aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Tadagra Strong - 40
Tadagra Strong - 40  Tadagra Strong - 40 

Tadagra Strong - 40

  • Producent: Samok Overseas
  • Kod Produktu: Tadalafil 40 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 16.00zł

  • 20 szt. lub więcej 7.60zł
  • 40 szt. lub więcej 6.50zł
  • 50 szt. lub więcej 5.70zł
  • 100 szt. lub więcej 4.80zł
  • 400 szt. lub więcej 3.80złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

1 Opinii / Napisz opinię

Tadagra Strong - 40 Zaburzenia erekcji mają różne przyczyny. W większości przypadków mają podłoże organiczne. Ograniczenia w osiągnięciu erekcji związane są w tych przypadkach z innymi występującymi chorobami, przede wszystkim układu sercowo-naczyniowego, chorób urologicznych, neurologicznych i endokrynologicznych. Zatem w grupie podwyższonego ryzyka znajdują się panowie, u których zdiagnozowano m.in. stwardnienie rozsiane, choroby tarczycy, zaburzenia gospodarki hormonalnej, raka pęcherza czy też uraz rdzenia kręgosłupa. To m.in. w takich przypadkach stosuje się lek na potencję TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil. Drugą grupą mężczyzn z podobnymi dolegliwościami są panowie, u których zaburzenia erekcji występują na podłożu psychogennym. Do problemów z seksem może doprowadzić zmęczenie lub długotrwający stres, co jest częstym zjawiskiem w naszych czasach. Należy też zwrócić uwagę na styl życia. Zaburzenia erekcji mogą u Ciebie występować, ponieważ palisz papierosy, nadużywasz alkoholu, nie jesteś aktywny fizycznie lub też nie stosujesz zdrowej diety.

 

Tadagra Strong - 40

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

160,00 zł

  16,00zł

+ 2 szt.

20 tabletek

152,00 zł

7,60 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

260,00 zł

6,50 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

285,00 zł

5,70 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

480,00 zł

4,80 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

1 520,00 zł

3,80 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 40 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

08/2023

 

Bez tytułu 2

Dużym problemem jest obniżona samoocena i lęk przed niemożliwością zaspokojenia swojej partnerki. Dotyczy to w szczególności panów w młodym wieku, co dla niektórych może być zaskakujące. Jak to możliwe, że 25-letni mężczyzna ma problemy ze wzwodem? Ponieważ lęk jest tak duży, że mechanizm erekcji zostaje całkowicie zaburzony. TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil jest dedykowany również dla takich panów.

Zaburzenia erekcji a wiek. Wraz z wiekiem obniża się kondycja seksualna, co jest uwarunkowane zmniejszającym się stężeniem testosteronu w organizmie mężczyzny. Jest to męski hormon odpowiedzialny za erekcję. Problem dotyczy w większości panów w wieku 51-60 lat. Okazuje się również, iż aż 9 na 10 panów po 40 roku życia zmaga się z zaburzeniami erekcji. TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil bardzo często jest im polecany przez specjalistów. Wynika to nie tylko z działania substancji aktywnej, ale też jej zwiększonemu stężeniu. 40 mg tadalafil działa podwójnie. Lek jest dostępny też w mniejszej dawce, która jest polecana przy mniejszych zaburzeniach potencji. Są też dawki większe, stosowane przy znacznie poważniejszych problemach.

Jak działa TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil? Jego mechanizm działania jest związany bezpośrednio z substancją czynną tadalafil, którą znajdziemy w składzie w dawce 40 mg na tabletkę. Jest to enzym fosfodiesterazy typu 5, który wzmaga erekcję i ją podtrzymuje. Wszystko odbywa się na poziomie komórkowym, co przekłada się na większą skuteczność i bardziej satysfakcjonujący efekt. Tadalafil hamuje obniżanie się stężenia cGMP, cyklicznego monofosforanu guanozyny, który przy większym stężeniu hamuje erekcję. Dzięki temu możliwe jest jej osiągnięcie, a także podtrzymanie na dłuższy czas. Zatem lek TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil ingeruje bezpośrednio w mechanizm erekcji, a nie oddziałuje już na występujące zmiany. To kluczowy powód, dla którego TADAGRA STRONG 40 należy do najskuteczniejszych leków na potencję. Zawdzięcza to substancji czynnej – tadalafilowi.

