Unknown: html_entity_decode(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/html/facet365.com/public/catalog/controller/product/product.php on line 269 TADARISE 20 mg tadalafil NAJTANIEJ Zaufany sklep! GRATISY Bez recepty na potencje i mocną erekcje
aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
TADARISE-20
TADARISE-20  TADARISE-20  TADARISE-20 

TADARISE-20

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Tadalafil 20 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 9.00zł

  • 20 szt. lub więcej 7.20zł
  • 40 szt. lub więcej 6.10zł
  • 50 szt. lub więcej 5.40zł
  • 100 szt. lub więcej 4.50zł
  • 400 szt. lub więcej 3.60zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

1 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

TADARISE-20 Czy masz problemy z erekcją? Czy to zaburzenia potencji nie pozwalają Ci być w pełni sobą oraz sprawiają, że utraciłeś pewność siebie? W sypialni jesteś nieobecny, a Twoja partnerka nie jest w stanie Ci pomóc, ponieważ unikasz rozmowy o swoim problemie? Nie jesteś sam, ta sytuacja powtarza się u wielu panów, u których wystąpiły zaburzenia w mechanizmie erekcji. Przyczyną może być zarówno choroba układu sercowo-naczyniowego czy też przebyta operacja narządów płciowych, jak też obniżenie się poziomu testosteronu, stres, zmęczenie i lęk przed odbyciem stosunku seksualnego. U starszych panów bardziej prawdopodobne jest wystąpienie przyczyny organicznej, czyli konkretnej choroby, jak np. stwardnienie rozsiane, cukrzyca czy miażdżyca. U młodych mężczyzn zaburzenia erekcji są w większości przypadków związane z uwarunkowaniami psychogennymi. Może to oznaczać, że mają nieprzyjemne wspomnienia ze sferą seksualną, pojawiają się obawy przed niezdolnością do zaspokojenia potrzeb swojej partnerki lub lęk przed zajściem w ciąże u swojej partnerki. W każdym z tych przypadków pomocny okazuje się lek na potencję TADARISE 20 mg tadalafil, który spotkał się z zaufaniem i uznaniem wielu mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Już ponad 1,5 mln panów w naszym kraju ma problemy z erekcją. Tylko niektórzy z nich decydują się na skorzystanie z pomocy specjalisty i przyjmowanie odpowiednich leków, jak TADARISE 20 mg tadalafil. To właśnie oni korzystają z niepowtarzalnej szansy powrotu do swojego dotychczasowego życia lub wyraźnej jego poprawy.

 

TADARISE - 20

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

90,00 zł

9,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

144,00 zł

7,20 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

244,00 zł

6,10 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

270,00 zł

5,40 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

450,00 zł

4,50 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

1 440,00 zł

3,60 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

04/2024

 

Dlaczego TADARISE 20 mg tadalafil jest tak skuteczny? TADARISE 20 mg tadalafil jest lekiem, stosowanym w celu zainicjowania erekcji. Jest przeznaczony dla mężczyzn zmagających się z problemem z erekcją. Polecamy go przy dolegliwościach związanych z niemożliwością osiągnięcia wzwodu, trudnościach w jego wywołaniu, a także zbyt krótkim czasie erekcji. TADARISE 20 zawiera 20 mg tadalafilu, substancję czynną, będącą jedną z inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. To składniki, które oddziałują na mechanizm erekcji na poziomie komórkowym. Potrzebna jest stymulacja seksualna, tylko wtedy tadalafil będzie mógł dokonać odpowiednich zmian w organizmie mężczyzny. Jego zadaniem jest zapobieganie zmniejszeniu stężenia cGMP, substancji, która odpowiada za blokowanie erekcji. W ten sposób umożliwia odbycie stosunku seksualnego, a nawet jego wydłużenie.

TADARISE 20 mg tadalafil nie jest lekiem przyjmowanym regularnie, codziennie. Skutki jego działania odczuwamy maksymalnie po godzinie. Jest silnym środkiem o równie silnym działaniu. Stosuje się go tylko w przypadku chęci odbycia stosunku seksualnego, jeżeli w normalnych warunkach jest to niemożliwe lub utrudnione. Tadalafil został wielokrotnie przebadany pod kątem swojej skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Został uznany za bezpieczny, a jego wpływ na organizm pozwolił uznać go za jedną ze skuteczniejszych substancji wspomagających erekcję. Lek może być przyjmowany przez wszystkich mężczyzn po 18 roku życia. Stosuj zgodnie z zaleceniami. Aby TADARISE 20 mg tadalafil działał w pełni skutecznie i możliwe było maksymalne wykorzystanie jego potencjału, należy przed przyjęciem tabletki ograniczyć napoje alkoholowe, szczególnie te wysokoprocentowe. Ponadto na działanie leku nie najlepiej wpływają tłuste i ciężkostrawne potrawy. Lepszym pomysłem będzie przygotowanie dla swojej partnerki lekkiej i zdrowej kolacji. Lek TADARISE 20 należy przyjąć na ok. 30-60 minut przed planowanym stosunkiem. Każdy organizm reaguje w inny sposób, więc należy obserwować swój organizm, aby sprawdzić, po jakim czasie lek wchłonie się w Twoim organizmie. Jego działanie utrzymywać się może nawet do 36 godzin, co jednak nie jest czasem, który osiągnie każdy mężczyzna. Chcąc odzyskać swoją męskość przy stosowaniu TADARISE 20 mg tadalafil, powinieneś lepiej o siebie zadbać. Jeżeli dotychczas nie wykazywałeś większej aktywności fizycznej, zacznij regularnie ćwiczyć. Zrezygnuj z wysoko przetworzonych produktów i dań, przyrządzając dla siebie pełnowartościowe i zbilansowane potrawy. Palisz papierosy? Nikotyna też szkodzi Twojej sprawności seksualnej. Zmieniając swoje nawyki i tryb życia oraz podejmując kurację z TADARISE 20 mg tadalafil, masz ogromne szanse na to by znów oczarować swoją partnerkę w sypialni.

Kiedy stosowanie TADARISE 20 mg tadalafil może wywołać skutki uboczne? Skuteczność TADARISE 20 mg tadalafil to nie tylko jego pozytywny wpływ na mechanizm erekcji, ale też bezpieczeństwo stosowania. Jest ono o tyle istotne, że warunkuje zdrowie pacjenta oraz pozwala czerpać przyjemność i radość z życia seksualnego. Jak podkreśla producent oraz wykazują dotychczas przeprowadzone badania, TADARISE 20 mg tadalafil jest bezpiecznym lekiem na erekcję. Warunkiem jest tylko przyjmowanie go zgodnie z zaleceniami. Nie należy przekraczać wskazanej dawki, jak też zażywać go częściej. Przed ewentualnym zwiększeniem dawki należy koniecznie skonsultować się ze specjalistą. Zanim zaczniesz stosować TADARISE 20 mg tadalafil, powinieneś sprawdzić swój stan zdrowia, czy nie chorujesz na jakąś przewlekłą chorobę, która znajduje się w przeciwwskazaniach. Ponadto zapoznaj się z tą listą bardzo dokładnie, ponieważ znajdują się na niej również leki i inne dolegliwości, które sprawiają, że stosowanie leku może być szkodliwe dla zdrowia i organizmu człowieka.

W przypadku przeciwwskazań kluczowe są leki, które ze substancją czynną, tadalafilem, wchodzą w niekorzystne dla organizmu reakcje. Jeżeli je zażywasz, nie powinieneś przyjmować leku na potencję. Przy niektórych substancjach możliwe jest jednak ograniczenie dawki leku i w ten sposób zyskanie szansy na powrót do formy seksualnej. Jakie leki mogą uniemożliwić Ci stosowanie TADARISE 20?
• Donory tlenku azotu – są to substancje, których używa się do produkcji narkotyków i środków odurzających. Ich zadaniem jest sprawić, że człowiek będzie czuł się bardziej szczęśliwy, poprawiają one samopoczucie. Mają też skłonność do zwiększania zdolności seksualnej, dlatego nie wolno ich łączyć z preparatami o podobnym działaniu. Mogłoby to wywołać nie tylko zaburzenia pracy serca, ale również długotrwałą, bolesną erekcję.
• Riociguat i Revatio – to leki, które znalazły swoje zastosowanie w leczeniu nadciśnienia płucnego. Ich działanie bazuje na mechanizmie jego obniżania, czyli podobnie jak jest to przy tadalafilu. Podwójna dawka substancji obniżającej ciśnienie to ryzyko osiągnięcia ekstremalnie niskich, niebezpiecznych dla zdrowia, a nawet życia wartości.
• Inhibitory proteazy – przyjmują je m.in. osoby z HIV. Można się z nimi spotkać także przy innych chorobach. Nie zawsze będzie konieczność całkowitej rezygnacji z TADARISE 20 mg tadalafil, w wielu przypadkach dla bezpiecznego stosowania wystarczy zmniejszenie dawki.
• Alfa blokery – podobnie, jak TADARISE 20 mg tadalafil obniżają ciśnienie krwi, czyli przyjmowanie ich jednocześnie mogłoby wywołać podobny skutek jak przy lekach na nadciśnienie płucne.
• Inne leki z inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 – nie najlepiej na organizm mężczyzny wpłynie też podwójna dawka inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Wywołać to może bardzo duże obniżenie ciśnienia krwi, a także długotrwałą erekcję i ból penisa. Niektóre leki to nie jedyne przeciwwskazania do stosowania środka poprawiającego erekcję.

