aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
MAHAGRA - 200
MAHAGRA - 200  MAHAGRA - 200  MAHAGRA - 200 

MAHAGRA - 200

  • 16.00zł

  • 20 szt. lub więcej 15.00zł
  • 40 szt. lub więcej 13.00zł
  • 50 szt. lub więcej 12.00zł
  • 100 szt. lub więcej 9.00zł
  • 200 szt. lub więcej 8.00zł
  • 400 szt. lub więcej 7.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

2 Opinii / Napisz opinię

MAHAGRA - 200 jest lekiem zawierającym podwójną dawkę substancji czynnej sildenafilu, będącym enzymem występującym w ciałach jamistych prącia i krążeniu płucnym, równoważącym męskie funkcje seksualne i leczącym impotencję. Sildenafil zawarty w Mahagra jest organicznym związkiem chemicznym stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji. Składnik ten, poprzez stymulację przepływu krwi w prąciu, umożliwia osiągnięcie długotrwałego wzwodu. Przywraca zaburzony mechanizm erekcji w sytuacji pobudzenia seksualnego poprzez zwiększenie dopływu krwi do prącia. Uwalniany w ciałach jamistych prącia podczas stymulacji seksualnej tlenek azotu, aktywuje mechanizm erekcji. Szereg przemian chemicznych, które powoduje sildenafil w efekcie prowadzą do rozkurczenia mięśni gładkich w ciałach jamistych. Blokowane jest także wydzielanie enzymu – fosfodiesterazy typu 5 – hamującego erekcję, czego efektem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i swobodny napływ krwi do penisa. Osiągnięty w ten sposób wzwód jest silny i długotrwały – trwający nawet do kilku godzin. Do wywołania go potrzebny jest oczywiście bodziec seksualny, ale może on być nawet delikatny – efekt będzie natychmiastowy. Ważne jest natomiast, aby pamiętać, że stymulacja jest niezbędna do wywołania erekcji – bez niej sildenafil nie wywoła wzwodu. Działanie tego leku sprawdzi się w przypadkach zaburzeń erekcji o podłożu neurologicznym oraz psychicznym. W przypadku niskiego ciśnienia krwi czy zaniku ciał jamistych nie poprawi on funkcji seksualnych i konieczna będzie konsultacja z lekarzem specjalistą.

 

Mahagra - 200

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

160,00 zł

16,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

300,00 zł

15,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

520,00 zł

13,00 zł

+ 10 szt.

50 tabletek

600,00 zł

12,00 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

900,00 zł

9,00 zł

+ 25 szt.

200 tabletek

1 600,00 zł

8,00 zł

+ 50 szt.

400 tabletek

2 800,00 zł

7,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 200 mg - podwójna dawka popularnego leku Viagra (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Zaburzenia wzwodu to problemy lub całkowita niemożność uzyskania pełnej erekcji, bądź utrzymania jej tak długo, aby możliwy był pełny stosunek seksualny. Gdy są to jednorazowe przypadki, nie powinno to stanowić powodu obaw – taka sytuacja może zdarzyć się każdemu. W wypadku, kiedy mężczyzna ma zaburzenia wzwodu w 75 procent podejmowanych prób i stan ten utrzymuje się przez dłuższy okres czasu, możemy mówić o pojawieniu się problemu z erekcją.

Sfera seksualna jest na tyle delikatna, że dla wielu mężczyzn w dalszym ciągu stanowi temat tabu. Dlatego z tak dużą trudnością rozmawiają o problemach z zaburzeniami erekcji, które w tej czy innej postaci pojawiają się praktycznie u każdego mężczyzny. Gdy problemy te nie są już sporadyczne, a ich charakter przestaje być okresowy i zależny od przypadkowych czynników, w momencie, kiedy sytuacja zaczyna się cyklicznie powtarzać, należy zasięgnąć porady lekarskiej bez zbędnej zwłoki. „Zamiatanie problemu pod dywan” nie stanowi żadnego rozwiązania. Zaburzenia erekcji powinny być dla nas sygnałem, że coś niedobrego dzieje się w naszym organizmie. Dlatego bagatelizowanie problemów z zaburzeniami wzwodu powinno zostać jak najszybciej ukrócone – objawy tego schorzenia powinny zostać jak skonsultowane z lekarzem specjalistą, który pomoże dobrać odpowiedni lek oraz jego dawkę odpowiednią dla danej osoby. Środki na potencję stosowane w farmakologii obecnie, bazują jedynie na solidnych i sprawdzonych substancjach czynnych, dzięki czemu zyskujemy pewność, że w trakcie ich stosowania nie stanie się nic złego. Samodzielne ustalanie leku i dawki może być ryzykowne, dlatego każdorazowo zaleca się rozmowę ze specjalistą, aby dobrał środek na podstawie wielu istotnych dla naszego zdrowia i samopoczucia czynników. Przede wszystkim istotne jest, aby dostosować lek do problemu, który wystąpił, oraz jego stopnia nasilenia, a następnie należy zwrócić uwagę na nasz stan zdrowia, który nie jest obojętny w przypadku stosowania jakichkolwiek środków na potencję. Środki te wykazują niesamowitą skuteczność, ale warunkiem tego musi być ich rozsądne dobranie, zarówno pod kątem rodzaju substancji czynnej, jaka została użyta w danym leku, jak i dopasowania odpowiedniej dawki zalecanej dla konkretnego pacjenta.

Przyczyn zaburzeń wzwodu może być mnóstwo. Ocenia się, że problem ten dotyka ok. 150 milionów mężczyzn na świecie, z czego 2,5 miliona w Polsce. Poczynając od stresu, którego w większym czy mniejszym stopniu doświadczy każdy z nas, poprzez choroby cywilizacyjne, kończąc na niezdrowym trybie życia. Wyżej wymienione powodują, że kłopoty z osiągnięciem satysfakcjonującego pożycia seksualnego coraz częściej dotyczą mężczyzn przed ukończeniem 40 – tego roku życia. Najczęściej u młodych osób problemy te mają podłoże psychiczne, co oczywiście nie jest też regułą. U dojrzałych mężczyzn mówimy najczęściej o przyczynach stricte fizjologicznych. Połowa z mężczyzn dotkniętych tych problemem „za nic na świecie” nie zgłosi się do lekarza. Z reguły jest to powodowane wstydem, traktowane jako temat tabu, zbyt intymny, aby rozmawiać o tym z obcym człowiekiem. Konsekwencją tego stają się: brak ochoty na seks, unikanie zbliżenia z partnerką czy nieskuteczne próby przeczekania problemu. Odsuwanie od siebie kłopotu sprawia, że pogarsza się kondycja fizyczna i zdrowie psychiczne mężczyzny, zaburzają się relacje z bliską osobą. Badania pokazują, że do występujących przyczyn zaburzeń erekcji należą między innymi:
• problemy kardiologiczne (erekcja jest ściśle związana z kondycją serca. Jeśli w naczyniach krwionośnych tworzą się blaszki miażdżycowe, ich średnica się zmniejsza, a krew ma coraz mniej miejsca. Naturalną konsekwencją takiego stanu są problemy z potencją)
• palenie papierosów (już przy jednej wypalonej paczce papierosów dziennie ryzyko wystąpienia kłopotów z potencją wzrasta aż o 75 procent. Toksyczne związki zawarte w papierosach atakują układ rozrodczy, ograniczając liczbę tworzonych plemników, jednocześnie zmniejszając objętość naczyń)
• stosowanie sterydów (steroidowe leki przepisywane są przez lekarzy w niedoborach hormonów. Zażywanie ich na własną rękę doprowadza do upośledzenia schematu „podwzgórze-przysadka-nadnercza-jądra", powodując równocześnie zmniejszenie produkcji testosteronu. Stąd już bardzo blisko do problemów ze wzwodem)
• zła dieta i brak ruchu (chcąc zadbać o naczynia krwionośne, trzeba ograniczyć spożywanie tłustych potraw, a zastąpić je owocami i warzywami, unikać alkoholu w dużych ilościach)
• stres i zmęczenie (kilkunastogodzinny tryb pracy, wymagający ciągłego skupienia i koncentracji skutecznie zniechęca do wieczornej bliskości z partnerką. Pojawia się zmęczenie fizyczne i psychiczne, które może doprowadzić nie tylko do zaburzeń erekcji, ale także do depresji).

Mahagra 200 mg jest lekiem przeznaczonym dla dorosłych mężczyzn, którzy w wyniku zaburzeń erekcji nie mogą odbyć satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Podstawą jego stosowania jest stwierdzona impotencja, czyli problemy z uzyskaniem bądź utrzymaniem wzwodu. Mahagra-200 umożliwia poprawę jakości życia seksualnego, warunkiem jest jednak uprzednie pobudzenie, niezbędne do otrzymania erekcji. Lek należy przyjmować zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce, aby uniknąć wszelkich komplikacji, nieprawidłowości i efektów niepożądanych. Mahagra-200 nie powinna być stosowana u mężczyzn, u których nie występuje problem z zaburzeniami erekcji, a także nie jest zatwierdzona dla mężczyzn poniżej osiemnastego roku życia. Inne przeciwwskazania do stosowania leku to między innymi nadwrażliwość na substancję czynną leku – sildenafil, lub inne jego składniki. Osoby z poważnymi zaburzeniami czynności serca, nerek lub wątroby powinni unikać leczenia zaburzeń erekcji lekiem Mahagra, przez jego wpływ na ciśnienie krwi. Inne przeciwskazania do stosowania leków z sildenafilem to:
• Powikłania ciśnienia krwi,
• Upośledzenie krwawienia,
• Zaburzenia ciśnienia krwi,
• Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki,
• Fizyczna deformacja penisa i inne.

Satysfakcja płynąca z udanego seksu jest istotnym elementem naszego życia. Oczywiście można się bez niego obyć, ale pozbawiamy się w ten sposób istotnego aspektu życia, pozbawiamy się przyjemności z niego płynącej, doprowadzając w efekcie do całkowitej obojętności i oziębłości. Rozpoczęcie terapii lekiem Mahagra 200 mg pozwala cieszyć się na powrót udanym życiem seksualnym, które w dużej mierze wpływa na nasze ogólne samopoczucie, sposób postrzegania siebie i partnera. Wyniki badań pokazują, że przyjemność seksualna jaką uzyskujemy po zażyciu tego środka, jest niesamowita i w końcu odzyskamy radość z tej sfery życia, która bez wątpienia jest dla wielu z nas niezmiernie ważna.

Marcin 02/07/2019

Petarda! daje 5 gwiazdek, zdecydowanie moge polecic

Irek 02/07/2019

Chyba najtańszy produkt z tą dawką sildenafilu, działa mocno, polecam

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: SILDENAFIL Citrate, Mahagra, zamiennik Viagry,

MAHAGRA - 200
Niedostępny
Niedostępny