aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
POXET-30
POXET-30  POXET-30  POXET-30 

POXET-30

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Dapoxetyna 30 mg
  • Dostępność: W magazynie
  • 17.00zł

  • Bez podatku: 17.00zł

  • 20 szt. lub więcej 13.60zł
  • 40 szt. lub więcej 11.70zł
  • 50 szt. lub więcej 10.20zł
  • 100 szt. lub więcej 8.50zł
  • 400 szt. lub więcej 6.80zł3 Opinii / Napisz opinię

POXET - 30 to preparat, który pomaga wielu mężczyznom kontrolować wytrysk. Substancja czynna to dapoksetyna, jest ona uważana za jeden z najskuteczniejszych środków na całym świecie. Dapoksetyna opóżnia wytrysk i wydłuża czas trwania stosunku. występuje w dawkach 30, 60 i 90 mg. Zaleca się rozpoczęcie kuracji od dawki 60 mg. Jeśli efekty będą za duże, wtedy zmniejszyć dawkę do 30 mg, natomiast jeśli nie wystarczające, to nalezy zwiekszyć dawkę do 90 mg.

 

POXET - 30

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

170,00 zł

17,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

272,00 zł

13,60 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

468,00 zł

11,70 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

510,00 zł

10,20 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

850,00 zł

8,50 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

2 720,00 zł

6,80 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 30 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża stosunek)

 

Czas działania:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

03/2022

 

Dapoksetyna należy do szybkodziałających leków z grupy SSRI. Oznacza to, że jej działanie polega na wychwytywaniu zwrotnym serotoniny w synapsach, co powoduje przedłużenie stosunku seksualnego. Leki na bazie dapoksetyny są wykorzystywane do leczenia przedwczesnej ejakulacji już od wielu lat. POXET-30 dapoksetyna wstrzymuje impuls, który powoduje wytrysk. Wielu mężczyzn zauważyło, że lek dobrze jest tolerowany przez organizm i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Mimo wstrzymania ejakulacji, lek również wpływa na stan emocjonalny mężczyzny. Kiedy mężczyzna wie, że może kontrolować swoje ciało, to doświadcza nowych wrażeń w seksie. Po udanym stosunku seksualnym obie strony czują się bardziej zakochane i szczęśliwe, co powoduje polepszenia relacji w związku. Lek pozwala na eksperymentowanie i doznanie nowych bodźców podczas zbliżenia seksualnego. Zastosowanie POXET-30 dapoksetyna powoduje dłuższą grę wstępną, która jest bardzo ważna dla udanego stosunku intymnego. Lek jest często uważany za lek szybkiego działania, a więc nazywany jest “lekiem na żądanie”. Jest to spowodowane tym, że szybko się wchłania do organizmu człowieka. Nie należy jednak stosować go częściej, niż raz na dobę. Czas działania leku to około 12 godzin, a więc pozwala on na odbycie wielu satysfakcjonujących stosunków seksualnych. Nie ma co ukrywać, działanie leku jest długie i bardzo skuteczne. nazywany jest też lekiem weekendowym, ponieważ pozwala na odbycie więcej niż jednego zbliżenia seksualnego w ciągu 12 godzin. Jest to jedna z wielu przyczyn dlaczego POXET-30 dapoksetyna jest tak popularny. Kolejne przesłanki to łatwość i szybkość stosowania, możliwość zażywania preparatu w trakcie posiłku oraz to, że wypicie alkoholu nie zmienia efekt działania preparatu. POXET-30 dapoksetyna jest idealnym preparatem na randkę lub romantyczny wieczór z osobą ukochaną.

Zaburzenia w życiu seksualnym powodują różnego rodzaju problemy w życiu codziennym. Dzisiaj co piąty mężczyzna cierpi na zaburzenia erekcji. Jednak należy pamiętać, że kłopoty seksualne to nie tylko problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji. Do zaburzeń seksualnych zalicza się również przedwczesna ejakulacja. Brak kontroli nad przedwczesnym wytryskiem zawsze powoduje negatywne skutki emocjonalne, takie jak stres, frustracja, niepokój i rozczarowania. Wiąże się to między innymi z problemami w pracy oraz pogorszeniem relacji w związku. Przedwczesna ejakulacja to jeden z najczęściej spotykanych problemów u mężczyzn tuż po zaburzeniu erekcji. Podobno jak i w innych zaburzeniach intymnych, przedwczesny wytrysk jest spowodowany wieloma czynnikami. Może to być między innymi stres, pogorszenie stanu psychicznego, podłoże chorobowe lub hormonalne. Problem ten po raz pierwszy został opisany ponad sto lat temu, a więc można stwierdzić, że tym zaburzeniem lekarze zajmują się już bardzo długo. Wiele badań w sferze intymnej zostało poświęcone problemom z ejakulacją. Nie zważając na to, wielu mężczyzn nadal boi się zwrócić do lekarza. Temat zaburzeń seksualnych nadal pozostaje tematem wrażliwym, a rozmowa o tym z partnerem lub partnerką może być uciążliwa dla obu stron. Sytuacja ta powoduje, że wiele osób czeka, aż ten problem sam się rozwiąże. Jednak nie należy się spodziewać, że zaburzenia seksualne znikną same z siebie. Ignorowanie tego problemu może pogłębić uczucie rozczarowania i frustracji, a uniknięcie rozmów o tym może prowadzić do rozpadu związku. Dlatego warto skorzystać z preparatu POXET-30 dapoksetyna, który został stworzony z myślą o mężczyznach. Wielu specjalistów pracowało nad stworzeniem tego leku. Firma produkująca POXET-30 dapoksetyna to firma farmaceutyczna Sunrise. Cieszy się ona zaufaniem na rynku aptecznym. Sunrise zajmuje się sprzedażą i produkcją leków już wiele lat i od tego czasu miliony mężczyzn skorzystali z jej usług.

Czy są badania kliniczne POXET-30 dapoksetyna? W 2013 roku przeprowadzono badania, w których wzięło udział 6712 osób. Z nich wynika, że terapia dapoksetyną jest dobrze tolerowana przez większość mężczyzn. Skutki uboczne pojawiły się jedynie u 2% badanych. Mężczyźni, stosujące lek godzinę przed rozpoczęciem stosunku seksualnego, zauważyli, że czas trwania stosunku płciowego uległ znacznemu wydłużeniu. Podczas innych badań, które polegały na obserwowaniu ponad 1000 osób w 22 krajach przez 24 tygodni, zauważono, że przy regularnym stosowaniu dapoksetyny, czas trwania zbliżenia seksualnego został wydłużony, a niektórzy mężczyźni całkowicie pozbyli się kłopotów z przedwczesną ejakulacją. Kolejne badanie dotyczyło polepszenia stanu psychicznego osoby oraz zachodzących zmian w życiu seksualnym par przy zastosowaniu dapoksetyny. Zauważono, że mężczyźni czuli się bardziej spełnieni i szczęśliwi, a relacje w związku znacznie polepszały się w porównaniu do okresu, kiedy mężczyźni nie stosowali preparatu. Wszystkie badania wskazały również, że dapoksetyna nie wywołuje znacznych skutków ubocznych. Występują one w 1-2% przypadków stosowania dapoksetyny. Badania z grupą kontrolną (grupa, która zamiast leku bierze placebo) potwierdziły skuteczność działania dapoksetyny. U tej połowy osób badanych, którzy brali lek, zaobserwowane znaczne zmiany w życiu seksualnym, a mianowicie lepsza kontrola nad wytryskiem oraz wydłużenie czasu stosunku i opóźnienie wytrysku. Wynikiem wszystkich badań było to, że dapoksetyna jest bardzo skuteczna i powinna być stosowana przez lekarzy podczas leczenia przedwczesnej ejakulacji. Jednak zaburzenia seksualne mają różne przyczyny, a więc przed rozpoczęciem terapii należy skonsultować się z właściwym specjalistą. najlepiej z seksuologiem.

Jak stosować POXET-30 dapoksetyna? Lek jest przeznaczony dla osób cierpiących na przedwczesną ejakulację. Każdy mężczyzna chce mieć zdrowe i silne ciało, a do tego, marzy o przyjemnym doświadczeniu w życiu seksualnym nie tylko dla siebie, ale również dla drugiej osoby. W takim przypadku należy stosować lek POXET-30 dapoksetyna. Doskonale się on sprawdzi dla mężczyzn, którzy poszukują szybkiego i solidnego działania. POXET-30 dapoksetyna wykazuje dobre wyniki w badaniach klinicznych, a więc osoba korzystająca z leku może być pewna, że jej stosunek intymny będzie satysfakcjonujący dla obu partnerów. Lek występuje w postaci okrągłych niebieskich tabletek. Pastylkę należy połknąć i popić wodą. Lek ten może być stosowany zarówno razem z posiłkiem lub niezależnie od niego. Preparat należy stosować 1-3 godziny przed rozpoczęciem stosunku seksualnego. POXET-30 dapoksetyna ulega szybkiemu wchłanianiu się oraz szybkiemu działaniu. Dapoksetyna w żaden sposób nie narusza funkcjonowanie organizmu, a ponadto podlega szybkiej eliminacji, a więc lek nie gromadzi się w ciele. Działanie leku nie zależy również od alkoholu, ale lepiej nie spożywać za dużo napojów wysokoprocentowych, ponieważ może to wpłynąć na potencje.

Kto nie może stosować POXET-30 dapoksetyna? Nie zważając na to, że POXET-30 dapoksetyna jest bezpieczny dla większości mężczyzn, a skutki uboczne pojawiają się u zaledwie 2% pacjentów, jak i każdy lek ma on pewne przeciwwskazania. POXET-30 dapoksetyna nie jest zalecany do stosowania dla osób poniżej osiemnastego roku życia. Osobom starszym, powyżej 65 roku życia, należy skonsultować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy stosowanie POXET-30 dapoksetyna nie zagrozi zdrowiu. Nie zaleca się stosowanie tego leku u mężczyzn, które mają choroby wątroby i nerek. Ponadto, powinny uważać osoby, które mają problemy z systemem krwionośnym lub ciśnieniem tętniczym. Należy zachować ostrożność u pacjentów, którzy są leczeni innymi preparatami. Nie zaleca się stosowanie POXET-30 dapoksetyna u osób przyjmujących inne inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny. Osoby stosujące antydepresanty lub będące w stanie głębokiej depresji powinny się wstrzymać od przyjmowania POXET-30 dapoksetyna. Lek również nie jest przeznaczony dla kobiet. Panie mają inną budowę ciała, a orgazm następuje w nieco inny sposób. Dapoksetyna jest niezwykle skutecznym lekiem w leczeniu przedwczesnej ejakulacji, pomaga ona również na początku drogi do jej wyleczenia, jak i podczas dłuższej terapii. W przeprowadzonych badaniach wykryto tylko kilka nieznaczących skutków ubocznych, a mianowicie ból i zawroty głowy. Niektóre pacjenci zauważyli nudności. Jednak te skutki uboczne szybko mijają i nie przeszkadzają podczas wykonywania różnych zadań. Stosowanie dapoksetyny jest również przeciwwskazane u osób, które niedawno przebyły zawał serca lub które są jednocześnie leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu. Osoby, którym aktywność seksualna nie jest wskazana, również powinny wstrzymać się od stosowania tego preparatu.

Jak zakupić POXET-30 dapoksetyna w aptece internetowej? Przed zastosowaniem któregokolwiek leku na potencję warto najpierw skonsultować się z lekarzem. Jednak często oczekiwanie w kolejce, a później rozmowa z lekarzem może stwarzać dyskomfort dla mężczyzny. W takich sytuacjach często zwracają się oni do aptek internetowych. Na szczęście zakupienie leków w takim sklepie jest bardzo proste. Ponadto POXET-30 dapoksetyna jest dostępny bez recepty, co potwierdza, że jest on bezpieczny. Możliwość zakupu tego leku online sprawia, że coraz więcej mężczyzn zaczyna samemu dbać o własne zdrowie oraz o stan emocjonalny swój i partnerki lub partnera. Zakup leku online nie różni się praktycznie niczym od zakupienia, na przykład, ubrań lub butów. Musimy wprowadzić dane do wysyłki i zapłacić. Nie musimy jednak kupować całego blistra, możemy zamówić tyle tabletek, ile jest nam potrzebne. Przesyłki są szczelnie zapakowane i wysyłane w taki sposób, aby zapewnić największy komfort dla mężczyzny, który zamówił lek. Paczka wygląda zwyczajnie, a więc nikt nie domyśli się, co znajduje się w środku. Pozwala to na zachowanie anonimowości i zwiększeniu poczucia komfortu podczas odbioru przesyłki. Przesyłkę można również zamówić całkowicie anonimowo do paczkomatu podając jedynie w zamówieniu, że chcemy otrzymać przesyłkę do paczkomatu i wpisując jego adres lub numer paczkomatu oraz swój numer telefonu. Za przesyłkę można zapłacić kartą płatniczą lub kodem blik w paczkomacie. POXET-30 dapoksetyna jest bardzo popularny wśród osób cierpiących na przedwczesną ejakulację, a więc warto kupować w zaufanym sklepie, aby nie kupić podróbki. Tabletki są okrągłe oraz mają niebieski kolor. Produkt jest produkowany przez firmę Sunrise. Kupując w sprawdzonym miejscu możesz być pewny, że nie trafisz na zły produkt.

Ryzyko zaburzeń wzwodu, a co za tym idzie – brak satysfakcji z własnego życia seksualnego, zdecydowanie wzrasta wraz z wiekiem – u mężczyzn po 40 – stym roku życia, wynosi nawet do 50 %. Konsekwencją zaburzeń erekcji jest niska samoocena, problemy w związku czy wspomniany wcześniej brak satysfakcji z seksu. Ale jakie są ich przyczyny?

Zaburzenia erekcji to stan, w którym mężczyzna traci zdolność do odbycia pełnego zbliżenia seksualnego poprzez:
• brak możliwości osiągnięcia pełnego wzwodu
• brak erekcji (mimo odczuwanego podniecenia)
• problemy z utrzymaniem erekcji.
Często stan ten jest opisywany jako dysfunkcja seksualna, bądź też niemoc seksualna. Przyczyn można szukać zarówno na podłożu fizycznym lub też - po przeżyciu jakiejś traumy, na podłożu psychologicznym (emocjonalnym). Wyżej wymienione objawy tej choroby - gdyż zaburzenia erekcji są klasyfikowane jako stan chorobowy - mogą (ale nie muszą) występować wszystkie naraz, bądź pojedynczo. Podobnie wygląda to w przypadku przyczyn zaburzeń wzwodu - mogą one łączyć się ze sobą, niekoniecznie przyczyna jest jedna, dlatego tak ważne jest znalezienie i możliwie skuteczne wyeliminowanie wszystkich. Należą do nich m.in.:
• choroby układu krążeniowego - aby osiągnąć wzwód, konieczne jest dostarczenie odpowiedniej ilości krwi do prącia. W przypadku gdy tej krwi jest zbyt mało, mężczyzna może mieć problem z osiągnięciem pełnej erekcji. Wszystkie choroby układu krążeniowego, które zaburzają przepływ i pompowanie krwi do poszczególnych narządów, mają bezpośredni wpływ na powstawanie i utrzymywanie się zaburzeń związanych z erekcją. Do chorób tych zalicza się między innymi miażdżycę.
• choroby endokrynologiczne - układ hormonalny człowieka ma za zadanie wytwarzanie hormonów, które są odpowiedzialne za regulowanie metabolizmu, funkcji seksualnych, naszego nastroju. W przypadku jakichkolwiek zaburzeń dotyczących układu hormonalnego, może dojść do zaburzeń wzwodu. Przykładem może być całkiem powszechnie występująca cukrzyca, która zaburza przepływ krwi, poziom hormonów, a ponadto wpływa na wytwarzanie przez organizm insuliny, czego skutkiem ubocznym może być uszkodzenie pewnych nerwów, a co za tym idzie – brak reakcji genitalnej.
• czynniki neurologiczne – ryzyko zaburzeń wzwodu zwiększa się w przypadku występowania stanów nerwowych, stanów napięcia, stresujących sytuacji, które wpływając na mózg, w konsekwencji stają się przyczyną zaburzeń erekcji. Zaburzenia neurologiczne na to wpływające to między innymi choroba Alzhaimera, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane czy guzy mózgu bądź rdzenia kręgowego.
• przyjmowanie leków - niektóre leki, które mają wpływ na pompowanie i przepływ krwi w organizmie, mogą wywoływać zaburzenia erekcji. Należą do nich między innymi leki stosowane w chemioterapii czy alfa i beta blokery, diuretyki czy leki antydepresyjne.
• zaburzenia emocjonalne – do osiągnięcia erekcji niezbędny jest stan podniecenia seksualnego. W momencie, kiedy jest on zaburzony poprzez problemy na tle emocjonalnym, może dojść do sytuacji, w której niemożliwym będzie uzyskanie i utrzymanie pobudzenia seksualnego.

Na zaburzenia erekcji narażone są również osoby, które przeszły operacje w obrębie gruczołu krokowego (prostaty), gdyż mogło dojść do uszkodzenia nerwów. Podobny problem może występować u osób jeżdżących na rowerze na długich dystansach – poprzez powtarzający się nacisk na pośladki i narządy płciowe, co ma wpływ na zakończenia nerwowe. Na szczęście przy rozwoju dzisiejszej medycyny, możliwe jest skuteczne leczenie i całkowite wyeliminowanie zaburzeń erekcji. Poprzez medycynę naturalną, leki oraz zmianę stylu życia, problem ten może stać się tylko wspomnieniem. Jednym z leków, które wykazują bardzo dużą skuteczność w przypadku leczenia tego stanu chorobowego jest Poxet-30 mg dapoksetyna. Zawiera on substancję czynną dapoksetynę, czyli szybko działający inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny. Dzięki jego działaniu możliwy jest pełny i długi stosunek seksualny. Kluczowym wydaje się zrozumienie, że problem przedwczesnego wytrysku jest takim samym zaburzeniem erekcji jak jej całkowity brak. Zarówno jedno jak i drugie, stanowi przeszkodę w osiągnięciu satysfakcji seksualnej. Dla wielu mężczyzn jest to bardzo poważny problem. Jest przyczyną braku zadowolenia i poczucia rozczarowania zarówno u mężczyzny jak i u jego partnerki/partnera. Problem ten występuje już u 20% - 30% mężczyzn, doprowadzając do narastającej frustracji, braku zadowolenia, obniżenia poczucia własnej wartości, a wreszcie unikania wszelkiej aktywności seksualnej.

Wytrysk jest odruchem niekontrolowanym i w pełni naturalnym, dlatego tak ciężko jest przeciwdziałać jego wystąpieniu. Działanie leku Poxet-30 mg dapoksetyna polega na zatrzymaniu impulsu zwrotnego, który powoduje wytrysk, w dotarciu do mózgu. Ponadto dapoksetyna ma również inne zbawienne działanie na nasz organizm – znacznie poprawia nastrój, poprawia nasze samopoczucie, dostarcza energii oraz zwiększa motywację. Długie działanie leku – nawet do 4 godzin, pozwala na powrót cieszyć się seksem, a nawet wprowadzić do sfery intymnej wiele urozmaiceń, dotychczas niedostępnych, ze względu na ograniczone możliwości naszego ciała.

Jak każdy lek Poxet-30 dapoksetyna może wywoływać pewne skutki uboczne i ma przeciwwskazania do jego zażywania. Mimo, że jest uznawany za lek całkowicie bezpieczny, logicznym wydaje się, że nie jest przeznaczony dla kobiet lub osób, które nie ukończyły 18 – go roku życia. Wszelkie choroby wątroby lub nerek wykluczają stosowanie tego leku, gdyż może on obciążać te organy i wpływać destrukcyjnie na ich pracę. Spożywanie alkoholu w trakcie terapii lekiem również jest obarczone dużym ryzykiem powikłań i jest absolutnie zakazane. Jeżeli chodzi o skutki uboczne przyjmowania Poxet-30 dapoksetyna, to są one na tyle delikatne i rzadko występują (mniej niż 2% zażywających lek zaobserwowało je u siebie), że z powodzeniem można przyjąć, że lek ten zalicza się do najbezpieczniejszych w walce z zaburzeniami erekcji.

Bezpieczne stosowanie leków na potencję, dobrze jest rozpocząć od wizyty u lekarza i konsultacji z nim, aby pomógł dobrać najlepszy dla nas środek. Chociaż korzystanie z porad seksuologa bądź urologa, a co za tym idzie przyznanie się do występującego problemu z zaburzeniami erekcji wciąż stanowi spory problem dla wielu mężczyzn, to kwestia ta przestaje powoli być tematem tabu i powodem do wstydu i ukrywania się. Stan zdrowia jest kluczowy w procesie doboru odpowiedniej metody leczenia i środka, który będzie w danym przypadku najbardziej skuteczny i odpowiedni dla nas. Korzystanie z tego typu leków jest całkowicie bezpieczne, przy zachowaniu niezbędnego minimum ostrożności. Należy uważać na spożycie alkoholu czy też w miarę możliwości wyeliminować z diety tłuste potrawy. Ogólnie zmienić tryb życia na odrobinę zdrowszy, co już samo w sobie niewątpliwie pomoże wyeliminować problemy z erekcją.

Satysfakcjonujące życie seksualne jest istotnym elementem naszej codzienności i chociaż nie stanowi niezbędnej jego części jak np. oddychanie, jego brak w znaczący sposób wpływa na nasze samopoczucie i relacje z partnerką lub partnerem. Pogłębia się niska samoocena, a co za tym idzie rośnie niezadowolenie z życia. Z tej właśnie przyczyny, należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem i z jego pomocą dobrać odpowiedni środek na potencję i rozpocząć terapię. Ważne jest jednak, aby nie zapominać o znalezieniu trwałego rozwiązania problemu, co oznacza znalezienie jego pierwotnej przyczyny. Leczenie zaburzeń erekcji jest w dzisiejszych czasach na tyle skuteczne, że “zamiatanie problemu pod dywan” jest działaniem irracjonalnym i na szkodę samemu sobie. Problemy tego typu nie rozwiążą się same, dlatego interwencja medyczna jest pierwszym i zdecydowanie koniecznym krokiem w drodze do całkowitego wyleczenia. Dostępność leków na potencję jest bardzo duża, a grupa środków na leczenie zaburzeń erekcji jest coraz bardziej różnorodna. Dzięki temu zyskujemy pewność, że znajdzie się środek odpowiedni dla naszego organizmu, co pozwoli wrócić do dawnej sprawności seksualnej. Dostępność tego typu leków znacząco się zwiększyła poprzez powstawanie aptek internetowych – zakupienie odpowiedniego środka wymaga minimalnego wysiłku. Plusem zakupu w Internecie jest uniknięcie wstydliwej konfrontacji z farmaceutką w aptece stacjonarnej, co dla wielu mężczyzn stanowi barierę wstydu nie do pokonania.

Niezależnie od przyczyn zaburzeń erekcji – czy występują na tle fizycznym, czy też emocjonalnym, niewątpliwie pomocnym może okazać się zmiana dotychczasowego stylu życia. Poczynając od zmiany diety, na bogatą w mikro i makro elementy (eliminując całkowicie wszelaką żywność przetworzoną), poprzez ograniczenie używek takich jak alkohol czy papierosy, wprowadzenie aktywności fizycznej, a kończąc na lepszej komunikacji w związku. W miarę możliwości oczywiście, należy unikać sytuacji stresowych, a w starciu z nimi, zachować spokój i równowagę. Wszystko to, a także w naszym mniemaniu nieistotne szczegóły jak chociażby zdrowy sen, przyczyniają się do szeroko pojętej profilaktyki zaburzeń erekcji, co w połączeniu z lekami na potencję gwarantuje sukces i powrót do dawnej sprawności seksualnej. Najważniejsze to przyznać się przed samym sobą, że taki problem rzeczywiście ma miejsce i potraktowanie go jak każdej innej dolegliwości czy choroby.

Jerzy 08/08/2019

Nie pomogły mi żadne ćwiczenia i techniki kontrolowania wytrysku. Lekarz przepisał mi dapoksetynę w dawce 60 mg, po przetestowaniu używam 30 mg. Poxet kupuje z powodu konkurencyjnej ceny.

Ryś 08/08/2019

Cóż tu pisać? Dapoxetynę stosuję od dawna. Dawka 30mg jest dla mnie wystarczająca. Sklep facet24.com polecam z powodu dobrych cen i ekspresowej wysyłki. Lubię kupować szybko, konkretnie i bez zbędnych pytań i potwierdzeń. Pozdrawiam :).

Marek 01/06/2018

Produkt dobrej jakości.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: POXET-30 mg DAPOKSETYNA, zaburzenie erekcji, tabletki na opóźnienie wytrysku, przedłużenie czasu stosunku płciowego, przedwczesna ejakulacja,

POXET-30
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka