aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
MALEGRA FXT
MALEGRA FXT  MALEGRA FXT  MALEGRA FXT  MALEGRA FXT 

MALEGRA FXT

 • Producent: Sunrise
 • Kod Produktu: Sildenafil 100 mg + Fluoksetyna 40 mg
 • Dostępność: 2-3 Days
 • 19.50zł

 • Bez podatku: 19.50zł

 • 20 szt. lub więcej 18.50zł
 • 40 szt. lub więcej 17.50zł
 • 60 szt. lub więcej 15.00zł
 • 100 szt. lub więcej 12.50zł
 • 200 szt. lub więcej 11.00zł
 • 400 szt. lub więcej 9.50złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

4 Opinii / Napisz opinię

MALEGRA FXT jest lekiem złożonym, składającym się z dwóch substancji czynnych jakimi są sildenafil i fluoksetyna. Sildenafil jest środkiem najczęściej stosowanym w lekach na potencję, natomiast fluoksetyna jest stosowana jako lek przeciwdepresyjny, ale okazała się również skutecznym rozwiązaniem przedwczesnego wytrysku. Połączenie tych dwóch leków sprawiło, że Malegra FXT jest jednym z najlepszych rozwiązań dla długotrwałej aktywności seksualnej. Malegra FXT jest pomocny w przypadku, gdy pacjent ma zaburzenia erekcji, a także ma świadomość problemów z przedwczesnym wytryskiem. Należy przyjmować nie więcej niż jedną tabletkę leku Malegra FXT na godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Zwykły związek jednej tabletki to 100 mg cytrynianu sildenafilu i 40 mg fluoksetyny.

 

MALEGRA FXT

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

250,00 zł

19,50 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

400,00 zł

18,50 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

700,00 zł

17,50 zł

+ 10 szt.

60 tabletek

900,00 zł

15,00 zł

+ 15 szt.

100 tabletek

1 250,00 zł

12,50 zł

+ 25 szt.

200 tabletek

2 200,00 zł

11,00 zł

+ 50 szt.

400 tabletek

3 800,00 zł

9,50 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

FLUOKSETYNA 40 mg (uspokaja wspomagając działanie sildenafilu oraz opóźnia wytrysk - wydłuża czas stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

07/2022

 

Leki na potencję dla mężczyzn są na rynku medycznym od wielu lat. Poczynając od klasycznej, najlepiej znanej „niebieskiej tabletki”, poprzez jej wiele zastępców, firm, które proponują ich zamienniki – tańsze, a równie skuteczne. Malegra FXT jest rewolucyjnym, nowym lekiem, łamiącym wszelkie dotychczasowe schematy leczenia zaburzeń erekcji. Lek ten jest klasyfikowany jako inhibitor PDE 5, przez zawartość substancji czynnej – sildenafidu, który jest enzymem występującym w ciałach jamistych prącia i krążeniu płucnym, równoważącym męskie funkcje seksualne i leczącym impotencję. Na skutek pobudzenia seksualnego, w ciałach jamistych prącia następuje uwalnianie tlenku azotu. Następuje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych i umożliwia napływ krwi do prącia, co skutkuje wzwodem. Malegra FXT wywiera wpływ na ciśnienie krwi, powodując tym samym rozluźnienie naczyń krwionośnych i stymulując przepływ krwi w obszarze prącia, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie trwałej erekcji. Nieodłącznym elementem działania leku jest pobudzenie seksualne. Aby osiągnąć erekcję, oprócz zależności biologiczno-chemicznych, niezbędne jest też erotyczne pobudzenie. Aby nastąpiła erekcja, potrzebny jest swego rodzaju bodziec – mogą to być zarówno doznania zmysłowe (dotykowe, słuchowe, wzrokowe), jak i wyobrażenia o treści erotycznej, bądź świadomość potencjalnego zbliżenia. Zostaje wówczas pobudzony znajdujący się w rdzeniu kręgowym ośrodek erekcji.

Zaburzenia wzwodu to problemy lub całkowita niemożność uzyskania pełnej erekcji, bądź utrzymania jej tak długo, aby możliwy był pełny stosunek seksualny. Jednorazowe przypadki nie są powodem do obaw – taka sytuacja może zdarzyć się każdemu. Natomiast co jeśli zdarza się to częściej? O problemie możemy mówić, kiedy mężczyzna ma zaburzenia wzwodu w połowie podejmowanych prób i stan ten utrzymuje się przez dłuższy okres czasu.

Przyczyn zaburzeń wzwodu może być mnóstwo. Ocenia się, że problem ten dotyka ponad 150 milionów mężczyzn na świecie. Poczynając od stresu, którego w większym czy mniejszym stopniu doświadczy każdy z nas, poprzez choroby cywilizacyjne, kończąc na niezdrowym trybie życia. Wyżej wymienione powodują, że kłopoty z osiągnięciem satysfakcjonującego pożycia seksualnego coraz częściej dotyczą mężczyzn przed ukończeniem 40 – tego roku życia. Najczęściej u młodych osób problemy te mają podłoże psychiczne, co oczywiście nie jest też regułą. U dojrzałych mężczyzn mówimy najczęściej o przyczynach stricte fizjologicznych. Połowa z mężczyzn dotkniętych tych problemem „za nic na świecie” nie zgłosi się do lekarza. Z reguły jest to powodowane wstydem, traktowane jako temat tabu, zbyt intymny, aby rozmawiać o tym z obcym człowiekiem. Konsekwencją tego stają się: brak ochoty na seks, unikanie zbliżenia z partnerką czy nieskuteczne próby przeczekania problemu. Odsuwanie od siebie kłopotu sprawia, że pogarsza się kondycja fizyczna i zdrowie psychiczne mężczyzny, zaburzają się relacje z bliską osobą. Badania pokazują, że do występujących przyczyn zaburzeń erekcji należą między innymi:
• problemy kardiologiczne (erekcja jest ściśle związana z kondycją serca. Jeśli w naczyniach krwionośnych tworzą się blaszki miażdżycowe, ich średnica się zmniejsza, a krew ma coraz mniej miejsca. Naturalną konsekwencją takiego stanu są problemy z potencją);
• palenie papierosów (już przy jednej wypalonej paczce papierosów dziennie ryzyko wystąpienia kłopotów z potencją wzrasta aż o 75 procent. Toksyczne związki zawarte w papierosach atakują układ rozrodczy, ograniczając liczbę tworzonych plemników, jednocześnie zmniejszając objętość naczyń).
• stosowanie sterydów (steroidowe leki przepisywane są przez lekarzy w niedoborach hormonów. Zażywanie ich na własną rękę może doprowadzić do upośledzenia cyklu hormonalnego „podwzgórze - przysadka - nadnercza - jądra", powodując równocześnie zmniejszenie produkcji testosteronu. Stąd już bardzo blisko do problemów ze wzwodem);
• zła dieta i brak ruchu (chcąc zadbać o naczynia krwionośne, trzeba ograniczyć spożywanie tłustych potraw, a zastąpić je owocami i warzywami, unikać alkoholu w dużych ilościach);
• stres i zmęczenie (kilkunastogodzinny tryb pracy, wymagający ciągłego skupienia i koncentracji skutecznie zniechęca do wieczornej bliskości z partnerką. Pojawia się zmęczenie fizyczne i psychiczne, które może doprowadzić nie tylko do zaburzeń erekcji, ale także do depresji).

 

Odpowiedzią na problemy z erekcją i przedwczesną ejakulacją jest MALEGRA FXT.
Działanie leku jest oparte na substancji czynnej sildenafilu, który, jak już zostało wspomniane, skutecznie poprawia ukrwienie narządów płciowych kobiety, przez co stają się dużo bardziej wrażliwe i podatne na stymulację. Sildenafil zastosowany w MALEGRA FXT jest organicznym związkiem chemicznym stosowanym w leczeniu zaburzeń libido. Przyjmowany zgodnie z zaleceniami jest całkowicie bezpieczny. W wypadku przekroczenia dobowej dawki leku mogą (choć nie muszą) wystąpić działania niepożądane, do których można zaliczyć zaczerwienienie twarzy (lek podnosi ciśnienie tętnicze), ogólne osłabienie, drżenie rąk, łagodną gorączkę czy też utrudnione oddychanie. Przy wystąpieniu któregokolwiek z tych objawów, konieczna może okazać się konsultacja z lekarzem. Nie zmienia to faktu, że przy prawidłowym przyjmowaniu leku, badania wykazały jego wyjątkową skuteczność. Satysfakcja z seksu jest istotnym elementem naszego życia. Oczywiście można się bez niego obyć, ale pozbawiamy się w ten sposób istotnego aspektu życia, pozbawiamy się przyjemności z niego płynącej, doprowadzając w efekcie do całkowitej obojętności i oziębłości. Seksualność jest bardzo delikatną sferą życia. Dlatego tak dużą trudność sprawia rozmowa o problemach z zaburzeniami erekcji, które w tej czy innej postaci pojawiają się praktycznie u każdego mężczyzny. Z reguły problemy z potencją mają charakter okresowy i są zależne od przypadkowych czynników, ale w momencie, kiedy sytuacja zaczyna się cyklicznie powtarzać, należy zasięgnąć porady lekarskiej bez zbędnej zwłoki. Powinien być to dla nas sygnał, że coś niedobrego dzieje się w naszym organizmie. Dlatego bagatelizowanie problemów z zaburzeniami erekcji nie jest dobrym rozwiązaniem – objawy tego schorzenia powinny zostać jak najszybciej skonsultowane z lekarzem specjalistą, który pomoże dobrać odpowiedni lek oraz jego dawkę odpowiednią dla danej osoby. Środki na potencje stosowane obecnie bazują jedynie na solidnych i sprawdzonych substancjach czynnych, dzięki czemu zyskujemy pewność, że w trakcie ich stosowania nie stanie się nic złego. Samodzielne ustalanie leku i dawki może być ryzykowne, dlatego każdorazowo zaleca się rozmowę ze specjalistą, aby dobrał środek na podstawie wielu istotnych dla naszego zdrowi i samopoczucia czynników. Przede wszystkim istotne jest aby dostosować lek do problemu, który wystąpił, oraz jego stopnia nasilenia, a następnie należy zwrócić uwagę na nasz stan zdrowia, który nie jest obojętny w przypadku stosowania jakichkolwiek środków na potencję. Środki te wykazują niesamowitą skuteczność, ale warunkiem tego musi być ich rozsądne dobranie, zarówno pod kątem rodzaju substancji czynnej, jaka została użyta w danym leku, jak i dopasowania odpowiedniej dawki zalecanej dla konkretnego pacjenta.

Malegra FXT jest lekiem przeznaczonym dla dorosłych mężczyzn, którzy w wyniku zaburzeń erekcji nie mogą odbyć satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Podstawą jego stosowania jest stwierdzona impotencja, czyli problemy z uzyskaniem bądź utrzymaniem wzwodu. Malegra umożliwia poprawę jakości życia seksualnego, warunkiem jest jednak uprzednie pobudzenie, niezbędne do otrzymania erekcji. Lek należy przyjmować zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce, aby uniknąć wszelkich komplikacji, nieprawidłowości i efektów niepożądanych.

Malegra FXT nie powinna być stosowana u mężczyzn, u których nie występuje problem z zaburzeniami erekcji, a także nie jest zatwierdzona dla mężczyzn poniżej osiemnastego roku życia. Inne przeciwwskazania do stosowania leku to między innymi nadwrażliwość na substancję czynną leku – sildenafil, lub inne jego składniki. Osoby z poważnymi zaburzeniami czynności serca, nerek lub wątroby powinni unikać leczenia zaburzeń erekcji lekiem Malegra FXT, przez jego wpływ na ciśnienie krwi. Inne przeciwwskazania do stosowania leków z sildenafilem to:
• Powikłania ciśnienia krwi,
• Upośledzenie krwawienia,
• Zaburzenia ciśnienia krwi,
• Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki,
• Fizyczna deformacja penisa i inne.

Grzesiek 09/08/2019

Jest to pierwszy środek który mi w końcu pomógł. Rzeczywiście dzięki niemu mogę dłużej. W końcu.

Czarek 09/08/2019

Bardzo dobry produkt, fajnie wydłuża stosunek.

Tomasz 25/07/2019

Nie wierzyłem, że Malegra może mi tak szybko i skutecznie pomóc i że nie da skutków ubocznych. Ale to prawda, odczuwałem tylko leciutki ból głowy i takie jakby przyćmienie w nosie, ale to może ze zdenerwowania. Obchodziliśmy z żoną rocznicę naszej pierwszej randki ( obchodzimy wszystkie wspólne rocznice, jakie się tylko da, taki fun)i bardzo zależało mi na udanym zakończeniu fajnego wieczoru. Tak rzeczywiście się stało, i co więcej ten stan trwał i trwał, tzn. nie sam wzwód, ale możliwość jego wspólnego uzyskania, a wykorzystaliśmy ten czas doskonale……

Artur 26/04/2018

Uważam, że to jest jeden z najlepszych środków na potencję.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: MALEGRA FXT, sildenafil, fluoxetyna, tabletki na potencję, erekcje i przedwczesny wytrysk, wydłużenie stosunku, poprawa zdrowia seksualnego mężczyzn,

MALEGRA FXT
Niedostępny
Niedostępny