aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
TADARISE-2.5
TADARISE-2.5  TADARISE-2.5  TADARISE-2.5  TADARISE-2.5 

TADARISE-2.5

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Tadalafil 2.5 mg
  • Dostępność: W magazynie
  • 6.50zł

  • 20 szt. lub więcej 5.20zł
  • 40 szt. lub więcej 4.40zł
  • 50 szt. lub więcej 3.90zł
  • 100 szt. lub więcej 3.30zł
  • 400 szt. lub więcej 2.60zł3 Opinii / Napisz opinię

TADARISE-2,5 Zaburzenia erekcji dotykają nie tylko przedstawicieli starszej generacji, jak uznaje większość społeczeństwa. Zgodnie ze statystykami i obserwacjami problem ten dotyczy również młodego pokolenia panów. To oznacza, że jego skala jest naprawdę duża, tym bardziej że obecnie są to zaburzenia, z którymi zmaga się ok. 1,5 mln polskich mężczyzn. O zaburzeniach erekcji mówimy w kontekście stałej bądź nawracającej niemożności uzyskania pełnego wzwodu. To uniemożliwia odbycie stosunku seksualnego lub też zdecydowanie osłabia jego jakość oraz przyjemność, jaką można czerpać z seksu. Spośród 1,5 mln panów zaledwie 225 tys. decyduje się na leczenie. Można więc też twierdzić, że ze względu na skrępowanie panów oraz traktowanie impotencji jako tematu tabu, mężczyzn z zaburzeniami erekcji może być znacznie więcej. Pomocy szukają u specjalisty, jak również pokładają duże nadzieje w ogólnodostępnych lekach. Skuteczne są jednak tylko te, które posiadają w swoim składzie substancje aktywne o potwierdzonym działaniu. Jedną z nich jest tadalafil, który obecny jest w leku TADARISE 2,5.

 

TADARISE - 2.5

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

65,00 zł

6,50 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

104,00 zł

5,20 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

176,00 zł

4,40 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

195,00 zł

3,90 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

330,00 zł

3,30 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

1 040,00 zł

2,60 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 2,5 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

05/2022

 

Przyczyn problemów z potencją jest bardzo dużo i mają one różne podłoże. W przypadku panów w starszym wieku dotyczą one fizycznych uwarunkowań, u młodszych z kolei należy je utożsamiać z czynnikami psychicznymi. Zaburzenia erekcji wywołują przewlekłe choroby, jak miażdżyca, nadciśnienie i cukrzyca, uszkodzenie lub nieprawidłowa budowa członka, choroby neurologiczne, przebyte operacje narządów płciowych, zaburzenia hormonalne, niedostateczna aktywność fizyczna i siedzący tryb życia, a także stres i zmęczenie. Problem wspomaga palenie papierosów i nadużywanie alkoholu. Dieta także ma ogromne znaczenia dla sprawności seksualnej, ponadto tłuste potrawy ograniczają skuteczność działania leku TADARISE 2,5 mg tadalafil. U panów w młodym wieku pojawia się lęk przed stosunkiem seksualnym. Mają oni niską samoocenę i tym samym nie są przekonani, czy będą w stanie zaspokoić potrzeby swojej partnerki. Wszystkie te czynniki mogą spowodować, że w młodym lub już starszym wieku dojdzie do problemów z potencją. Każdy niepokojący objaw nie powinien zostać zignorowany. Pozwól sobie pomóc już na wczesnym etapie zaburzeń, aby szybciej i łatwiej powrócić do formy seksualnej. Skorzystaj TADARISE 2,5 mg tadalafil, wpływając korzystnie na mechanizm erekcji. Lek przywraca zdolność do odbycia stosunku seksualnego i skutecznie go wydłuża.

Lek na potencję TADARISE 2,5 2,5 mg tadalafil – poznaj mechanizm jego działania! Mechanizm działania leku bazuje na substancji aktywnej, która występuje w każdej tabletce w dawce 2,5 mg. To tadalafil, czyli jeden z inhibitorów PDE5. Odgrywa on kluczową rolę w zaburzeniach mechanizmu erekcji, oddziałując na niego na poziomie komórkowym. TADARISE 2,5 mg tadalafil zapobiega zmniejszaniu stężenia cGMP, czyli cyklicznego monofosforanu guanozyny, który odpowiada za rozkurcz mięśni gładkich. To dzięki niemu również rozszerzają się naczynia krwionośne, które doprowadzają krew do ciał jamistych prącia. W ten sposób dochodzi do erekcji. Jeżeli stężenie cGMP się zmniejsza, penis staje się wiotki i następuje koniec erekcji. W takim stanie niemożliwe jest odbycie stosunku seksualnego. U niektórych panów nie dochodzi nawet do zjawiska wzrostu stężenia cGMP, ponieważ nieustannie jest on obniżany. TADARISE 2,5 mg tadalafil pomaga również w takich przypadkach, wywołując erekcję podczas stymulacji seksualnej.

TADARISE 2,5 mg tadalafil jest lekiem, który został poddany wielu badaniom, aby wykluczyć niekorzystny wpływ na zdrowie mężczyzn. Przede wszystkim należy podkreślić, że żadne z nich nie wykazały niepożądanego wpływ na morfologię plemników i ich mobilność substancji czynnej, czyli tadalafilu. Z punktu widzenia panów istotne jest również to, że żadne z badań nie wykazało, aby tadalafil miał niekorzystny wpływ na stężenie testosteronu. Wykazuje nawet skuteczność działania w przypadku jego obniżonego poziomu, co ma wpływ na zaburzenia erekcji u mężczyzn w starszym wieku.

Jak przyjmować TADARISE 2,5 mg tadalafil? W każdej tabletce TADARISE 2,5 znajduje się 2,5 mg tadalafilu. To dawka, która jest zalecana do codziennego stosowania mężczyznom z pierwszymi objawami impotencji, jak też znajdującym się w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Zawsze jednak przed rozpoczęciem przyjmowania leku, należy skonsultować się ze specjalistą. Być może nawet niewielka dawka zaszkodzi Twojemu organizmowi lub też konieczne będzie jej zwiększenie dla wzrostu skuteczności działania leku. TADARISE 2,5 mg tadalafil należy zażyć na ok. 30 minut do 60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Tadalafil musi się wchłonąć w organizm, aby mógł wpłynąć na mechanizm erekcji na poziomie komórkowym. 2,5 mg jest dawką początkową, czy będzie wystarczająca, dowiesz się, obserwując swój organizm. Czas działania leku szacuje się na ok. 24 godziny, chociaż zdarza się, że jest on dłuższy, ale też krótszy. Jedną tabletkę przyjmujemy maksymalnie raz na dobę, nie zwiększając dawki bez konsultacji z lekarzem. TADARISE 2,5 mg tadalafil można traktować jako lek, który stosujemy tylko przed stosunkiem seksualnym lub też codziennie. Nie ma żadnych zaleceń związanych z porą dnia przyjmowania leku. Możesz tabletkę połknąć po i przed posiłkiem, a także na czczo. Ważne jest jednak, aby przed zażyciem ograniczyć spożycie wysokoprocentowego alkoholu, a także tłustych potraw. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie lekkostrawna kolacja, ewentualnie w towarzystwie lampki wina. Działanie leku może być ograniczone też innymi nawykami. TADARISE 2,5 mg tadalafil może działać krócej lub mniej skutecznie, jeżeli palisz papierosy, a Twoja dieta nie jest zbilansowana. Za to jego działanie wspomaga dobra forma i regularna aktywność fizyczna.

Czy TADARISE 2,5 mg tadalafil jest dla Ciebie bezpieczny? Bezpieczne stosowanie leku TADARISE 2,5 mg tadalafil jest ściśle związane z przeciwwskazaniami, które eliminują mężczyznę z możliwości stosowania leku na potencję. TADARISE 2,5 zawiera niewielką dawkę substancji aktywnej, w jednej tabletce znajdziemy 2,5 mg tadalafilu, co jednak nie oznacza, że w konkretnych przypadkach nie może wywołać skutków ubocznych. Należy więc dokładnie zapoznać się z listą przeciwwskazań, o których wspomina producent leku. Warto również skonsultować się z lekarzem, który potwierdzi, że możesz bezpiecznie przyjmować lek.

TADARISE 2,5 mg tadalafil wchodzi w niekorzystne reakcje z niektórymi lekami, które są stosowane w leczeniu przewlekłych chorób. Zaliczyć do nich możemy Revatio i Riociguat, środki, które przepisywane są w przypadku nadciśnienia płucnego. Ich działanie ma na celu obniżenie niebezpiecznie wysokiego ciśnienia. W podobny sposób na układ sercowo-naczyniowy oddziałuje TADARISE 2,5. Nie powinno się też tadalafilu łączyć z inhibitorami proteazy, które znalazły swoje zastosowanie w leczeniu choroby HIV. W niektórych przypadkach możliwe jest jednak zażywanie tadalafilu w niewielkiej dawce. Ponadto zrezygnuj z TADARISE 2,5, jeżeli przyjmujesz alfa blokery, które również obniżają ciśnienie tętnicze. Skutkować to może utratą przytomności i bólami głowy. Bardzo niekorzystnie na organizm człowieka wpływa połączenie tadalafilu z donorami tlenku azotu, które są obecne w narkotykach. Podobnie jak niektóre leki, również choroby są przeciwwskazaniami do stosowania leku na erekcję TADARISE 2,5 mg tadalafil. Nie należy go stosować przy niskim ciśnieniu tętniczym (poniżej 90/50 mmHg), chorobie niedokrwiennej serca, niewydolności krążenia, niekontrolowanym ciśnieniu krwi, zwyrodnieniowych zmianach siatkówki, niewydolności nerek lub wątroby, złośliwej arytmii komorowej i zwężeniu zastawki aortalnej. Nie jest to preparat również dla mężczyzn, którzy w ciągu ostatnich 2 tygodni przeszli udar mózgu lub zawał mięśnia sercowego. Reakcje alergiczne występują też w przypadku stosowania TADARISE 2,5 przy uczuleniu na jakikolwiek składnik leku, w tym przede wszystkim substancję czynną, czyli tadalafil.

Jakie są konsekwencje niestosowania się do zaleceń producenta? Stosowanie leku TADARISE 2,5 mg tadalafil niezgodnie z zaleceniami producenta i lekarza skutkuje jego niepożądanym działaniem. Oddziałuje na organizm w sposób niewłaściwy, dokonując w nim niekorzystnych dla człowieka zmian. TADARISE 2,5 mg tadalafil jest lekiem uznanym za bezpieczny, jednak jak każdy inny ma swoje przeciwwskazania, które wykluczają niektóre osoby z grupy, która może go stosować. Skutki uboczne występują bardzo rzadko, tylko wtedy, kiedy lek przyjmowany jest w sposób niezgodny z zaleceniami. Wśród tych, które występują najczęściej są bóle i zawroty głowy, uczucie zatkanego nosa, uderzenia gorąca, zaczerwienienia pojawiające się na twarzy i niestrawność. Do skutków ubocznych występujących umiarkowanie zaliczamy wymioty i nudności, podrażnienie oczu, arytmię, zmęczenie i bóle mięśni. Najrzadziej pojawiają się omdlenia, chwilowa utrata pamięci lub wzroku oraz nadciśnienie i niebezpiecznie niskie ciśnienie.

TADARISE 2,5 2,5 mg tadalafil najtaniej! Kupuj tanio i bez recepty! Nasza apteka internetowa oferuje lek na erekcję TADARISE 2,5 mg tadalafil w atrakcyjnej cenie. Sklep online opracował bardzo prosty system składania zamówienia, a także dzięki współpracy z zaufanymi i doświadczonymi dostawcami zapewnia o szybkim doręczeniu przesyłki. Tylko u nas promocja, która oprócz niskich cen leków zawiera atrakcyjne gratisy dla klientów, które dołączamy do każdego zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani zakupem i zyskali pewność, że dokonali dobrego wyboru. Wszystkie leki są pakowane w sposób dyskretny, opakowanie nie jest oznaczone i nie zdradza swojej zawartości. Wiemy, że dla wielu naszych klientów jest to bardzo istotne, ponieważ chcą oni zachować anonimowość, jak też nie planują dzielić się swoim problemem z innymi.

Pozwól sobie pomóc! TADARISE 2,5 mg tadalafil to lek na potencję, któremu zaufało już tysiące mężczyzn. Odzyskali swoją męskość i pewność siebie. Cieszą się seksem jeszcze bardziej niż wcześniej, korzystając z dyskretnego i skutecznego wsparcia.

Bohdan 09/08/2019

Bardzo dobre działanie w pełni polecam.

Feliks 09/08/2019

Dla mnie rewelacja działa tak jak tego oczekiwałem.

Adi 05/07/2019

Działa. 2,5mg to bardzo niska dawka, ale i tak pomaga. 5mg to już naprawdę dobra robota.
Podobne specyfiki na receptę mają 20mg substancji czynnej, a to już wyrywa z butów i trzyma dobę.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: TADARISE-2.5 mg, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, tadalista,

TADARISE-2.5
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka