aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Snovitra 60 mg
Snovitra 60 mg  Snovitra 60 mg 

Snovitra 60 mg

  • 17.00zł

  • 20 szt. lub więcej 16.00zł
  • 40 szt. lub więcej 15.00zł
  • 80 szt. lub więcej 14.00zł
  • 150 szt. lub więcej 13.00zł
  • 300 szt. lub więcej 12.00zł



Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

0 Opinii / Napisz opinię

 

Bez tytułu 1

 

Snovitra 60

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

170,00 zł

17,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

320,00 zł

16,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

600,00 zł

15,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

1 120,00 zł

14,00 zł

+ 20 szt.

150 tabletek

1 950,00 zł

13,00 zł

+ 37 szt.

300 tabletek

3 600,00 zł

12,00 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

WARDENAFIL 60 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 12 godz. 

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min. 

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

10/2023 

 

 

Snovitra 60 mg to bajeczny specyfik, dzięki któremu szybko zapomnisz, czym są problemy związane z zaburzeniami erekcji. Czy wiesz, że na problemy z kondycją seksualną cierpi coraz więcej mężczyzn? Statystki mówią nawet, że na te przykre dolegliwości, choruje już ponad trzy miliony mężczyzn! Problem ten, w zasadzie Ciebie już nie dotyczy, bo właśnie odkryłeś Snovitra 60 mg wardenafil czyli lek, który już po pierwszym zastosowaniu, zacznie uzdrawiać Twoją sferę intymną!

 

Nie musisz już, szukać rozwiązania swojego problemu gdzie indziej, ponieważ nasza apteka internetowa, powstała właśnie dla takich mężczyzn jak Ty, którzy nie boją się stawić czoła swoim problemom! Snovitra jest specyfikiem, wspomagającym nie tylko erekcję, ale również poprawiającym kondycję seksualną u mężczyzn.

 

Substancją czynną tego leku jest wardenafil, który tak jak inne leki stosowane na potencję, opiera się na procesie hamowania PDE – 5. Jego działanie, polega na rozszerzaniu naczyń krwionośnych, zlokalizowanych w okolicach penisa, co umożliwia przepływ krwi do prącia i osiągnięcie prawidłowej erekcji.

 

Dawkowanie:

Jedną tabletkę Snovitra 60 należy zażyć około 20-30 min. przed planowaną aktywnością seksualną. Nie trzeba podjąć czynności seksualnych dokładnie po tym czasie, lecz po tym czasie ma się pewność iż w przypadku podniecenia seksualnego lek przywraca prawidłowy wzwód w wyniku zwiększenia napływu krwi do prącia. Maksymalna dawka dzienna to 1 tabletka 60 mg.

 

Działanie:

Mechanizm erekcji rozpoczyna się w mózgu, z którego do penisa wysyłane są odpowiednie sygnały, wywołujące uwolnienie tlenku azotu. Następnie jest on transportowany do komórek mięśni gładkich, gdzie w kolejnym etapie następuje aktywacja enzymu, który z kolei produkuje kluczową dla mechanizmu erekcji substancję cGMP. Wzrasta jej stężenie, co przekłada się na rozkurcz mięśni gładkich. Na skutek takiej reakcji organizmu rozszerzają się naczynia krwionośne, którymi do ciał jamistych prącia doprowadzana jest krew. To w tym momencie występuje wzwód i utrzymuje się on do momentu obniżenia stężenia cGMP. Niestety niekiedy dochodzi do tego zbyt szybko lub stężenie tej substancji w ogóle nie wzrasta. Snovitra wardenafil ma za zadanie zapobiegać obniżeniu się stężenia cGMP i w ten sposób utrzymać erekcję dłużej. Lek ingeruje więc bezpośrednio w mechanizm erekcji, wywołując w nim znaczące zmiany. Dzięki temu cały proces zachodzi bez zakłóceń i z lepszym efektem.

 

Przeciwwskazania:

Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu. Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu są również: równoległe stosowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w jakiejkolwiek postaci, ciężka niewydolność wątroby, schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami, niedociśnienie tętnicze (<90/50 mm Hg), niedawno przebyty udar mózgu lub zawał serca, niestabilna dławica piersiowa, wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki (np. retinopatia barwnikowa), równoległe stosowanie silnych inhibitorów izoenzymu CYP3A4 (rytonawir, indynawir, a u mężczyzn po 75. roku życia także ketokonazolu lub itrakonazolu stosowanego doustnie). Nie należy stosować preparatu u osób, które utraciły wzrok w jednym oku z powodu nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

 

 

Nie ma jeszcze opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Snovitra 60 mg
Niedostępny
Niedostępny