aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Modvigil - 200
Modvigil - 200  Modvigil - 200  Modvigil - 200  Modvigil - 200 

Modvigil - 200

  • 9.00zł

  • 20 szt. lub więcej 8.25zł
  • 30 szt. lub więcej 7.50zł
  • 40 szt. lub więcej 7.30zł
  • 50 szt. lub więcej 7.20zł
  • 100 szt. lub więcej 6.50zł
  • 500 szt. lub więcej 5.50zł3 Opinii / Napisz opinię

Modvigil -  200 mg modafinil jest lekiem mogącym pomóc w rozwiązaniu problemów z brakiem energii i chęci do działania. Poprzez zawartą w nim substancję czynną - modafinil, wpływa znacząco na poprawę jakości naszego życia codziennego. Jest to środek, który stymuluje wydzielanie neuroprzekaźników odpowiedzialnych za koncentrację. Stosowany do tej pory w leczeniu m.in. Narkolepsji, wykazuje zdumiewające działanie stymulujące, a jego przyjmowanie nie jest obarczone ryzykiem jak jest to w przypadku innych neurostymulantów. Ten neurostymulant w żaden sposób nie przypomina strukturalnie innych tego typu substancji, przez co zażywanie go - oczywiście pod ścisłą kontrolą lekarza, jest całkowicie bezpieczne. Czas jego skuteczności to około 15 godzin. Średnia dawka leku, w zależności od indywidualnych preferencji, wynosi około 100 – 200 mg modafinilu i po zażyciu takowej można zauważyć znaczny wzrost produkcji noradrenaliny oraz dopaminy.

 

Modvigil - 200

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

10 tabletek

90,00 zł

9,00 zł

20 tabletek

165,00 zł

8,25 zł

30 tabletek

225,00 zł

7,50 zł

40 tabletek

292,00 zł

7,30 zł

50 tabletek

360,00 zł

7,20 zł

100 tabletek

650,00 zł

6,50 zł

500 tabletek

2 750,00 zł

5,50 zł

 

Substancja czynna:

MODAFINIL 200 mg (poprawia koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie)

 

Czas działania:

około 24 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 60 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

07/2024

 

Chroniczne zmęczenie i senność są najczęściej spowodowane nieodpowiednim, niezdrowym trybem życia. Niedobór snu spowodowany tempem życia jakie jest nam narzucone, doprowadza do pogorszenia się naszego samopoczucia, wiecznego braku energii, problemów z koncentracją. Nie mamy czasu na zaspokajanie podstawowych potrzeb, na zadbanie o siebie i o swoje zdrowie. Codzienne zabieganie i stres doprowadzają do tego, że coraz dalej odchodzimy od współczesnego wizerunku człowieka sukcesu – pełnego energii i sił witalnych, realizującego zarówno swoje cele jak i siebie samego, unikającego problemów związanych ze stresem czy różnego rodzaju stanów depresyjnych.

W przypadku przedawkowania leku do skutków ubocznych można zaliczyć:
• migreny (przewlekłe)
• zaburzenia rytmu snu
• zaburzenia ciśnienia tętniczego
• stany psychotyczne (w skrajnych przypadkach).
Długa lista skutków ubocznych nie powinna nas jednak przerażać, ponieważ kiedy sprawdzimy ulotki innych, popularnych, często przez nas stosowanych leków, zawsze można znaleźć ich spory zbiór. Ważniejsza od liczby wyszczególnionych pozycji jest częstotliwość ich występowania, a w przypadku Modvigil 200 modafinil jest ona naprawdę niewielka. Najczęściej występujące to bóle głowy, które mogą występować u więcej niż 1 na 10 osób, bezsenność, utrata apetytu czy rozdrażnienie. Te najbardziej niebezpieczne skutki uboczne, które zostały wymienione powyżej, są tak rzadkie, że ich pojawienie się było faktem czysto incydentalnym i ciężko tak naprawdę stwierdzić czy modafinil był jedynym lub głównym powodem ich występowania. Liczba wymienionych skutków ubocznych wydaje się być na poziomie dość standardowym. Stosunek korzyści przyjmowania Modvigil 200 modafinil do ryzyka jego przyjmowania daje jednoznaczne wnioski, że potencjalne korzyści wynikające z jego stosowania przewyższają ewentualne ryzyko. Zarówno u pacjentów chorych jak i zdrowych.

Do najwyraźniej odczuwanych skutków przyjmowania leków z modafinilem, można przede wszystkim zaliczyć ograniczone odczuwanie zmęczenia oraz wzrost energii i motywacji do działania. Efekt przyjęcia substancji zauważa się po około godzinie od przyjęcia leku. Jednym z skutków ubocznych Modvigilu 200 modafinil mogą być problemy ze snem, dlatego nie zaleca się przyjmowania go zbyt późno. Inne pozytywne aspekty przyjmowania modafinilu to:
• poprawa pamięci
• poprawa kondycji sportowej
• większa motywacja i lepsze samopoczucie
• sprawniejsze przetwarzanie emocji
• wzrost energii i redukcja zmęczenia.

Generalnie rzecz biorąc, modafinil i jego przyjmowanie jest odbierane bardzo pozytywnie. Nie wykazuje działania narkotycznego, przez co ryzyko uzależnienia i wytworzenia tolerancji na substancję, są bardzo niskie. Skutki uboczne nie są zbyt częste i mają bardzo łagodny przebieg. Można tu wymienić kołatanie serca, nasilone lęki, nerwowość, bóle i zawroty głowy czy wzrost ciśnienia. Ponieważ modafinil znacznie podnosi poziom histaminy w organizmie, osoby cierpiące na nadwrażliwość na nią, zdecydowanie powinny zrezygnować z przyjmowania tego leku.

Modafinil jest klasyfikowany jako środek pobudzający. Substancja ta jest obecnie zatwierdzona i została przebadana w kilkudziesięciu krajach Europy, natomiast wskazania co do używania jej są różne w poszczególnych państwach członkowskich. Zarejestrowany został także w innych państwach, poza granicami Europy jak chociażby w Stanach Zjednoczonych. Powtarzające się wskazanie dotyczy jedynie leczenia narkolepsji. Nie można jednak przemilczeć innych zbawiennych skutków przyjmowania tej substancji. Wzrost energii pozwala nam na osiągnięcie zamierzonych celów, zwiększona koncentracja i kreatywność pomaga nam wyróżnić się w pracy, nasze samopoczucie i samoocena poprawiają się przez co jesteśmy atrakcyjni towarzysko. Trudno w obliczu tak ewidentnych zalet zwracać uwagę na niezbyt dokuczliwe i naprawdę rzadko występujące skutki uboczne. Z relacji osób, które miały już styczność z Modvigilem 200 modafinil, wynika, że efekty działania leku są naprawdę oszałamiające. Lek zyskuje popularność w takich środowiskach jak show biznes, wysoko zajmowane stanowiska kierownicze, sportowe czy prawnicze. Oczywiście, dużą grupą użytkowników są także przedstawiciele klasy średniej.

Kreatywne myślenie w połączeniu ze zdolnością rozwiązywania problemów, czyli tzw. płynna inteligencja wraz z wiekiem znacznie się obniża, co jest wynikiem procesu utraty komórek nerwowych w centralnym układzie nerwowym. Jest to co prawda kompensowane wzrostem tzw. inteligencji skrystalizowanej, ale jej ubytek zawsze w pewnym stopniu jest odczuwalny. Płynna inteligencja jest zdeterminowana przez czynniki genetyczne czyli jest to tak naprawdę w uproszczeniu inteligencja wrodzona, niewyuczona, sposób oraz szybkość z jaką przebiegają nasze procesy myślowe czy wreszcie szybkością i jakością przesyłania impulsów nerwowych w neuronach. Jest to nasz potencjał intelektualny, który kreuje nasz sposób myślenia oraz to w jaki sposób rozwiązujemy nasze problemy. W momencie starzenia się, ten potencjał może szwankować, dlatego przyjmowanie leków z modafinilem może być sposobem na zatrzymanie, a nawet cofnięcie się tego procesu. Człowiek robi wszystko, żeby zatrzymać procesy starzenia widoczne gołym okiem – używamy kremów przeciwzmarszczkowych, obstrzykujemy się kwasem hialuronowym czy wreszcie wstrzykujemy botoks – dlaczego w takim razie nie zadbać również o nasz umysł? Perspektywa powrotu do dawnej witalności, przez wzrost energii oraz powrotu jasnego myślenia i możliwości pełnej koncentracji, może być dla wielu osób perspektywą bardzo atrakcyjną.

Ogromnym plusem Modvigil 200 mg modafinil, jest jego łatwa dostępność i łatwość nabycia w sklepach internetowych. Zapewnia to stosunkową anonimowość oraz niewątpliwą wygodę. Lek jest całkowicie bezpieczny i można go nabyć bez recepty. Dzięki temu mamy szybki i bezproblemowy dostęp do leku. Jego popularność coraz bardziej rośnie, dlatego tak wiele osób opisało już swoje wrażenia po jego zażyciu i rzeczywiste skutki jakie to za sobą niesie. Można to robić bez obaw o ewentualne konsekwencje prawne, gdyż przyjmowanie leków z modafinilem jest całkowicie legalne i nie ulega penalizacji. Niemal wszyscy użytkownicy wskazują na długofalowe skutki przyjmowania leku takie jak znaczny wzrost energii, nowo zyskana umiejętność kreatywnego i szybkiego rozwiązywania zadań i problemów, poprawę samopoczucia i ogólnego dobrostanu organizmu.

Sposób działania modafinilu, wciąż stanowi swego rodzaju zagadkę dla naukowców. Nie są oni w stanie w 100% określić w jaki sposób ten środek oddziałuje na nasz mózg. Czas, w którym lek wykazuje aktywność to około 15 godzin. Przy średniej dawce 100 – 200 mg modafinilu, przez ten czas można zaobserwować wcześniej wspomniany wzrost poziomu dwóch wyjątkowo silnych neuroprzekaźników – noradrenaliny i dopaminy. W szczególności na uwagę zasługuje dopamina, która znacznie znosi objawy senności i w zauważalny sposób mobilizuje organizm do długotrwałego wysiłku intelektualnego oraz podnosi poziom naszego skupienia i koncentracji na zadaniu. W ekstremalnych zanotowanych przypadkach, modafinil pozwalał pozostać w stanie aktywności i nie spać, bez widocznych skutków ubocznych, przez około 70 godzin! To zdumiewający wynik, biorąc pod uwagę, że bez tego wspomagania, nie jesteśmy w stanie funkcjonować, bez wszechogarniającego zmęczenia, dłużej niż 12 godzin. Jedna porcja leku przyjęta rano, zapewni nam z pewnością stabilny poziom energii przez cały dzień, co stanowi dużą wygodę. Ważne jest również to, że w przeciwieństwie do innych neurostymulantów, od których modafinil znacznie rózni się strukturalnie, nie wywołuje zahamowania apetytu. Biodostępność tej substancji jest szacowana na 40 – 65%, a jej szczytowe stężenie w organizmie występuje po około 2 – 3 godzinach od przyjęcia. Odczuwalne skutki zażycia Modvigil 200 modafinil pojawiają się natomiast już po godzinie, co oznacza bardzo szybkie i skuteczne działanie tego produktu. Spożycie leku po posiłku, może delikatnie opóźnić rozpoczęcie jego działania, ale nie wpływa w sposób odczuwalny na jego działanie czy ogół przyswojonej ilości. Ważne jest, aby pamiętać, że Modvigil 200 modafinil jest lekiem pobudzającym, dlatego przyjęcie go późną porą z pewnością spowoduje ogromne problemy ze snem. Oczywiście, zdarzają się w naszym życiu sytuacje, kiedy właśnie tego potrzebujemy, ale na dłuższą metę, z pewnością nie jest to ani zdrowym, ani rozsądnym rozwiązaniem – zaburzenie rytmu snu i czuwania, przez dłuższy okres czasu, może być fatalne w skutkach. Jednakże w tych sytuacjach wyjątkowych, kiedy musimy przez całą noc lub znaczną jej część, pozostać w stanie pełnej gotowości, trudno wyobrazić sobie lepszy i skuteczniejszy środek do osiągnięcia tego celu, niż Modvigil 200 mg modafinil.

Grzegorz 23/03/2023

Zajebisty towar,wprawdzie biore modafinil juz od ok pół roku z tym ze bralem z innego zródła , placilem drozej,tu jest najtaniej no i widze ze oryginalny,klepie pięknie,wiele osob twierdzi ze modalert ,artvigil czy inne odmiany modafinilu sa mocniejsze niz modvigil u mnie jest zupelnie na odwrót , z wszystkich odmian modvigil najlepszy jest dla mnie

Jacek 08/08/2019

Oryginalny Modvigil, długa data przydatności do spożycia, atrakcyjna cena, szybka dostawa.

Karol 06/07/2019

Bardzo dobry produkt. Używam go od paru miesięcy i bardzo sobie chwalę jego działanie. Na pewno kupię kolejne opakowania. POLECAM !

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: MODAFINIL 200, Modvigil tabletki koncentracja, zmęczenie, motywacja,

Modvigil - 200
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka