aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Super Valetra 80 mg
Super Valetra 80 mg  Super Valetra 80 mg 

Super Valetra 80 mg

  • 18.00zł

  • 20 szt. lub więcej 17.00zł
  • 40 szt. lub więcej 16.00zł
  • 80 szt. lub więcej 15.00zł
  • 150 szt. lub więcej 14.00zł
  • 300 szt. lub więcej 13.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

0 Opinii / Napisz opinię

 

Bez tytułu 6

 

Super Valetra 80 mg

 

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

180,00 zł

18,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

340,00 zł

17,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

640,00 zł

16,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

1 200,00 zł

15,00 zł

+ 20 szt.

150 tabletek

2 100,00 zł

14,00 zł

+ 37 szt.

300 tabletek

3 900,00 zł

13,00 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

WARDENAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz. 

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 40 min. 

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

 

Super Valetra to połączenie dwóch składników aktywnych Wardenafilu (20mg) i Dapoksytyny (60mg). Mogą go stosować wszyscy mężczyźni po 18. roku życia. Jego skład bazuje na dwóch substancjach czynnych, których celem jest zarówno wywołanie wzwodu, jak też wydłużenie erekcji. Proporcje składników zostały starannie dopasowane do potrzeb współczesnego pacjenta.

 

Jest to lek na potencję, który zalecany mężczyznom zmagającym się z zaburzeniami erekcji. Jego skład został starannie dobrany z uwzględnieniem dwóch podstawowych męskich problemów. SUPER VALETRA powstał, aby nie tylko umożliwić panom odbycie stosunku seksualnego, przez wywołanie erekcji, ale też w celu jej podtrzymania. Dzięki temu mężczyzna może nie tylko ponownie cieszyć się satysfakcjonującym seksem, ale też przez dłuższy czas odczuwać przyjemność i lepiej zaspokajać potrzeby swojej partnerki. Lek zawiera dwie substancje czynne w optymalnej i bezpiecznej dawce.

 

Dawkowanie:

Każda tabletka zawiera 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna. To porcja, która została skomponowana na podstawie skuteczności i działania obu składników. Lek należy zażyć na ok. 30 minut przed planowanym stosunkiem. Warto jednak wiedzieć, że czas działania zależy od indywidualnych uwarunkowań mężczyzny. Gotowość do odbycia stosunku seksualnego może pojawić się już po 15 minutach. Spowolnione działanie obserwujemy u panów, którzy wraz z lekami pili alkohol oraz spożywali tłuste potrawy. SUPER VALETRA 20 mg wardenafil + 60 mg dapoksetyna działa wolniej u mężczyzn, którzy palą papierosy i nie są na co dzień aktywni fizycznie. Super Valetra działa więc szybko, ale też długo. Wykazuje swoją skuteczność nawet do 24 godzin

 

Działanie:

Jednym ze składników jest wardenafil. To związek chemiczny, będący jednym z inhibitorów PDE-5. To właśnie one są uważane za najbardziej skuteczne przy leczeniu pierwszego rzutu zaburzenia erekcji. Ich działanie skoncentrowane zostało na rozszerzaniu naczyń krwionośnych, aby umożliwić i przyśpieszyć napływ krwi do prącia. Jednocześnie wardenafil ma duży wpływ na mechanizmy kontrolne wzwodu, występujące na poziomie komórkowym. Aby jednak inhibitory PDE-5 działały skuteczne, niezbędne jest pobudzenie seksualne, a więc musi dojść do stymulacji seksualnej. Wardenafil działa rozkurczowo na naczynia krwionośne oraz mięśnie, pobudza do działania odpowiednie enzymy, które uczestniczą w mechanizmach erekcji. Blokuje działanie również tego enzymu, który skutecznie hamuje erekcję. Wardenafil jest więc substancją, która oddziałuje na organizm mężczyzny dwukierunkowo. Jednocześnie aktywuje enzymy odpowiadające za erekcję i blokuje te, które uniemożliwiają jej wystąpienie. W SUPER VALETRA obecna jest też inna substancja, należąca do tej samej grupy związków co wardenafil. Jest nią dapoksetyna. Jej działanie polega jednak nie na wywołaniu erekcji, lecz na jej podtrzymaniu i wydłużeniu ejakulacji. Ma to wpływ na zwiększenie doznań podczas stosunku seksualnego oraz większą satysfakcję i przyjemność z seksu u obu partnerów.  

Przeciwwskazania:

Kiedy nie powinno się stosować produktu?

• W przypadku kiedy stosujesz leki blokujące receptory α-adrenergiczne, leki stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego krwi, inhibitory 5-alfa-reduktazy, ketokonazol w tabletkach, inhibitory proteazy, fenobarbital, fenytoinę i karbamazepinę, ryfampicynę, erytromycynę, klarytromycynę lub itrakonazol, a także leki, które stosuje się w leczeniu innych zaburzeń płciowych

• Jeżeli jesteś uczulony na składniki aktywne zawarte w leku, czyli wardenafil lub/i dapoksetynę

• W ostatnim czasie miałeś zawał mięśnia sercowego lub udar mózgu

• Zmagasz się z niedokrwistością sierpowatokrwinkową, białaczką i ciężkimi chorobami wątroby lub nerek

 

• Po i w trakcie leczenia operacyjnego narządów płciowych męskich.

Nie ma jeszcze opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Super Valetra 80 mg
Niedostępny
Niedostępny