aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Tadapox
Tadapox  Tadapox  Tadapox  Tadapox 

Tadapox

  • Producent: Cipla
  • Kod Produktu: Tadalafil 20 mg + Dapoxetyna 60 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 19.00zł

  • 20 szt. lub więcej 17.00zł
  • 40 szt. lub więcej 15.00zł
  • 80 szt. lub więcej 13.00zł
  • 150 szt. lub więcej 11.00zł
  • 300 szt. lub więcej 9.00zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

2 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

Tadapox jest lekiem łączącym w sobie dwie funkcję. Przywraca sprawność seksualną u mężczyzn oraz opóźnia wytrysk. Substancją czynną preparatu TADAPOX jest tadalafil 20mg oraz Depoxetin 60mg. W warunkach pobudzenia seksualnego tadalafil przywraca zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia, depoxetin zapobiega przedwczesnemu wytryskowi. Medykament Tadapox jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji oraz z problemem kontroli wytrysku.

 

Tadapox

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

190,00 zł

19,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

340,00 zł

17,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

600,00 zł

15,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

1 040,00 zł

13,00 zł

+ 20 szt.

150 tabletek

1 650,00 zł

11,00 zł

+ 37 szt.

300 tabletek

2 700,00 zł

9,00 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Bez tytułu 8

W celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna. Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu. Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób:
• które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami organicznymi
• z chorobą układu krążenia
• zawał serca przebyty w ciągu ostatnich 3 miesięcy
• niedociśnienie tętnicze w spoczynku (ciśnienie tętnicze poniżej 90/50 mm Hg) lub nadciśnienie tętnicze (ciśnienie tętnicze ponad 170/100 mm Hg)
• niestabilna dławica piersiowa, dławica piersiowa występująca podczas aktywności seksualnej
• zastoinowa niewydolność serca (klasa II–IV wg NYHA) wciągu ostatnich 6 miesięcy
• niekontrolowane arytmie
• udar przebyty w ciągu ostatnich 6 miesięcy
• które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny.

Preparat Tadapox ma postać żółtych, okrągłych tabletek. Przeznaczony jest do stosowania doustnego. Nie przekraczaj zaleconych dawek ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania leku a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu skonsultuj się z lekarzem. Nie zaleca się stosowania preparatu częściej niż 1 raz na dobę. U osób z ciężką niewydolnością nerek (z klirensem kreatyniny poniżej 30 ml/min) lub z ciężką niewydolnością wątroby stosowanie preparatu jest przeciwwskazane. U osób z zaburzeniami czynności wątroby lub ciężkimi zaburzeniami czynności nerek dawka maksymalna wynosi 20 mg. Nie zaleca się w tych przypadkach stosowania preparatu w schemacie raz na dobę.

Jak pokonać problem, który towarzyszy Ci już od kilku miesięcy i nie chcesz się nim dzielić z innymi, szczególnie ze swoją partnerką? Zaburzenia erekcji nie są dolegliwościami, które występują tylko u niewielkiej grupy mężczyzn. To problem powszechnie znany, który zgodnie ze statystykami dotyczy nawet 1,5 mln Polaków. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, niekiedy niezależnymi od nas samych. Niektóre choroby, które sprawiają, że mężczyzna znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka, są nieuleczalne, a jedynie leczy się je objawowo, dotyczy to m.in. stwardnienia rozsianego czy też chorób układu sercowo-naczyniowego i cukrzycy. Czasami jednak możemy sami poprawić swoją sytuację seksualną, np. gdy zmagamy się ze stresem, lękami przed odbyciem stosunku seksualnego, stosujemy nieprawidłową i niezbilansowaną dietę, jesteśmy mało aktywni, palimy papierosy czy nadużywamy alkoholu. W obu przypadkach pomaga też lek na erekcję TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna.

Skutkiem zaburzeń erekcji jest nie tylko brak życia seksualnego lub też jego wyraźnie osłabienie, ale też problemy w związku. Niezwykle ważna w takiej sytuacji jest szczera rozmowa ze swoją partnerką, która zasługuje na wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. W przeciwnym razie może ona ją niewłaściwie interpretować. Może to wywoływać u kobiety odczucia, że nie jest już atrakcyjna dla mężczyzny, a nawet myśli, że jej nie kocha. Zaburzenia w sferze seksualnej niejednokrotnie doprowadzają do rozpadu związku. Warto więc podzielić się swoim problemem z partnerką. Wspólnie sobie z nim poradzić, również przy pomocy leku na erekcję TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna.

Rozwiązujemy problem – co zrobić, kiedy masz problemy z erekcją? Pierwszym krokiem do rozwiązania problemu powinna być rozmowa z partnerką. Seks jest Waszą wspólną sferą, która Was zbliża i łączy. Warto też skonsultować się ze specjalistą, który nie tylko wskaże źródło problemu oraz szanse na jego wyeliminowanie, ale też udzieli innych wskazówek, jak sobie z nim radzić. Kolejny ważny krok to leki na erekcję – bezpieczne, skuteczne, o silnym działaniu. Przykładem jest TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna, który łączy dwie substancje czynne, charakteryzuje się szybkim i długim działaniem, wspomaga potencję i podtrzymuje erekcję. Lek przeznaczony jest dla panów w każdym wieku, warunkiem jest ukończenie 18 roku życia. Polecany jest w przypadkach, kiedy podłożem problemu są przyczyny organiczne, jak też psychogenne. Połączenie tych trzech dróg pomocy gwarantuje skuteczność i szybki powrót do formy i sprawności seksualnej na najwyższym poziomie.

Co to jest TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna i jak działa? TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna jest lekiem wspomagającym erekcję, wywołuje ją i podtrzymuje, umożliwiając odbycie stosunku seksualnego, a także wydłużając go. Jest bogaty w dwie substancje czynne, które oddziałują na mechanizm erekcji dwukierunkowo. Tadalafil jest znanym na całym świecie inhibiotorem proteazy typu 5, która zapobiega zmniejszaniu stężenia cGMP. Jest to substancja, naturalnie występująca w organizmie człowieka, która odpowiada za utrzymanie erekcji. Kiedy dochodzi do zmniejszenia jej stężenia, penis staje się wiotki. Tadalafil ma za zadanie zapobiec takiemu działaniu. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie erekcji. Z kolei drugi składnik dapoksetyna odpowiada za jej podtrzymanie, uniemożliwia przedwczesny wytrysk.

TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna jest więc lekiem, który wspiera mechanizm erekcji podwójnie. Takie działanie sprawia, że jest dedykowany dla panów zmagających się z wieloma problemami dotyczącymi potencji. Sprawdzi się zarówno u tych mężczyzn, u których niemożliwe jest osiągnięcie erekcji, jak też u tych, u których jest to wyraźnie utrudnione. TADAPOX polecamy też wtedy, kiedy wytrysk następuje zbyt wcześnie, erekcja jest krótka, a mężczyzna nie może zaspokoić przez to potrzeb swojej partnerki. Ma to wpływ na utratę przyjemności z seksu.

Zachowaj sprawność seksualną do 36 godzin! TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna można stosować tylko 1 raz na dobę, w momencie, kiedy zażyta tabletka przestała działać. Lek ten wykazuje jednak skuteczność nawet do 36 godzin, co powoduje, że można w tym czasie odbyć kilka stosunków seksualnych. Czas działania jest jednak uzależniony od organizmu mężczyzny. Wpływ na skrócenie tego czasu mają alkohol i papierosy. Tabletka działać będzie krócej, jeżeli panowie są mniej aktywni fizycznie, zmagają się z nadwagą, otyłością i cukrzycą. TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna może obniżyć swoją skuteczność, jeżeli bezpośrednio przed spożyciem leku mężczyzna zjadł ciężkostrawny i tłusty posiłek oraz pił wysokoprocentowe alkohole. Lek należy zażyć na ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Musi się on wchłonąć w organizm, aby mógł na niego szybko i skutecznie oddziaływać. Do działania leku potrzebna jest stymulacja seksualna, a więc podniecenie, bez którego niemożliwe jest osiągnięcie erekcji.

TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna – przeciwwskazania. Leczenie erekcji i przywrócenie sobie sprawności seksualnej powinno być przede wszystkim bezpieczne dla Twojego zdrowia. Każda substancja o silnym działaniu wywołuje zmiany w organizmie człowieka. Są one pożądane w momencie, kiedy nie ma w nich żadnych innych substancji, jak i zaburzeń w mechanizmach naturalnie w nim zachodzących. TADAPOX posiada w swoim składzie aż dwie substancje czynne – 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna. To powoduje, że w przypadku konkretnych chorób i przyjmowania niektórych leków należy zachować szczególną ostrożność, co w niektórych sytuacjach wymusza rezygnację ze stosowania leku, w innych np. ograniczenie dawki. TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna jest lekiem, który w 2015 roku otrzymał certyfikat bezpiecznego leku. W zaleceniach producenta znajdują się jednak konkretne przeciwwskazania, których nieprzestrzeganie może wywołać niepożądane działanie preparatu. Zanim więc zażyjesz pierwszą tabletkę, dokładnie się z nimi zapoznaj.

Leki, z którymi TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna wchodzi w niekorzystne reakcje:
• inhibitory proteazy, które stosuje się w leczeniu HIV. W zależności od ich dawki oraz poziomu zaawansowania choroby, konieczne jest wyeliminowanie Tadapox lub zmniejszenie jego dawki
• Revatio i Riociguat, wykorzystywane w leczeniu nadciśnienia płucnego. W połączeniu z TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna mogą wywołać bardzo niebezpieczny spadek ciśnienia tętniczego, ponieważ oba leki wykazują właśnie takie działanie
• donory tlenku azotu obecne w narkotykach, o właściwościach poprawiających samopoczucie i jednocześnie obniżających ciśnienie tętnicze
• alfa blokery o podobnym działaniu jak wyżej wymienione leki. Skutkiem obniżenia się ciśnienia do bardzo niskiego poziomu jest nie tylko chwilowe omdlenie, ale też niekiedy znacznie większa zmiana w organizmie człowieka, mająca wpływ na jego dalsze prawidłowe funkcjonowanie

Przeciwwskazaniami do stosowania leku na erekcję TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna są też konkretne choroby. Zachowaj szczególną ostrożność lub zrezygnuj z leku, jeżeli chorujesz na:
• chorobę niedokrwienną serca
• niekontrolowane ciśnienie tętnicze
• niewydolność krążenia
• niebezpiecznie niskie ciśnienie, utrzymujące się na poziomie nie wyższym niż 90/50 mmHG
• niewydolność wątroby
• niewydolność nerek
• zwyrodnieniowe zmiany siatkówki
• zwężenie zastawki aortalnej
• złośliwą arytmię komorową
• ciężką wadę zastawkową.
Ponadto TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna może zaszkodzić człowiekowi w przypadku uczulenia na jakąkolwiek zawartą w leku substancję. Najważniejsze z nich to substancje czynne, czyli tadalafil i dapoksetyna, przy których trzeba zachować szczególną ostrożność. Nie najlepiej lek wpływa na organizm ludzki, jeżeli w ostatnich 2 tygodniach miał miejsce zawał serca lub udar mózgu. To okoliczności, w których przyjmowanie TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna może wywołać mniejsze lub większe zmiany w organizmie człowieka. Stosowanie leku w takich przypadkach skutkuje wzrostem ryzyka wystąpienia skutków ubocznych i działań niepożądanych. Skutki uboczne stosowania TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna niezgodnie z zaleceniami

Przyjmowanie leku w większej niż zalecana dawce, a także wraz z wyżej już wymienionymi lekami i przy konkretnych chorobach, szczególnie układu sercowo-naczyniowego może doprowadzić do wystąpienia niepożądanych zmian. Występują rzadko, tylko wtedy, kiedy mężczyzna nie stosuje się do zaleceń producenta i lekarza. Najczęściej występującymi są zawroty i bóle głowy, niestrawność, zaburzenia widzenia i zaczerwienienia na twarzy. Rzadziej pojawia się wysypka, nudności i wymioty, podrażnienie oczu i arytmia. Tylko w sporadycznych przypadkach dochodzi do omdlenia, krwawienia z nosa, chwilowej utraty pamięci i udaru.

TADAPOX nie zagraża zdrowiu i życiu mężczyzny, jeżeli stosuje się w sposób bezpieczny, po wcześniejszej analizie swojego stanu zdrowia i konsultacji z lekarzem. Przeciwwskazane jest równoległe stosowanie leku Tadapox z organicznymi azotanami lub donorami tlenku azotu. Tadalafil u zdrowych osób nasila hipotensyjne działanie azotanów. W stanie zagrożenia życia, gdy podanie azotanu osobie, która stosowała tadalafil w ciągu poprzednich 12 godzin jest konieczne, leczenie musi się odbywać w warunkach ścisłego nadzoru lekarskiego, ponieważ prawdopodobieństwo znamiennego i potencjalnie groźnego spadku ciśnienia krwi zwiększa się.

Należy zachować ostrożność stosując równolegle z Tadapox:
• leki obniżające ciśnienie tętnicze krwi (w tym leki blokujące receptory -adrenergiczne), ponieważ może dochodzić do nasilenia ich działania, co potencjalnie prowadzi do: zawrotów głowy omdlenia, stanu przedomdleniowego, zamroczenia; osoby ze zwężeniem drogi odpływu z lewej komory serca (np. ze zwężeniem aorty lub idiopatycznym przerostowym podzastawkowym zwężeniem aorty) oraz osoby z ciężkimi zaburzeniami autonomicznej kontroli ciśnienia krwi, mogą być szczególnie podatne na opisywane działania niepożądane
• leki hamujące metabolizm przy pomocy izoenzymu CYP3A4 cytochromu P-450 (np. ketokonazol, erytromycyna, amprenawir, aprepitant, diltiazem, flukonazol, fosamprenawir i werapamil), ponieważ mogą one zwiększać ekspozycję na tadalafil; maksymalna zalecana dawka tadalafilu w przypadku pacjentów przyjmujących jednocześnie umiarkowane inhibitory CYP3A4 wynosi 100 mg, podawana nie częściej niż raz na 48 godzin
• inhibitory 5-alfa-reduktazy (np. finasteryd), ze względu na możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Tadalafil zwiększa dostępność biologiczną etynyloestradiolu i terbutaliny.

Promocja – TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna bez recepty. Czy wiesz, że nasz sklep online oferuje TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna najtaniej i bez recepty? Prowadzimy sprzedaż leków na potencję w atrakcyjnych cenach, bez konieczności posiadania recepty. To łatwy dostęp do pomocy dla panów, którzy chcą zachować anonimowość i jednocześnie nie chcą rezygnować ze skutecznego wsparcia. Proponujemy tanio lek wspomagający erekcję, który apteka internetowa wyposaża w dodatkowe gratisy, doceniając zaufanie swoich klientów. Każde zamówienie pakujemy w uniwersalne opakowanie, nie oznaczamy go i nie umieszczamy na nim żadnej informacji dotyczącej jego zawartości. Szanujemy życzenia i prośby naszych klientów. Chcesz znów czuć się prawdziwym mężczyzną, który jest w stanie zaspokoić potrzeby swojej partnerki? Nie czekaj, aż Twój problem zacznie jeszcze bardziej postępować. Skorzystaj z pomocy już dziś. TADAPOX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna to lek na Twoje męskie potrzeby!

Możesz zamówić Tadapox w naszej aptece online tyle tabletek ile potrzebujesz, nie muszą to być pełne blistry, dodatkowo otrzymasz gratis 1 dowolną tabletkę z oferty do każdych zamówionych 4 tabletek (PROMOCJA 4+1). Przesyłkę wysyłamy natychmiast kurierem pod wskazany w zamówieniu adres.

Tagi: TADAPOX, dapoksetyna 60 mg + tadalafil 20 mg, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, opóźnia wytrysk, Tadapox,

Tadapox
Niedostępny
Niedostępny