aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
SEXTREME POWER XL
SEXTREME POWER XL  SEXTREME POWER XL  SEXTREME POWER XL  SEXTREME POWER XL  SEXTREME POWER XL  SEXTREME POWER XL  SEXTREME POWER XL  SEXTREME POWER XL  SEXTREME POWER XL  SEXTREME POWER XL  SEXTREME POWER XL 

SEXTREME POWER XL

 • Producent: Shree Venkatesh
 • Kod Produktu: Sildenafil 100 mg + Dapoxetyna 60 mg
 • Dostępność: 2-3 Days
 • 19.00zł

 • 10 szt. lub więcej 15.00zł
 • 20 szt. lub więcej 14.00zł
 • 30 szt. lub więcej 13.00zł
 • 40 szt. lub więcej 12.00zł
 • 50 szt. lub więcej 11.00zł
 • 100 szt. lub więcej 10.00zł
 • 300 szt. lub więcej 9.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

7 Opinii / Napisz opinię

SEXTREME POWER XL jest lekiem zawierającym substancję czynną sildenafil 100 mg oraz depoxetine 60 mg. Lek jest dostępny w postaci okrągłych, niebieskich tabletek. Preparat Sextreme Red Force jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcyjnych (zwanych czasami impotencją) u dorosłych mężczyzn, polegających na niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia (erekcji) w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Warunkiem skuteczności preparatu Sextreme Red Force jest podniecenie seksualne. Sextreme Power XL jest również skutecznym lekarstwem na przedwczesny wytrysk i lepszą kontrolę nad wytryskiem.

 

SEXTREME POWER XL

 

od 1 do 9 tabletek cena: 19,00 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

150,00 zł

15,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

280,00 zł

14,00 zł

+ 5 szt.

30 tabletek

390,00 zł

13,00 zł

+ 7 szt.

40 tabletek

480,00 zł

12,00 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

550,00 zł

11,00 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

1 000,00 zł

10,00 zł

+ 25 szt.

300 tabletek

2 700,00 zł

9,00 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk i wydłuża czas stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

od 4 do 6 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

10/2023

 

Lek Sextreme Power XL może być przyjmowany razem z posiłkiem lub niezależnie od niego, na około 20 do 40 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Początek działania preparatu Sextreme Red Fortce może być opóźniony, jeżeli lek przyjmuje się wraz z posiłkiem wysokotłuszczowym. Przyjęcie leku w trakcie posiłku może spowodować opóźnienie początku działania. Maksymalna zalecana częstotliwość stosowania to jedna tabletka na dobę.

Substancją czynną preparatu jest sildenafil oraz depoxetin. W warunkach pobudzenia seksualnego przywraca on zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia. Mechanizm erekcji jest aktywowany przez tlenek azotu, który uwalniany jest w ciałach jamistych prącia podczas pobudzenia seksualnego. Wywołuje on szereg przemian chemicznych, które prowadzą do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych (bezpośrednio odpowiada za ten proces związek zwany c-GMP). Ciała jamiste wypełniają się krwią i dochodzi do erekcji. Działanie sildenafilu polega na blokowaniu enzymu, fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za rozkład c-GMP. Prowadzi to do pośredniego zwiększenia stężenia tego związku w ciałach jamistych. Zwiększa się zatem wpływ tlenku azotu na ich mięśniówkę gładką. Uwalnianie tlenku azotu rozpoczyna się pod wpływem pobudzenia seksualnego, które jest czynnikiem niezbędnym do tego, by sildenafil mógł zadziałać. U osób z nadciśnieniem płucnym sildenafil zwiększa stężenie cGMP w komórkach mięśni gładkich naczyń płucnych i powoduje ich rozkurcz, co może prowadzić do ich rozszerzenia.

Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób:
• które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami
• u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. osoby z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca)
• które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny
• z ciężką niewydolnością wątroby
• z niedociśnieniem (ciśnienie tętnicze krwi poniżej 90/50 mmHg)
• po niedawno przebytym udarze lub zawale serca
• ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki.

Problemy intymne coraz częściej stają się tematem poruszanym w wielu związkach. Jednak pojęcie “zaburzenie seksualne” nie oznacza jedynie brak wzwodu. Używa się go również, gdy mężczyzna cierpi na przedwczesny wytrysk, lub kiedy problemy z erekcją i przedwczesną ejakulacją występują jednocześnie. Impotencja pojawia się wtedy, gdy mężczyzna nie może utrzymać erekcji lub nie jest ona wystarczająca dla odbycia udanego stosunku seksualnego. Przyczyną pojawienia tego problemu może być również choroba, jak i urazy psychiczne. Problemy w życiu seksualnym powodują nie tylko kłótnie wewnątrz związku, ale czasami nawet doprowadzają do rozwodu lub zdrad. Mężczyzna, który nie czuje się spełniony w życiu intymnym, często jest w stanie depresji i niepokoju. Brak własnej godności oraz utrata sił często jest przesłanką nie tylko do problemu w relacjach z partnerem, ale również do obniżenia efektywności w pracy lub na studiach. Wielu mężczyzn boi się rozmawiać o tym z lekarzem lub ze swoją połówką. Nie zważając na to, musimy sobie radzić z tym problemem, aby cieszyć się z życia. Właśnie dlatego warto sięgnąć po taki preparat jak Sextreme Power XL. Lek ten został przetestowany przez tysiące mężczyzn. Ponadto lekarze i naukowcy z różnych branż przebadali działanie medykamentu na organizm człowieka z różnych punktów widzenia. Sextreme Power XL został opracowany i wyprodukowany przez Shree Venkatesh. Firma ta cieszy się zaufaniem, a wielu mężczyzn skorzystało z jej usług. Znana ona jest również z tego, że zatrudnia tylko najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Sextreme Power XL doskonale się sprawdzi dla osób, które poszukują szybkiego i skutecznego leku za rozsądny koszt. Wiele osób walczących z zaburzeniami seksualnymi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak łatwo czasami jest pokonać ten problem za pomocą leków. Często problemy w życiu seksualnym całkowicie destabilizują nasze życie i stan emocjonalny, a więc skorzystanie z takich preparatów nie zaszkodzi, lecz przeciwnie, poprawi życie seksualne i w konsekwencji również nasz stan psychiczny. Korzystanie z podobnych leków według niektórych osób jest nieskuteczne i szkodliwe. Jednak nie jest to prawda, środki wykorzystane do stworzenia tego medykamentu są całkowicie bezpieczne dla naszego ciała, a ponadto są wykorzystywane dla leczenia zaburzenia erekcji od dawna.

Dlaczego warto zażywać Sextreme Power XL? Problemy w życiu seksualnym są często spowodowane problemami emocjonalnymi, nie tylko fizycznymi. Jak wiadomo, seks jest ważnym aspektem życia zdrowego człowieka. Poprawia on nie tylko formę fizyczną, ale również pomaga w walce z depresją. Każdy z nas potrzebuje bliskości ludzkiej, a stosunek seksualny jest najbardziej intymną formą bliskości międzyludzkiej. Nieraz bywa tak, że relacje z partnerem lub partnerką stają się gorsze, ponieważ życie intymne staje się gorsze. Właśnie, aby zapobiec pojawieniu takich problemów został stworzony Sextreme Power XL. Zdrowe życie seksualne sprawi, że będziemy się czuli bardziej zmotywowani, gotowi do nowych wyzwań, a nasza kondycja intelektualna i fizyczna stanie jeszcze lepsze. Walka z zaburzeniami seksualnymi nigdy nie jest przyjemna i prosta, jeśli nie stosować naprawdę skutecznych i sprawdzonych preparatów. Szybkość i efektywność Sextreme Power XL sprawiła, że wielu mężczyzn na zawsze zapomniało, że kiedyś mieli oni problem z erekcją lub przedwczesnym wytryskiem. Dodatkowym atutem tego leku jest to, że jego formuła jest całkowicie bezpieczna dla naszego organizmu. Liczne badania potwierdziły, że Sextreme Power XL może stosować praktycznie każdy mężczyzna. Jego substancje czynne pomogły wielu osobom poczuć się zdrowo i szczęśliwie.

Czemu Sextreme Power XL jest tak skuteczny? Substancją czynną w Sextreme Power XL to 100mg sildenafil i 60mg dapoksetyna. Każda z tych substancji jest bardzo popularna w terapii zaburzeń erekcji oraz przedwczesnej ejakulacji. Sildenafil to środek, który jest głównym składnikiem takich leków, jak Kamagra, Viagra i wielu innych. Jednak nie są one tak skuteczne, jak Sextreme Power XL. Swoją efektywność Sextreme Power XL zawdzięcza również dapoksetynie, która pomaga mężczyznom cierpiącym na przedwczesną ejakulację. Działanie tych dwóch środków jest udowodnione klinicznie, co tylko zwiększa zaufanie pacjentów do tych medykamentów. Sildenafil i dapoksetyna działają w różny sposób oraz aktywują one różne procesy w organizmie osoby. Sildenafil uwalnia tlenek azotu, który powoduje rozluźnienie mięśni prącia oraz dopływ krwi do penisa, co wywołuję erekcję. Jednak dlatego, aby lek zadziałał potrzebne pobudzenie seksualne. Dapoksetyna z kolei wychwytuje zwrotną serotoninę, która powoduje wytrysk. Oznacza to, że stosunek intymny jest dłuższy i przyjemniejszy. Sextreme Power XL jest polecany przez wielu mężczyzn, którzy cenią skuteczność i szybkość działania tego preparatu. Pomógł on przywrócić poczucie męskości oraz satysfakcję z życia seksualnego wielu pacjentom. Korzystanie z takich leków było uważane za coś, czego należy się wstydzić przez długi czas. Jednak troska o udane życie intymne partnerów jest czymś całkowicie naturalnym, świadczy to tylko o to, że ludzie dbają o własne zdrowie psychiczne i fizyczne oraz o szczęście w związku.

Komu pomoże Sextreme Power XL? Medykament Sextreme Power XL został opracowany i stworzony przez specjalistów. Lek ten pomaga mężczyznom na całym świecie. Osiągnięcie i utrzymanie erekcji oraz długość stosunku seksualnego wpływa na stan emocjonalny. A więc jeśli cierpisz na zaburzenia erekcji, to ten lek jest dla ciebie. Sextreme Power XL jest wskazany dla osób, które walczą z tym problemem przez jakiś czas. Preparat doskonale się sprawdzi dla osób, które czują pewny dyskomfort podczas rozmów z osobą trzecią na temat braku erekcji. Zamawianie tego leku w aptece internetowej ułatwi życie wielu mężczyznom. Nie będziemy już zmuszeni do stania w kolejce w aptece oraz proszenia o lek na potencje. Nie będzie już również dla nas problemem przystąpieniem do zbliżenia seksualnego. Dzięki Sextreme Power XL możemy zadowolić również drugą osobę, ponieważ wydłużymy czas stosunku i potraktujemy jej potrzeby w bliskości poważnie, a więc zadbamy o jej stan emocjonalny. Sextreme Power XL jest lekiem, który nie uzależnia oraz nie powoduje wiele skutków ubocznych. Jego działanie jest szybkie, a efekty są widoczne już w ciągu pierwszej godziny od momentu zażycia tabletki. Lek ten pomoże mężczyznom poczuć się pewnie, zapomnieć o złych doświadczeniach seksualnych oraz cieszyć się z nowych doznań emocjonalnych i fizycznych. Udane życie intymne spowoduje, że będziemy czuli się bardziej zmotywowani w pracy, bardziej doceniani oraz nie będziemy się przejmować, że nasza druga połówka nas zdradzi. Nie warto czekać, aż problemy w życiu prywatnym naruszą nasze relacje z kolegami, doprowadzą do konfliktów w związku oraz osiągną na tyle wysoki poziom, że zaburzenia psychiczne zepsują nam codzienne życie. Sextreme Power XL jest lekiem dla osób, które nie chcą stracić dobrych relacji, które zostały zbudowane przez lata.

Kto nie może stosować Sextreme Power XL? Sextreme Power XL ma pewne przeciwwskazania, ale nie jest ich dużo. Leku nie powinny stosować osoby, które mają poważne problemy z krążeniem krwi, przebyły zawały serca, a także te które chorują na zaburzenia wątroby lub nerek. Jeśli stosujesz inne inhibitory, to również musisz utrzymać się od stosowania leku. Jeśli kiedyś miałeś problemy z sercem lub cierpisz na naruszenia ciśnienia krwi, to niezbędna jest konsultacja z lekarzem. Sextreme Power XL wywołuje szereg przemian chemicznych, a więc osoby, którym aktywność seksualna nie jest wskazana, nie powinny stosować tego medykamentu. Jednak, jeśli masz cukrzycę, to nie musisz się przejmować. Sextreme Power XL jest absolutnie bezpieczny dla osób cierpiących na tę chorobę. Oczywiście zawsze warto skonsultować się z lekarzem, aby nie zaburzyć działania naszego organizmu. Osobom, które stosują inne preparaty również powinny najpierw omówić stosowanie leku ze specjalistą lub farmaceutą. Przed stosowaniem Sextreme Power XL należy przeczytać ulotkę informacyjną dołączoną do medykamentu. Jeśli przejmujesz się, że Sextreme Power XL w jakiś sposób cię uzależni, to nie ma co się bać. Sildenafil oraz dapoksetyna nie są środkami, które mogą fizycznie uzależnić. Jedyne uzależnienie, które możemy odczuwać, to chęć powtórnego udanego stosunku seksualnego.

Jakie są skutki uboczne Sextreme Power XL? Sextreme Power XL ma niewiele skutków ubocznych oraz jeśli ewentualnie one wystąpią, to szybko mijają. Nawet nie zwrócisz na nie uwagi, gdyż zadowolenie ze współżycia będzie ważniejsze. Do skutków ubocznych zalicza się ból głowy, zawroty głowy, nudności i niestrawność. Czasami może się pojawić uczucie zatkanego nosa. Efekty niepożądane występują jednak u zaledwie 2-5% osób stosujących preparat. Wpłynąć na pojawienie skutków ubocznych może również nieprawidłowe stosowanie leku lub mieszanie preparatu z innymi medykamentami. Jeśli jednak po zastosowaniu Sextreme Power XL poczułeś się źle, to należy natychmiast skonsultować się z lekarzem. Sildenafil oraz dapoksetyna są bezpieczne i dobre wchłaniane przez organizm, a więc nie warto się przejmować, że naruszają one twoje życie codzienne. Preparat ten został stworzony z myślą o mężczyznach, a więc nie warto się bać, że coś złego się wydarzy. Ponadto Sextreme Power XL jest lepszy niż takie preparaty, jak Viagra, ponieważ ma on bardziej dopracowaną formułę i działa także na wydłużenie czasu stosunku poprzez opóźnienie ejakulacji.

Jak zamówić Sextreme Power XL? Sextreme Power XL niestety nie dostaniemy w aptekach stacjonarnych, jednak możemy zamówić go przez aptekę internetową. Lek jest sprzedawany bez recepty, a więc nie musimy się martwić o stanie w kolejce i konsultowanie się z lekarzem. Medykament jest wysyłany w oryginalnym opakowaniu z dołączoną ulotką informacyjną. Nie musisz zamawiać całego blistra, możesz kupić tyle sztuk, ile potrzebujesz. Dzięki wygodnemu systemowi zamówienia możesz wybrać taką formę przesyłki, jaka ci najbardziej odpowiada. Ponadto paczka z lekiem nie różni się niczym od zwykłej przesyłki, a więc nie musisz się martwić o dyskrecje. Przesyłki nie są w żaden sposób oznaczone, a informacja o zawartości paczki nie jest podana. Wszystkie dane są chronione, a więc twoja anonimowość zostanie zachowana. W sklepie sprzedawane są tylko oryginalne produkty od najlepszych producentów. Apteka dba o swoich klientów, a więc zapewnia dla nich najlepsze warunki. Przesyłkę możesz zamówić do paczkomatu - wpisując w zamówieniu - że chcesz otrzymać przesyłkę do paczkomatu i podając jego adres lub numer. W paczkomacie możesz zapłacić kartą lub kodem blik.

Daniel 25/11/2020

Naprawdę super zaufany sklep wszystko jak w zamowieniu dluga data no i duzo gratisów bede polecal bo naprawde godny zaufania .

Platynowy Jurek 12/11/2020

Jest dostępny jeszcze sextreme xl?

Odpowiedź sklepu:
Oczywiście, zapraszamy do zakupów.

Janusz 18/05/2019

Pierwszy zakup takich tabletek bo zawsze myślałem że wszystkie to oszustwo i naciąganie. A tu miłe zaskoczenie bo działa. Więc uczciwie polecam.

Kris 18/05/2019

Lek dostepny w przyzwoitej cenie dlatego zamowilem. Polecam.

Jerzy 18/05/2019

szybkie działanie dobra cena

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: SEXTREME POWER XL sildenafil, dapoxetine, tabletki na potencję, erekcje i przedwczesny wytrysk, wydłużenie stosunku,

SEXTREME POWER XL
Niedostępny
Niedostępny