aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
MALEGRA Oral Jelly
MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly  MALEGRA Oral Jelly 

MALEGRA Oral Jelly

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Sildenafil 100 mg
  • Dostępność: W magazynie
  • 19.80zł

  • 14 szt. lub więcej 19.00zł
  • 21 szt. lub więcej 18.00zł
  • 28 szt. lub więcej 17.00zł
  • 35 szt. lub więcej 16.00zł
  • 70 szt. lub więcej 13.00zł
  • 140 szt. lub więcej 10.00zł5 Opinii / Napisz opinię

MALEGRA Oral Jelly jest lekiem w postaci żelu o wyglądzie i smaku galaretki owocowej. Lek stosowany jest w leczeniu zaburzeń erekcji. Zaburzenia wzwodu to problemy lub całkowita niemożność uzyskania pełnej erekcji, bądź utrzymania jej tak długo, aby możliwy był pełny stosunek seksualny. Jednorazowe przypadki nie są powodem do obaw – taka sytuacja może zdarzyć się każdemu. Natomiast co jeśli zdarza się to częściej? O prawdziwym problemie możemy mówić, kiedy mężczyzna ma zaburzenia wzwodu w większości podejmowanych prób zbliżenia i stan ten utrzymuje się przez dłuższy czas.

 

 MALEGRA Oral Jelly

 

ilość saszetek

cena za całość

cena za jedną saszetkę

ilość gratisów

7 saszetek

138,60 zł

19,80 zł

+ 1 szt.

14 saszetek

266,00 zł

19,00 zł

+ 3 szt.

21 saszetek

378,00 zł

18,00 zł

+ 5 szt.

28 saszetek

476,00 zł

17,00 zł

+ 7 szt.

35 saszetek

560,00 zł

16,00 zł

+ 8 szt.

70 saszetek

910,00 zł

13,00 zł

+ 17 szt.

140 saszetek

1 400,00 zł

10,00 zł

+ 35 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

około 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość saszetek w jednym opakowaniu:

7 saszetek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego opakowania)

 

Data przydatności do spożycia:

11/2023

 

Przyczyn zaburzeń wzwodu może być mnóstwo. Poczynając od stresu, którego w większym czy mniejszym stopniu doświadczy każdy z nas, poprzez choroby cywilizacyjne, kończąc na niezdrowym trybie życia. Wyżej wymienione powodują, że kłopoty z osiągnięciem satysfakcjonującego pożycia seksualnego coraz częściej dotyczą mężczyzn przed ukończeniem 40 – tego roku życia. Najczęściej u młodych osób problemy te mają podłoże psychiczne, co oczywiście nie jest też regułą. U dojrzałych mężczyzn mówimy najczęściej o przyczynach stricte fizjologicznych. Badania pokazują, że do występujących przyczyn zaburzeń erekcji należą między innymi:
• Palenie papierosów,
• Zła, niezbilansowana dieta, bogata w fast foody oraz przetworzoną żywność,
• Brak ruchu,
• Stres i przemęczenie,
• Leki steroidowe,
• Problemy natury kardiologicznej.

Malegra Oral Jelly pomaga uzyskać i utrzymać erekcję w stanie podniecenia seksualnego. Nieodłącznym elementem działania leku jest pobudzenie seksualne. Aby osiągnąć erekcję, oprócz zależności biologiczno-chemicznych, niezbędne jest też erotyczne pobudzenie. Aby nastąpiła erekcja, potrzebny jest swego rodzaju bodziec – mogą to być zarówno doznania zmysłowe (dotykowe, słuchowe, wzrokowe), jak i wyobrażenia o treści erotycznej, bądź świadomość potencjalnego zbliżenia. Zostaje wówczas pobudzony znajdujący się w rdzeniu kręgowym ośrodek erekcji. Współżycie seksualne zachowuje swój naturalny charakter, gdyż środek ten pomaga wywołać erekcję tylko i wyłącznie w przypadku podniecenia seksualnego.

Malegra Oral Jelly zawiera substancję czynną, którą jest sildenafil. Jest ona enzymem występującym w ciałach jamistych prącia i krążeniu płucnym, równoważącym męskie funkcje seksualne i leczącym impotencję. Na skutek pobudzenia seksualnego, w ciałach jamistych prącia następuje uwalnianie tlenku azotu. Następuje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych i umożliwia napływ krwi do prącia, co skutkuje wzwodem prącia. Malegra wywiera wpływ na ciśnienie krwi, powodując tym samym rozluźnienie naczyń krwionośnych i stymulując przepływ krwi w obszarze prącia, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie trwałej erekcji. Każda dawka zawiera 100 mg cytrynianu sildenafilu – dawka ta jest wystarczająca dla znacznej poprawy funkcji seksualnych.

Malagry Oral Jelly nie powinno się stosować częściej niż raz dziennie oraz nie powinno się przekraczać przy tym maksymalnej dawki 100mg. W przypadku starszych pacjentów (powyżej 60 roku życia) lub w przypadku kłopotów z nerkami bądź wątrobą lekarz może zlecić specjalistyczne badania i rozpocząć kurację od zmniejszonych dawek systematycznie je zwiększając w zależności od potrzeby. Jest ona także przeciwwskazana u pacjentów stosujących azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie. Ostrożność w przyjmowaniu leków na potencję zaleca się ludziom, u których niedawno wystąpiły niepożądane zdarzenia ze strony układu krążenia, udar mózgu lub niekontrolowane nadciśnienie. Malegra Oral Jelly jest lekiem przeznaczonym dla dorosłych mężczyzn, którzy w wyniku zaburzeń erekcji nie mogą odbyć satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Podstawą jego stosowania jest stwierdzona impotencja, czyli problemy z uzyskaniem bądź utrzymaniem wzwodu. Malegra Oral Jelly umożliwia poprawę jakości życia seksualnego, warunkiem jest jednak uprzednie pobudzenie, niezbędne do otrzymania erekcji. Lek należy przyjmować zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce, aby uniknąć wszelkich komplikacji, nieprawidłowości i efektów niepożądanych. Malegra Oral Jelly nie powinna być stosowana u mężczyzn, u których nie występuje problem z zaburzeniami erekcji, a także nie jest zatwierdzona dla mężczyzn poniżej osiemnastego roku życia. Inne przeciwwskazania do stosowania leku to między innymi nadwrażliwość na substancję czynną leku – sildenafil, lub inne jego składniki. Osoby z poważnymi zaburzeniami czynności serca, nerek lub wątroby powinni unikać leczenia zaburzeń erekcji lekiem Malegra Oral Jelly, przez jego wpływ na ciśnienie krwi. Inne przeciwwskazania do stosowania leków z sildenafilem to:
• Powikłania ciśnienia krwi,
• Upośledzenie krwawienia,
• Zaburzenia ciśnienia krwi,
• Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki,
• Fizyczna deformacja penisa i inne.

Preparat Malegra Oral Jelly zaczyna działać po 30 - 60 minutach po chwili spożycia. Żel należy połknąć w całości popijając wodą. Malegra Oral Jelly jest aktywna od kilku do około 6 godzin w zależności od wielu czynników. Przyjmować trzeba iż jej maksymalne działanie utrzymuje się między pierwszą a czwartą godziną. Pamiętać przy tym należy iż wcześniejsze spożywanie posiłków wysoko tłuszczowych, jak i wysoko procentowych alkoholów może spowodować osłabienie działania tego leku, jak i pozostałych leków na impotencję i zaburzenia erekcji. Jako środek ostrożności trzeba też wiedzieć iż erekcja nie przerwanie trwająca dłużej niż 2 godziny może być niebezpieczna i prowadzić do zwiotczenia naczyń zaś w przypadku erekcji trwającej dłużej niż 4 godziny trzeba niezwłocznie udać się do lekarza. Stosowanie leku Malegra Oral Jelly jest jak najbardziej bezpieczne, przy zachowaniu ostrożności i zaleceń zawartych w ulotce produktu. Lek szybko wchłania się po podaniu doustnym. Czas, po którym stężenie leku w osoczu jest największe wynosi około 60 minut; jeśli lek jest przyjęty w trakcie spożywania posiłku czas ten może się wydłużyć o kolejne 60 minut. 4 – 5 godzin po zastosowaniu Malegra Oral Jelly nadal może wywoływać erekcję w odpowiedzi na pobudzenie seksualne. Po 90 minutach od podania nie stwierdza się go w nasieniu. Metabolizowany jest w wątrobie, a główny metabolit wykazuje aktywność farmakologiczną. Biologiczny okres półtrwania substancji czynnej leku – sildenafidu, wynosi około 3 – 5 godzin, a jego czynnego metabolitu około 4 godzin. O możliwości i sposobie zażywania Malagry Oral Jelly tak jak i innych leków na potencję, powinien decydować lekarz. Jest ona przeciwwskazana u pacjentów stosujących azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie. Trzeba widzieć iż bardzo duża grupa leków zawiera właśnie azotany, na przykład leki na astmę w tym nitrogliceryna. W przypadku braku pewności czy dany lek również je zawiera, trzeba to koniecznie skonsultować z lekarzem bądź farmaceutą. Warto też wiedzieć iż duża część narkotyków również zawiera azotany. Zawsze należy zweryfikować czy obecnie brane leki nie wejdą w interakcję z Malagra Oral Jelly, co może doprowadzić do znacznego i niebezpiecznego obniżenia ciśnienia krwi, co może doprowadzić do zawrotów głowy, utraty przytomności czy nawet do zawału lub wylewu. Ostrożność w przyjmowaniu Malegra  Oral Jelly zaleca się również osobom u których niedawno wystąpiły niepożądane zdarzenia ze strony układu krążenia, udar mózgu lub niekontrolowane nadciśnienie. Tak jak w przypadku wszystkich leków podawanych w zaburzeniach erekcji, przed rozpoczęciem leczenia należy ocenić stan pacjenta z punktu widzenia układu krążenia.

Seksualność jest bardzo delikatną sferą życia. Dlatego tak dużą trudność sprawia rozmowa o problemach z zaburzeniami erekcji, które w tej czy innej postaci pojawiają się praktycznie u każdego mężczyzny. Z reguły problemy z potencją mają charakter okresowy i są zależne od przypadkowych czynników, ale w momencie, kiedy sytuacja zaczyna się cyklicznie powtarzać, należy zasięgnąć porady lekarskiej bez zbędnej zwłoki. Powinien być to dla nas sygnał, że coś niedobrego dzieje się w naszym organizmie. Dlatego bagatelizowanie problemów z zaburzeniami erekcji nie jest dobrym rozwiązaniem – objawy tego schorzenia powinny zostać jak najszybciej skonsultowane z lekarzem specjalistą, który pomoże dobrać odpowiedni lek oraz jego dawkę odpowiednią dla danej osoby.

Dominik 09/08/2019

Jak najbardziej polecam współpracę.

Adam 09/08/2019

Malegra stosuję już od pewnego czasu i zdecydowanie mogę pochwalić jej działanie! coś wspaniałego! teraz mogę cieszyć się zabawami godzinami a nawet i całą noc! coś wspaniałego ten żel! zasługują na 5 gwiazdek!

Jola 09/08/2019

Jestem miłe zaskoczona ,skończyły się nerwy i stres ,sex jest znów cudowny, mąż wrócił do swojej formy. Malegra działa w 100 procentach, a najważniejsze że nie powoduje efektów ubocznych i jest bezpieczna dla organizmu, pozdrawiam.

Kris 09/08/2019

Ja używam od jakiegoś czasu. Przestestowałem do tej pory wiele preparatów tego typu ale muszę przyznać, że żaden z nich nie był tak skuteczny jak właśnie Malegra w żelu.

Rafał 06/07/2019

Wspomaga i działa, co ważne ten sam skład co u konkurencji , a o połowę taniej:) Cała noc wasza. polecam .

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: MALEGRA, Oral Jelly, sildenafil, żel na potencję, żel przywracający mechanizm erekcji,

MALEGRA Oral Jelly
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka