aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
SEXTREME Oral Jelly
SEXTREME Oral Jelly  SEXTREME Oral Jelly  SEXTREME Oral Jelly  SEXTREME Oral Jelly  SEXTREME Oral Jelly 

SEXTREME Oral Jelly

  • Producent: Shree Venkatesh
  • Kod Produktu: Sildenafil 120 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 19.00zł

  • 14 szt. lub więcej 14.00zł
  • 21 szt. lub więcej 12.00zł
  • 28 szt. lub więcej 11.00zł
  • 35 szt. lub więcej 10.00zł
  • 70 szt. lub więcej 9.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

0 Opinii / Napisz opinię

SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil to jeden z leków, który stosowany jest w terapii przy zaburzeniach wzwodu. Ma na celu przywrócenie mężczyźnie funkcji seksualnych i spotęgowanie doznań, jakie towarzyszą mu podczas seksu. Zawiera substancję czynną 120 mg sildenafil, która odpowiada za rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych, co umożliwia dopływ krwi do prącia. Dzięki temu, może dojść do wzwodu. Dzieje się tak na skutek oddziaływania sildenafilu na konkretne enzymy w organizmie mężczyzny.

 

 

 SEXTREME Oral Jelly

 

ilość saszetek

cena za całość

cena za jedną saszetkę

ilość gratisów

7 saszetek

133,00 zł

19,00 zł

+ 1 szt.

14 saszetek

196,00 zł

14,00 zł

+ 3 szt.

21 saszetek

252,00 zł

12,00 zł

+ 5 szt.

28 saszetek

308,00 zł

11,00 zł

+ 7 szt.

35 saszetek

350,00 zł

10,00 zł

+ 8 szt.

70 saszetek

630,00 zł

9,00 zł

+ 17 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 120 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

około 4 do godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość saszetek w jednym opakowaniu:

7 saszetek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego opakowania)

 

Data przydatności do spożycia:

08/2022

 

Erekcja pojawia się na skutek podniecenia seksualnego. Niekiedy dochodzi do zaburzeń na tej płaszczyźnie, co nie musi oznaczać, że partnerka nie wywołuje u mężczyzny podniecenia. Problem może mieć wtedy znacznie inne uwarunkowania, bardzo często ma podłoże psychiczne. Zaburzenia erekcji to nierzadko początek znacznie większych kłopotów, przede wszystkim pojawia się w następstwie brak zrozumienia drugiej połówki, co wynikać może z unikania rozmowy na temat zaburzeń. Impotencja nie jest tematem, na który panowie chcą rozmawiać z kobietami. Nie wszyscy również decydują się na konsultację z lekarzem, tracąc szansę na powrót do formy.

SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil pomógł już wielu mężczyznom, którzy nie tylko dopiero zaobserwowali u siebie problem z erekcją, ale już zmagali się z nią nawet od kilku lat. Powinieneś wiedzieć, że nieleczone impotencja pogłębia się, aż w końcu zdolność do odbycia stosunku seksualnego całkowicie zanika. Dlatego istotne jest, aby podjąć terapię możliwie jak najwcześniej, wspomagając się odpowiednimi środkami, dzięki którym seks znowu staje się ogromną przyjemnością, ale przede wszystkim można się nim cieszyć niezależnie od pory dnia i zmęczenia organizmu.
Czy to też Twój problem?
Należy zastanowić się, czy zaburzenia erekcji dotyczą również Ciebie i czy też potrzebujesz pomocy. To ważne, aby odpowiednio dobrać formę ewentualnego leczenia i dawkę leku. SEXTREME ORAL JELLY zawiera substancję czynną w dawce dostosowanej do potrzeb mężczyzny z problemami z erekcją. Możliwe jest jej zwiększenie w przypadku niedostatecznej skuteczności lub krótkotrwałego działania. Każdy organizm jest inny, podobnie jak skala problemu i jej przyczyny, dlatego do każdego pacjenta podchodzi się indywidualnie, udzielając mu odpowiednich wskazówek, w jaki sposób sam może sobie pomóc.
Zarówno przyczyną, jak też skutkiem zaburzeń erekcji jest nieprawidłowo funkcjonujący układ nerwowy. Odpowiedzialne jest to za upośledzenie pracy mechanizmów, które doprowadzają do erekcji. Warto jednak wiedzieć, że na wzwód wpływ ma wiele innych czynników. Dlatego źródło problemu u każdego mężczyzny może być zupełnie inne. Zdarza się, że jest ich kilka, co utrudnia ich szybkie i skuteczne wyeliminowanie. W takich sytuacjach SEXTREME ORAL JELLY również pomaga w przywróceniu funkcji seksualnych. Jest to lek na potencję, który doskonale radzi sobie z zaburzeniami w każdym stopniu zaawansowania. Przeznaczony jest dla panów młodym, jak i w starszym wieku. Powinniśmy być coraz bardziej świadomi, że zaburzenia wzwodu dotyczą już nie tylko mężczyzn po 50. roku życia.
Pomimo podniecenia nie osiągasz erekcji? Twoja partnerka jest przekonana, że to ona jest tą winną i nie potrafi właściwie zaspokoić Twoich potrzeb seksualnych? Ty również nie możesz zaznać komfortu psychicznego, ponieważ masz wyrzuty sumienia, że to w Tobie tkwi problem. To początek znacznie większych problemów. Jeżeli chodzi o stymulację seksualną, to jest ona uwarunkowana bodźcami wzrokowymi, słuchowymi i zapachowymi, ale też fantazjami erotycznymi. Bardzo ważne są receptory dotyku, w większości przypadków to one ą tymi kluczowymi. Im wszystkie te bodźce, bądź też jeden, są intensywniejsze, tym poziom podniecenia powinien być większy. U Ciebie jednak jest inaczej.

Poznaj przyczyny, podejmij walkę z SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil
Nie bądź bierny! Z zaburzeniami erekcji bardzo trudno jest sobie poradzić samemu. Należy w tym przypadku działać wielopłaszczyznowo. SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil wspomaga metodę eliminacji źródeł problemu. Jest też niezawodny w przypadkach, kiedy jest je trudno zlokalizować i zdefiniować. Nie zawsze możemy jednoznacznie stwierdzić, dlaczego nie mamy wzwodu i nie możemy zaspokoić potrzeb seksualnych swojej partnerki. Należy jednak poznać częściej rzadziej występujące przyczyny impotencji. Należą do niech stany lękowe, możesz obawiać się samego odbycia stosunku, co wynika z doświadczeń z przeszłości. U panów występują zaburzenia erekcji w momencie lęku przed ojcostwem, co dotyczy szczególnie młodych mężczyzn. Do przyczyn takiego stanu zaliczamy jeszcze niską samoocenę oraz brak pewności siebie, co nierzadko pojawia się w momencie braku doświadczenia seksualnego. Nie bez znaczenia są też relacje między partnerami. Nie można wykluczyć, że długo utrzymujące się napięcie i konflikty między nimi mają wpływ na problemy ze wzwodem. To przyczyny impotencji na płaszczyźnie psychogennej, przy leczeniu której wsparciem jest SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil.

Nie zawsze zaburzenia erekcji związane są z psychiką. Duże znaczenie dla sprawności seksualnej ma wiek, przez wiele lat uważany jako główne uwarunkowanie możliwości odbycia stosunku seksualnego. U mężczyzn po 50. roku życia, a niekiedy też wcześniej, dochodzi do wyraźnego obniżenia się poziomu testosteronu w organizmie. To on odpowiedzialny jest za erekcję, dlatego kiedy go brakuje, zaburzenia pojawiając się coraz częściej. Ponadto SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil jest niezawodnym lekiem w przypadku efektów ubocznych stosowania innych leków. To one mają też wpływ na to, jak funkcjonuje nasz organizm. Trzeba jednak w tym przypadku zachować szczególną ostrożność, ponieważ SEXTREME ORAL JELLY nie może być zażywany ze wszystkimi lekami. O obniżonej formie seksualnej decyduje również nadużywanie alkoholu, palenie papierosów i narkotyki. Impotencja pojawia się u panów, chorujących na niektóre choroby, w tym choroby układu sercowo-naczyniowego, zmagających się z cukrzycą i otyłością.

Apteka internetowa proponuje SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil
Pomoc można otrzymać na każdym etapie zaburzeń. Trzeba jednak wiedzieć, gdzie jej szukać i jak rozpocząć swoją drogę do zmiany. W pierwszej kolejności powinieneś skonsultować się z lekarzem, który zlokalizuje źródło problemu i dostosowuje terapię indywidualnie do Twoich potrzeb. Zaproponuje też odpowiednie leki, wśród których bardzo często występuje SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil. Za skuteczność działania preparatu odpowiedzialna jest substancja aktywna – sildenafil. Stymuluje on funkcje organizmu do osiągnięcia wzwodu i jego dłuższego utrzymania. Zatem lek oddziałuje na organizm mężczyzny dwukierunkowo. Jednocześni wywołuje reakcje i ją podtrzymuje. Dzieje się tak dzięki zwiększonemu przepływowi krwi, które dostarczane są do ciał jamistych prącia. Potrzebna jest do tego oczywiście stymulacja seksualna. Dochodzi do wielu zmian chemicznych, w wyniku których mięśnie gładkie w ciałach jamistych się rozkurczają. Co więcej, sildenafil skutecznie blokuje fosfodiesterazę typu 5, czyli enzym, który odpowiada za hamowanie erekcji. W ten sposób możliwe jest odbycie stosunku seksualnego, nawet jeżeli wcześniej dochodziło do zaburzeń seksualnych, z którymi mężczyzna nie mógł sobie samodzielnie poradzić.

SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil występuje w formie wygodnego w użyciu żelu. Jest to pierwszy tego tylu lek na potencję, który zyskał uznanie wielu panów, poszukujących nie tylko leku skutecznego, ale też dyskretnego i łatwego w użyciu. Żel zapakowany jest w saszetkach i występuje w kilku smakach, co jest jego dodatkowym atutem. Zawiera aż 20 mg więcej niż popularna na całym świecie Viagra.

SEXTREME ORAL JELLY – jak stosować?
SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil charakteryzuje się bardzo szybkim działaniem. Już po 10-15 minutach od zastosowania żelu możliwe jest odbycie stosunku seksualnego. Taki stan utrzymuje się do 5 godzin. Pamiętaj o tym, aby przed zażyciem leku nie pić alkoholu w dużych ilościach i nie spożywać tłustych potraw. Może to niekorzystnie wpłynąć na działanie leku, wywołać skutki uboczne lub obniżyć jego skuteczność. SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil ma bardzo ciekawy smak i nie wymaga wcześniejszego skomplikowanego przygotowania. Mała saszetka zmieści się bez problemu w każdej kieszeni spodni.

Czy są jakieś przeciwwskazania?
Jak w przypadku każdego leku, również przy SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil, należy bardzo dokładnie zapoznać się z zaleceniami producenta. Środek bardzo silnie oddziałuje na organizm człowiek, dlatego nie powinno się go brać w niektórych okolicznościach. Nie zaleca się stosowania SEXTREME ORAL JELLY, jeżeli:
• Przyjmujesz leki uwalniające tlenek azotu lub azotany w innej postaci
• Jesteś uczulony na sildenafil
• Stosujesz inhibitory PDE5
• Występuje u Ciebie nadciśnienie tętnicze
• Zmagasz się z chorobami układu sercowo-naczyniowego
• Straciłeś wzrok w wyniku, co nie miało związku z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego
• Masz ciężką niewydolność wątroby
• Niedawno miałeś udar lub zawał mięśnia sercowego
• Cierpisz na zwyrodnieniowe zmiany siatkówki.

Tanio SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil bez recepty
Nasz sklep online oferuje SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil bez recepty, jest dostępny dla każdego mężczyzny, który zmaga się z problemem z erekcją. U nas lek na potencję kupisz najtaniej i otrzymasz go w dyskretnym opakowaniu, które w żaden sposób nie zdradza swojej zawartości. W przypadku leków na potencję to ważny aspekt, my troszczymy się o komfort naszych klientów. SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil nie tylko kupisz tanio, ale też otrzymasz ciekawe gratisy. Specjalnie teraz i dla Ciebie promocja! SEXTREME ORAL JELLY dostajesz w promocji. Naszą misją jest pomoc panom, którzy nie tylko utracili zdolność do odbycia stosunku seksualnego, ale też wyraźnie obniżyła się ich pewność siebie. To oznacza, iż wspieramy naszych klientów w powrocie do formy seksualnej i psychicznej.
SEXTREME ORAL JELLY 120 mg sildenafil produkcji Shree Venkatesh.

Nie ma jeszcze opinii dla tego produktu.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: SEXTREME, Oral Jelly, sildenafil 100 mg, żel na potencję, żel przywracający mechanizm erekcji, sildenafil, tabletka na potencję, tabletka przywracająca mechanizm erekcji, najtaniej, bez recepty, sklep, gratisy,

SEXTREME Oral Jelly
Niedostępny
Niedostępny