aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły

Leki na przedwczesny wytrysk

Leki na przedwczesny wytrysk

Czym jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk to taki, który pojawia się bez kontroli mężczyzny, szybciej niż zamierzał, zaraz po penetracji. Problem ten dotyczy ok. 1/3 aktywnych seksualnie mężczyzn i może wiązać się ze stresem, zaburzeniami wzwodu lub przerostem prostaty. Najczęściej mówi się jednak o zespole czynników doprowadzających do przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Przedwczesny wytrysk jest jednym z najczęstszych zaburzeń seksualnych występujących u mężczyzn i może niekiedy wpływać na rozpad związku.

Czy orgazm jest tym samym co wytrysk?

Otóż nie, orgazm i wytrysk to dwa różna zjawiska. Wytrysk spowodowany jest skurczami mięśni umiejscowionych na dnie miednicy, powoduje on wydostanie się spermy z pęcherzyków nasiennych. Natomiast orgazmem nazywamy tylko skurcz tych mięśni.

Aby mężczyzna doświadczył wytrysku konieczne jest podniecenie i stymulacja fizyczna, sperma wydostaje się z członka poprzez skurcz mięśni opuszkowo-jamistych.

Jakie są przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Problem przedwczesnego wytrysku występuje bardzo często w młodym wieku, u mężczyzn którzy dopiero poznają życie seksualne. Mężczyźni nie rzadko stresują się współżyciem oraz tym, że długo nie uprawiali seksu i ich napięcie seksualne jest bardzo duże.

Innymi przyczynami przedwczesnego wytrysku mogą być:

 • nadpobudliwość seksualna,
 • nadpobudliwość nerwu sromowego: impulsy w nerwie przemieszczają się zbyt szybko i intensywnie, może to być stan wrodzony,
 • za małe napięcie mięśni zwieraczy cewki moczowej,
 • brak świadomości mężczyzny, że ma zaburzenia seksualne,
 • nadwrażliwość żołędzi członka (może być wrodzona lub nabyta),
 • długie przerwy w uprawianiu seksu,
 • brak trwałego związku i stosunków seksualnych, które pomagają kontrolować wytrysk,
 • zapalenie prostaty,
 • infekcja dróg moczowych,
 • uraz (np. rdzenia kręgowego),
 • psychika (strach, stres, presja).


Jakie są skutki przedwczesnego wytrysku?

Przedwczesny wytrysk może mieć wpływ na relacje w związku - mężczyzn może doprowadzać do frustracji, a kobietom odbiera satysfakcję seksualną. Skutki przedwczesnego wytrysku są nie tylko fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne: problem ten może osłabiać więź i częstotliwość stosunków.

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk leczy się psychoterapią, ingerencją chirurga lub środkami farmakologicznymi - nowością jest substancja czynna DAPOKSETYNA, która jest jedynym zarejestrowanym preparatem w terapii tego typu dolegliwości, opóźniając aktywność transporterów serotoniny, odpowiedzialnej za regulację wytrysku. 

W jakich preparatach znajduję się Dapoksetyna?

Dwa najbardziej popularne leki to Dapoxy, Duratia oraz Poxet. Dapoksetyna znajduję się także w lekach które leczą nie tylko przedwczesny wytrysk, ale także przywracają sprawność seksualną. Leki zawierające dapoxetynę oraz leczą potencję to: Kamagra Super, Cenforce-D,Sextreme Power XL,Super Vidalista,Tadapox,Super P-Force oraz Extra Super P-Force, które zawiera największą dawkę depoksetyny, bo aż 100 mg w jednej tabletce.


Sprecyzuj wyszukiwanie


Wyświetlono: 1 do 10 z 23 (3 stron)