aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Super Zhewitra
Super Zhewitra  Super Zhewitra  Super Zhewitra  Super Zhewitra 

Super Zhewitra

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Wardenafil 20 mg + Dapoxetyna 60 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 80.00zł

  • 8 szt. lub więcej 70.00zł
  • 20 szt. lub więcej 64.00zł
  • 40 szt. lub więcej 48.00zł
  • 100 szt. lub więcej 40.00zł
  • 200 szt. lub więcej 32.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

4 Opinii / Napisz opinię

Super Zhewitra jest lekiem na potencję, przeznaczonym dla mężczyzn, u których występują zaburzenia erekcji. Mogą go stosować wszyscy mężczyźni po 18. roku życia. Jego skład bazuje na dwóch substancjach czynnych, których celem jest zarówno wywołanie wzwodu, jak też wydłużenie ejakulacji. Proporcje składników zostały starannie dopasowane do potrzeb współczesnego pacjenta, tak aby lek SUPER ZHEWITRA był skuteczny i jednocześnie bezpieczny w stosowaniu.

 

Super Zhewitra

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

320,00 zł

80,00 zł

+ 1 szt.

8 tabletek

560,00 zł

70,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

1 280,00 zł

64,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

1 920,00 zł

48,00 zł

+ 10 szt.

100 tabletek

4 000,00 zł

40,00 zł

+ 25 szt.

200 tabletek

6 400,00 zł

32,00 zł

+ 50 szt.szt.

 

Substancja czynna:

WARDENAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

10/2022

 

Zaburzenia erekcji mogą pojawiać się tylko w niektórych sytuacjach i mieć charakter przejściowy. Zdarza się jednak, iż niezdolność do odbycia stosunku seksualnego stale się utrzymuje, co powoduje, że mężczyzna nie uczestniczy od dłuższego czasu w seksualnym życiu. Unika zbliżenia z partnerką, nie okazując jej uczyć, co przekłada się na konflikty w związku. Problemy z potencją mogą wystąpić u panów w każdym wieku, również u tych młodszych. Do niedawna impotencja była utożsamiana jedynie z obniżeniem się poziomu testosteronu w organizmie człowieka. Nikt jednak nie uwzględniał innych czynników, które mają kluczowy wpływ na kondycję seksualną. Dzisiaj już wiemy, że zaburzenia erekcji mają bardzo wiele przyczyn i podczas leczenia koncentrujemy się nie tylko na pozbyciu się ich skutków, ale również przyczyn. Lekarze zalecają stosowanie leku SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna, który jest jednym ze skuteczniejszych preparatów na erekcję ze względu na swój bogaty skład. Znajdziemy w nim dwie substancje aktywne, dzięki czemu możemy liczyć na podwójną skuteczność. Ich obecność ma też swoje uwarunkowanie w dwukierunkowym działaniu. SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna oddziałuje na organizm człowieka i mechanizmy związane z erekcją dwukierunkowo. Po pierwsze pobudza erekcję, po drugie wydłuża ejakulację.

Jak radzić sobie z problemem? Stosowanie leku SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna jest jedną ze skuteczniejszych metod radzenia sobie z zaburzeniami erekcji. Jednocześnie można dokonać zmian również w innych obszarach, aby poprawić jakość stosunku. Może wydłużcie grę wstępną? Skoncentrujcie się nie tylko na samym stosunku, ale również na pieszczotach, które je poprzedzają. Nie warto się śpieszyć, a zadbać o każdy szczegół, wydłużając czas trwania przyjemności. Ponadto musisz zachować spokój. Mamy świadomość, że zaburzenia erekcji potęgują u Ciebie stres, który być może jest przyczyną Twojego problemu. Postaraj się odstresować i wyluzować, nie wpadaj w panikę. SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna rozluźnia mięśnie, co z pewnością pomoże Ci ograniczyć ich napięcie. Jednocześnie dobrze wpłynie na Twoje pozytywne myślenie świadomość, że masz wsparcie, którego skuteczność została udowodniona przez specjalistów. Nie unikaj rozmowy z partnerką. Ma prawo wiedzieć, dlaczego nie najlepiej dzieje się w Waszej sypialni. Powiedz jej o swoim problemie, jej wsparcie pozwoli Ci lepiej, szybciej, a także skuteczniej poradzić sobie z zaburzeniami erekcji. Jednocześnie dolegliwości seksualne nie wpłyną negatywnie na Wasz związek. Bądź szczery i otwarty, nie pozwól na to, aby Twoja partnerka obwiniała siebie za Twoją niezdolność do odbycia stosunku seksualnego.

Jednym ze składników jest wardenafil. To związek chemiczny, będący jednym z inhibitorów PDE-5. To właśnie one są uważane za najbardziej skuteczne przy leczeniu pierwszego rzutu zaburzenia erekcji. Ich działanie skoncentrowane zostało na rozszerzaniu naczyń krwionośnych, aby umożliwić i przyśpieszyć napływ krwi do prącia. Jednocześnie wardenafil ma duży wpływ na mechanizmy kontrolne wzwodu, występujące na poziomie komórkowym. Aby jednak inhibitory PDE-5 działały skuteczne, niezbędne jest pobudzenie seksualne, a więc musi dojść do stymulacji seksualnej. Wardenafil działa rozkurczowo na naczynia krwionośne oraz mięśnie, pobudza do działania odpowiednie enzymy, które uczestniczą w mechanizmach erekcji. Blokuje działanie również tego enzymu, który skutecznie hamuje erekcję. Wardenafil jest więc substancją, która oddziałuje na organizm mężczyzny dwukierunkowo. Jednocześnie aktywuje enzymy odpowiadające za erekcję i blokuje te, które uniemożliwiają jej wystąpienie. W SUPER ZHEWITRA obecna jest też inna substancja, należąca do tej samej grupy związków co wardenafil. Jest nią dapoksetyna. Jej działanie polega jednak nie na wywołaniu erekcji, lecz na jej podtrzymaniu i wydłużeniu ejakulacji. Ma to wpływ na zwiększenie doznań podczas stosunku seksualnego oraz większą satysfakcję i przyjemność z seksu u obu partnerów.

Sposób stosowania SUPER ZHEWITRA. Każda tabletka zawiera 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna. To porcja, która została skomponowana na podstawie skuteczności i działania obu składników. Lek należy zażyć na ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem. Warto jednak wiedzieć, że czas działania zależy od indywidualnych uwarunkowań mężczyzny. Gotowość do odbycia stosunku seksualnego może pojawić się już po 15 minutach. Spowolnione działanie obserwujemy u panów, którzy wraz z lekami pili alkohol oraz spożywali tłuste potrawy. SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna działa wolniej u mężczyzn, którzy palą papierosy i nie są na co dzień aktywni fizycznie.

SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna działa więc szybko, ale też długo. Wykazuje swoją skuteczność nawet do 24 godzin. Takie działanie pozwala ograniczyć częstotliwość stosowania leku, co przekłada się nie tylko na wygodę i komfort mężczyzny, ale również na jego zdrowie. Lek nie obciąża innych narządów jego organizmu. Zatem już po 30 minutach jesteś gotowy, a gotowość utrzymuje się do 24 godzin!

Czy każdy może stosować SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna? SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna jest lekiem na potencję, w którego składzie znajdują się substancje aktywne o silnym działaniu oraz konkretnym sposobie oddziaływania na organizm człowieka. Oznacza to, że wywołują w nim zmiany, w przypadku stosowania zgodnie z zaleceniami producenta i lekarza oczywiście pozytywne i pożądane. SUPER ZHEWITRA przede wszystkim ma wpływ na konkretne enzymy, które naturalnie występują w organizmie mężczyzny. Ich działanie ma spowodować, że dojdzie do erekcji, nawet jeżeli dotychczas występowały problemy na tej płaszczyźnie. Wszystko to świadczy o tym, że lek ingeruje w mechanizmy zachodzące w naszych narządach. Trzeba wiec w niektórych przypadkach zachować szczególną ostrożność przy zażywaniu tego leku, a są też takie, kiedy nie wolno ich zażywać w ogólne. SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna oddziałuje z innymi lekami, nie zawsze w sposób, który jest pozytywny dla naszego zdrowia.

Kiedy nie powinno się stosować SUPER ZHEWITRA?
• W przypadku kiedy stosujesz leki blokujące receptory α-adrenergiczne, leki stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego krwi, inhibitory 5-alfa-reduktazy, ketokonazol w tabletkach, inhibitory proteazy, fenobarbital, fenytoinę i karbamazepinę, ryfampicynę, erytromycynę, klarytromycynę lub itrakonazol, a także leki, które stosuje się w leczeniu innych zaburzeń płciowych
• Jeżeli jesteś uczulony na składniki aktywne zawarte w leku, czyli wardenafil lub/i dapoksetynę
• W ostatnim czasie miałeś zawał mięśnia sercowego lub udar mózgu
• Zmagasz się z niedokrwistością sierpowatokrwinkową, białaczką i ciężkimi chorobami wątroby lub nerek
• Po i w trakcie leczenia operacyjnego narządów płciowych męskich.

Niestosowanie się do zaleceń producenta i lekarza skutkuje wzrostem ryzyka wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna jest lekiem bezpiecznym, który został poddany licznym badaniom i testom, jednak tylko wtedy, kiedy jest zażywany zgodnie z zaleceniami. Nie należy więc również przekraczać zalecanej dawki, podobnie jak nie powinno się podejmować prób jego działania w wyżej wspomnianych okolicznościach.

Działania niepożądane – obserwuj reakcję swojego organizmu. Zdecydowałeś się sobie pomóc i wybrałeś lek na potencję SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna? Możesz mieć pewność, że Twoje życie seksualne się zmieni. Pamiętaj, aby jednak zapoznać się z przeciwwskazaniami, które wykluczają się z grupy osób, które mogą stosować lek. U niektórych pacjentów, którzy nie stosowali się do zaleceń, zaobserwowano wystąpienie niepożądanego działania. Najczęściej były to bóle i zawroty głowy, bóle nóg i rąk, a także mięśni, zaczerwienienie pojawiające się na skórze twarzy, niestrawność i przekrwienie błony śluzowej nosa. Niezbyt często pojawiała się zwiększona potliwość, niewyraźne widzenie i trudności w oddychaniu. Występowało też uczucie kołatania serca i niskie ciśnienie krwi. Bardzo rzadko dochodziło do omdlenia, utraty przytomności, obrzęku powiek, pogorszenia i utraty słuchu. W każdym z tych przypadków zaleca się natychmiastową konsultację z lekarzem, który zlokalizuje przyczynę występowania skutków ubocznych, zmieni dawkę leku SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna lub w inny sposób pomoże uporać się z problemem. Ważne jest, aby jeszcze przed wzięciem pierwszej tabletki mieć świadomość czynników, mających wpływ na obniżenie skuteczności działania leku, jak też zwiększających ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków.

Promocja - SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna i gratisy w aptece internetowej. Nasz sklep online to gwarancja sprawdzonych leków na potencję, które otrzymujesz od nas bez recepty. Doceniamy zaufanie naszych klientów, dlatego oferujemy promocyjne ceny oraz atrakcyjne gratisy. U nas SUPER ZHEWITRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna kupisz najtaniej, oszczędzając jednocześnie czas. Zamówienie możesz złożyć z dowolnej miejsca na świecie, z wykorzystaniem smartfona, tabletu lub komputera. Lek zostanie zapakowany w uniwersalne opakowanie, nie chcemy zdradzać jego zawartości dla Twojej wygody i zgodnie z preferencjami większości naszych klientów. Tanio, lecz bezpiecznie z gwarancją skuteczności możesz wrócić do formy i znów cieszyć się przyjemnością z seksu. To kiedy wracasz do gry?

Bernard 09/08/2019

Wart każdych pieniędzy, pomaga facetom w starszym wieku czuć się pewniej w łóżku.

Stefan 09/08/2019

Działa szybko i skutecznie. Warto kupić i przetestować. Ja się nie zawiodłem.

Nikodem 09/08/2019

Jest kilka leków na potencję, które mogę polecić. Super zhewitra to strzał w 10.

Waldek 05/07/2019

Byłem w szoku, a żona w siódmym niebie. Ostatni raz taki sex to chyba przed ślubem był, a minęło już ładnych kilkadziesiąt lat :))) Cena mogłaby być niższa, ale wart każdej wydanej złotówki. Niestety w dzisiejszych zwariowanych i stresujących czasach to czasami jedyne wyjście dla facetów w pewnym wieku.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Tagi: WARDENAFIL, DAPOKSETYNA, tabletki na potencje, na erekcje, opóźnia wytrysk, Super Zhewitra,

Super Zhewitra
Niedostępny
Niedostępny