Unknown: html_entity_decode(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/html/facet365.com/public/catalog/controller/product/product.php on line 269 LEVITRA 20 mg firmy Bayer. Zaufany sklep. Najtaniej! Gratisy! Promocja! Wardenafil bez recepty na potencje i mocną erekcje
aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
LEVITRA 20
LEVITRA 20  LEVITRA 20  LEVITRA 20 

LEVITRA 20

 • Producent: Bayer
 • Kod Produktu: Wardenafil 20 mg
 • Dostępność: 2-3 Days
 • 20.00zł

 • 8 szt. lub więcej 18.50zł
 • 12 szt. lub więcej 16.00zł
 • 16 szt. lub więcej 15.00zł
 • 20 szt. lub więcej 14.00zł
 • 40 szt. lub więcej 13.00zł
 • 80 szt. lub więcej 12.00zł
 • 120 szt. lub więcej 11.00zł
 • 200 szt. lub więcej 10.00zł
 • 400 szt. lub więcej 8.00zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

8 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

LEVITRA 20 jest lekiem z grupy inhibitorów fosfodiesterazy cGMP stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. To lek najnowszej generacj spośród wszystkich leków na potencje, powoduje najmniej skutków ubocznych. Działa przez około 6 godzin po około 20-30 minutach od spożycia, działa także po spożyciu alkoholu.

Bez tytułu 21

 

LEVITRA 20

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

80,00 zł

20,00 zł

+ 1 szt.

8 tabletek

148,00 zł

18,50 zł

+ 2 szt.

12 tabletek

192,00 zł

16,00 zł

+ 3 szt.

16 tabletek

240,00 zł

15,00 zł

+ 4 szt.

20 tabletek

280,00 zł

14,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

520,00 zł

13,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

960,00 zł

12,00 zł

+ 20 szt.

120 tabletek

1 320,00 zł

11,00 zł

+ 30 szt.

200 tabletek

2 000,00 zł

10,00 zł

+ 50 szt.

400 tabletek

3 200,00 zł 8,00 zł + 100 szt.

 

Substancja czynna:

WARDENAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

08/2022

 

Bez tytułu 21 Bez tytułu 20

Substancją czynną leku Levitra jest wardenafil. Jest on stosowany doustnie w celu poprawy erekcji u mężczyzn z zaburzeniami wzwodu. W warunkach naturalnych, tj. z pobudzeniem seksualnym, wardenafil przywraca prawidłowy wzwód w wyniku zwiększenia napływu krwi do prącia. Erekcja prącia jest procesem hemodynamicznym. Podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do uwalniania tlenku azotu. Związek ten aktywuje enzym cyklazę guanylową, co prowadzi do zwiększenia stężenia cyklicznego monofosforanu guanozyny (cGMP) w ciałach jamistych. To z kolei powoduje rozkurcz mięśni gładkich pozwalający na większy napływ krwi do prącia. Stężenie cGMP zależy od szybkości jego syntezy z udziałem cyklazy guanylowej oraz od szybkości jego rozpadu przez hydrolizujące cGMP fosfodiesterazy (PDE). Wardenafil silnie i selektywnie blokuje fosfodiesterazę 5 (PDE5), specyficzną wobec cGMP. Hamuje zatem rozpad cGMP i na tej drodze zwiększa jego stężenie. Wardenafil znacznie nasila działanie endogennego tlenku azotu w ciałach jamistych wskutek hamowania PDE5. Gdy w wyniku pobudzenia seksualnego dochodzi do uwolnienia tlenku azotu, hamowanie PDE5 przez wardenafil powoduje zwiększenie stężenia cGMP w ciałach jamistych. Pobudzenie seksualne jest konieczne do wystąpienia korzystnych efektów leczniczych wardenafilu.

Preparat jest wskazany do stosowania w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Do skutecznego działania leku niezbędna jest stymulacja seksualna. Preparat nie jest wskazany do stosowania u kobiet.

Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu. Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu są również: równoległe stosowanie azotanów lub donorów tlenku azotu w jakiejkolwiek postaci, ciężka niewydolność wątroby, schyłkowa niewydolność nerek wymagająca leczenia dializami, niedociśnienie tętnicze (<90/50 mm Hg), niedawno przebyty udar mózgu lub zawał serca, niestabilna dławica piersiowa, wrodzone choroby zwyrodnieniowe siatkówki (np. retinopatia barwnikowa), równoległe stosowanie silnych inhibitorów izoenzymu CYP3A4 (rytonawir, indynawir, a u mężczyzn po 75. roku życia także ketokonazolu lub itrakonazolu stosowanego doustnie). Nie należy stosować preparatu u osób, które utraciły wzrok w jednym oku z powodu nietętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Nie należy zazwyczaj stosować u osób, u których aktywność seksualna jest niewskazana (np. niestabilna dławica piersiowa, ciężka niewydolność serca). Niektóre choroby i inne okoliczności mogą stanowić przeciwwskazanie do stosowania lub wskazanie do zmiany dawkowania preparatu. W pewnych sytuacjach może okazać się konieczne przeprowadzanie określonych badań kontrolnych. Przed podjęciem decyzji o leczeniu farmakologicznym lekarz powinien zdiagnozować u pacjenta zaburzenia erekcji i określić ich przyczyny. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia zaburzeń erekcji konieczna jest ocena stanu układu sercowo-naczyniowego. Jednoczesne przyjmowanie preparatu z grejpfrutem lub sokiem grejpfrutowym może powodować zwiększenie jego stężenia w osoczu; należy unikać takiego połączenia.
Ze względu na brak badań nie zaleca się stosowania preparatu w skojarzeniu z innymi metodami leczenia zaburzeń wzwodu. Należy zachować ostrożność, stosując preparat u osób z chorobami predysponującymi do priapizmu (np. niedokrwistość sierpowatokrwinkowa, szpiczak mnogi, białaczka) lub anatomicznymi zniekształceniami prącia (np. wygięcie, zwłóknienie ciał jamistych, choroba Peyroniego). U osób stosujących równoelgle α-adrenolityki dawka początkowa preparatu powinna wynosić 5 mg, a jego podawanie można rozpocząć dopiero po ustaleniu leczenia α-adrenolitykami. Jeżeli stosowanym α-adrenolitykiem jest tamsulozyna lub alfuzosyna, wardenafil można podawać w dowolnym momencie; w przypadku innych α-adrenolityków należy zachować odstęp między ich podaniem a zastosowaniem preparatu. U osób, które stosują już wardenafil, leczenie α-adrenolitykami należy rozpocząć od najmniejszej zalecanej dawki.

Preparat ma postać tabletek powlekanych lub tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej. Przeznaczony jest do stosowania doustnego. Nie przekraczaj zaleconych dawek ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania leku a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu skonsultuj się z lekarzem.
Przyjęcie leku w trakcie posiłku wysokotłuszczowego może spowodować opóźnienie początku jego działania. Zwykle stosuje się 20 mg; w zależności od skuteczności i tolerancji leku dawka może zostać zwiększona maksymalnie do 60 mg. Preparatu nie należy stosować częściej niż 1 raz na dobę. Tabletka ulega rozpadowi w jamie ustnej. Zwykle stosuje się 20 mg.

Jak każdy lek, również Levitra może powodować działania niepożądane, chociaż nie wystąpią one u wszystkich chorych stosujących ten preparat. Pamiętaj, że oczekiwane korzyści ze stosowania leku są z reguły większe, niż szkody wynikające z pojawienia się działań niepożądanych. Działania niepożądane są przemijające, zwykle o niewielkim lub umiarkowanym nasileniu. Bardzo często może wystąpić ból głowy. Często mogą wystąpić: zawroty głowy, nagłe zaczerwienienie, przekrwienie błony śluzowej nosa, niestrawność. Niezbyt często mogą wystąpić: obrzęk alergiczny, obrzęk naczynioruchowy, zaburzenia snu, senność, parestezje, zaburzenia czucia, nieprawidłowe widzenie, przekrwienie oczu, nieprawidłowe rozróżnianie barw, ból i dyskomfort oka, światłowstręt, szum w uszach, tachykardia, kołatanie serca, duszność, uczucie zatkanego nosa, refluks żołądkowo-przełykowy, zapalenie żołądka, ból brzucha, biegunka, nudności, wymioty, suchość w jamie ustnej, zwiększenie aktywności aminotransferaz, rumień, wysypka, ból pleców, zwiększona aktywność fosfokinazy kreatynowej i aminotransferaz, rumień, wysypka, ból pleców, ból mięśni, zwiększona sztywność i skurcz mięśni, nasilone erekcje, złe samopoczucie. Rzadko mogą wystąpić: zapalenie spojówek, reakcje alergiczne, niepokój, omdlenie, napad drgawkowy, amnezja, zwiększone ciśnienie śródgałkowe, nasilone łzawienie, zawał serca, tachyarytmia komorowa, dławica piersiowa, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze, krwawienie z nosa, zwiększenie aktywności GGT, nadwrażliwość na światło, priapizm, ból w klatce piersiowej. Ponadto z nieznaną częstością mogą wystąpić: nietętnicza przednia niedokrwienna neuropatia nerwu wzrokowego, zaburzenia widzenia, nagła utrata słuchu, krwiomocz, krwawienie z prącia, hematospermia. Po wprowadzeniu na rynek innego produktu leczniczego z tej samej grupy donoszono o występowaniu udaru krwotocznego, zawału serca, nagłego zgonu sercowego, przemijających epizodów niedokrwienia, komorowych zaburzeń rytmu serca.

Już blisko 3 miliony mężczyzn w Polsce zmaga się z zaburzeniami erekcji. Przez zaburzenie erekcji rozumiemy niezdolność uzyskania i utrzymania wzwodu członka wystarczającego do satysfakcjonującego odbycia stosunku seksualnego. Często towarzyszy im indywidualny dyskomfort i trudności w relacji z partnerem seksualnym. Doświadczając takiej sytuacji, czego nie powinno się robić przede wszystkim ”zamiatanie problemu pod dywan”. Kiedy osiągnięcie i utrzymanie erekcji jest trudne, nie powinniśmy się przerażać. Dla wielu mężczyzn jest to temat tabu, zbyt intymny żeby o nim mówić, tymczasem przy rozwoju dzisiejszej medycyny można z tym problemem skutecznie walczyć. Korzystanie z pomocy lekarskiej w takich przypadkach staje się coraz bardziej popularne, mężczyźni coraz częściej potrafią się przełamać. Pomoc lekarska jest jak najbardziej wskazana. Jak już było wspomniane – rozwój dzisiejszej medycyny jest na tak wysokim poziomie, że lekarze dysponują wieloma narzędziami, dzięki którym możliwe jest odzyskanie pełnej sprawności seksualnej. Niekiedy konieczne jest zrobienie poszczególnych badań i konsultacje z lekarzami o odpowiedniej specjalizacji, ale czasem wystarczy przepisanie leku, który pomoże w doraźnym leczeniu. Jest to bardzo istotne, gdyż problemy z zaburzeniami erekcji prowadza do pogłębiającego się poczucia niezadowolenia z siebie i z życia. Ma to również bezpośredni wpływ na związek w którym się znajdujemy, jak i wiele innych aspektów życia codziennego. Dlatego jak najszybsza konsultacja z lekarzem i pomoc medyczna jest jak najbardziej wskazana i nie powinna być powodem do wstydu. Korzystanie z pomocy lekarskiej nie jest żadną ujmą i nie czyni mniej męskim. Wręcz przeciwnie. Umiejętność dbania o siebie i własne zdrowie jest dowodem na prawdziwą męskość. Na szczęście świadomość społeczna jest na coraz wyższym poziomie, a o problemach z zaburzeniami erekcji mówi się głośno, dzięki czemu coraz więcej mężczyzn trafia do odpowiednich specjalistów i rozwiązuje problem. Takim specjalistą jest najczęściej seksuolog, ale w przypadku zaburzeń erekcji konieczna być może również wizyta w innych poradniach. Konsultacja z urologiem bądź endokrynologiem, może okazać się niezbędna aby rozwiązać problem. Wielu lekarzy nie waha się i wypisuje leki na potencję, gdyż zaburzenia erekcji w znaczny sposób zaburzają nasze codzienne funkcjonowanie. Bez możliwości uprawiania seksu bijemy się z myślami, jesteśmy sfrustrowani, obarczamy się winą za taki stan rzeczy. Korzystanie z leków na potencję, po konsultacji z lekarzem, jest jak najbardziej bezpieczne i pozbawione większego ryzyka – nie zagraża w znaczący sposób naszemu zdrowiu ani życiu. Często przepisywanym w takich przypadkach lekiem jest Levitra 20 mg. Lek ten jest niezwykle skuteczny, przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa dla przyjmującego go pacjenta. Levitra oparta jest na substancji czynnej wardenafilu. Jego działanie polega na usprawnieniu przepływu krwi do naczyń krwionośnych, co przy odpowiedniej stymulacji pozwala uzyskać wzwód. Erekcja jest procesem hemodynamicznym. Podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do uwalniania tlenku azotu. Aktywuje on enzym cyklazę guanylową, co prowadzi do zwiększenia stężenia cykliczneo monofosforanu guanozyny (cGMP) w ciałach jamistych. To natomiast kolejno powoduje rozkurcz mięśni gładkich pozwalający na zwiększony napływ krwi do prącia. W wyniku pobudzenia seksualnego dochodzi do uwolnienia tlenków azotu. Wardenafil powoduje łagodne i przemijające podwyższenie ciśnienia tętniczego, które nie ma w większości przypadków żadnego znaczenia klinicznego.

Seksualność jest bardzo delikatną sferą życia. Dlatego tak dużą trudność sprawia rozmowa o problemach z zaburzeniami erekcji, które w tej czy innej postaci pojawiają się praktycznie u każdego mężczyzny. Z reguły problemy z potencją mają charakter okresowy i są zależne od przypadkowych czynników, ale w momencie, kiedy sytuacja zaczyna się cyklicznie powtarzać, należy zasięgnąć porady lekarskiej bez zbędnej zwłoki. Powinien być to dla nas sygnał, że coś niedobrego dzieje się w naszym organizmie. Dlatego bagatelizowanie problemów z zaburzeniami erekcji nie jest dobrym rozwiązaniem – objawy tego schorzenia powinny zostać jak najszybciej skonsultowane z lekarzem specjalistą, który pomoże dobrać odpowiedni lek oraz jego dawkę odpowiednią dla danej osoby. Środki na potencje stosowane obecnie bazują jedynie na solidnych i sprawdzonych substancjach czynnych, dzięki czemu zyskujemy pewność, że w trakcie ich stosowania nie stanie się nic złego. Samodzielne ustalanie leku i dawki może być ryzykowne, dlatego każdorazowo zaleca się rozmowę ze specjalistą, aby dobrał środek na podstawie wielu istotnych dla naszego zdrowi i samopoczucia czynników. Przede wszystkim istotne jest aby dostosować lek do problemu, który wystąpił, oraz jego stopnia nasilenia, a następnie należy zwrócić uwagę na nasz stan zdrowia, który nie jest obojętny w przypadku stosowania jakichkolwiek środków na potencję. Środki te wykazują niesamowitą skuteczność, ale warunkiem tego musi być ich rozsądne dobranie, zarówno pod kątem rodzaju substancji czynnej, jaka została użyta w danym leku, jak i dopasowania odpowiedniej dawki zalecanej dla konkretnego pacjenta.

Levitra 20 mg jest jednym z tych środków, które mogą być zażywane bezpiecznie nawet przez osoby o nienajlepszym stanie zdrowia. Większość popularnych i łatwo dostępnych leków na potencję wymaga przed ich zażyciem odpowiedniego stanu zdrowia. Natomiast zawarty w Levitrze wardenafil, przez swoje łagodne działanie, może być stosowany nawet przez osoby chorujące na lekkie nadciśnienie czy też cukrzycę. Oczywiście, jak w przypadku każdej innej substancji wywołującej erekcję, należy zachować ostrożność i stosować się do zaleceń dotyczących zażywania leku jego dawki zawartych w dołączonej ulotce. Środek ten działa do około 8 godzin od zażycia, a w niektórych przypadkach ten czas zostaje wydłużony do nawet 12 godzin. Istotne są tutaj indywidualne predyspozycje naszego ciała w zakresie danej substancji na potencję. Nieodłącznym elementem działania leku jest pobudzenie seksualne. Reakcja fizjologiczna, jaką jest wzwód, jest efektem połączenia się tlenku azotu z reakcjami biomechanicznymi organizmu. W efekcie dochodzi do rozkurczenia się mięśni gładkich penisa i wypełnienie krwią ciał jamistych w naczyniach krwionośnych. Aby utrzymać wzwód, konieczne jest zablokowanie żył, umiejscowionych pod osłoną członka. Jednakże oprócz zależności biologiczno – chemicznych, niezbędne jest erotyczne pobudzenie. To zadanie mogą spełniać zarówno doznania zmysłowe (dotykowe, słuchowe, wzrokowe), jak i wyobrażenia o treści erotycznej, bądź świadomość potencjalnego zbliżenia. Zostaje wówczas pobudzony znajdujący się w rdzeniu kręgowym ośrodek erekcji.

Levitra 20 mg nie wywołuje samoczynnej erekcji. Aby do niej doszło, konieczna będzie odpowiednio dobrana pod kątem indywidualnym stymulacja seksualna. Środek ten działa wyłącznie na układ krwionośny, zwiększając napływ krwi do naczyń krwionośnych. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie pełnego i trwałego wzwodu, który na nowo pozwoli cieszyć się doskonałym i pełno wartościowym życiem seksualnym. Istotne jest, aby każdorazowo przestrzegać wytycznych dotyczących odpowiedniej dawki środka, co pozwala w całkowicie bezpieczny i pozbawiony ryzyka sposób kontynuować leczenie Levitrą. Unikniemy dzięki temu wielu problemów i nazbyt nasilonych skutków ubocznych zażywania leku. Tych w wypadku tej konkretnej substancji nie ma zbyt wiele, ale należy się liczyć z ewentualnymi standardami jeżeli chodzi o leczenie zaburzeń potencji. Mogą (choć oczywiście nie muszą) występować lekkie bóle głowy, zawroty głowy, czy też obrzęki i zaczerwienienia w obrębie twarzy i klatki piersiowej. Jest to wynikiem podwyższonego ciśnienia tętniczego krwi w organizmie i nie stanowi powodu do obaw, jeśli dany objaw nie nabiera znamion patologicznych. Naturalną reakcją mogą być również nieznaczne zaburzenia trawienia, które jednakowoż powinny ustąpić po stosunkowo krótkim czasie. Aby uniknąć tego typu problemów, zaleca się unikanie spożywania alkoholu i tłustych potraw w trakcie terapii lekiem Levitra 20 mg. Dodatkowo zarówno alkohol, jak i niezdrowa żywność mogą osłabić działanie samych tabletek i spowodować, że efekt ich przyjmowania nie będzie tak zadowalający jak byśmy tego oczekiwali.

Przyczyn zaburzeń wzwodu może być mnóstwo. Poczynając od stresu, którego w większym czy mniejszym stopniu doświadczy każdy z nas, poprzez choroby cywilizacyjne, kończąc na niezdrowym trybie życia. Wyżej wymienione powodują, że kłopoty z osiągnięciem satysfakcjonującego pożycia seksualnego coraz częściej dotyczą mężczyzn przed ukończeniem 40 – tego roku życia. Najczęściej u młodych osób problemy te mają podłoże psychiczne, co oczywiście nie jest też regułą. U dojrzałych mężczyzn mówimy najczęściej o przyczynach stricte fizjologicznych. Badania pokazują, że do występujących przyczyn zaburzeń erekcji należą między innymi:
• Palenie papierosów;
• Zła, niezbilansowana dieta, bogata w fast foody i przetworzoną żywność;
• Brak ruchu;
• Stres i przemęczenie;
• Leki steroidowe;
• Problemy natury kardiologicznej.

Ocenia się, że na świecie blisko 170 milionów mężczyzn zmaga się na co dzień z problemem zaburzeń erekcji. Połowa z tych przypadków nigdy nie zgłosi się do lekarza, czego konsekwencją jest narastająca frustracja, brak ochoty na seks, z obawy przed „nie sprawdzeniem się jako mężczyzna”, unikanie zbliżeń w efekcie, co prowadzi do zaburzeń relacji z bliską osobą – partnerką bądź partnerem. Odsuwanie od siebie problemu, próby przeczekania go, powodują znaczące pogorszenie się kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej. Tego typu działanie jest nieskuteczne – postępując w ten sposób, nie tylko nie rozwiążemy problemu, ale możemy doprowadzić do pogorszenia się objawów, a także do pojawiania się nowych, związanych ze stresem i wcześniej wspomnianą narastającą frustracją seksualną, która przez zaburzenia erekcji, nie znajduje swojego naturalnego ujścia.

Levitrę można nabyć w aptece, ale potrzebna jest receplta lub w sklepie internetowym bez recepty lub aptece internetowej. Należy zauważyć, że w aptece online lub sklepie online levitra jest tańsza. Kupując levitrę w sklepie internetowym można oszczędzić czas i pieniądze. Ponieważ nie trzeba iść do lekarza po receptę, a następnie do apteki aby ją wykupić. Wystarczy wybrać w sklepie internetowym ilość jaka jest nam potrzebna i zamówić, a kurier dostarczy ją nam pod wskazany adres lub do paczkomatu.

Produkty Powiązane

Tagi: Wardenafil, levitra, tabletki na potencje i mocną erekcje, bez recepty,

LEVITRA 20
Niedostępny
Niedostępny