aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
SUPER VIDALISTA
SUPER VIDALISTA  SUPER VIDALISTA  SUPER VIDALISTA  SUPER VIDALISTA  SUPER VIDALISTA 

SUPER VIDALISTA

 • Producent: Centurion Laboratories
 • Kod Produktu: Tadalafil 20 mg + Dapoxetyna 60 mg
 • Dostępność: W magazynie
 • 21.00zł

 • 20 szt. lub więcej 19.00zł
 • 30 szt. lub więcej 18.00zł
 • 40 szt. lub więcej 17.00zł
 • 50 szt. lub więcej 16.00zł
 • 80 szt. lub więcej 15.00zł
 • 150 szt. lub więcej 13.00zł
 • 300 szt. lub więcej 11.00zł6 Opinii / Napisz opinię

SUPER VIDALISTA jest lekiem łączącym w sobie dwie funkcję. Przywraca sprawność seksualną u mężczyzn oraz opóźnia wytrysk.

 

SUPER VIDALISTA

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

210,00 zł

21,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

380,00 zł

19,00 zł

+ 5 szt.

30 tabletek

540,00 zł

18,00 zł

+ 7 szt.

40 tabletek

680,00 zł

17,00 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

800,00 zł

16,00 zł

+ 12 szt.

80 tabletek

1 200,00 zł

15,00 zł

+ 20 szt.

150 tabletek

1 950,00 zł

13,00 zł

+ 37 szt.

300 tabletek

3 300,00 zł

11,00 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

 

Substancją czynną preparatu SUPER VIDALISTA jest tadalafil 20mg oraz Depoxetin 60mg. W warunkach pobudzenia seksualnego tadalafil przywraca zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia, depoxetin zapobiega przedwczesnemu wytryskowi. Preparat jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji oraz z problemem kontroli wytrysku. W celu skutecznego działania preparatu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania leku SUPER VIDALISTA, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu.
Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób:
• które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami organicznymi
• z chorobą układu krążenia:
• zawał serca przebyty w ciągu ostatnich 3 miesięcy
• niedociśnienie tętnicze w spoczynku (ciśnienie tętnicze poniżej 90/50 mm Hg) lub nadciśnienie tętnicze (ciśnienie tętnicze ponad 170/100 mm Hg)
• niestabilna dławica piersiowa, dławica piersiowa występująca podczas aktywności seksualnej
• zastoinowa niewydolność serca (klasa II–IV wg NYHA) wciągu ostatnich 6 miesięcy
• niekontrolowane arytmie
• udar przebyty w ciągu ostatnich 6 miesięcy
• które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny.

Preparat SUPER VIDALISTA ma postać brązowych, okrągłych tabletek. Przeznaczony jest do stosowania doustnego. Nie przekraczaj zaleconych dawek ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania leku a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu skonsultuj się z lekarzem. Nie zaleca się stosowania preparatu częściej niż 1 raz na dobę. U osób z ciężką niewydolnością nerek (z klirensem kreatyniny poniżej 30 ml/min) lub z ciężką niewydolnością wątroby stosowanie preparatu jest przeciwwskazane. U osób z zaburzeniami czynności wątroby lub ciężkimi zaburzeniami czynności nerek dawka maksymalna wynosi 20 mg. Nie zaleca się w tych przypadkach stosowania preparatu w schemacie raz na dobę.

Przeciwwskazane jest równoległe stosowanie SUPER VIDALISTA z organicznymi azotanami lub donorami tlenku azotu. Tadalafil u zdrowych osób nasila hipotensyjne działanie azotanów. W stanie zagrożenia życia, gdy podanie azotanu osobie, która stosowała tadalafil w ciągu poprzednich 12 godzin jest konieczne, leczenie musi się odbywać w warunkach ścisłego nadzoru lekarskiego, ponieważ prawdopodobieństwo znamiennego i potencjalnie groźnego spadku ciśnienia krwi zwiększa się.

