Unknown: html_entity_decode(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/html/facet365.com/public/catalog/controller/product/product.php on line 269 POXET - 60 Dapoksetyna. Zaufany sklep. Najtaniej ! Gratisy ! Tabletki na opóźnienie wytrysku i przedłużenie czasu stosunku płciowego.
aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
POXET-60
POXET-60  POXET-60  POXET-60 

POXET-60

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Dapoxetyna 60 mg
  • Dostępność: W magazynie
  • 19.40zł

  • 20 szt. lub więcej 18.30zł
  • 40 szt. lub więcej 16.30zł
  • 50 szt. lub więcej 14.10zł
  • 100 szt. lub więcej 11.80zł
  • 400 szt. lub więcej 9.40zł

9500


6 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

POXET - 60 jest lekiem zawierającym substancję czynną depoxetine 60 mg. Dapoksetyna opóżnia ejakulacje i wydłuża czas trwania stosunku. występuje w dawkach 30, 60 i 90 mg. Zaleca się rozpoczęcie kuracji od dawki 60 mg. Jeśli efekty będą za duże, wtedy zmniejszyć dawkę do 30 mg, natomiast jeśli nie wystarczające, to nalezy zwiekszyć dawkę do 90 mg. Lek jest dostępny w postaci okrągłych, niebieskich tabletek. Preparat jest skutecznym lekarstwem na przedwczesny wytrysk i lepszą kontrolę. Dzięki zażywaniu leku odzyskujemy kontrolę nad wytryskiem. Lek Poxet-60 dapoksetyna może być przyjmowany razem z posiłkiem lub niezależnie od niego, na około 1 do 3 godz. przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Podczas stosowania leku należy unikać spożywania alkoholu. Substancją czynną preparatu jest depoxetin. Mechanizm działania leku związany jest z hamowaniem serotonimy. Lek wchłania się po podaniu doustnym do organizmu i oddziaływuje na receptory. Jego działanie jest w największym stopniu prawidłowe w drugiej godzinie od przyjęcia tabletki.

 

POXET - 60

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

235,00 zł

19,40 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

376,00 zł

18,30 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

652,00 zł

16,30 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

705,00 zł

14,10 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

1 180,00 zł

11,80 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

3 760,00 zł

9,40 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża stosunek)

 

Czas działania:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

06/2022

 

Stres to bezwzględnie choroba XXI stulecia. Powoduje on nie tylko zaburzenia emocjonalne czy zmęczenie oraz wpływa on na nasze życie seksualne. Zaburzenia erekcji są spotykane u każdego co trzeciego Polaka. Warto jednak rozumieć, że do zaburzeń erekcji nie zalicza się jedynie brak wzwodu, lecz również przedwczesny wytrysk. Jest to bardzo poważny problemem w życiu seksualnym każdego mężczyzny. Powoduje on brak zadowolenia oraz rozczarowanie ze strony zarówno mężczyzny, jak i partnerki lub partnera. Przedwczesny wytrysk jest zaliczany do najczęściej występujących dysfunkcji erekcji. Spotykany jest u 20-30% mężczyzn na całym świecie. Jakie problemy może wywoływać przedwczesny wytrysk? Ciągłe lub prawie ciągłe występowanie tego zaburzenia powoduje brak zadowolenia oraz zaspokajania potrzeb partnera w związku, poczucie wstydu, frustracji, obniżonego poczucia wartości w roli mężczyzny. Wszystko to może doprowadzić nie tylko do unikania aktywności seksualnej, lecz również może ono doprowadzić do poważnych zaburzeń psychicznych takich jak depresja. Aby zadbać o siebie oraz o potrzeby partnera w związku należy zwrócić się do lekarza, oraz zdefiniować przyczynę występowania zaburzenia. Jednak często przedwczesny wytrysk jest spowodowany chwilowymi problemami w życiu lub brakiem regularnego współżycia. W każdym razie warto czasami sięgnąć po pomoc zewnątrz, a właściwie po lek POXET-60 dapoksetyna dapoksetyna. Wytrysk jest odruchem naturalnym i niekontrolowanym, a więc mężczyzna nie może przeciwdziałać jego nastąpieniu. POXET-60 dapoksetyna dapoksetyna jest jednym z niewielu leków, które są stworzone dla mężczyzn cierpiących na zaburzenie zbyt szybkiego wytrysku, które uniemozliwia odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego. Produkt jest opracowany przez firmę Sunrise, która cieszy się dużą popularnością oraz zaufaniem u swoich klientów. Dapoksetyna ma kompleksowy wpływ na ciało mężczyzny, a więc zapewnia nie tylko opóźnienie wytrysku, lecz również poprawienie nastroju oraz poczucie motywacji i wzrost energii.

