aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
MODAFIL MD 200
MODAFIL MD 200  MODAFIL MD 200  MODAFIL MD 200 

MODAFIL MD 200

  • Producent: Intas
  • Kod Produktu: Modafinil 200 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 10.00zł

  • 20 szt. lub więcej 9.50zł
  • 30 szt. lub więcej 9.00zł
  • 40 szt. lub więcej 8.50zł
  • 50 szt. lub więcej 8.00zł
  • 100 szt. lub więcej 7.00zł
  • 500 szt. lub więcej 6.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

2 Opinii / Napisz opinię

MODAFIL MD 200 mg modafinil Co to jest? Jak działa? Czy to narkotyk? Czy uzależnia? Czy mi nie zaszkodzi? Czy będę musiał zwiększać dawkę? Czy to bezpieczne? Te pytania zadają wszyscy, którzy po raz pierwszy dowiadują się o istnieniu Modafilu MD 200 modafinil. Każdy z nas, chce wiedzieć o nim jak najwięcej, zanim zdecyduje się na kupno i wypróbowanie go na własnej skórze. To zupełnie normalne. Dlatego postaram się przekazać Ci jak najwięcej informacji, aby pomóc w podjęciu decyzji i przekonać Cię, że jest to środek przeznaczony właśnie dla Ciebie i dostosowany do właśnie Twoich potrzeb. Zacznijmy więc po kolei… Po kolejnej zarwanej nocy nie masz siły wstać z łóżka, głowa Ci pęka, oczy się same zamykają, a budzik nie przestaje dzwonić. Już wiesz, że będzie to kolejny ciężki dzień, szef będzie wymagał niemożliwego, wszyscy będą potrzebowali od Ciebie czegoś na wczoraj. Jesteś wykończony i niewyspany, brak siły i motywacji, to od dawna stan normalny. Jak się skupić ? Jak zebrać myśli? Jak uporządkować ten bałagan w głowie? Kolejna kawa nie pomaga. Jest skuteczny, pewny i sprawdzony sposób. Musisz tylko po niego sięgnąć, spróbować i przekonać się na własnej skórze, jak działa Modafil MD 200 modafinil.

 

MODAFIL MD 200

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

10 tabletek

100,00 zł

10,00 zł

20 tabletek

190,00 zł

9,50 zł

30 tabletek

270,00 zł

9,00 zł

40 tabletek

340,00 zł

8,50 zł

50 tabletek

400,00 zł

8,00 zł

100 tabletek

700,00 zł

7,00 zł

500 tabletek

3 000,00 zł

6,00 zł

 

Substancja czynna:

MODAFINIL 200 mg (poprawia koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie)

 

Czas działania:

około 24 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 60 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

04/2023

 

Czym jest Modafil MD 200 modafinil? Modafli MD 200 modafinil to stymulant, zawierający w swoim składzie 200 mg modafinilu. W dalszym ciągu nic Ci to nie mówi, już tłumaczę czym jest modafinil i jakie korzyści może Ci przynieść. Modafinil jest substancją o działaniu pobudzającym, zatwierdzoną w większości krajów Europy zachodniej. Jednak różne państwa maja różne wskazania i stosują leki o różnych nazwach, z tą samą substancją czynną – modafinilem. Jedni stosują go jako środek wspomagający leczenie narkolepsji, inni w leczeniu nadmiernej senności, a jeszcze inni w leczeniu obstrukcyjnego bezdechu sennego, związanego z zaburzeniami snu, spowodowanego pracą zmianową. Jeszcze kilka lat temu, można go było kupić w Polskich aptekach, jednak wysoka cena i problemy z refundacją skutecznie zablokowały jego sprzedaż i ostatecznie został wycofany. Pomimo to mamy pewność, że modafinil jest przetestowany i przebadany. Właśnie podczas badań, okazało się, że jest to także idealny środek dla ludzi zdrowych, którzy nie cierpią na żadne z wyżej wymienionych schorzeń, ale najzwyczajniej są przemęczeni i przepracowani. Modafinil stał się znany i popularny przede wszystkim wśród pracowników korporacji i studentów, stosowali go również sportowcy. Podobno, stosował go prezydent USA, Barack Obama, w czasie swoich licznych podróży i spotkań, ale na to dowodów nie ma :) . Modafil MD 200 modafinil, to psychostymulant, który wpływa na pewne, wybrane, obszary naszego mózgu, które są odpowiedzialne za kontrolę rytmu naszego snu i czuwania. Stymuluje wydzielanie neuroprzekaźników, odpowiedzialnych za naszą koncentrację, naszą zdolność podejmowania decyzyj lub planowanie, przyspiesza także przetwarzanie informacji oraz pomaga skupić się na wykonywanej czynności. Reasumując, Modafil MD 200 modafinil to "doping" dla naszego mózgu, pobudzający i zmuszający go do sprawniejszej, szybszej i efektywniejszej pracy. Przede wszystkim lek działa pobudzająco i stymulująco na układ nerwowy, przez co zapobiega nadmiernej senności i uczuciu zmęczenia.
Wiemy już zatem czym jest i jak działa Modafinil MD 200 modafinil, jednak to jeszcze nie wszystkie pytania, na które chcemy znać odpowiedź.

Kolejne, ważne, nurtujące nas pytanie brzmi: czy Modafil MD 200 modafinil uzależnia? Wręcz przeciwnie, naukowcy w USA badali modafinil przez 25 lat i dowiedli, że tolerancja naszego organizmu na preparat rośnie z czasem, nie dając jednak objawów uzależnienia. Równolegle prowadzone badania wykazały, że modafinil może być używany w terapii leczenia uzależnień np. od kokainy, metaamfetaminy lub innych opiatów. Modafil MD 200 modafinil nie powoduje też niepokojów ruchowych takich jak np. drżenie rąk, nie wywołuje też czucia sztucznej euforii albo przeciwnie, zdołowania psychicznego.

Odpowiadając na kolejne ważne i często zadawane pytanie: czy Modafil MD 200 modafinil może Ci zaszkodzić? Powiem tak, jest to lek i jak każdy lek, może lecz nie musi powodować skutki uboczne. Nawet zwykłe tabletki na ból głowy uczulają pewną grupę ludzi, dlatego Modafil 200  modafinil nie różni się pod tym względem od innych leków. Jednak w przypadku Modafilu MD 200 modafinil skutki uboczne występują stosunkowo rzadko i są określane jako lekkie i przemijające. Najczęściej występujące działania niepożądane to:
• podwyższone ciśnienie krwi
• bóle i zawroty głowy
• wysypka
• nerwowość i rozdrażnienie
• niestrawność
• utrata apetytu
• suchość w jamie ustnej.
Chcąc mieć porównanie, sprawdź ulotkę zwykłej aspiryny, wszystkie powyższe objawy możesz tam znaleźć, więc Modafil MD 200 modafinil nie różni się pod tym względem od najprostszych, najłatwiej dostępnych i najpopularniejszych leków. Jednak, żeby przekazać Wam jak najdokładniejszy i najbardziej obiektywny obraz Modafinilu zaznaczę, że w prowadzonych badaniach, zarejestrowano także kilka przypadków poważnych powikłań w postaci:
• chorób skóry i tkanki podskórnej
• zaburzeń układu nerwowego
• zaburzeń psychicznych
• zaburzeń sercowo-naczyniowych.
Jeżeli zauważysz u siebie którykolwiek z tych objawów, natychmiast przerwij przyjmowanie Modafilu MD 200 i skonsultuj się z lekarzem, z danych statystycznych wynika jednak jasno, że szanse na to są takie same jak trafienie 6 w totolotka. Możemy zatem śmiało powiedzieć, że Modafil MD 200 modafinil jest bezpieczny, ale czy dla wszystkich? Niestety nie, jest pewna grupa ludzi, którzy nie mogą go zażywać, bez uprzedniej konsultacji z lekarzem i tylko on może wyrazić na to zgodę. Do tej grupy należą osoby zażywające leki: przeciwpadaczkowe, warfarynę, propranolol, ameprrazol.

Modafil MD 200 jest bezwzględnie zakazany dla:
• osób uczulonych na modafinil
• osób niepełnoletnich, poniżej 18 roku życia
• kobiet w ciąży i w trakcie laktacji
• chorych na wątrobę
• chorych na serce
• osób z zaburzeniami psychicznymi.

Następna ważna dla nas sprawa dotyczy szybkości i długości działania oraz sposobu przyjmowania Modafilu MD 200 modafinil. Tu sprawa jest bardzo prosta, jedna tabletka dziennie, popita jedną szklanką wody. Zaczyna działać po ok. godzinie, a jej okres działania utrzymuje się od 6 do 8 godzin, w niektórych przypadkach, jeśli Twój organizm jest bardziej wrażliwy, lub jesteś na diecie niskokalorycznej nawet do 12 godzin. Tabletkę należy zażyć wcześnie rano, tak aby jej czas działania pozwolił Ci na wieczorny sen. Jeżeli jednak planujesz pracę lub inną aktywność nocą, powinieneś zażyć ją wieczorem. Pamiętaj, że Medafinil MD 200 modafinil to nie antybiotyk i nie musisz przyjmować "całej serii", bierzesz dokładnie wtedy, kiedy chcesz i kiedy czujesz taką potrzebę. Możesz to robić przez kilka lub kilkanaście dni pod rząd, a później przez długi okres wcale go nie potrzebować.

Mam nadzieję, że odpowiedziałam na większość nurtujących Was pytań i że udało mi się rozwiać Wasze wątpliwości. Starałam się obiektywnie przedstawić "za i przeciw". Ponieważ Modafil MD 200 modafinil nie jest dostępny w stacjonarnych aptekach, możecie go kupić na stronach internetowych, w sklepie takim jak ten. Zamówienia składane tutaj są realizowane natychmiast. Przesyłkę, wyglądającą jak zwykła paczka możesz odebrać od kuriera lub w paczkomacie InPost.

zax 25/07/2019

Jestem zaskoczony, gdyż sceptycznie podchodziłem do zakupów w internecie. Ale ten lek jest naprawdę mocny i dorównuję innym lekom z modafinil.

Artur 06/07/2019

Sprawdzony i najlepszy lek. Na duży plus jest, to że jest on lekiem, a nie słabym suplementem diety, a kiedy potrzebuję mocnej dawki , to taka wersja jest najlepsza. Organizm szybko się nasyca i samopoczucie wraca do normy. Mija zmęczenie, zdenerwowanie, wyczerpanie, niepokój, drżące mięśnie.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: MODAFINIL, MODAFIL, koncentracja, zmęczenie, motywacja,

MODAFIL MD 200
Niedostępny
Niedostępny