aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Sildigra 150mg XL Plus
Sildigra 150mg XL Plus  Sildigra 150mg XL Plus 

Sildigra 150mg XL Plus

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Sildenafil 150 mg
  • Dostępność: Out Of Stock
  • 12.00zł

  • 10 szt. lub więcej 11.00zł
  • 20 szt. lub więcej 10.00zł
  • 40 szt. lub więcej 9.00zł
  • 80 szt. lub więcej 8.00zł
  • 150 szt. lub więcej 7.00zł
  • 300 szt. lub więcej 6.00zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

0 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

 

 

Sildigra 150mg XL Plus

 Cena za ilość od 1 do 9 tabletek 12,00 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

110,00 zł

11,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

200,00 zł

10,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

360,00 zł

9,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

640,00 zł

8,00 zł

+ 20 szt.

150 tabletek

1 050,00 zł

7,00 zł

+ 37 szt.

300 tabletek

1 800,00 zł

6,00 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 150 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz. 

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min. 

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Sildigra 150mg to lek na receptę stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji) u mężczyzn. Działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa. Pomaga to mężczyznom uzyskać lub utrzymać erekcję. Należy do grupy leków znanych jako inhibitory fosfodiesterazy typu 5 (PDE 5).

Sildigra jako lek na leczenie różnych stanów impotencji samoistnej erekcji nie wywołuje lecz pomaga ją wywołać w momencie podniecenia seksualnego. Substancją czynną jest Sildenafil Citrate czyli dokładnie ta sama substancja czynna jak w przypadku leku jak Viagra czy Kamagra, jednak w wyższej dawce.

 

Powoduje nieznaczne zwiększenie się obwodu i długości penisa oraz dłuższe trwanie erekcji. organizm po osiągnięciu orgazmu, gdy ponownie mogą przeżyć "szczytowanie".

 

Zażycie odpowiedniej dawki przez pacjenta powoduje prawidłowy wzwód członka, pozwalający na odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego.

 

Dawkowanie:

Weź 1 tabletkę popijając szklanką wody i połknij ją.

•           Pilnuj, aby nie żuć ani nie łamać tabletek na kawałki.

•           Płyn, z którym spożywasz lek, powinien być tylko normalną wodą. Używanie innych napojów, takich jak alkohol, soki owocowe, może wywoływać nieznane reakcje.

•           Zażyj pigułkę około 30 minut przed przygotowaniem się do interakcji seksualnej. Jest to powszechna wątpliwość w umysłach mężczyzn, że pigułka nie działa.

•           Pigułki potrzebują czasu na przyswojenie i wywołanie erekcji penisa. A przede wszystkim ta tabletka i inne tabletki działają tylko wtedy, gdy organizm jest już pobudzony.

•           Tabletki te pomagają w erekcji prącia, ale nie pobudzają nastroju. Inicjacja popędu seksualnego powinna pochodzić z Twojej strony.

 

Działanie:

Uwalniany w ciałach jamistych prącia podczas stymulacji seksualnej tlenek azotu, aktywuje mechanizm erekcji. Szereg przemian chemicznych, które powoduje sildenafil w efekcie prowadzą do rozkurczenia mięśni gładkich w ciałach jamistych. Blokowane jest także wydzielanie enzymu – fosfodiesterazy typu 5 – hamującego erekcję, czego efektem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i swobodny napływ krwi do penisa. Osiągnięty w ten sposób wzwód jest silny i długotrwały – trwający nawet do kilku godzin. Do wywołania go potrzebny jest oczywiście bodziec seksualny, ale może on być nawet delikatny – efekt będzie natychmiastowy.

 

Przeciwwskazania:

 

Sildigra nie powinny używać osoby z: chorobą niedokrwienne serca, chorobą układu krążenia, po przebytym zawale serca, z ciężką niewydolność wątroby lub nerek, po przebytym udarze mózgu, ze stwierdzoną miażdżycą, ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki, z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym oraz niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg, z arytmią komorową, z kardiomiopatią, ze zwężeniem zastawki aortalnej lub jej ciężką wadą zastawkową, stosujące leki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów, np. nitrogliceryny, monoazotan i diazotan izosorbidu, uczulone na sildenafil lub inne składniki Sildigra.

Produkty Powiązane

Sildigra 150mg XL Plus
Niedostępny
Niedostępny