Należy zachować ostrożność stosując SUPER VIDALISTA równolegle:
• leki obniżające ciśnienie tętnicze krwi (w tym leki blokujące receptory -adrenergiczne), ponieważ może dochodzić do nasilenia ich działania, co potencjalnie prowadzi do: zawrotów głowy omdlenia, stanu przedomdleniowego, zamroczenia; osoby ze zwężeniem drogi odpływu z lewej komory serca (np. ze zwężeniem aorty lub idiopatycznym przerostowym podzastawkowym zwężeniem aorty) oraz osoby z ciężkimi zaburzeniami autonomicznej kontroli ciśnienia krwi, mogą być szczególnie podatne na opisywane działania niepożądane
• leki hamujące metabolizm przy pomocy izoenzymu CYP3A4 cytochromu P-450 (np. ketokonazol, erytromycyna, amprenawir, aprepitant, diltiazem, flukonazol, fosamprenawir i werapamil), ponieważ mogą one zwiększać ekspozycję na tadalafil; maksymalna zalecana dawka tadalafilu w przypadku pacjentów przyjmujących jednocześnie umiarkowane inhibitory CYP3A4 wynosi 100 mg, podawana nie częściej niż raz na 48 godzin
• inhibitory 5-alfa-reduktazy (np. finasteryd), ze względu na możliwość wystąpienia działań niepożądanych.
Tadalafil zwiększa dostępność biologiczną etynyloestradiolu i terbutaliny.

Możesz zamówić Super Vidalista w naszym sklepie internetowym tyle tabletek ile potrzebujesz, nie muszą to być pełne blistry. Dodatkowo w naszej aptece online otrzymasz gratis 1 dowolną tabletkę z oferty do każdych 4 tabletek (PROMOCJA 4+1). Przesyłkę wysyłamy natychmiast kurierem za pobraniem pod wskazany adres lub do paczkomatu InPost.

Dlaczego właściwie nie możesz odbyć stosunku seksualnego? Co się zmieniło w Twoim organizmie, że pomimo podniecenia seksualnego nie masz wzwodu? Czy pierwszym zbliżeniom zawsze towarzyszą problemy z osiągnięciem erekcji? Czy w pewnym wieku seks już nie sprawia takiej przyjemności, jak wcześniej? Te pytania zadaje sobie wiele mężczyzn na całym świecie. Zaburzenia erekcji są częstym zjawiskiem, jednak wielu panów nie mówi głośno i otwarcie o swoich problemach. Próbuje samodzielnie poradzić sobie z problemem, co okazuje się trudne, a nawet niemożliwe. Na pobudzenie erekcji najlepsze są leki, zawierające odpowiednie substancje czynne. W niektórych preparatach znajdziemy więcej niż jedną taką substancję, co potęguje działanie i skutki z tym związane. Tak jest przy SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna. Stanowi on połączenie dwóch składników, co przekłada się jednocześnie na dwukierunkowe działanie. Oprócz tego, że SUPER VIDALISTA wzmaga erekcję, to dodatkowo utrzymuje ją przez dłuższy czas. Zatem przyjemności jest jeszcze więcej dla obu partnerów. Zaburzenia erekcji występują u panów w różnym wieku. Już nie tylko mężczyźni po 50. roku życia mają problemy z odbyciem stosunku seksualnego. Coraz częściej te dolegliwości dotyczą młodych panów, którzy dopiero rozpoczynają swoje życie seksualne. W każdym z tych przypadków przyczyna problemu jest zazwyczaj inna. Warto ją poznać, aby oprócz leczenia z wykorzystaniem SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna można było wyeliminować źródło problemu. Dzięki temu możliwe jest przywrócenie odpowiednich funkcji organizmu odpowiadających za erekcję.

Co jest Twoim największym problemem? Musisz wiedzieć, że przyczyna Twojego zaburzenia erekcji może być inna, niż u Twoich znajomych, kolegów czy innych panów, z którymi miałeś okazję porozmawiać o Waszym wspólnym, trudnym męskim problemie. W 70%-90% są to przyczyny organiczne, które związane są bezpośrednio z różnego rodzaju chorobami oraz przyjmowanymi lekami. Wśród nich często pojawia się cukrzyca, choroby neurologiczne, jak stwardnienie rozsiane czy urazy rdzenia kręgowego, choroby naczyniowo-sercowe i urologiczne. O zaburzeniach erekcji decydować może długo utrzymująca się oraz postępująca depresja. SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna znalazł swoje zastosowanie również przy zaburzeniach erekcji, które zostały wywołane czynnikami psychogennymi. Dzieje się tak w ok. 10-30% przypadków. Dotyczy to w znaczącym stopniu stylu naszego życia. Nie najlepiej na kondycję seksualną wpływa stres i zmęczenie, dlatego z problemem ze wzwodem zmagają się mężczyźni, którzy dużo i długo pracują, mają niedostateczna ilość snu oraz pracują pod dużą presją. Negatywne doświadczenia seksualne z przeszłości także zamykają drogę do satysfakcjonującego życia seksualnego w przyszłości, są jednak możliwości, aby skutecznie je otworzyć. Warto też wspomnieć, że alkohol i papierosy hamują działanie odpowiednich hormonów męskich i substancji w organizmie mężczyzny, które odpowiadają za mechanizm wystąpienia erekcji.

SUPER VIDALISTA zalecany jest też w przypadku, kiedy zaburzenia erekcji wywołane są obawami i lękami przed niezdolnością zaspokojenia potrzeb partnerki. To charakterystyczne zjawisko dla impotencji w młodym wieku. Trzeba też wiedzieć, że na kondycję seksualną ma wpływ nasza kondycja fizyczna. Jest ona zdecydowanie słabsza, jeżeli unikamy ruchu, co skutkuje nadwagą, a nawet otyłością oraz sięgamy po niezdrowe jedzenie. Unikaj tłustych, przetworzonych i bogatych w sól i cukier potraw. Odżywiaj się zdrowo i zaufaj SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna.

Dlaczego SUPER VIDALISTA to skuteczny lek na potencję? Jak właściwie działa SUPER VIDALISTA, że wywołuje erekcję i pozwala dłużej cieszyć się seksualnymi doznaniami? Jak już wspomnieliśmy jest to zasługa dwóch substancji czynnych, które stanowią podstawę składu leku. Pierwsza z nich to tadalafil. To jeden z inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, który jest enzymem zlokalizowanym w ciałach jamistych prącia. Aby lek SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna mógł działać skutecznie, musi dojść do pobudzenia seksualnego i podniecenia u mężczyzny. Tadalafil powoduje, że następuje uwolnienie tlenku azotu w ciałach jamistych prącia, który z kolei zwiększa stężenie cyklicznego monofosforanu guanozyny (cGMP). W efekcie dochodzi do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych. To umożliwia sprawny napływ krwi do prącia. Skutkuje to oczywiście wzwodem. Drugi składnik, jaki znajdziemy w SUPER VIDALISTA, to depoksetyna. Ona z kolei odpowiada za opóźnienie ejakulacji. Zatem wywołana przez tadalafil erekcja jest dłuższa dzięki depoksetynie. Tak działa SUPER VIDALISTA – dwukierunkowo. Szybko i na długo!

Dla każdego mężczyzny, który cierpi na zaburzenia erekcji, istotne jest, aby stosowany lek był nie tylko skuteczny, ale też pozwolił mu cieszyć się dłużej zdolnością do odbycia stosunku. Lek musi być też dyskretny i działać odpowiednio szybko. SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna należy zażyć na ok. 15 minut przed planowanym stosunkiem. Wystarczy połknąć tabletkę, popijając ją obficie wodą. Następnie możesz cieszyć się satysfakcjonującą erekcją nawet do 24 godzin. To jeden z niewielu leków o tak długim działaniu, który nie wymaga wspomagania się kolejną tabletką przez następne godziny. Nie należy jednak przekraczać zalecanej dobowej dawki leku, by nie wywołać skutków ubocznych, do których zaliczamy bóle i zawroty głowy, zaczerwienienia twarzy, niestrawność, nudności, wymioty i uczycie niedrożności nosa. Skutki te występują jednak rzadko. Mogą pojawić się tylko wtedy, kiedy SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna będzie stosowany niezgodnie z zaleceniami producenta i lekarza, a także zostanie przekroczona zalecana dawka leku.

Kiedy nie należy stosować SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna? Każdy lek zawsze zażywamy zgodnie z zaleceniami producenta i lekarza. To ważne, aby terapia była nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim bezpieczna. Zwracamy więc szczególną uwagę na przeciwwskazania, przy których stosowanie SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna może wywołać skutki uboczne i w sposób bardzo niekorzystny wpłynąć na organizm i zdrowie pacjenta. Są sytuacje, kiedy należy zrezygnować z leków na pobudzenie erekcji lub zmniejszyć ich dawkę. O tym powinien już jednak zdecydować lekarz. SUPER VIDALISTA nie jest zalecany, jeżeli:
• Jesteś uczulony na przynajmniej jedną substancję czynną, która jest obecna w składzie leku, czyli tadalafil lub depoksetynę
• Cierpisz na niekontrolowane ciśnienie krwi
• Chorujesz na niedokrwienną chorobę serca lub niewydolność krążenia
• Miałeś zawał serca w ostatnich 2 tygodniach
• W ostatnim czasie doznałeś udaru mózgu
• Chorujesz na niewydolność nerek lub wątroby
• Stosujesz inne leki należące do grupy nitratów, wśród których należy wyróżnić nitrogliceryny, monoazotanu i diazotanu izosorbidu
• Twoje ciśnienie krwi utrzymuje się na poziomie poniżej 90/50 mmHg
• Występuje u Ciebie zwężenie zastawki aortalnej bądź ciężką wadę zastawkową lub złośliwa arytmia komorowa wywoływana emocjami i dużym wysiłkiem
• Zdiagnozowano u Ciebie zwyrodnieniowe zmiany siatkówki
Równie ważne dla bezpieczeństwa i skuteczności działania SUPER VIDALISTA jest Twój codzienny tryb życia oraz czynniki, które mogły wpłynąć na Twój organizm bezpośrednio przed i w trakcie zażywania preparatu. Aby mieć pewność osiągnięcia pożądanych efektów, przed zażyciem leku nie pij alkoholu w dużej ilości, a także zrezygnuj z tłustych potraw. Na co dzień postaraj się być bardziej aktywny oraz odstaw palenie. Co więcej, zmień swoje nawyki żywieniowe. Jedz regularnie, wybieraj świeże warzywa i owoce oraz postaw na zbilansowaną dietę, składająca się w odpowiednich proporcjach z białka, tłuszczów i węglowodanów. Lek SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna będzie wtedy jeszcze bardziej skuteczny, co wpłynie na poprawę Twojego życia seksualnego i relacji z partnerką.