Co to jest dapoksetyna i jak działa POXET 60 mg dapoksetyna? POXET-60 dapoksetyna jest nowoczesnym oraz dokładnie opracowanym lekiem przez firmę Sunrise. Lek ten jest sprzedawany na całym świecie. Preparat sprawdza się u wielu mężczyzn. Dapoksetyna jest pierwszym krokiem do zdrowego życia seksualnego. Środek ten jest lekiem z grupy SSRI i pomaga w leczeniu PE. Dapoksetyna jest lekiem z grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Prostymi słowami POXET 60mg dapoksetyna zatrzymuje impuls zwrotny do mózgu, który powoduje wytrysk. Ponadto lek polepsza stan emocjonalny, wzmacnia poczucie zadowolenia oraz dodaje sił. POXET-60 dapoksetyna sprawi, że mężczyzna oraz jego partnerka doznają nowych, bardziej wyrazistych uczuć podczas stosunku seksualnego, niż przed zastosowaniem tabletki. Preparat pozwala na eksperymentowanie oraz próbowanie nowych rzeczy w seksie. Mężczyzna i jego partnerka mogą być pewni, że po zastosowaniu leku wytrysk nie nastąpi za szybko. Jego efekt następuje dość szybko, a czas działania leku przekracza 4 godziny.

Jak i kiedy stosować POXET-60 dapoksetyna? Każdy mężczyzna, mający problem z erekcją, marzy o długim i zdrowym kontakcie seksualnym ze swoją partnerką lub partnerem. Jednak nie każdy z nich wie o istnieniu takich leków jak POXET 60mg dapoksetyna. Preparat ten charakteryzuje się dobrą przyswajalnością oraz jest dobrze tolerowany przez organizm człowieka. Ponadto, efekt jego działania następuje dość szybko, a efekt trwania jest naprawdę zauważalny. Lek należy stosować mężczyznom, którzy mają zaburzenia erekcji, a właściwie czerpią na przedwczesny wytrysk. Lek jest zalecany dla osób w wieku od 18 do 65 lat. POXET 60 mg dapoksetyna najlepiej stosować przed posiłkami oraz nie należy łączyć leku z alkoholem. Preparat najlepiej stosować godzinę lub dwie przed rozpoczęciem kontaktu seksualnego. POXET 60 mg dapoksetyna jest w postaci tabletki, którą należy połknąć i popić wodą. Osobom, które nie cierpią na przedwczesną ejakulację, ale chcą wydłużyć czas trwania stosunku, zaleca się stosowanie mniejszej dawki dapoksetyny - 30 mg. Preparat jest stworzony z myślą o mężczyznach i dla mężczyzn, a więc nie jest przeznaczony dla kobiet.

Jakie są przeciwwskazania POXET 60 mg dapoksetyna? Lek ten jest przebadany naukowo i jest bezpieczny oraz często stosowany w leczeniu zaburzeń seksualnych, ma on również przeciwwskazania jak każdy lek na świecie. Przeciwwskazań jest niewiele i są one oczywiste i logiczne. Lek nie jest przeznaczony dla kobiet oraz osób poniżej osiemnastego roku życia. Produkt również nie może być spożywany przez mężczyzn cierpiących na choroby wątroby lub nerek. Jest to spowodowane tym, że lek może obciążyć wątrobę lub nerki i zaburzyć podstawowa pracę tych organów. Nie zaleca się spożywania leku podczas picia napojów alkoholowych. Nie należy również stosować leku u osób przyjmujących leki o wysokiej zawartości azotanów. Należy podkreślić również, że zażywanie leku razem z posiłkiem może nieco wydłużyć czas oczekiwania na pożądany efekt. Jednak nie jest on znaczący. Kiedy nie jesteśmy pewni czy powinniśmy brać ten preparat najlepiej jest najpierw skonsultować się z lekarzem, aby być pewnym, że stosunek seksualny będzie naprawdę bezpieczny i przyjemny. Jednak POXET 60 mg dapoksetyna można uważać za jeden z najskuteczniejszych preparatów z istniejących na rynku, które stosują osoby mające zaburzenia seksualne.

Dlaczego POXET-60 mg dapoksetyna jest popularny? Wydłużenie czasu trwania stosunku seksualnego oraz nowe doświadczenia intymne powodują, że coraz więcej mężczyzn cierpiących na problemy z ejakulacją sięgają po ten lek. Jego popularność spowodowana jest także jego skutecznością. Użytkownicy deklarują wydłużenie stosunku seksualnego o 200-300%. Drugim pozytywnym efektem, który występuje u wielu mężczyzn to zwiększenie energii i polepszenie nastroju. POXET 60mg dapoksetyna sprawia, że doświadczenia intymne stają bardziej wyraziste i nieoczywiste. Lek pozwala również na spontaniczny seks, dzięki temu, że efekt działania dapoksetyny jest dłuższy niż 4 godziny. Badania przeprowadzone w 2013 roku, w których brało udział ponad 6 tysięcy mężczyzn którzy zażywali POXET 60 mg dapoksetyna, wskazały, że 97% z nich, zauważyło polepszenie jakości oraz przedłużenie czasu trwania stosunku seksualnego. Oznacza to, że preparat jest skuteczny. Ponadto, skutki uboczne występują u zaledwie mniej niż 2% mężczyzn stosujących dapoksetynę. Dlatego nie ma się czemu dziwić, że wielu mężczyzn korzysta z leków zawierających dapoksetynę. Ich skuteczność została udowodniona naukowo podczas badań klinicznych, a użytkownicy często nazywają ten preparat swoim ratunkiem dla życia seksualnego.
Jeszcze jedną zaletą tego preparatu jest to, że jest on tańszy od leków podobnych do niego. Nie oznacza to, że jest on gorszej jakości. Po prostu POXET 60 mg dapoksetyna jest stworzony z myślą o mężczyznach z różnych klas. Użytkownicy również wskazują, że efekt o działania POXET 60 mg dapoksetyna jest lepszy niż efekt działania podobnych do niego preparatów.

Czy POXET 60 mg dapoksetyna uzależnia? Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna. POXET 60mg dapoksetyna nie uzależnia mężczyzn. Lek ten z pewnością można zaliczyć do jednych z najbardziej bezpiecznych leków wśród leków na zaburzenia erekcji. POXET 60mg dapoksetyna jest szybką reakcją na zaburzenie seksualne. W wielu wypadkach przedwczesny wytrysk powoduje dodatkowy stres i zniechęcenie do życia intymnego, a więc warto sięgnąć po POXET 60 mg dapoksetyna. Przedwczesna ejakulacja grozi pogorszeniem samopoczucia psychicznego oraz poczuciem rozczarowania ze strony partnera w związku. A więc preparat, który w żaden sposób nie uzależnia mężczyznę, jak najbardziej jest zalecany do stosowania w takim wypadku. Jedynie co może uzależnić po stosowaniu POXET 60 mg dapoksetyna, to poczucie pewności siebie oraz przyjemność, którą doznasz po stosowaniu tego preparatu. Czasami zdarza się tak, że mężczyzna po regularnym stosowaniu POXET 60 mg dapoksetyna czuje obawy co do przystąpienia do stosunku intymnego bez zastosowania leku. Ten niepokój i stres może spowodować nawrót problemu. Każdy użytkownik tego preparatu musi być świadomy tego, że zaburzenia erekcji są poważnym problemem i wymagają leczenia. Nie można jednak ignorować faktu, że POXET 60 mg dapoksetyna jest stosowana do leczenia przedwczesnego wytrysku. Lekarze wykazali, że POXET-60 dapoksetyna jest całkowicie bezpieczna i należy go stosować w momencie, kiedy występuje przedwczesna ejakulacja.

Czy POXET 60 mg dapoksetyna można kupić bez recepty? Leki na zaburzenia erekcji często kojarzą się nam z lekami, które możemy dostać tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem oraz z receptą. Jednak POXET 60 mg dapoksetyna dostaniesz online, co sprawia wielką przyjemność użytkownikom tego leku. POXET 60 mg dapoksetyna jest niezwykle skutecznym i bezpiecznym preparatem, a więc jest dostępny bez recepty. Jest to bardzo wygodne dla wielu użytkowników, ponieważ pozwala to na uniknięcie niezręcznych rozmów i stania w kolejce. Dla wielu osób zaburzenie erekcji jest bardzo trudnym tematem do omówienia, nie chcą oni, aby ktoś wiedział o tym, a zwłaszcza osoba trzecia. Zamawianie POXET 60mg dapoksetyna online pomoże również uniknąć sytuacji, kiedy w obecności osób trzecich musimy poprosić o lek w aptece. POXET 60 mg dapoksetyna można nie tylko zakupić w sposób bezpieczny, ale również zapewni to anonimowość. Jednak przy zamawianiu leku online powinniśmy uważać, aby nie trafić na podróbkę, więc należy zamawiać w sprawdzonych sklepach internetowych. POXET 60 mg dapoksetyna, jak każdy lek ma skutki uboczne, jednak do preparatu jest dołączona ulotka, która jest bardzo klarowna i zrozumiała. Skutki uboczne występują bardzo rzadko są nieszkodliwe oraz mijają dość szybko. Do takich skutków zalicza się ból głowy lub pleców, zgaga, zaczerwienienie twarzy lub uczucie zatkanego nosa.

Według statystyk problem zaburzeń erekcji dotyka już 17 milionów europejczyków. Jest to powszechny problem, który dotyka 10% mężczyzn na świecie. Nadal, mimo rozwoju medycyny, stanowi to dla wielu mężczyzn dotkniętych tym problemem temat tabu. Kierowani własnym zahamowaniem i wstydem, unikają konsultacji z lekarzem, mając złudną nadzieję, że problem rozwiąże się sam, z czasem minie i sami z siebie wrócą do dawnej kondycji seksualnej. Pierwszym krokiem, który należy podjąć, aby rozpocząć terapię zaburzeń potencji, jest przyznanie się przed samym sobą, że problem rzeczywiście jest. O patologii w tej kwestii możemy mówić w wypadku, kiedy zaburzenia występują w 75 % podejmowanych prób, a stan ten utrzymuje się przez dłuższy czas. Jednorazowe przypadki nie są absolutnie powodem do paniki - każdemu może się zdarzyć. Zaburzenia erekcji to stan chorobowy, w którym niemożliwym jest uzyskanie i/lub utrzymanie wzwodu na tyle długo, aby odbyć pełny stosunek seksualny. Wzwód jest fizjologiczną reakcją organizmu, której początek ma miejsce w znajdującym się w rdzeniu kręgowym ośrodku erekcji. Poprzez zachodzące w ciele reakcje chemiczne, rozkurczają się mięśnie gładkie prącia, a ciała jamiste w nim się znajdujące, wypełniają się krwią. Do utrzymania wzwodu konieczne jest zablokowanie żył znajdujących się pod osłoną członka. Oczywiście poza zależnościami biologiczno – chemicznymi, niezbędne jest również swojego rodzaju erotyczne pobudzenie. Bodziec, o którym mowa, to doznania zmysłowe - dotykowe, wzrokowe czy słuchowe, ale też wyobraźnia lub świadomość potencjalnego stosunku seksualnego.

Efektem zaburzeń erekcji, które są pozostawione same sobie, jest zaniżona samoocena, pogłębiająca się z każdą nieudaną próbą zbliżenia seksualnego. Prowadzi to pogorszenia się kondycji zarówno psychicznej, jak i fizycznej, zaburzone zostają relacje z bliską osobą. Brak ochoty na seks, coraz niższe libido to tylko niektóre z długofalowych skutków nieleczenia tej choroby. Jej przyczyn można tak naprawdę doszukiwać się między innymi w stylu życia, jaki prowadzimy. Niezdrowa, tłusta dieta wypełniona przetworzoną żywnością, brak ruchu i jakiejkolwiek aktywności fizycznej prowadzą do zatykania się naczyń krwionośnych, poprzez powstające złogi tłuszczowe, co ma bezpośredni wpływ na krążenie krwi w organizmie. Zostaje on spowolniony, przez co krew nie dociera wszędzie w takiej ilości, w jakiej docierać powinna. Kolejną przyczyną występowania tego typu zaburzeń są wszelkie używki - poczynając od papierosów, przez alkohol, na narkotykach kończąc. Wszystkie te substancje w mniejszym lub większym stopniu upośledzają funkcje organizmu, mając między innymi wpływ na naszą sprawność seksualną. Dla przykładu - wypalenie paczki papierosów dziennie, zwiększa ryzyko wystąpienia problemów z potencją nawet o 75 %. Związki toksyczne zawarte w papierosach atakują układ rozrodczy, ograniczając znacznie ilość wytworzonych plemników, a ponadto zwężają naczynia krwionośne. To właśnie choroby układu krwionośnego o różnym podłożu, są jedną z głównych przyczyn występowania zaburzeń erekcji. Przepływ odpowiedniej ilości krwi do prącia jest konieczny do osiągnięcia trwałego wzwodu. W momencie, kiedy z takich bądź innych powodów, przepływ ten jest choćby w małym stopniu upośledzony, może dojść do problemów z potencją. Choroby o podłożu hormonalnym oraz niektóre leki przyjmowane, aby te choroby zwalczyć również mogą mieć znaczący wpływ na kondycję seksualną. Gospodarka hormonalna organizmu jest na tyle delikatna, że nawet niewielkie zachwianie jej równowagi może być nieprzyjemne w skutkach i prowadzić do czasowej bądź trwałej impotencji. Wymieniając możliwe przyczyny zaburzeń erekcji, nie można pominąć również strony psychicznej czy emocjonalnej problemu. Stres, zmęczenie, przepracowanie to najczęstsze choroby cywilizacyjne, które ciągną za sobą bardzo wiele zdrowotnych konsekwencji. Trudno wymagać od siebie, aby po kilkunastogodzinnym dniu pracy, pełnym stresu i pośpiechu, zamieniać się w wulkan pożądania i seksu.

Poxet-60 dapoksetyna jest lekiem mogącym pomóc w rozwiązaniu problemów z zaburzeniami erekcji. Poprzez zawartą w nim substancję czynną - dapoksetynę, wpływa znacząco na poprawę jakości naszego życia seksualnego. Lek ten znacząco opóźnia przepływ informacji do mózgu, przez co możliwa staje się wydłużona stymulacja prącia, nie prowadząca do natychmiastowego wytrysku. Dawka substancji czynnej zawartej w jednej tabletce wynosi 60 mg, co stanowi w większości wypadków dawkę wystarczającą do osiągnięcia pożądanego efektu dla mężczyzn zmagających się z problemem przedwczesnego wytrysku, co stanowi jedno z najczęściej występujących zaburzeń erekcji. Skutki uboczne przyjmowania Poxet-60 dapoksetyna występują bardzo rzadko i są na tyle delikatne, że nie zakłócają w zauważalny sposób funkcjonowania naszego organizmu. Można do nich zaliczyć ból głowy, bóle pleców, zgagę, zaczerwienie twarzy bądź uczucie zatkanego nosa. Mijają one dosyć szybko i mają bardzo łagodny przebieg. Mechanizm działania leku polega na hamowaniu wytwarzania serotoniny. Dzięki zażywaniu go możliwe jest odzyskanie w pełni kontroli nad wytryskiem.

Lek należy przyjmować pod ścisłą kontrolą lekarza, a stosowanie preparatu nie jest zalecane u osób, które:
• niedawno przebyły udar lub zawał serca.
• leczące się jakimikolwiek preparatami, które uwalniają nawet śladowe ilości tlenku azotu bądź azotanów.
• chorujące na ciężką niewydolność nerek lub wątroby.
• cierpią na niedościnienie.
• posiadają ryzyko dziedziczenia zmian degeneracyjnych siatkówki.
• utraciły wzrok.
• z przyczyn zdrowotnych nie powinny podejmować aktywności seksualnej.

Poxet-60 dapoksetyna nie wykazuje tendencji do wytwarzania zależności w organizmie, co oznacza, że uzależnienie się od niego nie jest możliwe. Z pewnością można go zaliczyć do grupy najbezpieczniejszych leków do walki z zaburzeniami erekcji. Wpływając na nasze receptory, wywołuje szybką reakcję organizmu, dzięki czemu możemy zapomnieć o stresie i wstydzie związanym z przedwczesnym wytryskiem. Wydłużenie czasu trwania stosunku seksualnego i potencjalne możliwości i nowe doświadczenia, które to za sobą niesie, są powodem, dla którego lek ten staje się coraz bardziej popularny wśród mężczyzn zmagających się z problemem przedwczesnej ejakulacji. Jego skuteczność jest bardzo wysoko oceniana, wydłużając stosunek nawet dwu czy trzykrotnie, co jest zdumiewającym efektem. Dodatkowa zaleta przyjmowania tej substancji to polepszenie nastroju, samopoczucia i zwiększenie energii. Skuteczność leku została udowodniona klinicznie. Podczas badań na grupie kilku tysięcy mężczyzn, aż 97% z nich zauważyło znaczną poprawę jakości i długości stosunku seksualnego.

Zaburzenia potencji są schorzeniem, z którym naprawdę można wygrać, i na powrót cieszyć się w pełni odzyskaną sprawnością seksualną. Pierwszym krokiem powinna być konsultacja lekarska – przyznanie się do problemu nie jest powodem do wstydu, a wręcz przeciwnie – dowodem na odpowiedzialność, a co za tym idzie i męskość. Przyjmowanie zaleconych leków w odpowiednich dawkach zdecydowanie może być pomocne, aby tą walkę wygrać. W przypadku gdy jedna substancja się u nas nie sprawdziła, warto sięgnąć po inną, gdyż leków tego typu jest coraz więcej, przez co dobór wedle indywidualnych preferencji staje się coraz łatwiejszy. Przyjmowanie Poxetu zgodnie z zaleceniami lekarza jest całkowicie bezpieczne, dlatego nie powinniśmy się skupiać na możliwych skutkach ubocznych, ale na zbawiennym wpływie udanego pożycia seksualnego na nasze samopoczucie, relacje w związku, a nawet życie codzienne. Problemy dotyczące tak delikatnej sery, jaką jest sfera intymna, w dalszym ciągu w pewnym stopniu są tematem trudnym i niechętnie przez nas poruszanym. Należy jednak zrozumieć, że problemy natury seksualnej, nie są niczym wstydliwym i należy do nich podejść jak do każdej innej choroby dotykającej nasze ciała. Dlatego konsultacja z lekarzem specjalistą jest tak ważnym krokiem, bez którego całkowite wyleczenie nie będzie możliwe. Specjalista dobierze odpowiednią i najbardziej skuteczną metodę leczenia i pomoże ustalić dalszy plan działania.

Erekcja jest niezwykle złożonym procesem, który nie jest wcale tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Na powstanie poprawnej i zadowalającej nas i naszą partnerkę erekcji, mają wpływ hormony, nasza psychika i kondycja fizyczna, a także tryb życia jaki prowadzimy. Niejednokrotnie nasza psychika blokuje się i nie pozwala nam na osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Dlatego tak ważne jest jak najszybsze rozpoczęcie działania, nie stosowania taktyki unika, ale stawienie czoła problemowi. Przy odpowiednio zastosowanej terapii, powrót do dawnej sprawności seksualnej, staje się więcej niż możliwy. Nie należy bagatelizować tego problemu, gdy ż ma on bezpośredni wpływ na wiele innych sfer naszego życia. Zaniedbując sferę intymną skazujemy się na coraz niższe mniemanie o sobie, spadek wiary w siebie i własne możliwości, a wreszcie stany depresyjne. Rozpad związku, przez ukrywanie problemu przed partnerką, ze wstydu, że nie zostaniemy zrozumiani, stanowi kolejny aspekt “zamiatania problemu pod dywan”. Problem nie rozwiąże się sam, dlatego zwlekanie z podjęciem decyzji o leczeniu jest działaniem na szkodę samemu sobie. Leki takie jak Poxet-60 dapoksetyna są doskonałym i bardzo skutecznym narzędziem do walki z zaburzeniami erekcji.

Produkty Powiązane

Tagi: POXET-60 mg DAPOKSETYNA, zaburzenie erekcji, tabletki na opóźnienie wytrysku, przedłużenie czasu stosunku płciowego, przedwczesna ejakulacja,

POXET-60
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka