aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Super Vikalis VX
Super Vikalis VX  Super Vikalis VX  Super Vikalis VX 

Super Vikalis VX

  • Producent: Shree Venkatesh
  • Kod Produktu: Tadalafil 20 mg + Dapoxetyna 60 mg
  • Dostępność: Out Of Stock
  • 20.00zł

  • 20 szt. lub więcej 19.00zł
  • 30 szt. lub więcej 18.00zł
  • 50 szt. lub więcej 16.00zł
  • 100 szt. lub więcej 14.00zł
  • 400 szt. lub więcej 12.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

1 Opinii / Napisz opinię

Super Vikalis VX jest lekiem stosowanym w zaburzeniach wzwodu oraz powoduje opóźnienie wytrysku. Substancją czynną preparatu jest Tadalafil w dawce 20 mg oraz Depoxetin 60 mg.

 

Super Vikalis VX

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

200,00 zł

20,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

380,00 zł

19,00 zł

+ 5 szt.

30 tabletek

540,00 zł

18,00 zł

+ 7 szt.

50 tabletek

800,00 zł

16,00 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

1 400,00 zł

14,00 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

4 800,00 zł

12,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Super Vikalis VX charakteryzuje się długotrwałym działaniem co nadało mu nazwę tabletki weekendowej. Wzwód, po podnieceniu seksualnym, utrzymuję się do 36 godzin. Super Vikalis VX nie tylko znacznie poprawia erekcję u mężczyzn lecz także pomaga mężczyzną z problemem przedwczesnego wytrysku.

Lek Vikalis VX jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn mających problemy z erekcją, czyli z niezdolnością do uzyskania lub utrzymania odpowiednio długiej erekcji prącia oraz dla mężczyzn chcących opóźnić wytrysk. Należy pamiętać, iż w celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Przeciwwskazanie występuję gdy pacjent przyjmuje azotany organiczne w jakiejkolwiek formie lub donorów tlenku azotu, takie jak azotyn amylu. Jest to grupa leków stosowana w leczeniu dusznicy bolesnej (ból w klatce piersiowej). Wykazano, że Super Vikalis VX - tadalafil zwiększa działanie tych leków. Jeśli pacjent przyjmuje azotany w jakiejkolwiek formie, lub nie jesteś pewien, skontaktuj się z lekarzem. Jeśli masz poważne choroby serca lub pacjent przebył ostatnio zawał serca. Jeśli niedawno miał wylew. Jeśli masz niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi. Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na tadalafil lub którykolwiek z pozostałych składników Super Vikalis VX. Jeśli masz lub kiedykolwiek utratę wzroku z powodu nie tętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION).

Zalecana dawka początkowa to 20 mg. Lek zaczyna działać po około 30 min. od spożycia. Samo zażyczycie leku Super Vikalis VX nie wywołuje erekcji. Do erekcji dochodzi po podnieceniu seksualnym. Działanie leku utrzymuję się do 36 godzin.

Możesz zamówić Super Vikalis VX w naszym sklepie internetowym tyle tabletek ile potrzebujesz, nie muszą to być pełne blistry. Dodatkowo w naszej aptece online otrzymasz gratis 1 dowolną tabletkę z oferty do każdych 4 tabletek (PROMOCJA 4+1). Przesyłkę wysyłamy natychmiast kurierem za pobraniem pod wskazany adres lub do paczkomatu InPost.

Czy zmagasz się z problemem odbycia stosunku seksualnego? Masz świadomość, iż nie w pełni zaspokajasz potrzeby swojej partnerki, jak również Ty sam nie odczuwasz satysfakcji ze zbliżenia? Należysz do grupy miliona mężczyzn, którzy zmagają się z problemem z erekcją. Jest to związane z niezdolnością do odbycia stosunku seksualnego lub krótką erekcją. Początkowo zaburzenia mogą pojawiać się tylko w niektórych okolicznościach. Wraz z upływem czasu przy niepodejmowaniu leczenia problem się nasila i coraz bardziej wpływa na nasze relację z partnerką. Aby Ci pomóc, oferujemy SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna, lek na potencję, który powstał z połączenia dwóch składników aktywnych – jednego wywołującego erekcję, drugiego wydłużającego ejakulację. Powinieneś wiedzieć, że impotencja jest obecnie jednym z trudniejszych schorzeń, z którymi na co dzień zmagają się panowie. Do niedawna problem dotyczył panów w wieku starszym, u których obserwuje się obniżenie poziomu testosteronu. Obecnie zaburzenia występują też u mężczyzn młodych, nawet w wieku 20 lat.

Znajdź przyczynę problemu. Dla skuteczności leczenia kluczowe znaczenie ma sprecyzowanie, co jest źródłem problemu. Warto znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego występują u mnie zaburzenia erekcji. Pomoże Ci w tym lekarz, ale też bardzo dokładna własna analiza swojego stanu zdrowia i trybu życia. SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna jest polecany mężczyznom ze względu na swoją skuteczność działania, nawet przy zaawansowanym już stadium problemu. Ale dlaczego właściwie to u Ciebie doszło do zaburzeń potencji? Być może to Twój stan zdrowia spowodował, iż mechanizmy odpowiedzialne za erekcję nie funkcjonują już prawidłowo. Kondycję seksualną obniżają choroby układu sercowo-naczyniowego i schorzenia neurologiczne. Zatem miażdżyca, problemy z naczyniami krwionośnymi czy stwardnienie rozsiane mogły wywołać problem z erekcją. Ponadto nie należy bagatelizować cukrzycy typu 1 i 2, zaburzeń hormonalnych, czyli obniżenia się poziomu testosteronu czy też zaburzeń pourazowych i pooperacyjnych. Stosując też niektóre leki, musisz mieć świadomość, że mogą one niekorzystnie wpłynąć na obniżenie się Twojej kondycji seksualnej.

Ponadto SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna pomaga przy zaburzeniach erekcji o podłożu psychogennym. O problemie mówi się też w kontekście zaburzeń lękowych, depresji, zmęczenia i długotrwałego stresu, jak też nieśmiałości i niskiej samooceny, która nie pozwala w pełni cieszyć się przyjemnością z seksu.

Co to jest SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna? Jest to lek na potencję, który zalecany mężczyznom zmagającym się z zaburzeniami erekcji. Jego skład został starannie dobrany z uwzględnieniem dwóch podstawowych męskich problemów. SUPER VIKALIS VX powstał, aby nie tylko umożliwić panom odbycie stosunku seksualnego, przez wywołanie erekcji, ale też w celu jej podtrzymania. Dzięki temu mężczyzna może nie tylko ponownie cieszyć się satysfakcjonującym seksem, ale też przez dłuższy czas odczuwać przyjemność i lepiej zaspokajać potrzeby swojej partnerki. SUPER VIKALIS VX zawiera dwie substancje czynne w optymalnej i bezpiecznej dawce. Tadalafil jest związkiem chemicznym, który należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Jest to enzym, który w naturalny sposób występuje w ciałach jamistych prącia mężczyzny. Dzięki pobudzeniu seksualnemu w ciałach jamistych uwolniony zostaje tlenek azotu, aktywujący inny enzym odpowiedzialny za zwiększenie stężenia cGMP. To powoduje, że dochodzi do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych, a krew może swobodnie napływać do prącia. Efektem całego procesu jest wzwód. Drugą substancją, obecną w SUPER VIKALIS VX, jest dapoksetyna. To dzięki niej erekcja trwa dłużej, ejakulacja zostaje wydłużona. Dwupłaszczyznowe działanie leku sprawia, że jest on szczególnie pożądany przez mężczyzn, którzy mogą zmagać się zarówno z problemem z niezdolnością do erekcji, jak też z jej odpowiednio długim czasem trwania.

SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna dedykowany jest panom, którzy mają zaburzenia erekcji - niezależnie od wieku. Lek mogą stosować wszyscy panowie po 18. roku życia, a zatem zarówno młodzi mężczyźni, których problem ma podłoże psychogenne, jak też starci, u których impotencja występuje na skutek wpływu organicznych czynników. Warto jednak podkreślić, że SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna wykazuje skuteczność tylko wtedy, kiedy występuje pobudzenie seksualne. Zatem do osiągnięci erekcji potrzebne jest podniecenie wywołane przez partnerkę.

Tanio, skutecznie, szybko i na długo. Apteka internetowa oferuje SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna bez recepty, co znacząco ułatwia dostęp do pomocy panom, którzy nie potrafią otwarcie przyznać się do swojego problemu, a jednak chcą otrzymać skuteczną pomoc. SUPER VIKALIS VX to tabletki, które są gotowe do zażycia od razu po ich otrzymaniu. Należy połknąć kapsułkę na ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem. W tym czasie nie zaleca się picia alkoholu, a także spożywania tłustych potraw, które mogą ograniczyć skuteczność działania leku bądź całkowicie uniemożliwić wywołanie zmian w organizmie mężczyzny. SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna wykazuje skuteczność do 24 godzin od momentu wzięcia tabletki. Można więc cieszyć się satysfakcją seksualną przez cały dzień. Nie ma konieczności stosowania kolejnej dawki. Zalecana jest wystarczająca, aby działać szybko i długo.

Efekty stosowania SUPER VIKALIS VX są ogromne, w przypadku niektórych mężczyzn nawet większe, niż tego oczekują. Lek wspomaga erekcję, umożliwia odbycie stosunku seksualnego, jednocześnie potęgując doznania, jakie mu towarzyszą. Sprawia, że seks jest jeszcze większą przyjemnością dla obu partnerów. Ponadto SUPER VIKALIS VX wydłuża ejakulację, a więc do szczytowania dochodzi później, niż dotychczas. To na pewno zadowoli Twoją partnerkę, jak też Tobie pozwoli lepiej korzystać ze wspólnie spędzonego czasu w maksymalnym zbliżeniu.

SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna to jednak nie tylko lek na erekcję. Następstwem problemu nierzadko są nieporozumienia w związku, wywołane brakiem wytłumaczenia, dlaczego mężczyzna nie jest w stanie odbyć stosunku seksualnego. Niektóre kobiety przypuszczają, iż to brak podniecenia jest źródłem problemu, podczas gdy w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Wraz z poprawą kondycji seksualnej dochodzi do poprawy relacji między partnerami. Wydaje się to nawet ważniejszym aspektem stosowania leku niż potęgowanie przyjemności podczas seksu.

Bezpieczne stosowanie. Zadbaj rozsądnie o swoją kondycję seksualną. SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna jest lekiem, który bardzo silnie oddziałuje na nasz organizm. Zawiera aż dwie substancje czynne, które mają skuteczny wpływ na mechanizmy odpowiedzialne za erekcję. Jednocześnie jednak trzeba pamiętać, że każdy lek może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie naszego organizmu i wywołać niepożądane skutki uboczne. Nie wszyscy mogą więc bezpiecznie stosować SUPER VIKALIS VX, który przy niektórych chorobach i zażywaniu innych leków może nie tylko nie być skuteczny, ale te wywołać spustoszenie w organizmie. Należy więc koniecznie stosować się do zaleceń lekarza i producenta. Jeżeli masz wątpliwości, czy możesz stosować SUPER VIKALIS VX, skonsultuj się ze specjalistą, który może zlecić wykonanie odpowiednich badań, aby wykluczyć lub potwierdzić bezpieczeństwo korzystania z preparatu.

Lek na potencję nie jest wskazany w konkretnych przypadkach. Należą do nich:
• Uczulenie na substancje aktywne zawarte w SUPER VIKALIS VX, czyli tadalafil i dapoksetynę. W przeciwnym razie lek może wywołać niepożądane skutki
• Niedokrwienna choroba serca oraz inne schorzenia układu krążenia
• W ostatnim czasie przebyty zawał serca lub udar mózgu
• Niewydolność wątroby lub nerek
• Zwyrodnieniowe zmiany siatkówki oka
• Miażdżyca
• Niskie ciśnienie, które utrzymuje się na niebezpiecznym poziomie 90/50 mmHg
• Arytmia serca i kardiomiopatia
• Niekontrolowane nadciśnienie tętnicze
• Zażywanie leków, które wywołują uwolnienie tlenku azotu. Należą one do grupy nitratów i wśród nich są monoazotan, nitrogliceryny oraz diazotan izosorbidu.

SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna jest lekiem bezpiecznym w stosowaniu, jeżeli postępujemy zgodnie z zaleceniami, które znajdują się w załączonej do leku ulotce oraz wskazówkami lekarza. Preparat w naszym sklepie online jest dostępny bez recepty. Nie zwalnia Cię to jednak z obowiązku stosowania leku z zachowaniem ostrożności w przypadku, kiedy masz wątpliwości, czy Twój organizm jest przygotowany, by przyjąć porcję substancji aktywnych, mających wpływ na mechanizmy erekcji.

Rzadko występujące skutki uboczne. Lek został dopuszczony do sprzedaży po wcześniej bardzo szczegółowo i precyzyjnie przeprowadzonych badaniach. Spełnia wszystkie restrykcyjne normy i został uznany jako skuteczny w przypadku zaburzeń erekcji. Producent jednocześnie wskazał skutki uboczne, które mogą wystąpić w momencie, kiedy SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna nie będzie zażywany w odpowiedni sposób. Ryzyko ich wystąpienia istnieje wiec tylko w niewielu przypadkach i okolicznościach. Do skutków ubocznych należą bóle i zawroty głowy, wysypka, zaburzenia wzroku, zaczerwienienia twarzy, nudności i wymioty, niestrawność, zaburzenia rytmu pracy serca, uczucie zatkanego nosa, ale też erekcja, która utrzymuje się przez ponad 4 godziny nieustannie (to zjawisko bardzo niebezpieczne dla mężczyzny, będące przyczyną poważniejszych problemów z układem płciowym).

Sklep online – u nas SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna kupisz najtaniej. Dlaczego warto kupić SUPER VIKALIS VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna w naszej aptece internetowej? Otrzymujesz go w promocji wraz z dodatkowymi gratisami. Jest dostępny bez recepty, zamawiasz online i otrzymujesz po kilku dniach od zakupu. Lek zapakowany jest w uniwersalne pudełko, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci dyskrecję i komfort zakupów. Mamy świadomość, że dla wielu panów zaburzenia erekcji są problemem, o którym wiedzą tylko oni sami. Tak też pozostanie! Jednak już niedługo również Ty możesz o nim zapomnieć.

Grzesiek 06/07/2019

Super Vikalis VX polecam na kłopoty i nie tylko. Na mnie działa szybko i długo już jedna tabletka. Działają nawet po umiarkowanym spożyciu alkoholu. Facet 41 lat.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: Super Vikalis VX 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna, zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, opóźnia wytrysk,

Super Vikalis VX
Niedostępny
Niedostępny