aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
TADARISE-40
TADARISE-40  TADARISE-40  TADARISE-40 

TADARISE-40

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Tadalafil 40 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 11.50zł

  • 20 szt. lub więcej 9.20zł
  • 40 szt. lub więcej 7.90zł
  • 50 szt. lub więcej 6.90zł
  • 100 szt. lub więcej 5.80zł
  • 400 szt. lub więcej 4.60złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

5 Opinii / Napisz opinię

TADARISE-40 jest lekiem stosowanym w zaburzeniach wzwodu u dorosłych mężczyzn. Substancją czynną preparatu jest Tadalafil w dawce aż 40 mg. Jest to dwa razy więcej niż w popularnym leku Cials. Tadarise 40 charakteryzuje się długotrwałym działaniem. Wzwód, po podnieceniu seksualnym, utrzymuję się do 36 godzin. Tadarise 40 znacznie poprawia erekcję u mężczyzn z łagodnymi, średnimi i dużymi zaburzeniami.

 

TADARISE - 40

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

115,00 zł

11,50 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

184,00 zł

9,20 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

316,00 zł

7,90 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

345,00 zł

6,90 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

580,00 zł

5,80 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

1 840,00 zł

4,60 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 40 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

05/2024

 

Lek Tadarise jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn mających problemy z erekcją, czyli z niezdolnością do uzyskania lub utrzymania odpowiednio długiej erekcji prącia. Należy pamiętać, iż w celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Przeciwwskazanie występuję gdy pacjent przyjmuje azotany organiczne w jakiejkolwiek formie lub donorów tlenku azotu, takie jak azotyn amylu. Jest to grupa leków stosowana w leczeniu dusznicy bolesnej (ból w klatce piersiowej). Wykazano, że Tadarise 40 zwiększa działanie tych leków. Jeśli pacjent przyjmuje azotany w jakiejkolwiek formie, lub nie jesteś pewien, skontaktuj się z lekarzem. Jeśli masz poważne choroby serca lub pacjent przebył ostatnio zawał serca. Jeśli niedawno miał wylew. Jeśli masz niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi. Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na tadalafil lub którykolwiek z pozostałych składników Tadarise 40. Jeśli masz lub kiedykolwiek utratę wzroku z powodu nie tętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION).

Lek należy popić całą szklanką wody. Efekty działania można zauważyć już po około 30 min. od spożycia. Samo zażyczycie leku nie wywołuje erekcji. Do erekcji dochodzi po podnieceniu seksualnym. Działanie leku utrzymuję się do 36 godzin.

Zaburzenia erekcji są następstwem naturalnego procesu starzenia się organizmu. Na skutek tego dochodzi do zmniejszenia się poziomu testosteronu, czyli męskiego hormonu. Ponadto starsi mężczyźni mają też większą skłonność do zachorowania na choroby neurologiczne, układu sercowo-naczyniowego i choroby endokrynologiczne. Osłabiają one zdolność do odbycia stosunku seksualnego, a problem potęgują zażywane leki. U młodych panów zaburzenia erekcji pojawiają się z innych przyczyn, mają one w większości przypadków podłoże psychiczne. Obawiają się oni, że nie będą w stanie zaspokoić potrzeb swojej partnerki oraz że nie staną na wysokości zadania. Lęk wywołuje stres, który jest blokadą dla mechanizmu erekcji. Lek na potencję TADARISE 40 mg tadalafil okazuje się niezbędny w takich okolicznościach, jeżeli chcesz znów czuć się w pełni mężczyzną. Warto jest z niego skorzystać także, jeżeli masz stresującą pracę, często jesteś zmęczony czy też nie jesteś aktywny i nie uprawiasz żadnego sportu. To najczęściej występujące przyczyny zaburzeń erekcji zarówno o charakterze organicznym, jak też psychogennym.

Jak pomoże Ci TADARISE 40 mg tadalafil? Jest to lek, który powstał w celu poprawy jakości erekcji u mężczyzn, którzy zmagają się z problemami z potencją. Nie możesz odbyć stosunku seksualnego, ponieważ:
• Osiągnięcie wzwodu jest u Ciebie niemożliwe?
• Osiągasz wzwód, ale tylko w niektórych przypadkach, ale również wtedy jest to bardzo trudne?
• Osiągasz wzwód, ale masz przedwczesny wytrysk, co nie pozwala Ci zaspokoić potrzeb swojej partnerki?
We wszystkich tych trzech przypadkach skutecznością wykazuje się lek na erekcję TADARISE 40 mg tadalafil. Umożliwia on nie tylko uzyskanie wzwodu, ale też jego utrzymanie. Dodatkowo zwiększa Twoją zdolność do kontroli wytrysku. Warto też podkreślić, że skraca czas między kolejnymi stosunkami. Twój organizm zyskuje większą zdolność do regeneracji i tym samym możesz odbyć więcej stosunków w krótszym czasie. Za takie działanie leku odpowiada 40 mg tadalafilu. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5, który wspomaga mechanizm erekcji na poziomie komórkowym. Dzięki jego działaniu dochodzi do rozluźnienia naczyń krwionośnych penisa, które doprowadzają do niego krew, w takich warunkach krew napływa szybciej. Aby tak się stało, potrzebna jest jednak stymulacje seksualna, kiedy to do komórek nerwowych prącia trafia sygnał wysyłany przez mózg. W mięśniach gładkich dochodzi do uaktywnienia enzymu cyklazy guanozynowej, przekształcając GTP w cGMP. To właśnie ta substancja odpowiada za erekcję. Jeżeli dochodzi do zmniejszenia jej stężenia, odbycie stosunku seksualnego jest niemożliwe. Tadalafil ma za zadanie blokować spadek jej stężenia, co przekłada się na zdolność do erekcji i dłuższego czasu jej trwania.

Stosowanie TADARISE 40 mg tadalafil? Aby TADARISE 40 mg tadalafil wykazywał się pożądaną skutecznością, muszą być spełnione odpowiednie warunki. Przede wszystkim substancja aktywna potrzebuje czasu, aby organizm mógł ją wchłonąć. Dlatego lek przyjmujemy na ok. 30-60 minut przed planowanym stosunkiem. Do erekcji potrzebna jest też stymulacja seksualna, więc środek będzie działał tylko wtedy, kiedy wystąpi pobudzenie seksualne ze strony partnerki. Na skuteczność działania TADARISE 40 mg tadalafil wpływ mają te potrawy, które zostały zjedzone bezpośrednio przed stosunkiem. Skuteczność osłabiają tłuste i ciężkostrawne dania. Postaraj się też ograniczyć alkohol, który wywołuje spustoszenie w organizmie każdego człowieka, nie tylko jeżeli przyjmuje on leki na erekcję.

TADARISE 40 mg tadalafil będzie działał do 36 godzin. Każdy organizm jest jednak inny, więc nie można uznać, że będzie tak w Twoim przypadku. Zależy to od Twojej diety, stylu życia i codziennej aktywności fizycznej. W tym czasie masz jednak możliwość odbycia kilku stosunków seksualnych, nie zażywając przy tym kolejnych tabletek. Pamiętaj, że 40 mg tadalafilu to dawka, którą możesz przyjąć raz na dobę.

Czy TADARISE 40 mg tadalafil może pomóc również Tobie? W przypadku wszystkich leków na potencję, które w swoim składzie mają inhibitory PDE5, istnieją konkretne, bardzo precyzyjnie opisane przeciwwskazanie. Jest to spowodowane ich wpływem na cały organizm człowieka. Nie tylko hamują działanie i ograniczają stężenie cGMP, ale też obniżają ciśnienie tętnicze. To oznacza, że szczególną ostrożność powinni zachować panowie chorujący na choroby układu sercowo-naczyniowego. TADARISE 40 mg tadalafil nie jest więc lekiem uniwersalnym, który w żaden sposób nie może wywołać niepożądanych działań w ludzkim organizmie. Silnie na niego oddziałuje, co w przypadku osoby zdrowej jest ogromną zaletą i dzięki temu wykazuje tak dużą skuteczność. Inaczej jest jednak w momencie, kiedy mamy do czynienia z regularnym przyjmowaniem innych leków i przewlekłymi chorobami.

TADARISE 40 mg tadalafil znalazł swoje zastosowanie w leczeniu impotencji i jej objawów, niezależnie od przyczyn, które je wywołują. Trzeba jednak mieć na uwadze przede wszystkim swoje zdrowie i jeżeli istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania, stosować się do nich lub skonsultować się z lekarzem w celu opracowania innej metody leczenia. Jeżeli Twoja choroba, dolegliwości czy przyjmowane leki mogą wywołać niepożądane reakcje przy zażywaniu TADARISE 40 mg tadalafil, to lekarz może zalecić ich odstawienie lub zmniejszenie dawki. Kiedy tak się dzieje?
• Jeżeli wykryto u Ciebie uczulenie na substancje, które zostały wykorzystane do produkcji TADARISE 40. Szczególną uwagę należy zwrócić na uczulenie na tadalafil.
• Przy ciężkiej wadzie zastawkowej, a także innych chorobach serca, jak np. złośliwej arytmii komorowej, niewydolności krążenia czy też chorobie niedokrwiennej serca.
• Jeżeli podczas ciężkiego wysiłku fizycznego i przy silnych emocjach występuje u Ciebie zwężenie zastawki aortalnej.
• Jeżeli masz skłonność do niekontrolowanego ciśnienia krwi. Przy TADARISE 40 mg tadalafil ważne jest, aby utrzymywało się ono na optymalnym poziomie. Nie jest to lek zalecany dla osób, u których ciśnienie jest niższe niż 90/50 mmHG.
• Przy zwyrodnieniowych zmianach siatkówki oka.
• Jeżeli w ostatnich 2 tygodniach miałeś zawał mięśnia sercowego lub doznałeś udaru mózgu.
• Przy niewydolności nerek bądź wątroby.

Inne choroby oraz kuracje mogą wykluczyć Cię z grupy mężczyzn, którzy mają szansę powrócić do sprawności seksualnej z pomocą TADARISE 40 mg tadalafil. Są takie leki, które w połączeniu z tadalafilem niekorzystnie wpływają na organizm człowieka, a ich współdziałanie jest niebezpieczne i może wywołać spustoszenie w organizmie. To ważne, aby zapoznać się z tą listą leków jeszcze przed przyjęciem pierwszej tabletki. Nie zawsze będziesz musiał całkowicie rezygnować z leku na erekcję. Niekiedy dla bezpieczeństwa stosowania wymagane będzie jedynie zmniejszenie dawki. Szczególną ostrożność zachować powinni panowie, którzy zażywają leki z inhibitorami proteazy. Są to powszechnie stosowane substancje w kuracji przy HIV, ale też innych chorobach. Inhibitory proteazy nie należą jednak do tych substancji, przy których trzeba całkowicie zrezygnować z TADARISE 40 mg tadalafil. W niektórych przypadkach możliwe jest tylko zmniejszenie dawki. Leku nie można jednak stosować równocześnie z donorami tlenku azotu. Znajdziemy je w narkotykach i środkach odurzających. Nie tylko poprawiają humor, ale też zwiększają zdolność seksualną, a więc ich działanie częściowo pokrywa się z tym charakterystycznym dla tadalafilu. Nie stosuj TADARISE 40 mg tadalafil, jeżeli chorujesz na nadciśnienie płucne i z tego powodu musisz zażywać takie leki, jak Revatio lub Riociguat. Obniżają one ciśnienie, podobnie jak lek na erekcję, a więc po ich połączeniu może dojść do osiągnięcia niebezpiecznie niskiej wartości. Podobnie działają alfa blokery. W przypadku leków obniżających ciśnienie płucne, skutkami łączenia ich z tadalafilem mogą być zawroty i bóle głowy, ale też omdlenia i utrata przytomności. Zrezygnuj z leku również wtedy, kiedy zażywasz inne leki z inhibitorami fosfodiesterazy typu 5.

Jak organizm reaguje przy stosowaniu TADARISE 40 i przeciwwskazaniach? Trzeba mieć świadomość, że TADARISE 40 mg tadalafil jest lekiem o silnym działaniu, który ingeruje w bardzo złożony proces erekcji, ponadto na poziomie komórkowym, a więc wnika w bardzo ważne dla funkcjonowania organizmu struktury. Lek powinien być więc stosowany zgodnie z zaleceniami producenta i lekarza ze zwróceniem szczególnej uwagi na wspomniane przeciwwskazania. Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami skutki uboczne przy TADARISE 40 mg tadalafil pojawiają się rzadko, tylko w konkretnych przypadkach, jeżeli łączymy go z niektórymi lekami lub stosujemy przy określonych chorobach. Mogą też wystąpić, jeżeli przekroczymy zalecaną dawkę lub przyjmiemy tabletkę po spożyciu dużej ilości alkoholu.

Wśród niepożądanych działań są: bóle i zawroty głowy, zaczerwienienia twarzy, niestrawność, uczucie zatkanego nosa, zmęczenie, nudności, wymioty, osłabienie wzroku, wysypka, arytmia, nadciśnienie lub obniżenie się ciśnienia tętniczego, chwilowa utrata wzroku lub pamięci.

Apteka internetowa, w której TADARISE 40 mg tadalafil kupisz najtaniej! Nasz sklep online stawia na przejrzyste warunki współpracy i bezpieczeństwo dokonywania transakcji. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie oraz dumni z powracających do nas klientów. Nasza apteka internetowa może pochwalić się już wieloma zadowolonymi klientami, którzy wciąż korzystają z naszej oferty. Staramy się ją nieustannie doskonalić, proponujemy leki na erekcję tanio, w atrakcyjnych cenach. TADARISE 40 mg tadalafil dostępny jest na naszej stronie internetowej bez recepty, możesz więc go kupić natychmiast i w dowolnym momencie. Tylko u nas promocja i atrakcyjne gratisy w ramach podziękowania za wybór naszego sklepu. Martwisz się, że przesyłka zdradzi Twój sekret? Dopilnujemy tego, aby tak się nie stało. Lek pakujemy w uniwersalne opakowanie, które nie posiada żadnego oznaczenia, wskazującego na jego zawartość. Otrzymujesz przesyłkę, której zawartość jest znana tylko Tobie. Jesteś gotowy na zmianę?

Remek 09/08/2019

To działa!!!! Działa długo i zdecydowanie. Po zastosowaniu na wieczór i stosunku jeszcze rano czuć siłę i śmiało można pobaraszkować.

Władysław 09/08/2019

Tadarise 40 działa bez efektów ubocznych.

Tomek 09/08/2019

Polecam każdemu, kto ma problemy z erekcją.

Cyprian 09/08/2019

Wypróbowałem wiele takich środków i żaden mnie w pełni nie zadowalał. Ten to strzał w dziesiątkę. Nareszcie mogę tak długo jak wymaga tego sytuacja ;)

Beata 06/07/2019

Mąż twierdzi, że działa, więc ja już chyba nic nie muszę dodawać od siebie - ewentualnie potwierdzić, że działa :D

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: TADARISE 40mg, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, TADALISTA,

TADARISE-40
Niedostępny
Niedostępny