aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Super KAMAGRA
Super KAMAGRA  Super KAMAGRA 

Super KAMAGRA

 • Producent: Ajanta Pharma
 • Kod Produktu: Sildenafil 100 mg + Dapoxetyna 60 mg
 • Dostępność: 2-3 Days
 • 24.00zł

 • Bez podatku: 24.00zł

 • 8 szt. lub więcej 22.00zł
 • 12 szt. lub więcej 20.00zł
 • 16 szt. lub więcej 19.00zł
 • 20 szt. lub więcej 18.00zł
 • 40 szt. lub więcej 16.00zł
 • 80 szt. lub więcej 14.00zł
 • 120 szt. lub więcej 13.00zł
 • 200 szt. lub więcej 12.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

11 Opinii / Napisz opinię

Bez tytułu 57

Super KAMAGRA działa na dwa sposoby. Pierwsze zadanie to poprawienie potencji, dzięki dawce - 100mg aktywnego środka Sildenafil i 60 mg Depoxetin - środka poprawiającego formę podczas stosunku. Mężczyzna po zażyciu leku wraca do pełnej sprawności już po około 15-30 min. Drugą zaletą Kamagry Super jest przedłużenie czasu aktywności mężczyzny, czyli to czego oczekuje każdy faceta i jego partnerka. Nie znajdziesz równie skutecznego środka na potencję, który jednocześnie przedłuża stosunek seksualny, a jego zażywanie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia przyjmującego.

 

Super KAMAGRA

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

96,00 zł

24,00 zł

+ 1 szt.

8 tabletek

176,00 zł

22,00 zł

+ 2 szt.

12 tabletek

240,00 zł

20,00 zł

+ 3 szt.

16 tabletek

304,00 zł

19,00 zł

+ 4 szt.

20 tabletek

360,00 zł

18,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

640,00 zł

16,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

1 120,00 zł

14,00 zł

+ 20 szt.

120 tabletek

1 560,00 zł

13,00 zł

+ 30 szt.

200 tabletek

2 400,00 zł

12,00 zł

+ 50 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

od 4 do 6 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

 

 

Oryginalny produkt Super Kamagra jest pakowany po cztery tabletki w opakowaniu, a tabletki mają kolor jasno-zielony. Każde opakowanie jest szczelnie zamknięte. W odróżnieniu od zwykłej Kamagry, opakowanie Kamagry Super nie posiada paska z hologramem. Na każdym opakowaniu znajdziemy wybitą datę ważności i unikalny numer seryjny, a także nadrukowaną nazwę producenta tego leku, czyli firmę Ajanta.

Kamagra Super znaczący sposób poprawia potencję u mężczyzn, poprzez poprawę przepływu krążenia krwi w męskich narządach rozrodczych. Co wyróżnia Super Kamagrę to jej dodatkowe działanie, to znaczy przedłuża stosunek seksualny, pomagając mężczyźnie dłużej kontrolować przedwczesny koniec zbliżenia. Dodatkowa zaleta to, to że intensyfikuje doznania podczas zbliżenia.

Super Kamagry nie powinny używać osoby z: chorobą niedokrwienne serca, chorobą układu krążenia, po przebytym zawale serca, z ciężką niewydolność wątroby lub nerek, po przebytym udarze mózgu, ze stwierdzoną miażdżycą, ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki, z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym oraz niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg, z arytmią komorową, z kardiomiopatią, ze zwężeniem zastawki aortalnej lub jej ciężką wadą zastawkową, stosujące leki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów, np. nitrogliceryny, monoazotan i diazotan izosorbidu, uczulone na sildenafil lub inne składniki Kamagry.

Możliwe skutki uboczne: zaczerwienienie twarzy, ból głowy, niestrawność, uczucie zatkanego nosa, widzenie na niebiesko, brak ostrości widzenia, erekcja trwająca ponad 4 godziny, problemy z oddychaniem, zaburzenia rytmu serca, nagłą utrata wzroku. Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

Skład Super Kamagry to 100mg dawka środka Sildenafil w postaci Cytrynianu - odpowiadającego za poprawę potencji, a także 60mg środka o nazwie Dapoxetine pomagającego kontrolować przedwczesny wytrysk.

Dzisiaj każdy z nas wie, co to jest stres oraz presja czasu podczas wykonania jakiejś pracy, lecz nie każdy z nas uświadamia, do czego może doprowadzić ciągłe przebywanie w stanie niepokoju i stresu. Tematy seksualne już nie są poruszane tylko i wyłącznie podczas zbliżenia seksualnego lub romantycznego wieczoru. Dzisiaj seks się staje coraz bardziej popularnym tematem w rozmowach ze znajomymi. Nie zważając na to, że dla wielu osób temat życia intymnego nadal pozostaje tematem tabu, coraz więcej mężczyzn czują się niekomfortowo przy takiej rozmowie, ale z zupełnie innych powodów. Dla współczesnego mężczyzny często praca jest priorytetem w życiu, a więc zabiera ona dużo czasu i sił. Nierzadko powoduje to różne zaburzenia potencji. Ciągłe przebywanie w stanie stresu powoduje, że nasz organizm jest po prostu zmęczony. Mężczyźni, którzy mają problemy w życiu intymnym, coraz częściej zamykają się w sobie, a to powoduje między innymi rozwój kompleksów. Na szczęście lekarze i naukowcy są świadomi tych problemów, a więc ciągle pracują nad rozwojem nowych leków, aby pomóc mężczyznom z zaburzeniami erekcji. Z każdym dniem pojawiają się nowe sposoby, aby zwalczyć zaburzenia erekcji. Jednym z takich leków, opracowanych przez specjalistów w dziedzinie farmaceutyki, jest SUPER KAMAGRA. Lek tego typu jest pomocnikiem w wielu sytuacjach romantycznych, kiedy chcemy odpocząć i spędzić czas z przyjemnością dla obu stron. Dzięki rozmaitości praktyk seksualnych, ludzie coraz częściej pożądają nowych doświadczeń w sferze intymnej. W dwudziestym pierwszym wieku stosunek seksualny ma być rozmaity, trwały i przyjemny dla obu partnerów. Właśnie dlatego został stworzony lek SUPER KAMAGRA, aby każdy mógł doświadczyć czegoś nowego w życiu seksualnym.

Czym jest SUPER KAMAGRA? SUPER KAMAGRA to nowoczesny lek na zaburzenia potencji. Jego substancja czynna to sildenafil oraz dapoksetyna. Obydwa środki są bezpieczne dla ludzkiego organizmu, szybko się wchłaniają oraz nie naruszają w żaden sposób życie i funkcjonalność organizmu. Wielu osób cierpiących na problemy z erekcją nawet nie uświadamia sobie, że zastosowanie SUPER KAMAGRA jest proste i przyjemne dla mężczyzny. Takie kłopoty dzisiaj nie stanowią dużego problemu, ponieważ są one łatwe do rozwiązywania. Nie zważając na to, że często problemy z erekcją są spowodowane czynnikami zewnętrznymi, możemy ich łatwo się pozbyć. SUPER KAMAGRA występuje w postaci tabletek, które należy popijać wodą. Lek tego typu jest sprzedawany w blistrach zawierających 4 tabletki. Każda osoba może samodzielnie decydować jaką ilość preparatu chce zakupić. Korzystanie z takich leków często wywołuje poczucie niepokoju u mężczyzn, jednak warto sobie zdawać sprawę, że nie są to leki, których należy się wstydzić. Zapewnienie satysfakcji dla siebie i dla drugiej osoby podczas stosunku seksualnego jest jak najbardziej doceniane. Dbanie o własny stan emocjonalnej oraz o dobre samopoczucie drugiej osoby jest działaniem dorosłej i pewnej siebie osoby. Działanie tego leku składa się głównie z dwóch funkcji: pierwsza to działanie sildenafilu, a mianowicie rozluźnienie mięśni gładkich, co umożliwia dopływ krwi do penisa. Powoduje to wystąpienie i utrzymanie erekcji. Druga funkcja tego leku polega na działaniu dapoksetyny. Środek ten pomaga przedłużyć czas trwania stosunku seksualnego. Dapoksetyna działa na hormon serotonin, co powoduje opóźnienie wytrysku. Preparat ten działa bardzo szybko i solidnie. Dzięki niemu mężczyzna osiągnie erekcje i wydłuży czas stosunku płciowego, co z kolei stwarza większe możliwości zaspokojenia swojej partnerki. SUPER KAMAGRA jest stworzona z myślą o mężczyznach, a więc jest ona bezpieczna. Super KAMAGRA jako lek cieszy się bardzo dużą popularnością wśród pacjentów, a więc jej dopracowana wersja SUPER KAMAGRA świetnie się sprawdzi dla mężczyzn cierpiących na kłopoty z potencją.

Czemu SUPER KAMAGRA jest tak skuteczna? SUPER KAMAGRA jest lekiem, który podlegał badaniu, a później został sprawdzony przez setki, a nawet tysięcy osób. SUPER KAMAGRA jest znana jako lek całkowicie bezpieczny, za rozsądną cenę i bardzo skuteczny. Jest to wynikiem ciężkiej pracy naukowców nad znalezieniem idealnej formuły w połączeniu dwóch środków. Dapoksetyna i sildenafil świetnie się komponują w jednej pigułce, co sprawia, że SUPER KAMAGRA ma wielu fanów wśród mężczyzn. Jednak nie oznacza to, że SUPER KAMAGRA w jakiś sposób uzależnia. Substancji czynne nie powodują uzależnienie oraz nie przeszkadzają w życiu codziennym. Produkt jest absolutnie bezpieczny pod tym względem. Nie zważając na to, wiele osób stwierdza, że takie leki nie działają, a nawet pogarszają stan fizyczny osoby. Nie jest to jednak prawda. Zaburzenia potencji mogą się pogorszyć tylko w wypadku, kiedy osoba ignoruje je i nie zwraca się do specjalisty, który stwarza indywidualny plan leczenia. Ponadto, niewłaściwe lub nieprawidłowe stosowanie SUPER KAMAGRA może powodować, że lek nie zadziała. A więc należy uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do preparatu. Tabletkę nie należy gryźć lub rozpuszczać w wodzie, wystarczy połknąć ją i popić wodą. SUPER KAMAGRA doskonale się sprawdzi na początku twojej drogi leczenia zaburzeń erekcji. Ponadto sildenafil oraz dapoksetyna często są stosowane do leczenia różnych zaburzeń w wielu krajach świata. Oznacza to, że przy dłuższym zażywaniu preparatu, mężczyzna może nawet całkowicie się pozbyć problemu. SUPER KAMAGRA sprawi, że osoba będzie się czuła bardziej zmotywowana, a wraz z tym spokojniej przystąpi do zbliżenia intymnego. SUPER KAMAGRA pozwoli również na dłuższą grę wstępną, a jest ona niezbędnym elementem seksu jeśli chcemy zaspokoić kobietę.

Czy zażycie SUPER KAMAGRA sprawi, że się stanę lepszym kochankiem, niż byłem? Zdecydowanie TAK! Jeśli dołożysz do tego pieszczoty i "grę wstępną" przed samym stosunkiem to efekty będą zdumiewające. Pamiętajcie, że kobieta podnieca się w głowie - jej umysł jest jej najbardziej erogenna strefą - zatem jak chcecie wywołać u niej podniecenie to pamiętajcie, że najbardziej działają na nią pieszczoty i słowa które wypowiadacie przed zbliżeniem. SUPER KAMAGRA jest stworzona dla mężczyzn, którzy mają różnego rodzaju zaburzenia erekcji. Na przykład, przedwczesną ejakulacje. Gdy taki problem pojawia się w życiu intymnym pary, to powoduje on różne problemy związane ze stanem emocjonalnym mężczyzny. Głupio by było stwierdzić jednak, że udany seks jest nieważny dla ludzi. Każdy z nas musi realizować swój popęd seksualny, ponieważ jest to absolutnie naturalne dla człowieka. SUPER KAMAGRA przychodzi na ratunek, w momencie, kiedy życie intymne pary pogarsza się. Pomaga ona doświadczyć nowych praktyk seksualnych, zwiększa trwałość gry wstępnej, która jest czasami decydującym elementem w zbliżeniu seksualnym. SUPER KAMAGRA sprawia również, że partnerowi mogą czuć się swobodnie. Dzięki SUPER KAMAGRA mężczyzna poczuje, że seks daje nie tylko przyjemność cielesną, lecz również powraca pewność siebie i poczucie spełnienia. Ponadto, seks sprawia, że metabolizm w naszym organizmie się polepsza, a więc mamy więcej energii i motywacji do kolejnych działań. Jeszcze jednym ciekawym faktem jest to, że z ostatnich badań wynika, że osoby, które mają udany seks regularnie, czują się bliższe, są one również bardziej zakochane i szczęśliwe niż te pary, które mają problemy w życiu seksualnym. Oznacza to, że nasz stan emocjonalny oraz samopoczucie naszej osoby ukochanej zależy od przyjemnych doświadczeń w seksie. Aby twój związek był trwały i zdrowy, zadbaj o swoje zdrowie.

Dla kogo SUPER KAMAGRA jest przeznaczona? SUPER KAMAGRA jest stworzona z myślą o tych osobach, które cierpią na problemy z erekcją i przedwczesnym wytryskiem. Środki, które znajdują się w preparacie, działają kompleksowo, a więc nie musimy ryzykować i kombinować różne leki, aby zadbać o te dwie problemy. Kłopot z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji jest spotykany u 20% mężczyzn na całym świecie. Zdając sobie z tego sprawę, Ajanta Pharma stworzyła SUPER KAMAGRA, która doskonale się sprawdzi dla mężczyzn różnego wieku. Jednym z najsilniejszych powodów do stosowania SUPER KAMAGRA jest to, że zadziała ona, nawet gdy mężczyzna będzie w stanie stresu. Preparat również dobrze się sprawdza dla osób starszych, ponieważ czas działania leku to ponad 4 godziny. Nie oznacza to jednak czas trwania wzwodu, lecz to, że w tym czasie można bardzo szybko uzyskać powtórną erekcję. SUPER KAMAGRA świetnie się sprawdzi w momencie, kiedy mamy taką oczekiwaną randkę, a jednak czujemy stres. Nie musimy się bać, że środek nie zadziała. Jedynie musimy uważać, aby nie spożyć za dużo alkoholu, ponieważ może on osłabić działanie leku. Nie warto czekać, aby problemy z erekcją rozwiązały się same z siebie, ponieważ często jest to niemożliwe. Wiadomo jednak, że kłopoty z potencją powodują różne problemy w życiu zawodowym oraz związku. Nasz stan emocjonalny jest bardzo uzależniony od pozytywnych doświadczeń seksualnych. Niepokój i nerwowość powodują negatywne skutki w życiu zawodowym, a niezrealizowany popęd seksualny może spowodować różne problemy wewnątrz związku. Przedwczesny wytrysk natomiast uniemożliwia osiągnięcia satysfakcji obustronnej. SUPER KAMAGRA stworzona dla osób, którym zależy na własnym samopoczuciu i stanie emocjonalnym oraz na dobrych relacjach w związku. Mężczyźni, którzy dbają o własny związek i rozwój osobisty, muszą zadbać o satysfakcję z seksu swoją i partnerki. Jeśli chcemy trwale rozwiązać swoje problemy z erekcją, to najlepiej zwrócić się do specjalisty, który pomoże zdefiniować problem. Czasami zaburzenia seksualne są spowodowane chorobami, a dodatkowo problemy z erekcją wywołują pogorszenie stanu emocjonalnego oraz problemy psychiczne. Właśnie wtedy ważne jest szybkie i skuteczne działania. W trakcie leczenia SUPER KAMAGRA pomoże ci nie rezygnować z życia seksualnego, a doświadczać go w zdrowy i przyjazny sposób.

Czy SUPER KAMAGRA można mieszać z innymi preparatami na potencje? SUPER KAMAGRA jest kompleksowym preparatem, który zapewnia najlepsze działanie samodzielnie, a więc nie ma potrzeby łączyć z innymi preparatami na potencje. SUPER KAMAGRA zawiera sildenafil 100 mg, który odpowiada za wzwód członka oraz dapoksetynę 60 mg, która przedłuża czas trwania zbliżenia seksualnego. Produkt doskonale się sprawdza dla mężczyzn różnego wieku. Powinny skonsultować się z lekarzem osoby które mają poważne dysfunkcje działania wątroby lub serca. Dapoksetyna szczególnie jest przeciwwskazana osobom, które mają depresje lub poważne problemy psychiczne. Działa ona w taki sposób, że może spowodować niepożądane efekty u osób, które stosują antydepresanty. Lek również nie należy stosować razem z alkoholem, ponieważ może to spowodować brak efektu działania sildenafilu oraz obciążenie wątroby. SUPER KAMAGRA jednak nie zagraża osobom, które mają cukrzycę lub inne choroby, które mogą również powodować brak erekcji.
Możesz zamówić w naszym sklepie internetowym tyle tabletek ile potrzebujesz, nie muszą to być pełne blistry. Dodatkowo otrzymasz gratis 1 dowolną tabletkę z oferty do każdych 4 tabletek (PROMOCJA 4+1). Przesyłkę wysyłamy natychmiast kurierem za pobraniem pod wskazany adres lub do paczkomatu.

Roban 07/11/2022

To już mój chyba z 12 albo i więcej zakup na tej platformie.
Lek działa niesamowicie i bardzo szybko. Partnerka chce na okrągło i tak ma, kiedyś nie było to możliwe a teraz i wciąż i wciąż . Finały niemal zawsze kończą się w środku co bardziej nas pobudza. Oboje chcemy więcej i jest więcej :) . Będziemy się wspomagać tym lekiem tak długo dopóki nie wymyślą czegoś nowego ;) .
Przesyłka zawsze zapakowana wzorcowo ! Polecam Wszystkim niedowiarkom ! :)

Roban 22/08/2022

Po raz kolejny wydaje recenzje my tej tabletki. Sex nabrał nowego wymiaru. Mogę wielokrotnie w ciągu doby, jednorazowo raz to bywa 7 minut, raz 20 a nawet i 1 godzinę. Po dość szybkiej chwili znowu mogę. Partnerka od niedawna chce do końca bo podoba się jej tak długi sex z takim finałem w środku.

Roban 12/07/2022

Bardzo dobre tabletki ! Seks niejednokrotnie jednorazowo trwał 40minut a nie raz nawet 1,5godziny bez wytrysku.

Józef 09/08/2019

Rewelacja, mogę znacznie dłużej i bardziej efektywnie.

Jan 20/07/2019

Nie jestem już najmłodszy, ale wciąż myślę, że seks jest ważny w życiu, dla mnie i mojej wieloletniej już partnerki. Daje nam po prostu radość. Chciałem aby było nam dobrze, abyśmy oboje czuli satysfakcję ze współżycia. O niebieskiej pastylce oczywiście słyszałem, ale ta zielona jest wspaniała. Tańsza, skuteczna, bezpieczna. Ja kupuję ją przez Internet, bo łatwiej. Nie muszę nawet wychodzić z domu.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: sildenafil, dapoxetine, tabletki na potencję Super KAMAGRA,

Super KAMAGRA
Niedostępny
Niedostępny