aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
TADACIP 20
TADACIP 20  TADACIP 20  TADACIP 20  TADACIP 20 

TADACIP 20

 • Producent: Cipla
 • Kod Produktu: Tadalafil 20 mg
 • Dostępność: W magazynie
 • 17.50zł

 • Bez podatku: 17.50zł

 • 4 szt. lub więcej 13.00zł
 • 8 szt. lub więcej 12.00zł
 • 16 szt. lub więcej 11.00zł
 • 20 szt. lub więcej 10.00zł
 • 40 szt. lub więcej 9.00zł
 • 80 szt. lub więcej 8.00zł
 • 200 szt. lub więcej 7.00zł4 Opinii / Napisz opinię

TADACIP 20 jest lekiem stosowanym w zaburzeniach wzwodu u dorosłych mężczyzn. Substancją czynną preparatu jest Tadalafil w dawce 20 mg. Dokładnie taka sama ilość substancji czynnej znajduje się w znanym i popularnym leku Cialis. Tadacip 20 charakteryzuje się długotrwałym działaniem. Wzwód, po podnieceniu seksualnym, utrzymuję się do 36 godzin. Tadacip znacznie poprawia erekcję u mężczyzn z łagodnymi, średnimi i dużymi zaburzeniami.

 

TADACIP 20

 

od 1 do 3 tabletek cena: 17,50 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

52,00 zł

13,00 zł

+ 1 szt.

8 tabletek

96,00 zł

12,00 zł

+ 2 szt.

16 tabletek

176,00 zł

11,00 zł

+ 4 szt.

20 tabletek

200,00 zł

10,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

360,00 zł

9,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

640,00 zł

8,00 zł

+ 20 szt.

200 tabletek

1 400,00 zł

7,00 zł

+ 50 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

05/2021

 

Lek Tadacip jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn mających problemy z erekcją, czyli z niezdolnością do uzyskania lub utrzymania odpowiednio długiej erekcji prącia. Należy pamiętać, iż w celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Przeciwwskazanie występuję gdy pacjent przyjmuje azotany organiczne w jakiejkolwiek formie lub donorów tlenku azotu, takie jak azotyn amylu. Jest to grupa leków stosowana w leczeniu dusznicy bolesnej (ból w klatce piersiowej). Wykazano, że Tadacip zwiększa działanie tych leków. Jeśli pacjent przyjmuje azotany w jakiejkolwiek formie, lub nie jesteś pewien, skontaktuj się z lekarzem. Jeśli masz poważne choroby serca lub pacjent przebył ostatnio zawał serca. Jeśli niedawno miał wylew. Jeśli masz niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi. Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na tadalafil lub którykolwiek z pozostałych składników Tadacip. Jeśli masz lub kiedykolwiek utratę wzroku z powodu nie tętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION).

Zalecana dawka początkowa to 20 mg. Lek zaczyna działać po około 30 min. od spożycia. Samo zażyczycie leku nie wywołuje erekcji. Do erekcji dochodzi po podnieceniu seksualnym. Działanie leku utrzymuję się do 36 godzin.

Jeżeli szukasz pomocy i leku na potencję, to jesteś wśród 152 mln mężczyzn, którzy zmagają się z problemem erekcji. Jesteś niezdolny do odbycia stosunku seksualnego? Zaburzenia erekcji występują u Cienie tylko w konkretnych sytuacjach i okolicznościach? Niezależnie od skali problemu, powinieneś podjąć odpowiednie kroki, aby nie tylko zapobiec jego rozwojowi, ale też wrócić do aktywności seksualnej. Oferujemy lek na potencję TADACIP 20 20 mg tadalafil z jedną z najskuteczniejszych substancji czynnych, jakie są stosowane w lekach na potencję. Tadalafil wspomaga osiągnięcie erekcji, a także zwiększa doznania z tym związane. Lek polecamy zarówno mężczyznom, u których występuje deficyt testosteronu, enzymu odpowiadającego za erekcję, jak też młodym panom, u których problem z potencją ma w większości przypadków podłoże psychogenne.

Problemy z erekcją w każdym wieku? O zaburzeniach erekcji mówimy wtedy, kiedy występuje pełen wzwód, jednak zanika lub dochodzi do jego zmniejszenia przy próbie podjęcia stosunku. Ponadto, o dysfunkcji świadczy również przy występowaniu niepełnego wzwodu oraz przy całkowitym braku erekcji. U mężczyzn zaburzenia mogą mieć więc różny stopień nasilenia, co jest związane z przyczyną problemów z potencją. Brak erekcji u mężczyzn po 40 roku życia jest w większości przypadków związane z czynnikami naczyniopochodnymi, a więc zaburzeniami na płaszczyźnie naczyniowo-sercowej. Do przyczyn należą więc powszechnie znane choroby, jak np. miażdżyca. TADACIP 20 20 mg tadalafil jest często wybierany przez mężczyzn, którzy ukończyli już 50 rok życia. Wówczas możemy zaobserwować największe obniżenie się poziomu testosteronu, odpowiadającego za sprawnie przeprowadzony mechanizm erekcji. Nie zapominajmy jednak o zdecydowanie młodszych mężczyznach. Z problemem spotkać się możemy u panów jeszcze przed 30. rokiem życia. W ich przypadku duże znaczenie ma styl życia, a więc częstotliwość picia alkoholu, dieta, sport i palenie papierosów. Bardzo często źródłem problemu są zaburzenia psychogenne. Pojawia się lęk przed odbyciem stosunku seksualnego i strach przed niezaspokojeniem potrzeb partnerki. Duży wpływ na zdolność seksualną mają też doświadczenia z przeszłości.

TADACIP 20 20 mg tadalafil wykazuje skuteczność we wszystkich wspomnianych grupach wiekowych. Pomada w przywróceniu sprawności seksualnej, jeżeli została ona obniżona bądź całkowicie zanikła w wyniku deficytu testosteronu, wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych czy też psychogennych czynników.

Co to jest tadalafil? Tadalafil jest substancją czynną, występującą w leku na potencję TADACIP 20. Jest to jeden ze związków chemicznych, należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Odpowiadają one za mechanizm wzwodu na poziomie komórkowym, wspierając tym samym proces erekcji. Jak przebiega ten mechanizm i jaki udział ma w nim tadalafil? Przy stymulacji seksualnej dochodzi do uwolnienia tlenku azotu w penisie na skutek napływających z mózgu odpowiednich sygnałów. Następnie tlenek azotu jest transportowany do komórek mięśni gładkich, gdzie aktywowany jest enzym cyklazę guanylową, odpowiedzialny za produkcję cGMP (cykliczny monofosforan guanozyny), które stężenie wzrasta. To z kolei przekłada się na wydostanie się jonów wapnia z komórek, w związku z czym możliwy jest rozkurcz mięśni gładkich. W ten sposób naczynia tętnicze zyskują zdolność do rozszerzenia się i tym samym umożliwiają napływ krwi do ciał jamistych prącia. To jest moment, kiedy dochodzi do wzwodu, a przynajmniej dojść powinno. Tadalafil ma za zadanie zapobiegać zmniejszeniu stężenia cGMP, co jest równoznaczne ze wsparciem w wywołaniu i utrzymaniu wzwodu. W ten sposób na organizm mężczyzny oddziałuje lek na erekcję TADACIP 20 20 mg tadalafil. Jego skuteczność zawdzięczamy substancji aktywnej, odpowiadające za poprawnie przeprowadzony mechanizm erekcji na poziomie komórkowym. Tylko jedna substancja, która potrafi zmienić tak wiele w naszym organizmie i tak wiele w życiu mężczyzny, który zmagał się z problemem niezdolności do odbycia stosunku seksualnego.

Jak stosować lek TADACIP 20 20 mg tadalafil? To, w jaki sposób należy stosować lek na potencję TADACIP 20 20 mg tadalafil, zależy od sposobu działania jego substancji aktywnej. Jedna tabletka zawiera jej 20 g, jest to optymalna dawka dla mężczyzny, który zmaga się z problemami potencji. Po konsultacji z lekarzem dawkę można odpowiednio zwiększać, co jednak jest możliwe tylko w przypadku wykluczenia ryzyka wystąpienia ewentualnych skutków ubocznych u pacjenta. TADACIP 20 należy zażyć na ok. 30 minut, do 60 minut, przed planowanym stosunkiem seksualnym. Jest to wystarczający czas, aby substancja aktywna się właściwie wchłonęła i tym samym zaczęła działać. Nie można jednak jednoznacznie stwierdzić, czy aktywność leku wystąpi po 30 minutach czy 60 minutach. Czas działania, skuteczność wchłaniania oraz oddziaływanie na organizm człowieka zależy od wielu czynników. Zaburzenia na tej płaszczyźnie mogą wystąpić u panów palących papierosy, pijący duże ilości alkoholu, unikających aktywności fizycznej i stosujących niezbilansowaną oraz niezdrową dietę.

Lek TADACIP 20 20 mg tadalafil działa nawet do 36 godzin, jednak najlepsze efekty osiąga się przez pierwsze 4-6 godzin. Istnieją jednak przypadki, kiedy jego aktywność była znacznie dłuższa. Zatem, obserwuj swój organizm po zażyciu leku i sam przekonaj się, jak on reaguje na nową substancję. 1 tabletka to 1 porcja i można ją zastosować tylko 1 raz na dobę. Dopiero po upływie 24 godzin możesz sięgnąć po kolejną tabletkę. Największą skuteczność wykazuje, kiedy jest zażywana na czczo, czyli jeszcze przed posiłkiem. Ma wtedy lepsze warunki, aby dobrze i szybko się wchłonąć. TADACIP 20 20 mg tadalafil można jednak stosować wraz z posiłkami lekkimi, unikamy wtedy tłustych i ciężkostrawnych dań. Unikaj również picia dużej ilości alkoholu. Ogranicz się do jednej lampki wina, rezygnując z mocniejszych trunków. Lek jest łatwy w stosowaniu. Tabletki są małe i dyskretne. Wystarczy popić je większą ilością wody i możesz już czekać na efekty.

Wielki powrót do formy seksualnej! TADACIP 20 20 mg tadalafil to nie tylko lek na potencję, dzięki któremu znów będziesz mógł czerpać przyjemność z seksu i zaspokajać w pełni swoją partnerkę. Potraktuj go również jako wsparcie dla Waszych relacji. Seks jest niezwykle ważną sferą każdego związku. Jeżeli na jej płaszczyźnie dochodzi do nawet niewielkich komplikacji, może się to przełożyć na problemy we wzajemnym zrozumieniu. Seks jest najbardziej intymną formą zbliżenia i okazywania uczuć, która w przypadku zaburzenia erekcji zostaje zachwiana. TADACIP 20 20 mg tadalafil pomoże Ci więc zadbać o równowagę w związku. Masz szansę udowodnić, że jesteś w stanie stanąć na wysokości zadania, nawet jeżeli przez jakiś czas nie mogłeś uporać się z swoim problemem. Lek TADACIP 20 ułatwi Ci osiąganie erekcji i ją wydłuży. Ponadto możesz spodziewać się większych doznań i przyjemności, podobnie jak Twoja partnerka. Jednocześnie będziesz w stanie odbyć kilka stosunków w ciągu doby, co być może nigdy nie było możliwe. Nie zapominaj jednak, iż TADACIP 20 20 mg tadalafil potrzebuje stymulacji seksualnej. Zatem Twoja partnerka musi być zaangażowana i świadoma tego, że jest Ci potrzebna, abyście wreszcie mogli zapomnieć o dotychczasowych problemach.

Sprawdź, czy lek na potencję TADACIP 20 20 mg tadalafil jest dla Ciebie! Zmagając się z problemami z erekcją, warto wiedzieć, że najskuteczniejszym sposobem, aby się go pozbyć, jest leczenie specjalistycznymi środkami. Wśród nich jest TADACIP 20 20 mg tadalafil, który zawiera substancję czynną uznawaną za najlepiej oddziałującą na mechanizm erekcji u mężczyzn. Jednocześnie jest to związek chemiczny o silnym działaniu, który może wchodzić w niepożądane reakcję z niektórymi lekami. Nie najlepiej również wpływa na ogólny stan zdrowia panów, jeżeli chorują oni na inne choroby, głównie związane z układem sercowo-naczyniowym. Stosownie TADACIP 20 20 mg tadalafil musi być przede wszystkim bezpieczne, a więc należy uwzględnić wszystkie przeciwwskazania, które wykluczają Cię z zażywania tego leku. Nie występują one u wielu panów, dlatego większość pacjentów z problemem z erekcją może bez obaw zażywać TADACIP 20.

Czy możesz skorzystać ze wsparcia leku TADACIP 20 20 mg tadalafil czy raczej jesteś zmuszony zrezygnować? Nie możesz go stosować, jeżeli:
• Występuje u Ciebie niekontrolowane ciśnienie tętnicze
• Masz chorobę niedokrwienną serca
• W ostatnim czasie miałeś zawał serca lub też udar mózgu
• Zmagasz się z ciężką niewydolnością nerek lub wątroby
• Zdiagnozowano u Ciebie niewydolność krążenia klasy NYHA III i NYHA IV
• Masz problemy związane z zaostrzonymi dolegliwościami dławicowymi
• Masz arytmię komorową, która występuje na skutek silnych emocji i wysiłku
• Jesteś chory na kardiomiopatię ze zwężeniem drogi odpływu
• Masz uczulenie na substancję czynną obecną w TADACIP 20, czyli tadalafil
• Jednocześnie zażywasz leki z grupy nitratów
• Cierpisz na niskie ciśnienie, które utrzymuje się na poziomie niższym niż 90/50 mmHg
• Zaobserwowano u Ciebie niekontrolowany wzrost ciśnienia tętniczego

Nie należy bagatelizować i lekceważyć zaleceń producenta. TADACIP 20 20 mg tadalafil powstał w towarzystwie bardzo dokładnych badań i testów. Jest lekiem bezpiecznym przy prawidłowym jego stosowaniu. Jak każdy inny środek farmakologiczny ma swoje przeciwwskazania, wynikające z zawartości konkretnych substancji aktywnych oraz ich oddziaływania na inne organy naszego organizmu.

U nas TADACIP 20 20 mg tadalafil najtaniej, bez recepty i z gratisami. Postaw na bezpieczne źródło leków. Nasza apteka internetowa oferuje tanio TADACIP 20 20 mg tadalafil, jednak z gwarancją autentyczności i skuteczności działania. Mamy dla Ciebie promocję, wraz z lekiem otrzymujesz atrakcyjne gratisy. W naszym sklepie online szanujemy oczekiwania i preferencje naszych klientów. Realizujemy zamówienie szybko oraz dostarczamy zawsze w wyznaczonym terminie. Co więcej, leki znajdują się w nieoznaczonym, uniwersalnym opakowaniu. Tylko Ty wiesz, co znajduje się w środku.

Arnold 09/08/2019

Produkt spełnia moje oczekiwania.

Konrad 19/04/2019

Mnie pomaga! Lek w miarę tani ,w porównaniu do innych,dlatego kupuję go od kilku lat!

Arek 08/02/2018

Mi osobiście Tadacip pomógł. Dzięki niemu mogłem rozpocząć nowe życie.

Bartek 29/12/2017

Mój problem z erekcją rozwiązał i to bardzo skutecznie. Nie byłem impotentem, ale sprzęt zwyczajnie od czasu do czasu odmawiał posłuszeństwa. Mam już czterdziestkę na karku, więc różne dolegliwości mogą się przytrafiać. Na szczęscie w tym wypadku rozwiązanie okazało się dosyć proste.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: TADACIP 20mg, tadalafil, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje,

TADACIP 20
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka