aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Modalert 200
Modalert 200  Modalert 200  Modalert 200 

Modalert 200

  • Producent: Sun Pharma
  • Kod Produktu: Modafinil 200 mg
  • Dostępność: W magazynie
  • 11.50zł

  • 20 szt. lub więcej 11.00zł
  • 30 szt. lub więcej 10.50zł
  • 40 szt. lub więcej 10.00zł
  • 50 szt. lub więcej 9.50zł
  • 100 szt. lub więcej 8.50zł
  • 500 szt. lub więcej 7.50zł5 Opinii / Napisz opinię

Modalert 200
Żyjemy w czasach, w których tempo życia jest ogromne, natłok obowiązków i spraw do załatwienia – szkoła, praca, życie rodzinne, powoduje, że zewsząd otacza nas wszechogarniający stres. Wiele rzeczy dzieje się bardzo szybko, a my musimy za tym nadążyć. Każdy aspekt życia pochłania nas z osobna, a my często nie potrafimy w tym znaleźć czasu, aby na chwilę przystanąć i zadbać o siebie. Efektem tego jest często zapadanie na różne choroby, gdyż organizm zwyczajnie nie wytrzymuje narzuconego tempa. Naturalne potrzeby fizjologiczne takie jak sen, pragnienie czy głód nie zostają należycie zaspokojone. A warto zaznaczyć, że są to potrzeby podstawowe, bez których zwyczajnie nie da się żyć. Gdy tych potrzeb nie spełniamy, zaczynamy odczuwać często rozdrażnienie, frustrację oraz zmęczenie. Nie wspominając, że kiedy nie mamy czasu na spełnianie potrzeb całkiem koniecznych do funkcjonowania, na dalszy plan spadają potrzeby wyższe jak potrzeba bezpieczeństwa, miłości, szacunku, przyjaźni czy wreszcie samorealizacji. Rzeczywistość, która nas otacza, coraz więcej nam oferuje, ale w zamian również oczekuje więcej. Wzorce zachowań, narzucone odgórnie przez pęd życia, nie zostawiają nas zbyt wielkiego wyboru – trzeba się dostosować. Rosnąca konkurencja w każdym sektorze gospodarki, sprawia, że musimy być szybsi, zwinniejsi, pełni pomysłów i ciekawych rozwiązań – jednym słowem – musimy się wyróżniać. Współczesność jest wymagająca. Wszystko musi być szybko, wszystko musi być natychmiastowe. Wszystko, co pozwala nam oszczędzić choć odrobinę wiecznie brakującego czasu jest jak najbardziej mile widziane. Jak w tym wszystkim znaleźć siebie?

 

Modalert 200

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

10 tabletek

115,00 zł

11,50 zł

20 tabletek

220,00 zł

11,00 zł

30 tabletek

315,00 zł

10,50 zł

40 tabletek

400,00 zł

10,00 zł

50 tabletek

475,00 zł

9,50 zł

100 tabletek

850,00 zł

8,50 zł

500 tabletek

3 750,00 zł

7,50 zł

 

Substancja czynna:

MODAFINIL 200 mg (poprawia koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie)

 

Czas działania:

około 24 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 60 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

---

 

Żyjemy w ciągłym biegu, a jego tempo niejednokrotnie nas przerasta. Aby tej sytuacji sprostać, możemy sięgnąć po środek taki jak Modalert 200 modafinil. Jest to najbardziej popularny i korzystny cenowo produkt zawierający substancję czynną – modafinil będącym organicznym związkiem chemicznym o silnie stymulującym działaniu. Należy on do rodzaju leków odpowiedzialnych za utrzymywanie naszego organizmu w stanie pobudzenia. Efekty działania Modalertu 200 modafinil obejmują czujność, poprawę nastroju i koncentracji, wspomaganie funkcji poznawczych, a w niektórych przypadkach nawet delikatny stan euforii. Jest on stosowany w leczeniu m.in. narkolepsji. Lek ten zwiększa czujność, zmniejsza odczuwane zmęczenie, poprawia pamięć oraz wpływa na ogólny dobrostan psychiczny. W przeciwieństwie do innych stymulatorów jak np. Kofeina, ma bardzo niewiele skutków ubocznych, gdyż jego działanie nie zmienia ciśnienia krwi i tętna. Dlatego nie obciąża układu krwionośnego. Zresztą negatywne działanie innych stymulantów pobudzających od dawna jest postrzegane jako szkodliwe. Wywoływane przez nie reakcje organizmu jak zaburzenia rytmu serca, bezsenność, nerwowość i inne, sprawiają, że profity płynące z ich przyjmowania całkowicie tracą na znaczeniu.

Modalert zawiera 200 mg modafinilu, co dla osób początkujących może być zbyt dużą dawką. Zalecane jest rozpoczęcie terapii od połowy tabletki, aby właściwie dobrać dawkę odpowiednią dla naszego organizmu. Istotnym jest, aby zaobserwować, jak ciało reaguje na podaną dawkę leku i jaka jest na niego tolerancja. Efekty działania Modalertu pojawiają się po około godzinie od przyjęcia leku i utrzymują się przez około 6 do 8 godzin. Dawkowanie może różnić się w zależności od wieku, wagi, indywidualnych nawyków i stylu życia. Początkowa dawka 100 mg, może być z czasem podniesiona do 200 mg modafinilu, ale istotnym jest, aby robić przerwy w cyklach przyjmowania leku, aby uniknąć wytworzenia się tolerancji organizmu na substancję czynną Modalertu. Należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie nawodnienie organizmu w trakcie terapii modafinilem, aby uzyskać jak najbardziej pozytywny i pożądany efekt.

Wykorzystanie produktów z modafinilem, pod kątem zwiększenia wydajności naszego organizmu, zostało zapoczątkowane przez wojsko, stosując ten lek jako bezpieczny zamiennik silniejszych, często wywołujących wytworzenie się zależności w organizmie, neurostymulantów . Było to sposobem na utrzymywanie żołnierzy w pełnej gotowości, aby takie operacje jak chociażby nocne naloty, miały szanse powodzenia. Do używania modafinilu ucieka się również Francuska Legia Cudzoziemska, wykorzystując go w swoich szeregach podczas tajnych operacji, w których konieczne jest żmudne przygotowanie i niekiedy bardzo długie oczekiwanie na rozkaz. Aby zwiększyć efektywność swoich pilotów, do podawania im modafinilu przyznaje się również armia Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Indii. Stosowany jest również na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej przez pragnących jak największej efektywności astronautów.

Stosunkowo niegroźne i relatywnie rzadko występujące skutki uboczne, do których można zaliczyć przede wszystkim odwodnienie (podczas zażywania leku może wystąpić częstomocz, przy jednoczesnym braku odczuwania pragnienia czy łaknienia), bóle głowy czy możliwe rozregulowanie rytmu dobowego, nie powinny stanowić przeszkody w terapii Modalertem. W historii współczesnej medycyny nie został odnotowany ani jeden przypadek śmiertelnego przedawkowania leku, a jego użytkowników można już liczyć w milionach. Przy średniej dawce od 100 do 200 mg modafinilu zaobserwować można zwiększoną produkcję noradrenaliny oraz dopaminy – dwóch bardzo silnych neuroprzekaźników. W szczególności na uwagę zasługuje dopamina, nazywana hormonem szczęścia, która w znaczący sposób zmniejsza objawy senności, mobilizuje organizm do zwiększonego wysiłku czy to fizycznego czy intelektualnego oraz podnosi zdolność skupienia. Chociaż tak jak narkotyki stymulujące układ nerwowy, Modalert 200 modafinil pobudza do wzmożonej pracy układ dopaminowy, to w przeciwieństwie do nich, nie wywołuje uzależnienia organizmu. Ponadto modafinil nieznacznie zwiększa wydzielanie serotoniny w niektórych obszarach mózgu jak chociażby kora czołowa czy ciało migdałowate. Działanie Modalertu 200 modafinil na uwalnianie histaminy działającej na neurony, zwiększa potencjał energetyczny, podnosi czujność i wprowadza w stan podniecenia. Do pozytywnych skutków działania modafinilu można zaliczyć również:
• zmniejszenie odczuwanego zmęczenia
• pomoc w leczeniu uzależnień
• pomaga w okiełznaniu objawów ADHD
• poprawia szybkość przetwarzania informacji i dokładność
• poprawia pamięć
• motywuje do większej wydajności
• poprawia wydajność sportową i czas reakcji
• zmniejsza objawy stwardnienia rozsianego
• chroni neurony i poprawia komunikację między nimi
• zmniejsza odczuwanie gniewu i lęku
• poprawia adaptację emocjonalną.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że Modalert 200 modafinil jest pewnym i skutecznym środkiem dla osób, które potrzebują stymulacji i chcą poprawić wydajność swojego organizmu. Modafinil poprawia tak zwaną „płynną inteligencję”, co w uproszczeniu oznacza kreatywne myślenie i zdolność do rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych problemów. Ponadto pomaga w utrzymaniu pełnej koncentracji i poprawia zdolność skupienia uwagi na jednym zadaniu. Efektywność nauki zostaje znacznie zwiększona, a pamięć ulega zauważalnej i znacznej poprawie. Istotnym jest, że lek ten nie wywołuje stanu euforycznego, przez co ryzyko przedawkowania znacznie maleje.

Istnieje bardzo wiele naukowych publikacji, które w jasny i czytelny sposób opisują działanie modafinilu. Badany przez 25 lat przez naukowców z Medical University of South Carolina, modafinil nie wykazuje działania uzależniającego a tolerancja na lek nie rośnie z czasem. Wyniki tych badań wykazały, że substancja ta wykazuje następujące właściwości:
• zwalczanie wolnych rodników
• poprawa wydolności mózgu
• wstrzymanie postępującej demencji.

Kolejne badania przeprowadził Harvard. Dwaj naukowcy – Anny Brem i Ruairidh Battleday z Oxfordu i Harvard Medical School w sierpniu zeszłego roku opublikowali badania przeprowadzone na zdrowych osobach i ich wyniki wykazywały, że lek sprawdza się w leczeniu problemów z nadmierną sennością i spadkiem energii, poprawia zarówno pamięć jak i efekty uczenia się oraz poprawia wspomnianą wyżej płynną inteligencję. Przyjmowanie leku Modalert 200 modafinil powinno zostać oczywiście poprzedzone konsultacją z lekarzem, który po przebadaniu nas, będzie w stanie określić, czy przyjmowanie leku jest dla nas bezpieczne. Nie istnieje żaden powód do obaw, gdyż lek ten jest całkowicie bezpieczny oraz, co ważne – legalny. Jego wysoka dostępność w niesprawdzonych aptekach internetowych, może narazić nas na nieprzemyślane zakupy niebezpiecznych podróbek tego produktu. Dlatego istotne jest, aby zaopatrywać się tylko w sprawdzonych źródłach, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Modalert 200 modafinil może pomóc w organizacji życia, pozwoli nam na osiągnięcie więcej w krótszym czasie, w całkowicie bezpieczny, nie zagrażający naszemu życiu ani zdrowiu sposób. Nie jest niczym wstydliwym korzystać z pomocy środków farmaceutycznych, w momencie, kiedy tempo życia nas zwyczajnie przerasta. Skazywanie się na życie na maksymalnych obrotach, bez jakiegokolwiek wsparcia, nie jest dobrym pomysłem i w ten sposób szkodzimy samym sonie. Pogarsza się nasz kondycja psychiczna, a przez działanie psychosomatyki, zaraz za tym zaczyna szwankować nasze ciało. Dlatego korzystanie z Modalertu 200 modafinil może być idealnym rozwiązaniem, żeby wreszcie na wszystko znaleźć czas i energię.

Brendan 05/10/2021

Bardzo dobrej jakości modafinil.

Osobiście stosuję rożne dawki.Czasem 200 mg, czasem 100 mg + dodatek w postaci kofeiny bezwodnej ( kapsułki - 200 mg -synergiczne działanie ), bądź 100 mg + booster mózgu ( zbiór stymulantów i adaptogenów - synergiczne działanie ), bądź połączenie i kofeiny i boosteru mózgu z modalertem.Jak można domyśleć się, łączenie skutkuję mocniejszym odczuwaniem środków.

Polecam !

Paweł 10/09/2021

lek działa bardzo dobrze, polecam

Jacek 07/12/2020

wszystko dziala jak nalezy

Patryk 08/08/2019

Biorę Modalert gdy po ciężkim ;) weekendzie nie mogę skupić się w pracy. Działa!

Karolina 06/07/2019

Już po kilku dniach brania leku odczułam wyraźną poprawę.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: MODAFINIL, Modalert, koncentracja, zmęczenie, motywacja,

Modalert 200
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka