aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły

Leki na przedwczesny wytrysk

Sprecyzuj wyszukiwanie


Wyświetlono: 1 do 10 z 23 (3 stron)

Leki na przedwczesny wytrysk

Czym jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk to taki, który pojawia się bez kontroli mężczyzny, szybciej niż zamierzał, zaraz po penetracji. Problem ten dotyczy ok. 1/3 aktywnych seksualnie mężczyzn i może wiązać się ze stresem, zaburzeniami wzwodu lub przerostem prostaty. Najczęściej mówi się jednak o zespole czynników doprowadzających do przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Przedwczesny wytrysk jest jednym z najczęstszych zaburzeń seksualnych występujących u mężczyzn i może niekiedy wpływać na rozpad związku.

Czy orgazm jest tym samym co wytrysk?

Otóż nie, orgazm i wytrysk to dwa różna zjawiska. Wytrysk spowodowany jest skurczami mięśni umiejscowionych na dnie miednicy, powoduje on wydostanie się spermy z pęcherzyków nasiennych. Natomiast orgazmem nazywamy tylko skurcz tych mięśni.

Aby mężczyzna doświadczył wytrysku konieczne jest podniecenie i stymulacja fizyczna, sperma wydostaje się z członka poprzez skurcz mięśni opuszkowo-jamistych.

Jakie są przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Problem przedwczesnego wytrysku występuje bardzo często w młodym wieku, u mężczyzn którzy dopiero poznają życie seksualne. Mężczyźni nie rzadko stresują się współżyciem oraz tym, że długo nie uprawiali seksu i ich napięcie seksualne jest bardzo duże.

Innymi przyczynami przedwczesnego wytrysku mogą być:

 • nadpobudliwość seksualna,
 • nadpobudliwość nerwu sromowego: impulsy w nerwie przemieszczają się zbyt szybko i intensywnie, może to być stan wrodzony,
 • za małe napięcie mięśni zwieraczy cewki moczowej,
 • brak świadomości mężczyzny, że ma zaburzenia seksualne,
 • nadwrażliwość żołędzi członka (może być wrodzona lub nabyta),
 • długie przerwy w uprawianiu seksu,
 • brak trwałego związku i stosunków seksualnych, które pomagają kontrolować wytrysk,
 • zapalenie prostaty,
 • infekcja dróg moczowych,
 • uraz (np. rdzenia kręgowego),
 • psychika (strach, stres, presja).


Jakie są skutki przedwczesnego wytrysku?

Przedwczesny wytrysk może mieć wpływ na relacje w związku - mężczyzn może doprowadzać do frustracji, a kobietom odbiera satysfakcję seksualną. Skutki przedwczesnego wytrysku są nie tylko fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne: problem ten może osłabiać więź i częstotliwość stosunków.

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk leczy się psychoterapią, ingerencją chirurga lub środkami farmakologicznymi - nowością jest substancja czynna DAPOKSETYNA, która jest jedynym zarejestrowanym preparatem w terapii tego typu dolegliwości, opóźniając aktywność transporterów serotoniny, odpowiedzialnej za regulację wytrysku. 

W jakich preparatach znajduję się Dapoksetyna?

Dwa najbardziej popularne leki to Dapoxy, Duratia oraz Poxet. Dapoksetyna znajduję się także w lekach które leczą nie tylko przedwczesny wytrysk, ale także przywracają sprawność seksualną. Leki zawierające dapoxetynę oraz leczą potencję to: Kamagra Super, Cenforce-D,Sextreme Power XL,Super Vidalista,Tadapox,Super P-Force oraz Extra Super P-Force, które zawiera największą dawkę depoksetyny, bo aż 100 mg w jednej tabletce.