aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Modalert 100
Modalert 100  Modalert 100  Modalert 100 

Modalert 100

  • Producent: Sun Pharma
  • Kod Produktu: Modafinil 100 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 7.50zł

  • 20 szt. lub więcej 7.25zł
  • 30 szt. lub więcej 7.00zł
  • 40 szt. lub więcej 6.75zł
  • 50 szt. lub więcej 6.50zł
  • 100 szt. lub więcej 5.50zł
  • 500 szt. lub więcej 4.50złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

1 Opinii / Napisz opinię

Modalert 100
Czy zastanawiałeś się kiedyś skąd bierze się u Ciebie nerwowość, dlaczego nie możesz się na niczym skupić, czym spowodowany jest Twój brak koncentracji. Nie musisz się zastanawiać i pytać, znasz odpowiedź. To tryb życia jaki prowadzisz, odpowiada za ten stan. Uczelnia, praca, dom – obowiązki, a gdzie czas na sen, wypoczynek i przyjemności? Zawsze to samo, ważne zaliczenie na uczelni, ważny projekt w pracy, ważne obowiązki domowe, wszystko to sprawy najważniejsze, wszystkie do "załatwienia na wczoraj". Tak wygląda niemal każdy Twój dzień. A jak wygląda Twój wolny weekend? Albo starasz się odespać, albo nadrabiasz zaległości z całego tygodnia. I tak źle i tak niedobrze. Znowu zero czasu dla siebie, dla rodziny dla przyjaciół. Twierdzisz, filozoficznie, że doba jest za krótka, może to i prawda, ale doby wydłużyć nie możemy, możemy natomiast pomóc sobie i odzyskać (w pewnym sensie oczywiście) przynajmniej część czasu, którą poświęcamy pracy. Twierdzisz, że to niemożliwe, że nie da rady, że się po prostu nie da? Przeczytaj ten tekst do końca i wtedy ocenisz, które z nas miało rację. Być może jest to właśnie ten moment, ten czas, kiedy podejmiesz decyzję i poprawisz jakość swojego życia, zarówno zawodowego jak i prywatnego, bo jedno z drugim jest ściśle powiązane.

 

Modalert 100

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

10 tabletek

75,00 zł

7,50 zł

20 tabletek

145,00 zł

7,25 zł

30 tabletek

210,00 zł

7,00 zł

40 tabletek

270,00 zł

6,75 zł

50 tabletek

325,00 zł

6,50 zł

100 tabletek

550,00 zł

5,50 zł

500 tabletek

2 250,00 zł

4,50 zł

 

Substancja czynna:

MODAFINIL 100 mg (poprawia koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie)

 

Czas działania:

około 24 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 60 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

14/2022

 

Zacznijmy od początku …  Modalert 100 modafinil, to moje lekarstwo na Twój problem. Brzmi obco, nic Ci nie mówi nazwa, z niczym się nie kojarzy? Tego się spodziewałam, dlatego opowiem Ci dokładnie o tym, czym jest i jak działa.

To, co dla nas najważniejsze, to skład Modalertu 100 modafinil, a właściwie substancja czynna którą zawiera – modafinil. Tu muszę przytoczyć kilka suchych, encyklopedycznych danych, ponieważ to poważna sprawa i dotyczy naszego zdrowia. Każda tabletka Modalertu zawiera 100 mg modafinilu, zwanego "inteligentnym lekiem" lub "dopingiem dla mózgu", który najprościej mówiąc wpływa na naszą czujność, uwagę, pamięć i skoncentrowanie. W przeciwieństwie do znanych nam stymulantów pobudzających takich jak np. kofeina, czy popularne napoje energetyczne, Modalert 100 modafinil, nie zaburza rytmu serca, nie powoduje bezsenności i nerwowości, nie wywołuje uczucia dyskomfortu w brzuchu ani problemów z żołądkiem, a także nie przyspiesza bicia serca i nie powoduje pocenia się. Modalert 100 modafinil nie podnosi nam ciśnienia krwi ani tętna, więc nie obciąża układu krwionośnego.

Co to zatem jest, co robi i jak działa? Modafinil, główny składnik Modalertu 100, pierwotnie był stosowany jako lek na narkolepsję gdyż działa stymulująco na ośrodkowy układ nerwowy, powodując zmniejszenie senności i pobudzając organizm, nie wykazuje przy tym działania narkotycznego i nie wywołuje uczucia euforii. Stosowany jest także w leczeniu zespołu obturacyjnego bezdechu sennego i zaburzeniach snu związanych z pracą zmianową. Kilka lat temu zaczęli go stosować ludzie zupełnie zdrowi, przede wszystkim pracownicy korporacji, lekarze i studenci, gdyż jego pobudzające i stymulujące działanie zapobiega senności i niweluje uczucie zmęczenia. Jeszcze kilka lat temu można go było kupić w polskich aptekach, niestety kłopoty z refundacją i zaporowa cena zmusiły dystrybutorów do rezygnacji z tego leku. Można go jednak kupić w większości krajów europejskich i w sklepach internetowych. Modalert 100 modafinil poprawi Twoją czujność i funkcje poznawcze, zwiększy Twoją produktywność, poprawi nastrój. Wpłynie na Twój mózg, zmuszając go do pracy na pełnych obrotach. Modafinil ma także jeszcze jedną zaletę, która może się okazać ważna szczególnie dla pań – obniża uczucie łaknienia. Zapewne zastanawiasz się, czy jeśli sięgniesz po tabletkę nie będziesz musiał brać następnej i następnej. Nie, ponieważ Modalert 100 modafinil nie jest narkotykiem i nie uzależnia. Będziesz mógł brać go dokładnie wtedy, kiedy uznasz to za stosownie i potrzebne.

Czy to oznacza, że Modalert 100 modafinil nie ma żadnych wad? Że nie powoduje żadnych skutków ubocznych? Że mogą go stosować absolutnie wszyscy? Moja odpowiedź znowu brzmi – nie. Zacznijmy od skutków ubocznych - czy istnieje lek, który ich nie powoduje? Leki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, syropy na kaszel, wymieniać można bez końca, wszystkie one mogą, lecz nie muszą wywoływać niepożądane reakcje naszego organizmu, dokładnie tak samo jest z Modalertem 100 modafinil. Może lecz nie musi powodować:
• podwyższenie ciśnienia krwi
• ból i zawroty głowy
• wysypkę skórną
• nerwowość i rozdrażnienie
• niestrawność i problemy gastryczne
• suchość w jamie ustnej.
W badaniach wykazano, że dolegliwości te pojawiają się bardzo rzadko i określane są jako lekkie i przemijające. Osoby przyjmujące Modalert 100 modafinil twierdzą, że warto się przemęczyć bo zyski jakie daje są dużo większe niż niedogodności. Niestety wśród setek testujących lek kilka osób zareagowało na niego bardzo negatywnie i wystąpiły u nich:
• chorób skóry i tkanki podskórnej
• zaburzeń układu nerwowego
• zaburzeń psychicznych
• zaburzeń sercowo-naczyniowych.
Jeżeli zauważysz u siebie takie objawy, natychmiast przerwij przyjmowanie Modalertu 100 i skontaktuj się z lekarzem.
Jest także pewna grupa ludzi, którzy nie mogą stosować Modalertu:
• uczuleni na modafinil
• osoby poniżej 18 roku życia
• kobiet w ciąży i matki karmiące
• chorzy na wątrobę
• chorzy na serce
• osoby z zaburzeniami psychicznymi
Jeżeli stosujesz leki - przeciwpadaczkowe, warfarynę, propranolol, ameprrazol - zapytaj lekarza o zgodę na zażywanie Modalertu 100 modafinil.

Jak zapewne zauważyłeś Modalert, występuje w dwóch dawkach 100 mg i 200 mg modafinilu. Modalert 100 modafinil jest przeznaczony dla osób, które po raz pierwszy sięgają po tego typu stymulanty i nie mają pewności jak zareaguje ich organizm. Jest to jednak dawka wystarczająca aby uzyskać pożądany efekt uczucia koncentracji i skupienia. Jest to również dawka odpowiednia dla osób z niską wagą ciała i którzy mają stosunkowo niską odporność np. po przebytej grypie. Modalert 100 modafinil zaczyna działać po ok. godzinie od połknięcia tabletki, którą należy popić szklanką wody, jego działanie utrzymuje się od 6 do 8 godzin. Tabletkę, zazwyczaj, powinniśmy zażyć wcześnie rano, jeśli jednak pracujemy nocą lub planujemy nocną imprezę, wtedy należy ją przyjąć wieczorem. Bez względu jaką dawkę i porę przyjmowania Modalertu, pamiętaj o nawadnianiu organizmu, po prostu pij dużo wody lub soków. Modalert 100 możesz zażywać jednorazowo lub korzystać z niego kilka dni pod rząd, to Ty decydujesz kiedy go potrzebujesz, a kiedy nie.

Ponieważ Modalert 100 modafinil nie jest dostępny w naszych aptekach, zamówić go możemy przez internet. Przesyłka zostanie zrealizowana natychmiast i dostarczona w formie przesyłki za pobraniem przez kuriera lub do paczkomatu InPost. Opakowanie w żaden sposób nie będzie sugerowało zawartości.

Mam nadzieję, że przekonałam Cię, że rzeczy teoretycznie niemożliwe masz w zasięgu ręki. Decyzja należy do Ciebie, ale jeśli nie spróbujesz nie będziesz wiedział. Mamy XXI wiek, tempo naszego życia i pracy jest ogromne. Ciągle chcemy, więcej, lepiej, szybciej, niestety nasz organizm ma ograniczenia i bez pomocy prędzej czy później odmówi współpracy. Dlatego środki takie jak Modalert 100 modafinil zyskały tak wielką popularność i są nagminnie kupowane przez ludzi, którzy czasem potrzebują wspomóc swój mózg, aby wydobyć z niego maksimum możliwości jak najmniejszym kosztem.

Filip 06/07/2019

Moim zdaniem najlepszy preparat na rynku.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: MODAFINIL, Modalert 100, koncentracja, zmęczenie, motywacja,

Modalert 100
Niedostępny
Niedostępny