowy, czyli najważniejsze narządy w organizmie człowieka. Trzeba mieć świadomość, że nie każdy może więc skorzystać z leku. Niektórzy będą również zmuszeni do zmniejszenia dawki w celu zachowania bezpieczeństwa stosowania.

5 mg tadalafilu jest dawką niewielką, która bardzo dobrze sprawdzi się na samym początku. Jednak również taka porcja substancji aktywnej dla niektórych mężczyzn może być niebezpieczna. Wtedy istnieje możliwość jej zmniejszenia nawet dwukrotnie.

TADARISE-5 mg tadalafil nie powinni lub nie mogą stosować panowie, którzy przyjmują leki na nadciśnienie płucne tj. Riociguat i Revatio. Obniżają one ciśnienie tętnicze, czyli działają na takiej samej zasadzie jak lek na potencję Tadarise-5. Połączenie ich zwiększa wyraźnie ryzyko zbyt niebezpiecznego obniżenia się ciśnienia do takich wartości, przy których występują zawroty głowy i omdlenia. Niebezpieczne połączenie tworzą też tadalafil i donory tlenku azotu. Te substancje z kolei występują w narkotykach. To właśnie dzięki nim możemy odczuwać większą radość i poprawić sobie humor. Jednocześnie jednak zwiększają zdolność seksualną, a więc decydując się w takim przypadku również na TADARISE 5 mg tadalafil, dostarczamy organizmowi podwójną dawkę pobudzenia, niestety bardzo niebezpieczną dla naszego zdrowia. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do długotrwałej, bolesnej erekcji. Zachowaj szczególną ostrożność, najlepiej skonsultuj się z lekarzem, jeżeli przyjmujesz inhibitory proteazy, które są przepisywane osobom z HIV. Specjalista po analizie Twojego zdrowia oraz zleceniu ewentualnych badań zdecyduje, jaka dawka TADARISE 5 mg tadalafil będzie dla Ciebie najlepsza. Nie powinno się też leku na erekcję łączyć z innymi środkami, które zawiera inhibitory fosfodiesterazy typu 5. Skutki mogą być podobne, jak przy wspomnianych już wyżej lekach.

Do przeciwwskazań w stosowaniu TADARISE 5 mg tadalafil należy też zaliczyć konkretne choroby, szczególnie te przewlekłe i dotyczące układu sercowo-naczyniowego. Ryzyko wystąpienia niepożądanych działań występuje przy chorobie niedokrwiennej serca, złośliwej arytmii komorowej i niewydolności krążenia. Niebezpieczeństwo pojawienia się skutków ubocznych wzrasta, jeżeli mężczyzna ma niekontrolowane ciśnienie krwi lub utrzymuje się ono na bardzo niskim poziomie, nie większym niż 90/50 mmHg. TADARISE 5 mg tadalafil nie powinno się przyjmować przy ciężkiej wadzie zastawkowej i zwyrodnieniowych zmianach siatkówki oka. Skonsultować z lekarzem powinni się panowie z niewydolnością wątroby i nerek oraz z tendencją do zwężania zastawki aortalnej, do której dochodzi na skutek dużych emocji i wysiłku fizycznego. Z zażywaniem TADARISE 5 powinni się wstrzymać mężczyźni, którzy w ostatnich 2 tygodniach mieli zawał mięśnia sercowego lub udar mózgu. Dopiero po upływie minimum 14 dni można rozpocząć przyjmowanie leku. W TADARISE 5 znajduje się substancja czynna o silnym działaniu – tadalafil. U niektórych osób występuje na nią alergia, a dostarczenie jej do organizmu może skutkować niepożądaną reakcją alergiczną.

Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Niepożądane działanie leku TADARISE 5 mg tadalafil może się pojawić, jeżeli:
• Przekroczysz zalecaną dzienną dawkę leku
• Przyjmiesz kolejną dawkę wcześniej niż po upływie 24 godzin
• Nie będziesz się stosował do przeciwwskazań
• Przed przyjęciem TADARISE 5 mg tadalafil spożyjesz dużą ilość alkoholu lub/i zjesz tłuste i ciężkostrawne potrawy
• Lek zostanie zażyty przez osobę niepełnoletnią, której organizm nie jest jeszcze przystosowany do ingerencji w mechanizm erekcji, jest wciąż w fazie rozwoju.
W każdych innych przypadkach skutki uboczne nie występują. U mężczyzn, którzy nie stosowali się do zaleceń producenta i lekarza, najczęściej występowały bóle i zawroty głowy, zaczerwienienia skóry twarzy i uczucie zatkanego nosa. W stopniu umiarkowanym zaobserwowano wysypkę, zmęczenie, nudności i wymioty, podrażnienie oczu i arytmię. Najrzadziej doszło do wystąpienia krwawienia z nosa, niskiego lub wysokiego ciśnienia, a także chwilowej utraty pamięci.

TADARISE 5 mg tadalafil najtaniej! Atrakcyjna promocja. Zaburzenia potencji są dużym problemem, który w Polsce dotyka ponad 1,5 mln mężczyzn. Wielu z nich udało nam się już pomóc. Skorzystali z naszej oferty, w której znajdują się leki na erekcję, w tym TADARISE 5 mg tadalafil z możliwością kupienia ich tanio i bez recepty. Nasz sklep on-line chce pomóc znacznie większej grupie mężczyzn, którzy nie potrafią poradzić sobie z osłabieniem swojej zdolności seksualnej. Oferujemy więc niskie ceny i ciekawe gratisy, które dołączamy do każdego zamówienia. Apteka internetowa dokłada wszelkich starań, aby maksymalnie ułatwić i usprawnić proces składania i realizacji zamówienia. Przesyłki dostarczane są do klientów w krótkim czasie, a leki pakowane są w uniwersalne, nieoznaczone i dyskretne opakowania. Pozwól sobie pomóc. TADARISE 5 to Twoja przepustka do lepszego życia seksualnego, w którym znów jesteś pewnym siebie mężczyzną.

jerzy 09/08/2019

działanie zgodne z oczekiwaniem, b.dobry produkt w porównaniu z innymi

Kuba 25/07/2019

Jesteśmy małżeństwem od pięciu lat, nie mamy jeszcze dzieci, to “pieśń przyszłości”. Na razie chcemy cieszyć się sobą, własnym szczęściem i udanym seksem. Niestety od jakiegoś czasu, to ostanie nam nie wychodzi. Nie możemy się też dogadać w innych sprawach choć próbujemy cały czas. Ponieważ rozmawiamy o wszystkim, zaczęliśmy się zastanawiać dlaczego tak jest i jak temu zaradzić. Nieudany, nie satysfakcjonujący seks, nie przynosi nam radości. Ja się spinam bo nie mogę uzyskać sprawności seksualnej, mam kłopoty z erekcją, żona nie ma orgazmu. Beznadzieja. Stwierdziliśmy, że tylko znalezienie jakiegoś leku może nam pomóc. Trafiliśmy w Internecie na informację o Tadarise. Przeczytaliśmy jak działa i że można go szybko kupić przez Internet. Zacząłem go zażywać zgodnie z ulotką, raz na 48 godzin. Okazało się, że znowu seks nas cieszy, zniknęło napięcie i stres. Naprawdę nie ma się czego bać, albo iść do lekarza, albo po prostu sięgnąć po TADARISE 5 mg.

Radek 06/07/2019

Innych nie stosowałem, ale w tym przypadku czuć poprawę . Pieniądz niewielki, spróbować nie zaszkodzi , myślę iż śmiało mogę polecić ...

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: TADALISTA, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, TADARISE-5,

TADARISE-5
Niedostępny
Niedostępny