TADARISE 20 mg tadalafil nie może być przyjmowany również przez osoby, które zmagają się z niektórymi chorobami, szczególnie tymi, które dotyczą układu sercowo-naczyniowego. Ważne jest też, aby zwrócić uwagę na zmiany, jakie w ostatnim czasie zaszły w Twoim organizmie. Przy jakich więc schorzeniach przyjmowanie leku może skutkować niepożądanym działaniem?
• Chorobie niedokrwiennej serca i niewydolności krążenia.
• Złośliwej arytmii komorowej
• Niewydolności wątroby lub nerek.
• Niekontrolowanym ciśnieniu krwi, szczególnie przy niebezpiecznie niskim, utrzymującym się na poziomie niższym niż 90/50 mmHG.
• Zwyrodnieniowych zmianach siatkówki oka.
• Ciężkiej wadzie zastawkowej.
• Tendencji do zwężania zastawki aortalnej przy dużym wysiłku fizycznym oraz emocjach.
• Alergii na którykolwiek składnik leku, szczególnie na substancję czynną – tadalafil.
• Przebytym w ostatnich 2 tygodniach zawale mięśnia sercowego lub udarze mózgu.

Przeciwwskazania a skutki uboczne. Wspomniane przeciwwskazania do stosowania TADARISE 20 mg tadalafil związane są bezpośrednio z niepożądanym działaniem leku, który może wystąpić, jeżeli mężczyzna nie będzie ich przestrzegał. Do skutków ubocznych dochodzi rzadko, tylko w takich przypadkach, kiedy zostały zbagatelizowane zalecenia producenta i lekarza. Najczęściej w takich okolicznościach pojawiają się zaczerwienienia twarzy, mogą wystąpić ból i zawroty głowy, a także uczucie zatkanego nosa. Zdecydowanie rzadziej pojawiają się nudności i może dojść do utraty przytomności. Tylko w skrajnych przypadkach zaobserwowano chwilową utratę wzroku lub pamięci oraz niskie lub wysokie ciśnienie. Skutki uboczne mogą też wystąpić u osób, które przekroczyły zalecaną dawkę, jaką jest 20 mg tadalafilu. Można ją zwiększyć, jeżeli nie osiąga się przy niej pożądanych efektów, ale tylko za zgodą lekarza, który stwierdzi, że większa nie będzie zagrażała zdrowiu i życiu pacjenta. Może się jednak zdarzyć, że 20 mg tadalafilu będzie za dużą dawką dla konkretnego organizmu. Lekarz w takich okolicznościach może zdecydować się na zalecenie jej zmniejszenia.

Kupuj tanio, odzyskaj swoją pewność siebie. Nasza apteka internetowa powstała z myślą o męskim problemie. Pomagamy i wspieramy naszych klientów w dążeniu do powrotu do dobrej kondycji seksualnej. Oferujemy TADARISE 20 mg tadalafil najtaniej i bez recepty, umożliwiając praktycznie każdemu mężczyźnie dostęp do jednego ze skuteczniejszych środków na potencję. Został on wybrany spośród wielu leków dostępnych na rynku ze względu na zawartość substancji czynnej i idealnego dopasowania innych składników. Ponadto nasz sklep online oferuje atrakcyjne gratisy. Trwa promocja, w ramach której TADARISE 20 kupujesz tanio, a dodatkowo otrzymujesz jeszcze kilka gratisów. Możesz nam zaufać! Zapewniamy o jakości naszych produktów. Każdą przesyłkę wysyłamy w możliwie jak najkrótszym czasie, a leki pakujemy w nieoznakowane opakowania. W sposób nie zdradzający jego zawartości.

Produkty Powiązane

Tagi: TADARISE 20mg, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, tadalista,

TADARISE-20
Niedostępny
Niedostępny