Dla kogo SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna bez recepty? Nasza apteka internetowa oferuje SUPER VIDALISTA bez recepty, co sprawia, że mogą z leku korzystać wszyscy panowie, którzy mają problem z erekcją i chcą się go możliwie jak najszybciej, skutecznie i bezpiecznie pozbyć. Polecamy lek mężczyznom w każdym wieku, warunkiem jest ukończenie 18. roku życia. Preparat świetnie sprawdza się u młodych panów, zaczynających dopiero współżycie. Często nie mogą oni poradzić sobie z lękiem przed odbyciem stosunku seksualnego bez gwarancji zaspokojenia potrzeb swojej partnerki. Wykazuje też dużą skuteczność w starszym wieku, kiedy poziom testosteronu w organizmie wyraźnie się obniża. SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna pomoże też w sytuacji, kiedy występuje zmęczenie i często pojawiający się stres, wynikający z trybu życia. To lek, dzięki któremu życie wielu panów już się zmieniło, teraz czas na Ciebie!

SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna w sklepie online jest dostępny nie tylko bez recepty, ale też kupisz go wyjątkowo tanio. Tylko u nas promocja, najtaniej SUPER VIDALISTA, a dodatkowo atrakcyjne gratisy. Dokładamy też wszelkich starań, aby nie ujawniać problemów naszych klientów, dlatego leki pakujemy w uniwersalne opakowania. Nie są w żaden sposób oznaczone, aby ich zawartość pozostała tajemnicą dla innych osób. Dostarczamy je szybko i w dowolnie wyznaczone miejsce. Wspieramy mężczyzn w powrocie do sprawności seksualnej, oferując skuteczny SUPER VIDALISTA 20 mg tadalafil + 60 mg dapoksetyna, którego działanie potwierdza wielu zadowolonych pacjentów. Jest to jeden z niewielu leków, w których połączono dwie substancje aktywne o tak silnym działaniu. Twój seks będzie od teraz przyjemniejszy, bardziej satysfakcjonujący dla Ciebie i Twojej partnerki, a także znacznie dłuższy. Spróbuj i zapomnij o problemie! Gwarantujemy zmianę, której oczekujesz.

Marcel 12/08/2019

Super vidalista u mnie działa bez zarzutów, wszelkie problemy ze słabą erekcją zniknęły. Działa cuda i partnerka była bardzo zadowolona. Lek ten prócz podniesienia i utrzymania erekcji działa również w sposób wydłużający stosunek. Działa bardzo długo, śmiem twierdzić, że dłużej niż podał producent.

Szpak 18/05/2019

Stosuje już od dłuższego czasu i powiem szczerze że jest całkiem zadowolony!!!

Robson 18/05/2019

Polecam produkt skuteczny. Stosowany według zaleceń opisanych w ulotce potwierdza zawarte w opisie działanie, łatwy w stosowaniu, nie stwierdzam działań ubocznych.

Mezzu 08/07/2018

Produkt bardzo skuteczny , godny polecenia.

miku 09/06/2018

Nareszcie dobry, bezpieczny i skuteczny lek :) a do tego dostępny szybko i bez recepty. Erekcja pojawia się u mnie po nim nawet po kilkunastu minutach i jest naprawdę silna, znów w pełni cieszę się seksem.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: SUPER VIDALISTA, tadalafil na zaburzenie erekcji, tabletki na potencje, DAPOKSETYNA opóźnia wytrysk,

SUPER VIDALISTA
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka