aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
MODAFIL MD 100
MODAFIL MD 100  MODAFIL MD 100  MODAFIL MD 100 

MODAFIL MD 100

  • Producent: Intas
  • Kod Produktu: Modafinil 100 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 6.00zł

  • 20 szt. lub więcej 5.60zł
  • 30 szt. lub więcej 5.20zł
  • 40 szt. lub więcej 4.80zł
  • 50 szt. lub więcej 4.40zł
  • 100 szt. lub więcej 3.60zł
  • 500 szt. lub więcej 3.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

4 Opinii / Napisz opinię

MODAFIL MD 100 mg modafinil to stymulant, który zawiera w swoim składzie 100 mg modafinilu, substancji, która ma wpływ na pewne obszary naszego mózgu, odpowiedzialne za kontrolę rytmu snu i czuwania, to środek stymulujący wydzielanie neuroprzekaźników, które odpowiadają za koncentrację, zdolności decyzyjne, planowanie, przetwarzanie informacji oraz skupienie na wykonywanym zadaniu. Inaczej mówiąc, modafinil "dopinguje" nasz mózg do efektywniejszego działania i bardziej wydajnej pracy, to pobudzacz, który nie daje efektów ubocznych w postaci drżenia rąk, sztucznej euforii lub dołka psychicznego, zatem sposób jego działania jest inny niż np. amfetaminy.

 

MODAFIL MD 100

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

10 tabletek

60,00 zł

6,00 zł

20 tabletek

112,00 zł

5,60 zł

30 tabletek

156,00 zł

5,20 zł

40 tabletek

192,00 zł

4,80 zł

50 tabletek

220,00 zł

4,40 zł

100 tabletek

360,00 zł

3,60 zł

500 tabletek

1 500,00 zł

3,00 zł

 

Substancja czynna:

MODAFINIL 100 mg (poprawia koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie)

 

Czas działania:

około 24 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 60 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

12/2022

 

Modafinil jest substancją zatwierdzoną Europie i w USA ,jako lek na narkolepsję, w Polsce był również zatwierdzony i zarejestrowany, ale z powodu nie wciągnięcia go na listę leków refundowanych, zrezygnowano z jego dystrybucji i dlatego obecnie Modafil MD 100 modafinil możemy kupić tylko na stronach internetowych. Ze względu na sposób jego działania sięgają po niego ludzie zdrowi, którzy potrzebują koncentracji, skupiania uwagi, zwiększenia efektywność nauki, poprawienia zdolności zapamiętywania. Zatem stosują go zarówno studenci jak i pracownicy korporacji, prezesi spółek, lekarze, kierowcy, wszyscy od których praca wymaga maksymalnej koncentracji. Plotka głosi, że zażywał go Barack Obama w czasie licznych podróży i spotkań, gdyż redukował zmęczenie dając jednocześnie wzrost energii. Opinie ludzi zażywających Modafil MD 100 modafinil są bardzo pozytywne, jest on bardzo popularny wśród prawników, programistów, prezesów korporacji, studentów trudnych kierunków, a także wśród ludzi pracujących w systemie zmianowym lub nocnym. Modafil MD 100 modafinil jest przeznaczony dla dorosłych osób, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy potrzebują się skupić na nieprzerwanej pracy nad konkretnym, złożonym zadaniem lub zwyczajnie zarwali noc i rano muszą być wypoczęci i skoncentrowani w pracy lub na uczelni. Modafil MD 100 zawiera 100 mg modafinilu, jest to dość niska dawka i dlatego przeznaczony jest on dla osób, które jeszcze nie stosowały preparatów zawierających modafinil lub ludzi bardzo delikatnych i wrażliwych. Jeżeli uznacie jednak, że działanie jego jest zbyt słabe lub zbyt szybko przestaje działać zawsze możemy sięgnąć po Modafil MD 200 modafinil.

Szybkie tempo życia oraz stres, który ono powoduje, jest znany praktycznie każdemu. Odpowiedzialność przed rodziną, kolegami oraz sobą, potrzeba spełnienia się oraz osiągnięcia coraz lepszych wyników w pracy czy na studiach powoduje, że czasami po prostu nie możemy wstać z łóżka z powodu przemęczenia i złego samopoczucia. Osoby które ciężko pracują lub łączą pracę ze studiami często doświadczają momentów w swoim życiu, kiedy brak snu powoduje zmniejszenie poziomu koncentracji, brak motywacji do działania oraz poczucia pustki. Często staramy się przywrócić energię i chęć do działania za pomocą różnych suplementów diety, kawy lub napojów energetycznych, jednak nie przynosi to oczekiwanych skutków. Właśnie w taki moment warto sięgnąć po sprawdzony i polecany preparat MODAFIL MD 100 modafinil . Jest to przebadany wielokrotnie preparat, który jest stosowany w momencie, kiedy osoba doświadcza ciągle poczucie senności i zmęczenia. Modafinil - substancja czynna w MODAFIL MD 100 modafinil jest środkiem, który istnieje na rynku farmaceutycznym już wiele lat. Produkt ten pomaga wielu studentom i pracownikom. Stosują go między innymi lekarze, naukowcy, profesorowie. Modafinil jest również substancją zatwierdzoną w amerykańskim lotnictwie. W wielu krajach środek ten jest stosowany przez studentów. Według ostatnich badań co piąty student zażywa modafinil, aby polepszyć swoje zdolności umysłowe podczas takich ważnych etapów swojego życia, jak przygotowanie do egzaminów, napisanie pracy naukowej lub dyplomowej. Pomaga on z motywacją, koncentracją i czujnością.

Tak dużo do zrobienia, a tak mało czasu na wszystko. Praca od rana do późnych godzin popołudniowych, dom, życie towarzyskie, tego pogodzić się nie da. Nie starcza nam na wszystko czasu, jesteśmy przemęczeni, zestresowani, nie możemy się na niczym skoncentrować i skupić. Nie możemy ani wydłużyć doby, ani zmniejszyć ilości naszych obowiązków, możemy a to pomóc sobie w inny sposób. Możemy zwiększyć naszą efektywność i wydajność, a także poprawić naszą zdolność koncentracji. Jak to zrobić? Modafil MD 100 modafinil może być lekarstwem na nasze problemy.

Czy MODAFIL MD 100 modafinil jest bezpieczny? Liczne badania naukowe, a było ich ponad 1300, potwierdzają skuteczność i bezpieczność modafinilu. Naukowcy udowodnili, że ludzki organizm bardzo dobrze toleruje modafinil. Jest on głównie przeznaczony do leczenia takich chorób, jak narkolepsja. Modafinil jest na rynku już ponad 15 lat, w ponad 20 krajach świata jest dozwolona sprzedaż tego preparatu. Jego popularność jest spowodowana między innymi tym, że jest on bardzo skuteczny, a jego działanie jest udowodniona naukowo. MODAFIL MD 100 modafinil nie ma licznych skutków ubocznych, a ponadto liczne opinie osób korzystających z tego leku pozwalają nam stwierdzić, że modafinil jest bardzo skuteczny i dobrze tolerowany przez ludzi. Za cały okres obecności MODAFIL MD 100 modafinil na rynku nie było zarejestrowano żadnych przypadków śmiertelnych spowodowanych stosowaniem tego leku. Wszystkie badania oraz wyniki badań można sprawdzić on-line, są one dostępne dla każdego. Jedną z największych zalet MODAFIL MD 100 modafinil jest to, że ten lek nie uzależnia i nie powoduje działań niepożądanych. Nie zważając na to, że wiele osób korzysta z niego, aby rozwiązać problem z narkolepsją, korzystają z niego również osoby zdrowe, które potrzebują dodatkowego wsparcia w czasie kiedy muszą poświęcić się ciężkiej pracy umysłowej. MODAFIL MD 100 modafinil doskonale się sprawdza, jako alternatywa dla licznych filiżanek kawy lub puszek z napojami energetycznymi, po które sięgamy, kiedy potrzebujemy większego skupienia się na sprawach wymagających od nas stuprocentowej koncentracji.

Jak działa MODAFIL MD 100 modafinil? Substancja czynna MODAFIL MD 100 modafinil jest modafinil, który jest organicznym środkiem chemicznym. MODAFIL MD 100 modafinil stymuluje nasz układ nerwowy, co skutkuje zmniejszeniem objaw zmęczenia i senności w ciągu dnia. Pobudza on organizm oraz pomaga przetrwać ciężki dzień bez drzemki. Lek nie powoduje uzależnienia oraz nie wykazuje on działania euforyzujących. Preparat głównie zwiększa stężenie noradrenaliny i dopaminy. MODAFIL MD 100 modafinil dobrze się sprawdza również w leczeniu bezdechu sennego oraz zaburzeń snu spowodowanych pracą zmianową. Dlatego często z niego korzystają lekarze, które mają długie zmiany, czasem mogą one nawet nie spać kilka dni. MODAFIL MD 100 modafinil działa pobudzająco. Stymuluje on układ nerwowy, co sprawia, że nie odczuwamy nadmiernej senności. Modafinil zwiększa stężenie neuroprzekaźników w miejscu komunikacji komórek nerwowych, przez co czujemy się bardziej zmotywowani i skupieni na tym, co robimy. Modafinil świetnie się sprawdzi, gdy musimy dokończyć bardzo ważny projekt w pracy lub na studiach. Jego działania są udowodnione naukowo oraz przez wielu pacjentów.

Kto może zażywać MODAFIL MD 100 modafinil? MODAFIL MD 100 modafinil może używać każdy, kto cierpi na narkolepsję oraz zaburzenia snu. Jednak nie oznacza to, że jest on przeznaczony jedynie dla osób mających jakiekolwiek problemy lub choroby o podłożu neurologicznym. Modafinil świetnie się nadaje dla wszystkich osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia w czasie nauczania się lub przygotowania do egzaminów. Pomoże on również studentom, które łączą pracę ze studiami. Stosowanie leku przynosi wiele skutków pozytywnych, a mianowicie zwiększenie skupienia się, wzmocnienie funkcji poznawczych, większą kreatywność oraz polepszenie pamięci. Modafinil również zwiększa czas, w którym człowiek potrafi się skoncentrować. Modafinil świetnie się nadaje w momencie, kiedy musimy szybko i prawidłowo podejmować decyzję, np. w czasie sesji egzaminacyjnej. MODAFIL MD 100 modafinil również doskonale się sprawdza dla osób, którym zależy na osiągnięciu wysokich celów w pracy. Pomaga on profesjonalistom w wykonywaniu kilku zadań jednocześnie. Nie jest to tajemnicą, że w czasach dzisiejszych wielu osobom zależy na osiągnięciu sukcesu w swojej dziedzinie zawodowej. Wiele użytkowników zauważyło, że stosowanie MODAFIL MD 100 modafinil spowodowało zmniejszenie ilości papierosów dziennie oraz wyeliminowanie kawy i napojów energetycznych, które są przeładowane cukrem, ze swojego życia. Skutkuje to również polepszeniem samopoczucia i zmniejszeniu spożywania cukru dziennie. Sportowcy, które potrzebują większego skupienia oraz energii dla osiągania własnych celów, również mogą stosować ten lek. Pomaga on między innymi poprawia szybkość reakcji, wytrzymałości oraz niweluje zmęczenie. Pozwala to na lepsze skupienie podczas treningów. Ponadto MODAFIL MD 100 modafinil nie ma wielu skutków ubocznych oraz jest bezpieczny dla organizmu człowieka. Modafinil jest również często zażywany prze osób, które pracują przed komputerem, a mianowicie projektanci i programiści. Szybkie refleksy i zwiększenie koncentracji ma wielkie znaczenie w branży IT. Projektanci muszą być skupieni, a wraz z tym bardzo kreatywni. Właśnie wtedy MODAFIL MD 100 sprawdza się najlepiej. Daje on większe skupienie na poszczególnych elementach pracy, a więc nie przegapisz nic. Stosowanie MODAFIL MD 100 modafinil sprawi, że twój projekt będzie zrobiony doskonale. Jeśli zaliczasz siebie do którejś z tych kategorii, to śmiało możesz korzystać z MODAFIL MD 100 modafinil, aby zapewnić najlepsze skutki pracy i sukces w swojej dziedzinie.

Jakie są przeciwwskazania do MODAFIL MD 100 modafinil oraz jakie są skutki uboczne tego preparatu? Jak i każdy lek MODAFIL MD 100 modafinil ma przeciwwskazania oraz skutki uboczne, jednak nie są one liczne. Przed stosowaniem MODAFIL MD 100 modafinil należy jednak skonsultować się z lekarzem, aby być pewnym, że nie masz alergii na któryś z komponentów lekarstwa. Ponadto, jeśli bierzesz jakieś jeszcze leki, to musisz sprawdzić, czy można ich stosować razem z modafinilem. Należy zwrócić szczególną uwagę na suplementy diety na bazie różnych ziół. Nie należy również stosować lek z preparatem obniżającym ciśnienie krwi. Ważne również aby sprawdzić, czy leki, jeśli je bierzesz, nie zawierają kofeiny, ponieważ stosowanie MODAFIL MD 100 modafinil razem z kofeiną może spowodować skutki niepożądane. Nie powinny stosować modafinilu osoby, które cierpią na choroby serca oraz wątroby. Modafinilu również nie należy łączyć razem z alkoholem. Osoba, która zażywa MODAFIL MD 100 modafinil  musi ograniczyć ilość cukru oraz herbat w czasie spożywania leku, ponieważ może to stworzyć dodatkowe obciążenie wątroby oraz serca. MODAFIL MD 100 modafinil może również osłabić lub podwyższać aktywność enzymów wątrobowych, co może spowodować wydalenie innych leków z organizmu. Osoby stosujące antydepresanty muszą szczególnie uważać, a najlepiej skonsultować przyjmowanie leków na bazie modafinilu ze swoim lekarzem, ponieważ MODAFIL MD 100 może osłabić lub na odwrót wzmocnić ich działanie. Preparatu nie można stosować razem z preparatami IMAO, a najlepiej nie stosować ich dwa tygodnie przed rozpoczęciem przyjmowania MODAFIL MD 100 i dwa tygodnie po. Modafinil może również obniżyć skuteczność antykoncepcji hormonalnej, a więc musisz zadbać o to, aby uniknąć niechcianej ciąży. Skutki uboczne MODAFIL MD 100 nie są często spotykane, jednak mogą one się pojawić. Zwykle skutki uboczne przejawiają się jako ból głowy, zawroty głowy, nudności oraz zaburzenia snu. Jeśli zauważysz któryś z tych skutków, to należy skontaktować i skonsultować się ze specjalistą.

Modafil MD 100 czy modafinil powoduje skutki uboczne? Modafil MD 100 i zawarty w nim modafinil nie jest narkotykiem i nie powoduje uzależnienia fizycznego, może natomiast powodować skutki uboczne, tak samo jak wszystkie mniej lub bardziej popularne leki. Nie występują one często i są określane zazwyczaj jako jako lekkie i ustępujące. Najczęściej zgłaszane działania uboczne to:
• wysypka
• bóle i zawroty głowy
• podwyższone ciśnienie
• nudności
• rozdrażnienie i nerwowość
• niestrawność lub brak apetytu.
Niezmiernie rzadko występują powikłania w postaci:
• chorób skóry i tkanki podskórnej
• zaburzeń układu nerwowego
• zaburzeń sercowo-naczyniowych
• zaburzeń psychicznych.
Jeżeli zaobserwujemy u siebie niepokojące objawy, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Kto nie powinien stosować Modafil MD 100?
• osoby uczulone na modafinil
• osoby poniżej 18 roku życia
• kobiety w ciąży i w trakcie karmienia
• chorzy na wątrobę
• chorzy na serce
• osoby z zaburzeniami psychicznymi.
Osoby zażywające leki: przeciwpadaczkowe, warfarynę, propranolol, ameprrazol przed zażyciem Modafilu MD 100 modafinil koniecznie powinny skonsultować się z lekarzem i bez jego wiedzy i zgody nie zażywać leku.

Modafinil MD 100 czy uzależnia i czy ma działanie narkotyczne? Według amerykańskich naukowców z Medical University of South Carolina,którzy badali modafinil przez 25 lat, tolerancja na lek rośnie z czasem, nie pojawiają się też, najmniejsze objawy uzależnienia. Badania wykazały również, że modafinil wykazuje takie działanie jak: zwalcza wolne rodniki, poprawia wydolność mózgu oraz wstrzymuje postępowanie demencji. Strukturalnie Modafinil różni się od narkotyków stymulujących układ nerwowy, takich jak kokaina czy amfetamina dlatego nie powoduje uzależnienia i nie wywołuje euforii narkotykowej.

Jaka jest zalecana dawka MODAFIL MD 100? Każda tabletka MODAFIL MD 100 zawiera 100 mg modafinilu. Jest to idealna dawka dla osób, które stosują ten preparat po raz pierwszy. Sprawi ona, że poczujesz polepszenie stanu emocjonalnego, przywrócenie koncentracji i motywacji. Ważne jest obserwowanie swojego ciała, aby zrozumieć, jak twój organizm reaguje na ten lek. Większa liczba osób zauważyła, że po zastosowaniu tej dawki czuli się bardziej skupienie oraz pełni energii. Lek najlepiej stosować godzinę przed rozpoczęciem pracy. Ponieważ MODAFIL MD 100 modafinil występuje w formie tabletek, to należy go połknąć i popić wodą. Efekty działania tego preparatu utrzymują się przez około 6-8 godzin. Niektóre osoby zauważają, że lek zaczyna działać znacznie szybciej niż 60 minut po braniu tabletki, jednak należy pamiętać, że jest to raczej wyjątek oraz kwestia bardzo indywidualna. Dawka 100 mg leku modafinil najlepiej się sprawdza dla osób, które mają pracę aktywną oraz wymagającą dużego skupienia. Jeśli dawka okaże się niewystarczająca, to można ją zwiększyć do 200 mg modafinil.

Jak kupić MODAFIL MD 100 bez recepty? MODAFIL MD 100 mg modafinil jest sprzedawany bez recepty, co potwierdza, że jest on bezpieczny. Modafinil występuje w postaci tabletek, które są szczelnie zapakowane, a przesyłka jest zabezpieczona. Nie musisz jednak kupować całego blistra, możesz zamówić tyle tabletek ile uważasz za potrzebne. Zamówienie preparatu przez stronę internetową niczym się nie różni od zwykłego kupowania towarów przez Internet. Jest to łatwe, szybkie i przyjemne. Przesyłkę możesz zamówić również do paczkomatu.

Zdecydowana większość ludzi, spędza w pracy więcej niż 8 godzin dziennie, do tego dochodzą obowiązki domowe, o przyjemnościach, życiu towarzyskim, prawie zapominamy, bo najzwyczajniej, nie mamy na to czasu. Czujemy się wypaleni, przemęczeni, zestresowani, brakuje nam kreatywnych pomysłów i chęci do pracy. Kiedyś nazywano to chorobą menadżerów, obecnie cierpią na tę przypadłość ludzie pracujący na różnych stanowiskach, w bardzo różnych branżach i w bardzo różnym wieku. Nie ma znaczenia czy jest to nauczycielka, kierowca, pracownik korporacji, lekarz czy sprzedawca, pracujemy więcej, dłużej i ciężej. Jesteśmy przemęczeni, a nasz organizm ma ograniczone możliwości i w końcu przestaje sobie radzić zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej. To już nawet nie jest zwykłe zmęczenie, to jest przewlekłe zniechęcenie, które może prowadzić nas do stanów depresyjnych, bezsenności, problemów z koncentracją, może także osłabić nasz system odpornościowy a nawet doprowadzić do zaburzeń seksualnych. W takich sytuacjach Modafil MD 100 mg modafinil wydaje się jedynym i skutecznym rozwiązaniem, stymulant, doda nam energii, pozbędzie się zmęczenia, poprawi koncentrację i świetnie zadziała na naszą pamięć. Nie sprawi jednak, że po zażyciu tabletki w każdym z nas obudzi się Albert Einsten, nie jest to cudowny środek odblokowujący nasz ukryty potencjał i wydobywający z nas geniusza, takie pigułki nie istnieją. Sprawi jednak, że za każdym razem, gdy zażyjemy Modafil MD 100 mg modafinil, będzie nam się chciało pracować, uczyć, bawić, sprawi, że będziemy wypoczęci, pełni energii, bardzo skupieni na działaniu i idealnie zorganizowani. Da nam poczucie bardzo wysokiej formy, a to znacząco wpłynie na jakość wykonywanej przez nas pracy, a także na nasze samopoczucie.

Andrzej 08/08/2019

OK. Będę wracał. Polecam sklep za ekspresową dostawę i dobre ceny.

Rafik 08/08/2019

Kupuję tutaj Tadalis-sx, w gratisie, z ciekawości wybrałem sobie właśnie ten Modafil i szczerze mogę polecić!

Czarek 06/07/2019

Kupuję akurat ten preparat, bo ma status produktu leczniczego, a nie suplementu.

kris 06/07/2019

produkt spełnia moje oczekiwania ,cena jest ok,działanie leku jest taka jaką oczekiwałem,polecam .

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: MODAFINIL, MODAFIL, koncentracja, zmęczenie, motywacja,

MODAFIL MD 100
Niedostępny
Niedostępny