Unknown: html_entity_decode(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/html/facet365.com/public/catalog/controller/product/product.php on line 269 MODAHEAL 100mg Modafinil. Zaufany sklep. Najtaniej! Gratisy! Tabletki poprawiają koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie
aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
MODAHEAL 100
MODAHEAL 100  MODAHEAL 100  MODAHEAL 100 

MODAHEAL 100

  • Producent: Healing Pharma
  • Kod Produktu: Modafinil 100 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 6.50zł

  • 20 szt. lub więcej 6.10zł
  • 30 szt. lub więcej 5.70zł
  • 40 szt. lub więcej 5.30zł
  • 50 szt. lub więcej 4.90zł
  • 100 szt. lub więcej 4.40zł
  • 500 szt. lub więcej 3.90zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

5 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

MODAHEAL 100 to neuro stymulant, który zawiera w swoim składzie 100 mg modafinilu, substancji czynnej, która wpływa na pobudzenie części naszego mózgu, odpowiedzialnych za kontrolę snu oraz czuwania. Modafinil stymuluje wydzielanie związków przekazujących impulsy nerwowe, które z kolei odpowiadają za koncentrację, przetwarzanie informacji, planowanie, zdolności decyzyjne oraz możliwość skupienia sie na wykonywanej czynności. Inaczej mówiąc, modafinil "przyspiesza" nasz mózg do bardziej efektywniejszego działania i wydajnejniejszej pracy, to pobudzacz, który nie daje efektów ubocznych w postaci drżenia rąk, sztucznej euforii lub dołka psychicznego, zatem sposób jego działania jest inny niż narkotyków np. amfetaminy. Modafinil jest substancją zatwierdzoną Europie i w USA ,jako lek na narkolepsję, w Polsce był również zatwierdzony i zarejestrowany, ale z powodu nie wciągnięcia go na listę leków refundowanych, zrezygnowano z jego dystrybucji i dlatego obecnie Modaheal 100 modafinil możemy kupić tylko na stronach internetowych.

 

MODAHEAL 100

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

10 tabletek

65,00 zł

6,50 zł

20 tabletek

122,00 zł

6,10 zł

30 tabletek

171,00 zł

5,70 zł

40 tabletek

212,00 zł

5,30 zł

50 tabletek

245,00 zł

4,90 zł

100 tabletek

440,00 zł

4,40 zł

500 tabletek

1 950,00 zł

3,90 zł

 

Substancja czynna:

MODAFINIL 100 mg (poprawia koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie)

 

Czas działania:

około 24 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 60 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

07/2022

 

Dla kogo jest MODAHEAL 100? Ze względu na sposób jego działania sięgają po niego ludzie zdrowi, którzy potrzebują koncentracji, skupiania uwagi, zwiększenia efektywność nauki, poprawienia zdolności zapamiętywania. Zatem stosują go studenci, pracownicy korporacji, prezesi spółek, lekarze, kierowcy, wszyscy od których praca wymaga dużej koncentracji. Są pogłoski o tym, że przyjmował go George Bush junior w czasie licznych podróży i spotkań, gdyż redukował zmęczenie dostarczając jednocześnie wzrostu energii. Opinie ludzi zażywających Modaheal 100 modafinil są bardzo pozytywne, jest on bardzo popularny wśród prawników, programistów, prezesów korporacji, studentów trudnych kierunków, a także wśród ludzi pracujących w systemie zmianowym lub nocnym. Modaheal 100 modafinil jest przeznaczony dla dorosłych osób, kobiet i mężczyzn, potrzebujących zachować czujność i skupić się na nieprzerwanej pracy nad złożonym zadaniem lub zwyczajnie nie przespali nocy, a rano muszą być wypoczęci i skoncentrowani w pracy lub na uczelni. Modaheal 100 zawiera 100 mg modafinilu, jest to niska dawka i dlatego zalecany jest on dla osób, które jeszcze nie stosowały leków zawierających modafinil lub ludzi wrażliwych na działanie modafinilu. Jeżeli uznacie jednak, że działanie jego jest zbyt słabe lub zbyt szybko przestaje on działać zawsze można zwiększyć dawkę zażywając Modaheal 200 modafinil.

Szybkie tempo życia oraz stres, który ono powoduje, jest znany praktycznie każdemu. Odpowiedzialność przed rodziną, kolegami oraz sobą, potrzeba spełnienia się oraz osiągnięcia coraz lepszych wyników w pracy czy na studiach powoduje, że czasami po prostu nie możemy wstać z łóżka z powodu przemęczenia i złego samopoczucia. Osoby które ciężko pracują, a także łączą pracę np. ze studiami często doświadczają w tych okresach życia kiedy nie mają wystarczająco dużo czasu na sen, obniżenia poziomu koncentracji, braku motywacji do działania oraz poczucia pustki. Często staramy się przywrócić energię i chęć do działania za pomocą kawy lub napojów energetycznych, jednak nie przynosi to oczekiwanych rezultatów. Właśnie w takiej chwili warto sięgnąć po sprawdzony i polecany preparat MODAHEAL 100 modafinil . Jest to przebadany wielokrotnie lek, który jest stosowany w kiedy doświadczamy w ciągu dnia poczucie senności i zmęczenia. Modafinil - substancja czynna w MODAHEAL 100 modafinil jest środkiem, który istnieje na rynku farmaceutycznym już wiele lat. Produkt ten pomaga wielu studentom i pracownikom. Stosują go między innymi lekarze, naukowcy, profesorowie. Modafinil jest również substancją zatwierdzoną w amerykańskim lotnictwie. W wielu krajach środek ten jest stosowany przez studentów. Według ostatnich badań co piąty student zażywa modafinil, aby polepszyć swoje zdolności umysłowe podczas takich ważnych etapów swojego życia, jak przygotowanie do egzaminów, napisanie pracy naukowej lub dyplomowej. Pomaga on z motywacją, koncentracją i czujnością.

Tak dużo do zrobienia, a tak mało czasu na wszystko. Praca od rana do późnych godzin popołudniowych, dom, życie towarzyskie, tego pogodzić się nie da. Nie starcza nam na wszystko czasu, jesteśmy przemęczeni, zestresowani, nie możemy się na niczym skoncentrować i skupić. Nie możemy ani wydłużyć doby, ani zmniejszyć ilości naszych obowiązków, możemy a to pomóc sobie w inny sposób. Możemy zwiększyć naszą efektywność i wydajność, a także poprawić naszą zdolność koncentracji. Jak to zrobić? Modaheal 100 modafinil może być lekarstwem na nasze problemy.

Czy MODAHEAL 100 modafinil jest bezpieczny? Liczne badania naukowe, a było ich ponad 1300, potwierdzają jego skuteczność i bezpieczeństwo stosowania modafinilu. Naukowcy udowodnili, że ludzki organizm bardzo dobrze toleruje modafinil. Jest on głównie przeznaczony do leczenia takich chorób, jak narkolepsja, czy też do powikłań wynikających z zaburzeń snu. Modafinil jest na rynku już ponad 15 lat, w ponad 20 krajach świata jest dozwolona sprzedaż tego preparatu. Jego popularność jest spowodowana między innymi tym, że jest on bardzo skuteczny, a jego działanie jest udowodniona naukowo. MODAHEAL 100 modafinil nie ma licznych skutków ubocznych, a ponadto liczne opinie osób korzystających z tego leku pozwalają nam stwierdzić, że modafinil jest bardzo skuteczny i dobrze tolerowany przez ludzi. Za cały okres obecności MODAHEAL 100 modafinil na rynku nie było zarejestrowano żadnych przypadków śmiertelnych spowodowanych stosowaniem tego leku. Wszystkie badania oraz wyniki badań można sprawdzić on-line, są one dostępne dla każdego. Jedną z największych zalet MODAHEAL 100 modafinil jest to, że ten lek nie uzależnia i nie powoduje działań niepożądanych. Nie zważając na to, że wiele osób korzysta z niego, aby rozwiązać problem z narkolepsją, korzystają z niego również osoby zdrowe, które potrzebują dodatkowego wsparcia w czasie kiedy muszą poświęcić się ciężkiej pracy umysłowej. MODAHEAL 100 modafinil doskonale się sprawdza, jako alternatywa dla licznych filiżanek kawy lub puszek z napojami energetycznymi, po które sięgamy, kiedy potrzebujemy większego skupienia się na sprawach wymagających od nas stuprocentowej koncentracji.

Jak działa MODAHEAL 100 modafinil? Substancja czynna MODAHEAL 100 modafinil jest modafinil, który jest organicznym środkiem chemicznym. MODAHEAL 100 modafinil stymuluje nasz układ nerwowy, co skutkuje zmniejszeniem objaw zmęczenia i senności w ciągu dnia. Pobudza on organizm oraz pomaga przetrwać ciężki dzień bez drzemki. Lek nie powoduje uzależnienia oraz nie wykazuje on działania euforyzujących. Preparat głównie zwiększa stężenie noradrenaliny i dopaminy. MODAHEAL 100 modafinil dobrze się sprawdza również w leczeniu bezdechu sennego oraz zaburzeń snu spowodowanych pracą zmianową. Dlatego często z niego korzystają lekarze, które mają długie zmiany, czasem mogą one nawet nie spać kilka dni. MODAHEAL 100 modafinil działa pobudzająco. Stymuluje on układ nerwowy, co sprawia, że nie odczuwamy nadmiernej senności. Modafinil zwiększa stężenie neuroprzekaźników w miejscu komunikacji komórek nerwowych, przez co czujemy się bardziej zmotywowani i skupieni na tym, co robimy. Modafinil świetnie się sprawdzi, gdy musimy dokończyć bardzo ważny projekt w pracy lub na studiach. Jego działania są udowodnione naukowo oraz przez wielu pacjentów.

Kto może używać MODAHEAL 100 modafinil? MODAHEAL 100 modafinil może stosować każdy, kto cierpi na narkolepsję oraz zaburzenia snu. Jednak nie oznacza to, że jest on przeznaczony jedynie dla osób mających jakiekolwiek problemy lub choroby o podłożu neurologicznym. Modafinil świetnie się nadaje dla wszystkich osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia w czasie nauczania, przygotowania do egzaminów lub wytężonej pracy umysłowej. Pomoże on również studentom, które łączą pracę ze studiami. Stosowanie leku przynosi wiele skutków pozytywnych, a mianowicie zwiększenie skupienia się, wzmocnienie funkcji poznawczych, większą kreatywność oraz polepszenie pamięci. Modafinil również zwiększa czas, w którym człowiek potrafi się skoncentrować. Modafinil świetnie się nadaje w momencie, kiedy musimy szybko i prawidłowo podejmować decyzję, np. w czasie sesji egzaminacyjnej. MODAHEAL 100 modafinil również doskonale się sprawdza dla osób, którym zależy na osiągnięciu wysokich celów w pracy. Pomaga on profesjonalistom w wykonywaniu kilku zadań jednocześnie. Nie jest to tajemnicą, że w czasach dzisiejszych wielu osobom zależy na osiągnięciu sukcesu w swojej dziedzinie zawodowej. Wiele użytkowników zauważyło, że stosowanie MODAHEAL 100 modafinil spowodowało zmniejszenie ilości papierosów dziennie oraz wyeliminowanie kawy i napojów energetycznych, które są przeładowane cukrem, ze swojego życia. Skutkuje to również polepszeniem samopoczucia i zmniejszeniu spożywania cukru dziennie. Sportowcy, które potrzebują większego skupienia oraz energii dla osiągania własnych celów, również mogą stosować ten lek. Pomaga on między innymi poprawia szybkość reakcji, wytrzymałości oraz niweluje zmęczenie. Pozwala to na lepsze skupienie podczas treningów. Ponadto MODAHEAL 100 modafinil nie ma wielu skutków ubocznych oraz jest bezpieczny dla organizmu człowieka. Modafinil jest również często zażywany prze osób, które pracują przed komputerem, a mianowicie projektanci i programiści. Szybkie refleksy i zwiększenie koncentracji ma wielkie znaczenie w branży IT. Projektanci muszą być skupieni, a wraz z tym bardzo kreatywni. Właśnie wtedy MODAHEAL 100 sprawdza się najlepiej. Daje on większe skupienie na poszczególnych elementach pracy, a więc nie przegapisz nic. Stosowanie MODAHEAL 100 modafinil sprawi, że twój projekt będzie zrobiony doskonale. Jeśli zaliczasz siebie do którejś z tych kategorii, to śmiało możesz korzystać z MODAHEAL 100 modafinil, aby zapewnić najlepsze skutki pracy i sukces w swojej dziedzinie.

Jakie są przeciwwskazania do MODAHEAL 100 modafinil oraz jakie są skutki uboczne tego preparatu? Jak każdy lek MODAHEAL 100 modafinil ma przeciwwskazania oraz skutki uboczne, jednak nie są one liczne. Przed stosowaniem MODAHEAL 100 modafinil należy jednak skonsultować się z lekarzem, aby być pewnym, że nie masz alergii na któryś z komponentów lekarstwa. Ponadto, jeśli bierzesz jakieś jeszcze leki, to musisz sprawdzić, czy można ich stosować razem z modafinilem. Należy zwrócić szczególną uwagę na suplementy diety na bazie różnych ziół. Nie należy również stosować lek z preparatem obniżającym ciśnienie krwi. Ważne również aby sprawdzić, czy leki, jeśli je bierzesz, nie zawierają kofeiny, ponieważ stosowanie MODAHEAL 100 modafinil razem z kofeiną może spowodować skutki niepożądane. Nie powinny stosować modafinilu osoby, które cierpią na choroby serca oraz wątroby. Modafinilu również nie należy łączyć razem z alkoholem. Osoba, która zażywa MODAHEAL 100 modafinil musi ograniczyć ilość cukru oraz herbat w czasie spożywania leku, ponieważ może to stworzyć dodatkowe obciążenie wątroby oraz serca. MODAHEAL 100 modafinil może również osłabić lub podwyższać aktywność enzymów wątrobowych, co może spowodować wydalenie innych leków z organizmu. Osoby stosujące antydepresanty muszą szczególnie uważać, a najlepiej skonsultować przyjmowanie leków na bazie modafinilu ze swoim lekarzem, ponieważ MODAHEAL 100 może osłabić lub na odwrót wzmocnić ich działanie. Preparatu nie można stosować razem z preparatami IMAO, a najlepiej nie stosować ich dwa tygodnie przed rozpoczęciem przyjmowania MODAHEAL 100 i dwa tygodnie po. Modafinil może również obniżyć skuteczność antykoncepcji hormonalnej, a więc musisz zadbać o to, aby uniknąć niechcianej ciąży. Skutki uboczne MODAHEAL 100 nie są często spotykane, jednak mogą one się pojawić. Zwykle skutki uboczne przejawiają się jako ból głowy, zawroty głowy, nudności oraz zaburzenia snu. Jeśli zauważysz któryś z tych skutków, to należy skontaktować i skonsultować się ze specjalistą.

Modaheal 100 czy modafinil powoduje skutki uboczne? Modaheal 100 i zawarty w nim modafinil nie jest narkotykiem i nie powoduje uzależnienia fizycznego, może natomiast powodować skutki uboczne, tak samo jak wszystkie mniej lub bardziej popularne leki. Nie występują one często i są określane zazwyczaj jako jako lekkie i ustępujące. Najczęściej zgłaszane działania uboczne to:
• wysypka
• bóle i zawroty głowy
• podwyższone ciśnienie
• nudności
• rozdrażnienie i nerwowość
• niestrawność lub brak apetytu.
Niezmiernie rzadko występują powikłania w postaci:
• chorób skóry i tkanki podskórnej
• zaburzeń układu nerwowego
• zaburzeń sercowo-naczyniowych
• zaburzeń psychicznych.
Jeżeli zaobserwujemy u siebie niepokojące objawy, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Kto nie powinien stosować Modaheal 100?
• osoby uczulone na modafinil
• osoby poniżej 18 roku życia
• kobiety w ciąży i w trakcie karmienia
• chorzy na wątrobę
• chorzy na serce
• osoby z zaburzeniami psychicznymi.
Osoby zażywające leki: przeciwpadaczkowe, warfarynę, propranolol, ameprrazol przed zażyciem Modafilu MD 100 modafinil koniecznie powinny skonsultować się z lekarzem i bez jego wiedzy i zgody nie zażywać leku.

Modafinil MD 100 czy uzależnia i czy ma działanie narkotyczne? Według amerykańskich naukowców z Medical University of South Carolina,którzy badali modafinil przez 25 lat, tolerancja na lek rośnie z czasem, nie pojawiają się też, najmniejsze objawy uzależnienia. Badania wykazały również, że modafinil wykazuje takie działanie jak: zwalcza wolne rodniki, poprawia wydolność mózgu oraz wstrzymuje postępowanie demencji. Strukturalnie Modafinil różni się od narkotyków stymulujących układ nerwowy, takich jak kokaina czy amfetamina dlatego nie powoduje uzależnienia i nie wywołuje euforii narkotykowej.

Jaka jest zalecana dawka MODAHEAL 100? Każda tabletka MODAHEAL 100 zawiera 100 mg modafinilu. Jest to idealna dawka dla osób, które stosują ten preparat po raz pierwszy. Sprawi ona, że poczujesz polepszenie stanu emocjonalnego, przywrócenie koncentracji i motywacji. Ważne jest obserwowanie swojego ciała, aby zrozumieć, jak twój organizm reaguje na ten lek. Większa liczba osób zauważyła, że po zastosowaniu tej dawki czuli się bardziej skupienie oraz pełni energii. Lek najlepiej stosować godzinę przed rozpoczęciem pracy. Ponieważ MODAHEAL 100 modafinil występuje w formie tabletek, to należy go połknąć i popić wodą. Efekty działania tego preparatu utrzymują się przez około 6-8 godzin. Niektóre osoby zauważają, że lek zaczyna działać znacznie szybciej niż 60 minut po braniu tabletki, jednak należy pamiętać, że jest to raczej wyjątek oraz kwestia bardzo indywidualna. Dawka 100 mg leku modafinil najlepiej się sprawdza dla osób, które mają pracę aktywną oraz wymagającą dużego skupienia. Jeśli dawka okaże się niewystarczająca, to można ją zwiększyć do 200 mg modafinil.

Jak kupić MODAHEAL 100 bez recepty? MODAHEAL 100 mg modafinil jest sprzedawany bez recepty, co potwierdza, że jest on bezpieczny. Modafinil występuje w postaci tabletek, które są szczelnie zapakowane, a przesyłka jest zabezpieczona. Nie musisz jednak kupować całego blistra, możesz zamówić tyle tabletek ile uważasz za potrzebne. Zamówienie preparatu przez stronę internetową niczym się nie różni od zwykłego kupowania towarów przez Internet. Jest to łatwe, szybkie i przyjemne. Przesyłkę możesz zamówić również do paczkomatu.

Zdecydowana większość ludzi, spędza w pracy więcej niż 8 godzin dziennie, do tego dochodzą obowiązki domowe, o przyjemnościach, życiu towarzyskim, prawie zapominamy, bo najzwyczajniej, nie mamy na to czasu. Czujemy się wypaleni, przemęczeni, zestresowani, brakuje nam kreatywnych pomysłów i chęci do pracy. Kiedyś nazywano to chorobą menadżerów, obecnie cierpią na tę przypadłość ludzie pracujący na różnych stanowiskach, w bardzo różnych branżach i w bardzo różnym wieku. Nie ma znaczenia czy jest to nauczycielka, kierowca, pracownik korporacji, lekarz czy sprzedawca, pracujemy więcej, dłużej i ciężej. Jesteśmy przemęczeni, a nasz organizm ma ograniczone możliwości i w końcu przestaje sobie radzić zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej. To już nawet nie jest zwykłe zmęczenie, to jest przewlekłe zniechęcenie, które może prowadzić nas do stanów depresyjnych, bezsenności, problemów z koncentracją, może także osłabić nasz system odpornościowy a nawet doprowadzić do zaburzeń seksualnych. W takich sytuacjach Modaheal 100 mg modafinil wydaje się jedynym i skutecznym rozwiązaniem, stymulant, doda nam energii, pozbędzie się zmęczenia, poprawi koncentrację i świetnie zadziała na naszą pamięć. Nie sprawi jednak, że po zażyciu tabletki w każdym z nas stanie się geniuszem, nie jest to cudowny środek odblokowujący nasz ukryty potencjał i czyniący z nas geniusza, takie pigułki nie istnieją. Sprawi jednak, że za każdym razem, gdy zażyjemy Modaheal 100 mg modafinil, będzie nam się chciało pracować, uczyć, bawić, a także sprawi, że będziemy wypoczęci, pełni energii i będziemy w stanie skupić się na działaniu. Da nam poczucie bardzo wysokiej formy, a to znacząco wpłynie na jakość wykonywanej pracy, a także polepszy samopoczucie.

Produkty Powiązane

Tagi: MODAFINIL, MODAHEAL, koncentracja, zmęczenie, motywacja,

MODAHEAL 100
Niedostępny
Niedostępny