aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
POXET-90
POXET-90  POXET-90  POXET-90 

POXET-90

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Dapoxetyna 90 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 22.00zł

  • 20 szt. lub więcej 21.00zł
  • 40 szt. lub więcej 19.00zł
  • 50 szt. lub więcej 18.00zł
  • 100 szt. lub więcej 15.00zł
  • 400 szt. lub więcej 12.00zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

5 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

POXET - 90 jest lekiem dostępnym w postaci okrągłych, niebieskich tabletek, zawierających 90 mg dapoksetyny. Dapoksetyna opóżnia ejakulacje i wydłuża czas trwania stosunku. Występuje w dawkach 30, 60 i 90 mg. Zaleca się rozpoczęcie kuracji od dawki 60 mg. Jeśli efekty będą za duże, wtedy zmniejszyć dawkę do 30 mg, natomiast jeśli nie wystarczające, to nalezy zwiekszyć dawkę do 90 mg. Produkt ten jest bardzo skutecznym lekarstwem w leczeniu zaburzeń erekcji, a w szczególności przedwczesnego wytrysku, inaczej przedwczesnej ejakulacji. Mechanizm działania dapoksetyny polega na hamowaniu produkcji serotoniny. Po podaniu doustnym na około godzinę przed podjęciem aktywności seksualnej, lek wchłania się do organizmu i oddziałuje na nasze receptory. Najwyższe stężenie leku, a co za tym idzie jego w największym stopniu prawidłowe działanie występuje w drugiej godzinie od przyjęcia tabletki.

 

POXET - 90

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

301,00 zł

22,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

482,00 zł

21,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

836,00 zł

19,00 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

905,00 zł

18,00 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

1 510,00 zł

15,00 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

4 800,00 zł

12,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 90 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża stosunek)

 

Czas działania:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

12/2022

 

Stosowanie leku jest przeciwskazane u osób, które jednocześnie przyjmują inne preparaty uwalniające tlenek azotu bądź azotany. Szczególną ostrożnością powinni wykazać się mężczyźni po przebytym zawale lub udarze – fakt ten może całkowicie dyskwalifikować daną osobę jako użytkownika Poxetu. Jeżeli z różnych przyczyn zdrowotnych takich jak chociażby choroby układu sercowo – naczyniowego czy niewydolność serca, aktywność seksualna nie jest wskazana – Poxet-90 dapoksetyna nie jest lekiem dla nas. To samo tyczy się osób u których stwierdzono niedociśnienie, a ciśnienie tętnicze krwi plasuje się poniżej 90 mmHg. Ostatnią grupą osób, które zdecydowanie powinny unikać przyjmowania leków z nawet niewielką ilością dapoksetyny są osoby, które utraciły wzrok w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny oraz osoby z stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki.

Choroby cywilizacyjne czasów, w których żyjemy, mają wpływ na nasze życie codzienne, zdrowie, samopoczucie. Przepracowanie i stres, którego doświadczamy na co dzień, powodują chroniczne zmęczenie i zaburzenia na tle emocjonalnym. Nie pozostają również obojętne w kwestii naszego życia seksualnego. Powodują spadek libido i zaburzenia erekcji. Z problemem tym zmaga się już wedle statystyk już co trzeci mężczyzna. Wzwód to reakcja fizjologiczna do której dochodzi przez połączenie się tlenku azotu z reakcjami biomechanicznymi organizmu, w efekcie których następuje rozkurczenie mięśni gładkich prącia i wypełnienie krwią ciał jamistych w nim się znajdujących. Do utrzymania wzwodu konieczne jest natomiast zablokowanie żył umiejscowionych pod osłoną penisa. Oczywiście oprócz zależności biologiczno – chemicznych, do osiągnięcia wzwodu niezbędny jest bodziec seksualny, swego rodzaju pobudzenie. Mówimy tutaj zarówno o doznaniach zmysłowych takich jak dotyk, słuch czy wzrok, ale też o wyobrażeniach o treści erotycznej czy świadomości potencjalnego zbliżenia. W ten sposób zostaje pobudzony znajdujący się w rdzeniu kręgowym ośrodek erekcji.

Przez zaburzenia wzwodu rozumiemy najczęściej problemy lub całkowitą niemożność uzyskania pełnej erekcji, bądź utrzymania jej na tyle długo, aby możliwy był pełny i satysfakcjonujący stosunek seksualny. Jednakże zaburzenia wzwodu, to nie tylko problem z erekcją. Zaliczamy do nich również przedwczesny wytrysk, który stanowi ogromny problem w życiu seksualnym nie tylko mężczyzn, ale także ich partnerów seksualnych - na to lekarstwem jest Poxet-90 dapoksetyna. Powoduje on narastającą frustrację, brak zadowolenia z własnych możliwości, brak wiary w nie, a także towarzyszące poczucie zrezygnowania i rozczarowania. Spotykany u nawet 30% mężczyzn, z czasem prowadzi do unikania wszelkiej aktywności na tle seksualnym, poprzez towarzyszące poczucie wstydu, strachu przez kolejną porażką czy reakcją partnera/partnerki. Z czasem taka sytuacja może doprowadzić do poważnych problemów na tle emocjonalnym, a nawet może doprowadzić do powstawania stanów depresyjnych. Aby temu zapobiec i właściwie zadbać o siebie i swoje zdrowie, konieczna jest konsultacja z lekarzem, który pomoże nam znaleźć przyczynę powstałego zaburzenia i dobierze najbardziej efektywną dla nas metodę leczenia. Jako że wytrysk jest odruchem bezwarunkowym, mężczyzna nie jest w stanie mu zapobiec.

Rozwiązaniem tego problemu może być sięgnięcie po innowacyjny lek – Poxet-90 mg dapoksetyna. Jest to jeden z niewielu leków, w grupie substancji stworzonych do walki z zaburzeniami erekcji, który w zauważalny sposób pomaga kontrolować wytrysk u mężczyzn cierpiących na zaburzenie zbyt szybkiej ejakulacji, uniemożliwiającej odbycie satysfakcjonującego stosunku. Substancją czynną zastosowaną w tym produkcie jest dapoksetyna, która ponadto wykazuje działanie w sferze poprawienia ogólnego samopoczucia, dobrostanu oraz zwiększenia motywacji. Dapoksetyna jest substancją z grupy inhibitorów wychwytu serotoniny. Przez swoje działanie zatrzymuje impuls zwrotny do mózgu, który po dotarciu do niego powoduje wytrysk. Efekt działania leku występuje dosyć szybko i utrzymuje się około 4 godziny. Lek jest łatwo przyswajalny przez organizm oraz jest przez niego znakomicie tolerowany. Zalecany jest dla dorosłych mężczyzn, u których przedwczesny wytrysk nie jest przypadkiem incydentalnym, ale powtarza się przy niemal każdej próbie zbliżenia. Najlepiej stosować go około godzinę lub dwie przed spodziewanym kontaktem seksualnym, w miarę możliwości przed posiłkiem. Absolutnie zakazane jest łączenie Poxet-90 dapoksetyna z alkoholem. Innymi przeciwwskazaniami do przyjmowania leku są choroby wątroby bądź nerek, gdyż lek w znaczący sposób może obciążać te organy, przez co ich funkcjonowanie może zostać zaburzone. Osoby przyjmujące jakiekolwiek leki z wysoką zawartością azotanów, również powinny powstrzymać się od rozpoczęcia terapii Poxet-90 dapoksetyna.

Przyjmowanie jakiegokolwiek leku, czy to na zaburzenia erekcji, czy inne przypadłości, powinno zostać poprzedzone konsultacją z lekarzem specjalistą. Dotyczy to zarówno Poxet-90 dapoksetyna jak i każdego innego produktu. Jednakże szczegółowe badania naukowe nad tym lekiem i dokładne opracowanie jego składu czyni go jednym z zarówno najskuteczniejszych jak i najbezpieczniejszych leków tego rodzaju. Sprzedawany jest na całym świecie i cieszy się ogromną popularnością. Powodem tego jest znaczące wydłużenie trwania stosunku seksualnego, co pozwala na eksperymentowanie i odczuwanie nowych, do tej pory niedostępnych z powodu przedwczesnej ejakulacji, doznań. Jego użytkownicy zauważyli, że ich zbliżenia trwają do trzech razy dłużej niż przed rozpoczęciem przyjmowania leku. Tak spektakularny wynik nie może pozostać obojętny dla osób zmagających się z tym problemem i marzących o długich, namiętnych chwilach z partnerką/partnerem. Kolejnym pozytywnym aspektem przyjmowania Poxet-90 dapoksetyna jest zwiększenie energii i polepszenie nastroju oraz samopoczucia. Dzięki temu doświadczenia intymne zyskują na wyrazistości i przybierają zupełnie inny wymiar. Spontaniczny seks w dalszym ciągu jest możliwy, gdyż efekt działania leku sięga 4 godzin, a jest ono zależne od dostarczenia odpowiedniego bodźca, który wywoła podniecenie – bez tego erekcja nie jest możliwa, lek nie zadziała sam z siebie. Wedle przeprowadzonych w 2013 r badań dotyczących Poxet-90 i dapoksetyny w ogóle, na grupie 6 tysięcy mężczyzn w różnym wieku, różnym trybie życia, różnych nawykach i doświadczeniach seksualnych, lek wykazuje 97% skuteczność jeśli chodzi o polepszenie jakości oraz przedłużenie czasu trwania stosunku seksualnego. Niewątpliwie jest to dowód na pozytywne działanie leku. Jeżeli chodzi o skutki uboczne jego przyjmowania, to tylko 2% biorących udział w badaniu mężczyzn, deklarowało występowanie delikatnych dolegliwości do których należały m.in. bóle głowy, bóle pleców, zgaga, zaczerwienienie twarzy oraz uczucie zatkanego nosa.

Naukowo udowodniona skuteczność Poxet-90 dapoksetyna sprawia, że coraz więcej mężczyzn sięga po ten produkt, traktując go jako ratunek dla swojego życia seksualnego. W porównaniu do innych preparatów tego typu, Poxet-90 dapoksetyna jest wyjątkowo bezpieczny i nie grozi wytworzeniem się zależności w organizmie. Lek nie uzależnia, dlatego przyjmowanie go jest pozbawione jakiegokolwiek ryzyka. Terapia nie stanowi zagrożenia dla naszego zdrowia, a ponadto wpływa na nie dobroczynnie – czy to pod względem fizycznym czy emocjonalnym. Sfera intymna jest istotną częścią naszego życia, dlatego pozbawianie się radości płynącej z udanego stosunku jest działaniem na szkodę samemu sobie. Przedwczesna ejakulacja wywołuje niepotrzebny stres, którego możemy w prosty sposób uniknąć i nie zniechęcać się do podejmowania aktywności seksualnej. Jak już zostało wspomniane, lek ten nie uzależnia. Jednakowoż istotne jest zrozumienie, że przyjmowanie go na stałe nie jest rozwiązaniem na dłuższą metę. Aby osiągnąć pełną sprawność seksualną należy odnaleźć źródło problemu, środki farmaceutyczne traktując jako chwilowe „koło ratunkowe”, aby przez swoją „niemoc” nie zostały zaburzone relacje w naszym związku, ani poczucie własnej wartości. Świadomość, że przedwczesna ejakulacja jest poważnym problemem, powinna nas motywować do odnalezienia przyczyny występowania tego schorzenia i możliwe wyeliminowanie wszystkich czynników je wywołujących.

Mimo, że przyjmowanie Poxet-90 dapoksetyna należy skonsultować z lekarzem, jego dostępność jest bardzo duża i recepta nie jest konieczna do jego nabycia. Ponadto jest on dostępny w aptekach internetowych, jednakowoż trzeba bardzo uważać, aby wybierać i robić zakupy tylko w tych sprawdzonych, aby uniknąć trafienia na podróbkę o wątpliwej jakości, a być może o bardzo szkodliwym działaniu. Zakupy on – line tego typu preparatów, są idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy z różnych przyczyn krępują się poprosić o pomoc w aptece stacjonarnej ni narazić się tym samym na poczucie zażenowania i wstyd – chociaż absolutnie jakiekolwiek zaburzenia erekcji nie powinny być ich powodem. Konfrontacja z osobą trzecią jest dla wielu mężczyzn nie do przejścia, dlatego tak wygodne rozwiązanie pozwala im uniknąć niezręcznych rozmów, krzywych spojrzeń czy nawet stania w kolejce. Do produktu dołączona jest ulotka, która w sposób klarowny i zrozumiały wyjaśnia sposób przyjmowania i dawkowanie leku, dzięki czemu z pewnością unikniemy jakichkolwiek nieprzyjemnych sytuacji związanych z zażywaniem produktu. Wystarczy stosowanie się do zaleceń, a nasze życie seksualne zyska nowych, nieznanych barw, które z pewnością dodadzą naszemu życiu odrobinę fantazji.

Produkty Powiązane

Tagi: POXET-90 mg DAPOKSETYNA, zaburzenie erekcji, tabletki na opóźnienie wytrysku, przedłużenie czasu stosunku płciowego, przedwczesna ejakulacja,

POXET-90
Niedostępny
Niedostępny