Unknown: html_entity_decode(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/html/facet365.com/public/catalog/controller/product/product.php on line 269 Tadalista Super Active 20 mg tadalafil. Zaufany sklep! Najtaniej! Gratisy! Bez recepty na potencje i mocną erekcje
aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Tadalista Super Active
Tadalista Super Active  Tadalista Super Active  Tadalista Super Active 

Tadalista Super Active

  • 10.00zł

  • 20 szt. lub więcej 8.00zł
  • 40 szt. lub więcej 7.00zł
  • 50 szt. lub więcej 6.00zł
  • 100 szt. lub więcej 5.00zł
  • 400 szt. lub więcej 4.00zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

5 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

Tadalista Super Active jest lekiem na erekcję, który oddziałuje na jej mechanizm na poziomie komórkowym, dzięki czemu jest tak bardzo skuteczny. Działanie substancji czynnej zostało potwierdzone wieloma badaniami, które są gwarancją skuteczności w poprawie jakości stosunku seksualnego.

 

Tadalista Super Active

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

100,00 zł

10,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

160,00 zł

8,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

280,00 zł

7,00 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

300,00 zł

6,00 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

500,00 zł

5,00 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

1 600,00 zł

4,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

15/2022

 

Seks jest ważnym składnikiem relacji kobiety z mężczyzną. To wzajemne poznawanie siebie i zaspokajanie potrzeb. Jednocześnie zapewnia niezwykłą bliskość, której nie osiągniemy w żadnych innych momentach. Niektórzy panowie mają uniemożliwione odbycie stosunku seksualnego z powodu zaburzenia erekcji. Mają trudności w osiągnięciu erekcji lub jest to całkowicie niemożliwe. Niektórzy nie mogą jej podtrzymać przez odpowiednio długi czas. Jeżeli Ty również należysz do tych panów, pomoże Ci lek na erekcję TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil. Powodem zaburzeń w funkcjonowaniu mechanizmu erekcji jest często niski poziom testosteronu, czyli zaburzenia hormonalne, charakterystyczne dla panów w starszym wieku. Niekiedy występują one również znacznie wcześniej, rozwijając się powoli, będąc zupełnie niezauważalnymi dla mężczyzn. W grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia problemów z potencją są też choroby układu sercowo-naczyniowego, choroby neurologiczne i urologiczne. Bezpośrednio związane jest z tym przyjmowanie określonych leków, które wpływają negatywnie na mechanizm erekcji na różnych jego etapach. Ponadto odbycie stosunku seksualnego może być utrudnione, jeżeli występuje lęk przez zbliżeniem z partnerką i obawy przed niezaspokojeniem jej potrzeb. TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil pomaga też mężczyznom w odbyciu stosunku przy zmęczeniu i stresie. To kolejne czynniki, które hamują proces erekcji lub go utrudniają. Jest więc to lek, który pomaga w zaburzeniach potencji wywołanych bardzo różnymi czynnikami. Korzystają z niego panowie dojrzali i dopiero rozpoczynający swoje życie seksualne. Dla niektórych jest jedynym skutecznym sposobem na powrót do sprawności seksualnej i przywrócenie sobie pewności siebie.

TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil lek na erekcję. Zaburzenia erekcji to dolegliwości, które można leczyć i w których można skutecznie pomóc mężczyznom. Stosuje się wiele metod, jednak jedną z najczęściej wybieranych ze względu na swoją wysoką skuteczność jest lek na erekcję, zawierający konkretną substancję czynną. TADALISTA SUPER ACTIVE to lek, który zawiera 20 mg tadalafilu, czyli substancji, należącej do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Uznawana jest za jedną z tych, które wykazują się najlepszym działaniem, zarówno pod względem szybkości, jak też długości i bezpieczeństwa stosowania. Tadalafil doprowadza do rozluźnienia naczyń krwionośnych, które doprowadzają krew do ciał jamistych prącia, zjawisko to wywołuje erekcję. Mózg w trakcie stymulacji seksualnej wysyła do komórek nerwowych prącia odpowiednie sygnały, które odpowiadają za prawidłową pracę mięśni gładkich. W nich obecne są trójfosforan guanozyny (GTP) i enzym cyklaza guanozynowa. Enzym uaktywniany jest dzięki tlenkowi azotu, co jest początkiem procesu przekształcania GTP w cGMP. Powstała substancja sprawia, że mięśnie gładkie się rozluźniają.

TADALISTA SUPER ACTIVE w każdym wieku? Należy się zastanowić, czy TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil jest lekiem, który pomoże każdemu mężczyźnie zmagającemu się z zaburzeniami potencji. Największą grupę panów z tym problemem stanowią Ci, którzy ukończyli 50 rok życia. To wtedy pojawiają się wyraźne objawy obniżenia się poziomu testosteronu. Może to oczywiście nastąpić znacznie wcześniej, jest to uzależnione od indywidualnych uwarunkowań organizmu człowieka. TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil może być przyjmowany przez panów bardzo dojrzałych, którzy utracili zdolność do odbycia stosunku seksualnego na skutek zaburzenia hormonalnego czy też chorób układu sercowo-naczyniowego. Jest przeznaczony także zarówno dla młodszych, jak również dojrzałych panów. Przystosowany został też do młodych organizmów, panów po 18 roku życia. Zaburzenia potencji występują u mężczyzn w coraz młodszym wieku, którzy odczuwają silny lęk przed stosunkiem seksualnym i mają przykre doświadczenia z przeszłości.

Już po 30 minutach! Lek na potencję musi działać szybko. TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil swoją skuteczność wykazuje już po 30 minutach od momentu jego zastosowania. Zaleca się więc zażycie leku odpowiednio wcześniej, aby mógł się on dobrze wchłonąć w organizmie. Działa niezwykle długo, ponieważ w niektórych przypadkach nawet do 36 godzin. W tym czasie możesz odbyć kilka satysfakcjonujących stosunków seksualnych. Nie można jednak przekraczać dziennej dawki leku.

TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil będzie działał skuteczniej, jeżeli przed jego przyjęciem ograniczysz alkohol. Ma on niekorzystny wpływ na zdrowie człowieka, nie tylko panów, którzy przyjmują leki na potencje. Osłabia on ich działanie oraz sprawia, że są mniej skuteczne. Podobne zmiany wywołać mogą tłuste potrawy. Jeżeli więc chcesz wykorzystać maksymalnie potencjał TADALISTA SUPER ACTIVE, stosuj się do zaleceń producenta, który wyraźnie podkreśla rolę alkoholu i diety w skuteczności i działaniu leku.

Czy możesz stosować TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil? Każdy lek zawiera konkretny zestaw substancji, które oddziałują na organizm człowieka w określony sposób. W zależności od środowiska, czyli funkcjonowania organizmu, będzie to prawidłowe lub niepożądane działanie. Substancje w lekach i w organizmie ludzkim wzajemnie na siebie oddziałują. Również choroby, które związane są z wszelkiego rodzaju zaburzeniami, osłabiają skuteczność leków, a nawet sprawiają, że stają się one niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Jednocześnie obecność substancji o kierunkowym i silnym działaniu sprawia, że lek jest skuteczny i pomaga w określonych przypadkach. TADALISTA SUPER ACTIVE zawiera w swoim składzie 20 mg tadalafilu, substancji czynnej, która oddziałuje na mechanizm erekcji. Jest jednak składnikiem, który wyklucza niektórych panów z grupy tych, którym lek może pomóc. TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil nie może być stosowany we wszystkich przypadkach, co jest uwarunkowane konkretnymi chorobami i przyjmowanymi lekami.

TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil nie może być stosowany, jeżeli przyjmujesz inhibitory proteazy. Znalazły one swoje zastosowanie np. w leczeniu HIV. Są jednak takie przypadki, w których nie ma potrzeby całkowitego rezygnowania z leku, a zostaje ograniczona jego dawka, która jest bezpieczna dla zdrowia mężczyzny. Przeciwwskazania dotyczą też nadciśnienia płucnego i przyjmowania takich leków, jak Revatio i Riociguat. Podobne działanie do leku TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil mają alfa blokery, które obniżają ciśnienie krwi. Podwójne działanie może spowodować, że ciśnienie obniży się do bardzo niebezpiecznego poziomu, co doprowadza do omdlenia i zawrotów głowy, a w skrajnych przypadkach także do stałych powikłań. Ostatnią grupą leków są donory tlenku azotu, które znajdziemy w narkotykach. To dzięki nim substancje odurzające poprawiają humor. Podobnie jak alfa blokery obniżają ciśnienie tętnicze. Nie tylko stosowanie innych leków może wpłynąć na skuteczność działania TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil i jego bezpieczny wpływ na zdrowie i organizm mężczyzny. Leku nie należy również przyjmować, jeżeli zmagasz się z niekontrolowanym ciśnieniem tętniczym, chorobą niedokrwienną serca, dolegliwościami dławicowymi, niewydolnością krążenia, arytmią komorową, zwężeniem zastawki aortalnej, wadą zastawkową, niewydolnością wątroby i nerek, kardiomiopatią ze zwężeniem drogi odpływu, zwyrodnieniową zmianą siatkówki i niskim ciśnieniem, nieprzekraczającym 90/50 mmHg. TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil jest zagrożeniem dla zdrowia również w przypadku, kiedy w ostatnich 2 tygodniach miałeś udar mózgu lub zawał serca. Może wywołać reakcje alergiczne, jeżeli jesteś uczulony na tadalafil lub każdy inny składnik leku.

Skutki uboczne przyjmowania TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil. Przeciwwskazaniami do stosowania leku na erekcję TADALISTA SUPER ACTIVE są konkretne choroby i leki. Jeżeli należysz do grupy osób, które są narażone na wystąpienie skutków ubocznych, koniecznie przed zastosowaniem leku skonsultuj się z lekarzem, który stwierdzi, czy możesz przyjmować bezpiecznie lek na potencję. Może się okazać, że działanie silnej substancji czynnej będzie dla Ciebie szkodliwe w każdej dawce lub jedynie w większej. To oznacza, że możliwe jest zarówno wyeliminowanie leku z codziennej kuracji, jak też tylko zmniejszenie jego dawki.

Jeżeli jednak nie będziesz stosował się do zaleceń producenta i lekarza, istnieje szansa na niepożądane działanie leku. TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil jest bezpieczny dla zdrowia i organizmu człowieka, jeżeli jest prawidłowo przyjmowany. W przeciwnym razie możesz zaobserwować u siebie zaczerwienienia na twarzy, ból głowy, uczucie zatkanego nosa, rzadziej wymioty i nudności, zmęczenie, senność, arytmię, utratę przytomności, chwilową utratę pamięci, wysokie i niskie ciśnienie. Czasami zdarza się też długa, bolesna erekcja, szczególnie nieprzyjemne i zagrażające zdrowiu mężczyzny doświadczenie.

TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil bez recepty? Tak! Nasza apteka internetowa jest otwarta na problemy współczesnych mężczyzn, którzy poszukują pomocy, zachowując swoją anonimowość. Sklep online jest szczególnym miejscem w sieci, w którym można dokonać zakupu bez bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą. Dla naszych klientów to ogromny komfort i wygoda. TADALISTA SUPER ACTIVE 20 mg tadalafil dostępny jest tanio i bez recepty, co oznacza, że w każdej chwili możesz złożyć zamówienie, które natychmiast zostanie zrealizowane. U nas zawsze znajdziesz atrakcyjną promocję, a wraz z zamówieniem otrzymasz gratisy. Wszystko zapakowane jest w uniwersalne opakowanie. Nie oznaczamy go, nie informując przy tym o jego zawartości. Twoja pewność siebie może powrócić. Niech Twoje życie seksualne znowu będzie na wysokim poziomie. Nie rezygnuj z przyjemności, pozwól sobie pomóc.

Produkty Powiązane

Tagi: Tadalista Super Active 20mg, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje,

Tadalista Super Active
Niedostępny
Niedostępny