aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
MALEGRA - 120
MALEGRA - 120  MALEGRA - 120 

MALEGRA - 120

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Sildenafil 120 mg
  • Dostępność: W magazynie
  • 10.90zł

  • 20 szt. lub więcej 8.80zł
  • 40 szt. lub więcej 7.00zł
  • 60 szt. lub więcej 6.60zł
  • 100 szt. lub więcej 5.50zł
  • 200 szt. lub więcej 5.00zł
  • 400 szt. lub więcej 4.40zł4 Opinii / Napisz opinię

MALEGRA – 120 to odpowiednik znanego leku Cobra-120. Zawiera dokładnie taką samą ilość sildenafilu. Viagra w największej dawce zawiera trochę mniej, bo tylko 100 mg.

 

MALEGRA - 120

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

109,00 zł

10,90 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

176,00 zł

8,80 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

280,00 zł

7,00 zł

+ 10 szt.

60 tabletek

396,00 zł

6,60 zł

+ 15 szt.

100 tabletek

550,00 zł

5,50 zł

+ 25 szt.

200 tabletek

1 000,00 zł

5,00 zł

+ 50 szt.

400 tabletek

1 760,00 zł

4,40 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 120 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

12/2023

 

Satysfakcja płynąca z udanego seksu jest istotnym elementem naszego życia. Oczywiście można się bez niego obyć, ale pozbawiamy się w ten sposób istotnego aspektu życia, pozbawiamy się przyjemności z niego płynącej, doprowadzając w efekcie do całkowitej obojętności i oziębłości. Kiedy osiągnięcie i utrzymanie erekcji jest trudne, nie powinniśmy się przerażać. Dla wielu mężczyzn jest to temat tabu, zbyt intymny żeby o nim mówić, tymczasem przy rozwoju dzisiejszej medycyny można z tym problemem skutecznie walczyć. Korzystanie z pomocy lekarskiej w takich przypadkach staje się coraz bardziej popularne, mężczyźni coraz częściej potrafią się przełamać. Pomoc lekarska jest jak najbardziej wskazana. Według statystyk, problemy ze wzwodem występują w co piątym zbliżeniu seksualnym. Już 2,5 miliona mężczyzn w Polsce zmaga się z zaburzeniami erekcji. Przez zaburzenie erekcji rozumiemy niezdolność uzyskania i utrzymania wzwodu członka wystarczającego do satysfakcjonującego odbycia stosunku seksualnego. Często towarzyszy im indywidualny dyskomfort i trudności w relacji z partnerem seksualnym. Przyczyn zaburzeń wzwodu może być mnóstwo. Poczynając od stresu, którego w większym czy mniejszym stopniu doświadczy każdy z nas, poprzez choroby cywilizacyjne, kończąc na niezdrowym trybie życia. Wyżej wymienione powodują, że kłopoty z osiągnięciem satysfakcjonującego pożycia seksualnego coraz częściej dotyczą mężczyzn przed ukończeniem 40 – tego roku życia. Najczęściej u młodych osób problemy te mają podłoże psychiczne, co oczywiście nie jest też regułą. U dojrzałych mężczyzn mówimy najczęściej o przyczynach stricte fizjologicznych. Badania pokazują, że do występujących przyczyn zaburzeń erekcji należą między innymi:
• Palenie papierosów;
• Zła, niezbilansowana dieta, bogata w fast foody i przetworzoną żywność;
• Brak ruchu;
• Stres i przemęczenie;
• Leki steroidowe;
Problemy natury kardiologicznej.

Leki na potencję dla mężczyzn są na rynku medycznym od wielu lat. Poczynając od klasycznej, najlepiej znanej „niebieskiej tabletki”, poprzez jej wiele zastępców, firm, które proponują ich zamienniki – tańsze, a równie skuteczne. Malegra 120 mg jest rewolucyjnym, nowym lekiem, łamiącym wszelkie dotychczasowe schematy leczenia zaburzeń erekcji. Lek ten jest klasyfikowany jako inhibitor PDE 5, przez zawartość substancji czynnej – sildenafilu, będącym enzymem występującym w ciałach jamistych prącia i krążeniu płucnym, równoważącym męskie funkcje seksualne i leczącym impotencję. Na skutek pobudzenia seksualnego, w ciałach jamistych prącia następuje uwalnianie tlenku azotu. Następuje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych i umożliwia napływ krwi do prącia, co skutkuje wzwodem. Malegra wywiera wpływ na ciśnienie krwi, powodując tym samym rozluźnienie naczyń krwionośnych i stymulując przepływ krwi w obszarze prącia, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie trwałej erekcji. Każda tabletka zawiera 120 mg cytrynianu sildenafilu – dawka ta jest wystarczająca dla znacznej poprawy funkcji seksualnych. Sildenafil jako substancja czynna znajdująca się w Malegra, nie wykazuje działania uzależniającego, więc stosowanie leku nawet przez dłuższy czas nie spowoduje w organizmie powstania zależności. Oczywiście, jak w przypadku każdej innej substancji wywołującej erekcję, należy zachować ostrożność i stosować się do zaleceń dotyczących zażywania leku jego dawki zawartych w dołączonej ulotce. Środek ten działa do około 8 godzin od zażycia, a w niektórych przypadkach ten czas zostaje wydłużony do nawet 12 godzin. Istotne są tutaj indywidualne predyspozycje naszego ciała w zakresie danej substancji na potencję. Nieodłącznym elementem działania leku jest pobudzenie seksualne. Aby osiągnąć erekcję, oprócz zależności biologiczno-chemicznych, niezbędne jest też erotyczne pobudzenie. Aby nastąpiła erekcja, potrzebny jest swego rodzaju bodziec – mogą to być zarówno doznania zmysłowe (dotykowe, słuchowe, wzrokowe), jak i wyobrażenia o treści erotycznej, bądź świadomość potencjalnego zbliżenia. Zostaje wówczas pobudzony znajdujący się w rdzeniu kręgowym ośrodek erekcji.

Sildenafil jest organicznym związkiem chemicznym stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji. Składnik ten, poprzez stymulację przepływu krwi w prąciu, umożliwia osiągnięcie długotrwałego wzwodu. Przywraca zaburzony mechanizm erekcji w sytuacji pobudzenia seksualnego poprzez zwiększenie dopływu krwi do prącia. Uwalniany w ciałach jamistych prącia podczas stymulacji seksualnej tlenek azotu, aktywuje mechanizm erekcji. Szereg przemian chemicznych, które powoduje sildenafil w efekcie prowadzą do rozkurczenia mięśni gładkich w ciałach jamistych. Blokowane jest także wydzielanie enzymu – fosfodiesterazy typu 5 – hamującego erekcję, czego efektem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i swobodny napływ krwi do penisa. Osiągnięty w ten sposób wzwód jest silny i długotrwały – trwający nawet do kilku godzin. Do wywołania go potrzebny jest oczywiście bodziec seksualny, ale może on być nawet delikatny – efekt będzie natychmiastowy. Ważne jest natomiast, aby pamiętać, że stymulacja jest niezbędna do wywołania erekcji – bez niej sildenafil nie wywoła wzwodu. Działanie tego leku sprawdzi się w przypadkach zaburzeń erekcji o podłożu neurologicznym oraz psychicznym. W przypadku niskiego ciśnienia krwi czy zaniku ciał jamistych nie poprawi on funkcji seksualnych i konieczna będzie konsultacja z lekarzem specjalistą.

Malegra-120 nie powinna być stosowana u mężczyzn, u których nie występuje problem z zaburzeniami erekcji, a także nie jest zatwierdzona dla mężczyzn poniżej osiemnastego roku życia. Inne przeciwwskazania do stosowania leku to między innymi nadwrażliwość na substancję czynną leku – sildenafil, lub inne jego składniki. Osoby z poważnymi zaburzeniami czynności serca, nerek lub wątroby powinni unikać leczenia zaburzeń erekcji lekiem Malegra, przez jego wpływ na ciśnienie krwi. Inne przeciwwskazania do stosowania leków z sildenafilem to:
• Zaburzenia ciśnienia krwi,
• Upośledzenie krwawienia,
• Powikłania ciśnienia krwi,
• Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki,
• Fizyczna deformacja penisa i inne.

Ważne jest również nie łączenie substancji tej z alkoholem i napojami z nawet niewielką domieszką alkoholu. Może to nie tylko upośledzić działanie substancji czynnej i sprawić, że nie będziemy z niej zadowoleni, ale również sprawić, że spotęgujemy skutki uboczne stosowania tego środka. Należy również bezwzględnie pamiętać o nieprzekraczaniu zalecanej dawki środka. Maksymalna dobowa dawka to dokładnie jedna tabletka tej substancji, a więc po ustaniu jej działanie nie powinniśmy przyjmować kolejnej pod żadnym pozorem. Warto wybrać Malegrę jeśli zależy nam na bezpieczeństwie – to stoi na najwyższym poziomie i nie powinniśmy martwić się ewentualnymi skutkami ubocznym, które owszem występują, ale są niewielkie i zwykle prędko przemijają. Zdecydowanie więc możemy śmiało stosować taki lek jak ten i mieć pewność co do bezpieczeństwa działania i cieszyć się na powrót udanym życiem seksualnym, które w dużej mierze wpływa na nasze ogólne samopoczucie, sposób postrzegania siebie i partnera. Wyniki badań pokazują, że przyjemność seksualna jaką uzyskujemy jest niesamowita i w końcu odzyskamy radość z tej sfery życia, która bez wątpienia jest dla wielu z nas niezmiernie ważna.

Ocenia się, że na świecie około 150 milionów mężczyzn zmaga się na co dzień z problemem zaburzeń erekcji. Połowa z tych przypadków nigdy nie zgłosi się do lekarza, czego konsekwencją jest narastająca frustracja, brak ochoty na seks, z obawy przed „nie sprawdzeniem się jako mężczyzna”, unikanie zbliżeń w efekcie, co prowadzi do zaburzeń relacji z bliską osobą – partnerką bądź partnerem. Odsuwanie od siebie problemu, próby przeczekania go, powodują znaczące pogorszenie się kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej. Tego typu działanie jest nieskuteczne – postępując w ten sposób, nie tylko nie rozwiążemy problemu, ale możemy doprowadzić do pogorszenia się objawów, a także do pojawiania się nowych, związanych ze stresem i wcześniej wspomnianą narastającą frustracją seksualną, która przez zaburzenia erekcji, nie znajduje swojego naturalnego ujścia.

Stosowanie leku Malegra 120 mg jest jak najbardziej bezpieczne, przy zachowaniu ostrożności i zaleceń zawartych w ulotce produktu. Lek szybko wchłania się po podaniu doustnym. Czas, po którym stężenie leku w osoczu jest największe wynosi około 60 minut; jeśli lek jest przyjęty w trakcie spożywania posiłku czas ten może się wydłużyć o kolejne 60 minut. Początek działania leku to około 30 – 60 minut. Średni czas do wystąpienia działania w postaci wzwodu, który umożliwi odbycie stosunku seksualnego to około 30 minut. 4 – 5 godzin po zastosowaniu Malegra nadal może wywoływać erekcję w odpowiedzi na pobudzenie seksualne. Po 90 minutach od podania nie stwierdza się go w nasieniu. Metabolizowany jest w wątrobie, a główny metabolit wykazuje aktywność farmakologiczną. Biologiczny okres półtrwania substancji czynnej leku – sildenafidu, wynosi około 3 – 5 godzin, a jego czynnego metabolitu około 4 godzin.

Kamil 09/08/2019

Efekt można zauważyć naprawdę szybko, co jest wielkim plusem tych tabletek. Naprawdę dzięki nim można wydłużyć czas zabaw, nawet i o kilka godzin, sprawdzone ;)

brocki 09/08/2019

spoko tabletki, nie narzekałem na potencję no ale ... :) jest lepiej. Partnerka zaspokojona w stu jeden procentach a mi czasami jeszcze mało heh

Mark 25/07/2019

Działa bardzo szybko! bo czuć efekty już po ok 15m. Polecam nawet jak nie ma się żadnych problemów to zwiększa możliwości i czuć dużą różnicę i czuję ja partnerka! Można całą noc bo na mnie działa 6-7 godzin. Można dojść i z 4-5 razy w krótkich odstępach między orgazmai bo nie musimy czekać tylko jakieś 2-5 minut i juz mamy ochotę i tak kilka razy i nie straszne alkohol w dużych ilościach czy zmęczenie/ stres.Poprostu można tyle ile partnerka chce i my wytrzymamy kondycyjnie.Rewelacja

Bogdan 18/05/2019

Wreszcie znalazłem lek, który skutecznie rozwiązuje mój problem. A trochę już traciłem nadzieję, że będę jeszcze mógł w pełni cieszyć się seksem. Nie dziwię się, że porównują go do viagry, bo działa rewelacyjnie i szybko.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: SILDENAFIL Citrate, MALEGRA, zamiennik Viagry,

MALEGRA - 120
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka