aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
TADARISE-10
TADARISE-10  TADARISE-10  TADARISE-10  TADARISE-10 

TADARISE-10

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Tadalafil 10 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 7.50zł

  • Bez podatku: 7.50zł

  • 20 szt. lub więcej 6.00zł
  • 40 szt. lub więcej 5.10zł
  • 50 szt. lub więcej 4.50zł
  • 100 szt. lub więcej 3.80zł
  • 400 szt. lub więcej 3.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

1 Opinii / Napisz opinię

TADARISE-10 jest preparatem, który stosuje się w przypadku zaburzeń erekcji. Mogą one dotyczyć niezdolności do odbycia stosunku seksualnego lub trudności w osiągnięciu erekcji. U niektórych panów zaobserwować można również zbyt krótką erekcję i przedwczesny wytrysk. Wszystko to spowodowane jest zaburzeniami mechanizmu erekcji, którego prawidłowość można przywrócić, stosując lek TADARISE 10 mg tadalafil. To preparat, który zawiera w sobie substancję czynną – tadalafil. Jest on traktowany jako lek generyczny, którego pierwowzorem jest cialis. Obie substancje należą do inhibitorów proteazy typu 5, mają taki sam skład i działają w identyczny sposób.

 

TADARISE - 10

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

75,00 zł

7,50 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

120,00 zł

6,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

204,00 zł

5,10 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

225,00 zł

4,50 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

380,00 zł

3,80 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

1 200,00 zł

3,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 10 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

02/2024

 

Na problemy z erekcją niektórzy panowie nie muszą czekać do podeszłego wieku, kiedy poziom testosteronu zacznie wyraźnie spadać. Coraz częściej o zaburzeniach erekcji mówimy w kontekście mężczyzn młodych, nawet 20-30-letnich. Wynika z to z kilku powodów. Panowie mogą obawiać się, że nie będą w stanie zaspokoić swojej partnerki lub ze względu na brak doświadczenia odczuwają lęk przed stosunkiem seksualnym. Innymi przyczynami są zmęczenie i stres. Żyjemy szybko i bardzo intensywnie, nierzadko jesteśmy obarczeni presją bycia najlepszymi pracownikami, ojcami i mężami. W takich sytuacjach w przywróceniu formy seksualnej pomaga lek na erekcję TADARISE 10 mg tadalafil. Jest to jeden z preparatów, w których głównym składnikiem aktywnym jest inhibitor PDE5, oddziałujący na mechanizm erekcji na poziomie komórkowym. Dzięki niemu nie tylko możliwe jest odbycie stosunku seksualnego, ale też jego wydłużenie i czerpanie z seksu jeszcze większej przyjemności.

TADARISE 10 mg tadalafil jest też skutecznym lekiem w przypadku przyczyn impotencji związanych z niskim poziomem męskiego hormonu czy też zaburzeń funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. O problemie możemy też mówić, jeżeli mężczyzna utracił zdolność do odbycia stosunku seksualnego na skutek choroby neurologicznej czy też endokrynologicznej. Ponadto niektóre leki aktywnie i skutecznie wpływają na zaburzenia funkcji seksualnych.
Im wcześniej podejmiesz próbę pozbycia się problemu, tym większa szansa, że znów wrócisz do formy i aktywności seksualnej. TADARISE 10 mg tadalafil pomógł już wielu mężczyznom, niezależnie od przyczyny zaburzeń erekcji. Jest łatwy w stosowaniu, a jego działanie jest na tyle długie, że można w tym czasie odbyć kilka stosunków bez ryzyka niepowodzenia. Problemy z erekcją dotyczą już 15 mln panów w Europie. Nie wszyscy otwarcie o nich mówią i nie wszyscy są otwarci na pomoc. Brak zdolności do odbycia stosunku seksualnego niekorzystnie wpływa na samopoczucie, a także relacje z partnerką, obniża komfort i przyjemność codziennego życia. TADARISE 10 – lek na męskie dolegliwości

Początkowo, w 2008 roku, tadalafil został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków jako lek na nadciśnienie płucne. Jest to choroba, która objawia się wzrostem ciśnienia w żyłach i tętnicy płucnej. Leczenie bazuje wiec na jego obniżaniu do bezpiecznego dla zdrowia człowieka poziomu. 3 lata później tadalafil zatwierdzono jako środek, który wykorzystywano w leczeniu łagodnego przerostu prostaty. Okazało się jednak, że tadalafil oddziałuje również na mechanizm erekcji. Dlatego znalazł zastosowanie w produkcji wielu leków na potencję, w tym również TADARISE 10. Blokuje on enzym fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za ograniczenie wytwarzania cGMP, substancji odpowiedzialnej za rozluźnienie mięśni gładkich, zlokalizowanych wokół naczyń krwionośnych, które znajdują się w penisie. Jeżeli tadalafil zahamuje fosfodiesterazę typu 5, to wzrośnie produkcja cGMP i możliwe będzie odbycie stosunku seksualnego. Przez poszerzone naczynia krwionośne do ciał jamistych prącia doprowadzona zostanie odpowiednia ilość krwi. Jest to niezbędne, aby osiągnąć wzwód.

TADARISE 10 mg tadalafil wykazuje skuteczność tylko wtedy, kiedy jest stymulacja seksualna. Tylko podczas podniecenia seksualnego może wpłynąć właściwie na mechanizm erekcji.
Jak długo działa TADARISE 10 mg tadalafil i jak się wchłania? Zaleca się, aby TADARISE 10 mg tadalafil przyjąć na ok. 30-60 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Substancja czynna musi mieć czas, aby dobrze wchłonąć się w organizm mężczyzny. Jednak najwyższy poziom tadalafilu w osoczu krwi obserwuje się po upływie ok. 2 godzin on momentu przyjęcia tabletki. Jeżeli chodzi o średni okres półtrwania, to określono go na poziomie 17,5 godzin. W zależności od organizmu mężczyzny, swoją aktywność TADARISE 10 mg tadalafil może zachowywać nawet do 36 godzin. Trzeba jednak wiedzieć, że ma na to wpływ wiele czynników i nie u wszystkich panów będzie to tak samo długi okres. Czas działania skracają m.in. alkohol, tłuste potrawy, nikotyna, a także niedostateczna aktywność fizyczna, przewlekłe choroby i stosowane leki. Tadalafil wydalany jest z organizmu w większości w formie nieaktywnych metabolitów. Ponad 60% wydalane jest w trakcie defekacji, a pozostała część wraz z moczem.

TADARISE 10 mg tadalafil – przeciwwskazania i skutki uboczne. Czy stosowanie TADARISE 10 mg tadalafil jest bezpieczne? Czy każdy mężczyzna, zmagający się z problemami z erekcją może swobodnie to przyjmować? W leku znajduje się substancja czynna o określonym, silnym działaniu i konkretnym wpływie na mechanizm erekcji. Oznacza to, że wywołuje zmiany w organizmie człowieka, co w niektórych przypadkach może skutkować również niepożądanym działaniem. TADARISE 10 mg tadalafil jest bezpieczny tylko wtedy, kiedy jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. Najlepiej wcześniej skonsultować się dodatkowo z lekarzem, który dopasuje odpowiednią dawkę leku, a także wykluczy ewentualne przeciwwskazania. W przeciwnym razie możemy sami, niekiedy zupełnie nieświadomie, narazić swój organizm na niekorzystne dla naszego zdrowia zmiany.

Istnieje kilka bardzo sprecyzowanych przeciwwskazań, które świadczą o tym, że lek TADARISE 10 mg tadalafil jest silnie działającym preparatem, a więc wykazuje też odpowiednio dużą skuteczność przy zaburzeniach erekcji. Nie należy jednak bagatelizować przeciwwskazań, które dla niektórych oznaczają jednak rezygnację z leku. Nie jest on przeznaczony dla mężczyzn, którzy:
• Mają uczulenie na którykolwiek składnik leku, szczególnie substancję czynną, czyli tadalafil
• Chorują na niektóre choroby układu sercowo-naczyniowego, w tym chorobę niedokrwienną serca i niewydolność krążeniową
• Mają problemy z niekontrolowanym ciśnieniem krwi, niskim ciśnieniem tętniczym, niższym niż 90/50 mmHg
• Przy dużym wysiłku fizycznym i emocjach dochodzi u nich do zwężenia zastawki aortalnej
• Zmagają się ze złośliwą arytmią komorową
• Mają ciężką wadę zastawkową
• Zdiagnozowano u nich niewydolność nerek lub wątroby
• W ciągu ostatnich 2 tygodni doszło u nich do zwału mięśnia sercowego lub są po przebytym udarze mózgu
• Są chorzy na zwyrodnieniowe zmiany siatkówki
• Stosują leki należące do nitratów lub zawierające w swoim składzie substancje będące inhibitorami PDE5
• Leczą się na HIV, przyjmując przy tym inhibitory proteazy
• Mają nadciśnienie płucne, co jest wskazaniem do leczenia z wykorzystaniem leków tj. Revatio i Riociguat
• Przyjmują alfa blokery o zdolności do obniżania ciśnienia tętniczego. W połączeniu z lekiem TADARISE 10 10 tadalafil ciśnienie zostałoby obniżone podwójnie, czyli do bardzo niebezpiecznego poziomu
• Stosują donory tlenku azotu obecne w narkotykach.

Przeciwwskazania będące informacją na ulotce od producenta są po to, aby się do nich stosować, ponieważ w przeciwnym razie mogą wystąpić skutki uboczne. TADARISE 10 mg tadalafil jest z założenia lekiem bezpiecznym, co nie oznacza, że nie należy zachować ostrożności w przypadku jego przyjmowania. Obserwuj swój organizm, czy nie zachodzą w nim niepokojące zmiany. Do najczęściej występujących skutków ubocznych zaliczamy zaczerwienienia twarzy, zawroty i bóle głowy, uczucie zatkanego nosa, a także niestrawność. Nieco rzadziej dochodzi do osłabienia wzorku, zmęczenia, bólu mięśni i nudności. W najmniejszym stopniu mężczyzna narażony jest na skutki uboczne tj. utrata pamięci lub wzroku, niskie lub wysokie ciśnienie i krwawienie z nosa.

Obniżona skuteczność leku? Dlaczego? TADARISE 10 mg tadalafil ma oddziaływać na organizm w konkretny sposób, a więc bezpiecznie wspomagać mechanizm erekcji. Czasami jednak zdarza się, że występuje osłabienie jego działania. Jego aktywność występuje po dłuższym czasie od zażycia tabletki, niż jest to wskazane w informacji producenta, działanie jest krótsze lub niewystarczająco skuteczne. TADARISE 10 mg tadalafil wymaga odpowiednich warunków, aby mógł dokonać konkretnych zmian na poziomie komórkowym w procesie erekcji. Nie zawsze jednak ma on je zapewnione, czego niekiedy nie jesteśmy w ogóle świadomi. Obiektywnie oceń swój styl życia. Sprawność seksualna, w tym też wsparcie leku TADARISE 10 jest zależne m.in. od Twojej aktywności fizycznej. Ponadto nie najlepszy wpływ na skuteczność leku ma otyłość i nadwaga. Przed przyjęciem tabletki nie powinno się spożywać alkoholu, szczególnie wysokoprocentowego i jeść tłustych potraw. Także palacze mogą liczyć na mniej skuteczne działanie leku, ponieważ nikotyna wprowadza spustoszenie w ludzkim organizmie.

Apteka internetowa – kupuj TADARISE 10 mg tadalafil bez recepty. Nasz sklep online charakteryzuje się ukierunkowaniem na współpracę z klientem na zasadach, które są zgodne z jego oczekiwaniami i preferencjami. Dostosowaliśmy proces zamówienia i wysyłki do jego potrzeb, zwracając też uwagę na ceny naszych leków, u nas kupisz preparaty na erekcję najtaniej. TADARISE 10 mg tadalafil kupujesz tanio i bez recepty, otrzymując przy tym atrakcyjne gratisy. Promocja jest przewidziana zarówno dla nowego, jak też stałego klienta. Po złożeniu zamówienia natychmiast, w miarę możliwości, wysyłamy leki. Pakujemy je w nieoznaczone opakowania, które świadczyć by mogło o jego zawartości. Działamy dyskretnie i dla dobra klienta. Pomagamy tym panom, którzy stracili już nadzieję na odzyskanie pewności siebie i sprawności seksualnej.

Tomek 06/07/2019

Nie wiem jak u innych użytkowników tego produktu ale na mnie podziałało zawsze kupuje się kota w worku.W mojej sytuacji kot był trafiony.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: TADARISE 10mg, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, tadalista,

TADARISE-10
Niedostępny
Niedostępny