Działa już po 30 minut. Każda substancja czynna potrzebuje odpowiedniego czasu, aby wchłonąć się w organizm. Podobnie jest przy tadalafilu. To dlatego TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil należy zażyć odpowiednio wcześniej przed stosunkiem, aby być gotowym w tym właściwym momencie. Tabletkę weź ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem. U niektórych panów czas ten może się wydłużyć np. do godziny. Musisz obserwować swój organizm, jak reaguje na lek. Wpływ na to ma wiele czynników, wśród których jest stosowana dieta oraz aktywność fizyczna. TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil wykazuje największą skuteczność u panów, którzy dbają o swoje zdrowe odżywianie i unikają niezdrowych potraw. Przed zażyciem tabletki nie powinno się spożywać zbyt dużej ilości alkoholu, jak też należy zrezygnować z tłustych i wysoko przetworzonych dań. Lek będzie działać szybciej, skuteczniej i dłużej, jeżeli zadbasz jednocześnie o swoją aktywność fizyczną. Dobra forma fizyczna ma kluczowe znaczenie dla formy seksualnej.

TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil cechuje się też długim czasem działania. U niektórych panów wynosi on nawet 36 godzin, u innych może być nieco krótszy. Nie należy przekraczać dawki leku. Na dobę można przyjąć tylko jedną tabletkę. Jeżeli chcesz to zmienić, to wcześniej skonsultuj się z lekarzem, który potwierdzi, iż taka zmiana będzie dla Ciebie bezpieczna i nie wywoła niekorzystnego działania. Lek TADAGRA STRONG 40 stosuj zgodnie z zaleceniami producenta, które znajdziesz na ulotce dołączonej do opakowania.

Dla kogo TADAGRA 40 40 mg tadalafil? Jest to lek dedykowany dla panów, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji. Dotyczą one trudności w osiągnięciu wzwodu lub całkowitej niezdolności do erekcji. Ponadto o zaburzeniach mówimy w kontekście krótko utrzymującej się erekcji. To trzy przypadki, w których należy podjąć odpowiednie działania w celu przywrócenia sobie sprawności seksualnej. TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil jest przeznaczony dla mężczyzn w każdym wieku po 18 roku życia. Mogą go stosować też te osoby, które cierpią na inne choroby, ale tylko wtedy jeżeli nie znajdują się na liście przeciwwskazań, dlatego w takich sytuacjach wcześniej skonsultuj się z lekarzem. TADAGRA STRONG 40 polecamy szczególnie tym mężczyznom, którzy nie potrafią sobie poradzić ze swoją obniżoną sprawnością seksualną lub z jej całkowitym zanikiem. Jeżeli jesteśmy w stanie zaspokoić swoją partnerkę, możemy poczuć większą pewność siebie. Dla wielu panów jest to jeden z wyznaczników męskości. Nietrudno sobie wyobrazić, że właśnie problemy z erekcją do mogą doprowadzić nawet do depresji.

TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil jest dla panów w wieku starszym, u których doszło już do obniżenia się poziomu testosteronu lub też choroby układu sercowo-naczyniowego skutecznie zaburzają mechanizm erekcji. Polecamy go też mężczyznom młodszym, u których zaburzenia potencji występują na skutek długo utrzymującego się stresu, zmęczenia czy też obawy i lęku przed seksem. Pomada przy zaburzeniach o różnych uwarunkowaniach i związanych z szeroką paletą przyczyn. Pamiętaj, że u każdego mężczyzny może być ona inna i nie należy porównywać swoich zaburzeń do tych występujących u innych panów. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, dopasowując odpowiednią dawkę leku.

TADAGRA STRONG 40 musi być przyjmowany zgodnie z zaleceniami lekarza i producenta. Szczególną ostrożność należy zachować podczas terapii innymi lekami. Nie wszystkie zażywane środki wykluczają Cię z grupy osób, które mogą stosować TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil. Są jednak takie leki, które wymuszają wzmożoną ostrożność bądź zupełne odstawienie środka wzmagającego erekcję. Niektóre leki obniżają jego skuteczność, inne wywołują niepożądane skutki uboczne, a ich połączenie powoduje niekorzystny wpływ na organizm człowieka. Nie stosuj leku TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil, jeżeli przyjmujesz inhibitory proteazy, które są stosowane w terapii leczniczej m.in. przy HIV. Jeżeli jesteś w tej grupie pacjentów, skonsultuj się z lekarzem, który potwierdzi, że nie powinieneś stosować leku na potencję lub zmniejszy jego dawkę. Z TADAGRA STRONG 40 nie można też łączyć donorów tlenku azotu, które występują w narkotykach i innych środkach odurzających. To dzięki nim poprawia się nam humor. W przeciwnym razie istnieje duże ryzyko, że dojdzie do skrajnego obniżenia ciśnienia krwi, które zagraża naszemu życiu. Zrezygnuj z TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil, w przypadku kiedy masz nadciśnienie płucne i stosujesz Revatio. Przy tej chorobie stosuje się też inny środek leczniczy – Riociguat, jego również nie należy łączyć z substancją czynną tadalafil. Szczególną ostrożność zachowaj przy alfa brokerach, które oddziałują na męski organizm podobnie jak TADAGRA STRONG 40, czuli obniżają ciśnienie krwi. Połączenie tych dwóch leków może spowodować, że ciśnienie krwi obniży się drastycznie, co objawia się omdleniem i zawrotami głowy. Przy alfa brokerach niekoniecznie trzeba całkowicie rezygnować z leku na potencję. W wielu przypadkach wystarczy zmniejszenie jego dawki.

Kiedy jeszcze nie należy stosować leku TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil? Nie tylko niektóre leki i substancje wykluczają Cię z grupy mężczyzn, którzy mogą stosować TADAGRA STRONG 40 lub powinni zachować szczególną ostrożność. Istnieją też choroby, przy których zażywanie leku obniżającego ciśnienie i oddziałującego tak silnie na mechanizm erekcji może niekorzystnie wpłynąć na nasz stan zdrowia. Jakie są przeciwwskazania do stosowania leku TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil?
• Uczulenie na substancję czynną – tadalafil. Możliwość wystąpienia reakcji alergicznej.
• Niekontrolowane ciśnienie krwi, które trudno uregulować nawet odpowiednimi lekami.
• Choroba niedokrwienna serca i inne poważniejsze schorzenia dotyczące układu sercowo-naczyniowego.
• Masz niewydolność krążenia lub złośliwe arytmie komorowe, które powodowane są przez wysiłek i emocje.
• Zmagasz się z zaostrzonymi dolegliwościami dławicowymi.
• W ciągu ostatnich 2 tygodni przeszedłeś zawał mięśnia sercowego lub miałeś udar mózgu.
• Postawiono Ci diagnozę dotyczącą niewydolności nerek lub wątroby.
• Twoje ciśnienie tętnicze utrzymuje się na poziomie poniżej 90/50 mmHg.
• Zwężenie zastawki aortalnej, kardiomiopatię ze zwężeniem drogi odpływu lub ciężką wadę zastawkową.
• Chorujesz na zwyrodnieniowe zmiany siatkówki.

Promocja! Najtaniej TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie powrót do sprawności seksualnej oraz jak bardzo chciałbyś być w formie jeszcze przez długi czas. Skorzystaj z naszej promocji! U nas kupisz tanio TADAGRA STRONG 40 mg tadalafil, który jest dostępny bez recepty. Ponadto oferujemy gratisy, które otrzymujesz wraz z zamówieniem. Tabletki pakujemy w uniwersalne, nieoznaczone opakowanie, a więc nikt nie dowie się, co znajduje się w środku. W naszej apteka działamy dyskretnie i zawsze z myślą o komforcie naszych klientów. Zamówienia realizujemy możliwie jak najszybciej. W ciągu kilku dni od złożenia zamówienia otrzymujesz swoją przesyłkę. Zasługujesz, aby czuć się pewnym siebie mężczyzną.

Andrzej 06/07/2019

Zamówiony produkt spełnił moje oczekiwania i mojej partnerki , jestem zadowolony z tego produktu.Mogę go spokojnie polecać innym.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Tagi: Tadagra Strong - 40, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje Tadagra,

Tadagra Strong - 40
Niedostępny
Niedostępny