aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły

Armodafinil 150 mg

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Problemy z koncentracją są dużym problemem w codziennym życiu, a zwłaszcza zawodowym. Gdy jesteśmy senni, a oczy same nam się zamykają, nie możemy się skupić, utrzymać uwagi na określonym celu lub zadaniu, nasza praca przestaje być efektywna, zaczynamy „tracić czas” i popełniamy błędy. Problem ten dotyczy dużej grupy ludzi, o rożnym poziomie wykształcenia, w różnym wieku, pracujących zarówno fizycznie jak i umysłowo. Zaczynamy szukać rozwiązania, chcemy się obudzić i skupić, pijemy kolejną kawę, która już na nas „nie działa”. Rozwiązaniem naszego problemu może być  Armodafinil 150mg.

Co to jest Armodafinil i jak działa?

Armodafinil stosuje się w lekach w dawce 150 mg, jest używany w leczeniu nadmiernej senności w ciągu dnia, narkolepsji, obturacyjnych bezdechach sennych oraz przesunięciach zaburzeń snu, spowodowanych systemem pracy. Jest lekiem, stosowanym w celu zwiększenia koncentracji, czujności i poprawienia ogólnej sprawności umysłu. Stał się bardzo popularny, ze względu na ogromną dawkę energii, którą uwalnia w organizmie, dając poczucie, że energia ta jest naturalna, oraz pozwala skupić się i ukierunkować na konkretnym celu. Armodafinil „wchodzi” w interakcję z wieloma różnymi neuroprzekaźnikami w mózgu i ośrodkowego układu nerwowego między innymi serotoniną, adrenaliną i histaminą, działa jako inhibitor transportu dopaminy i inhibitor wychwytu zwrotnego. Stosuje się w leczeniu między innymi narkolepsji. Armodafinil stał się szerzej znany i zaczęli go stosować pracownicy korporacji, studenci i sportowcy. 

Dla kogo jest Armodafinil i jak go zażywać?

Lek jest przeznaczony dla dorosłych kobiet i mężczyzn, mających ukończone 18 lat i problemy z koncentracją, ciągłym zmęczeniem i brakiem motywacji. Dla osób pracujących na rożnych stanowiskach, wymagających od nich maksimum skupienia i uwagi, a także dla studentów potrzebujących energii np. przed sesją. Środek taki jak Armodafinil jest szczególnie kierowany do osób, które żyją w ciągłym stresie i w ciągłym biegu. Pomaga on lepiej funkcjonować i organizować czas, osobom, które mają natłok obowiązków i potrzebują wielogodzinnego skupienia. Pozwali poradzić sobie z codziennymi problemami polegającymi na braku możliwości koncentracji i skupienia, nie działając jednocześnie uzależniająco na nasz organizm. Armodenafinil zaczyna działać około godzinę po zażyciu, a jego czas działania utrzymuje się od 6 do 8 godzin. jednym z polecanych leków to Artvigil 150mg Zalecana dawka, to jedna tabletka dziennie.

Czy Armodafinil wywołuje skutki uboczne, kto nie może stosować leku?

Możliwe, najczęściej występujące działania niepożądane to: bóle i zawroty głowy oraz problemy ze snem, nudności i zawroty głowy, niestrawność, biegunka. Występują one rzadko i są określane przez przyjmujących lek jako „lekkie i niezbyt dokuczliwe”. Należy również pamiętać, że działanie leku może ulec zmianie w przypadku jednoczesnego zażywania leków takich jak: Alprazolam, Amphetamina, Aripiprazole, Bupropion, Cetirizine, Cholecalciferol, Cyanocobalamin, Duloxetine, Escitalopram. W tym przypadku należy skonsultować się z lekarzem.

Armodafinil nie powinien być stosowany u osób cierpiących na:
• depresję
• przerost lewej komory serca
• nadciśnienie tętnicze
• choroby wątroby
• zaburzenia rytmu serca
• zespół wypadania zastawki mitralnej
• nadwrażliwość na Armodafinil
Przeciwwskazaniem do stosowania Armodafinilu jest także ciążą i okres laktacji, oraz nadmiernie spożycie alkoholu.

Jak przechowywać i zamawiać Armodafinil?

Leki zawierające armodafinil należy przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci i poza ich zasięgiem. Zamówienia składane na naszej stronie są wysyłane natychmiastowo, przesyłką „płatną przy odbiorze”. Można także zamówić do paczkomatu Inpost. Opakowanie w żaden sposób nie sugeruje zawartości i wygląda jak zwykła paczka.

Czym są problemy z koncentracją?

Problem z koncentracją, skupieniem uwagi na wykonywanym zadaniu jest powszechny znany i związany jest najczęściej z przemęczeniem, brakiem snu lub zwyczajnie ze znudzeniem, które towarzyszy np. monotonnej pracy. Problemy, te spowodowane są najczęściej przemęczeniem, niewyspaniem lub przepracowaniem i stresem. Czym jest zatem koncentracja? Najprościej mówiąc, to zdolność do skupienia naszej uwagi na wykonywaniu konkretnej czynności, która pozwala nam realizować nasze cele lub zadania w możliwie jak najkrótszym czasie, jak najbardziej efektywnie. Problem z koncentracją pojawia się, gdy ta sama czynność pochłania zdecydowanie więcej czasu.

Badania wykazały, że najlepszym sposobem na odzyskanie koncentracji i możliwości maksymalnego skupienia się jest sen i odpoczynek. Sen odgrywa decydującą rolę w procesie regeneracji naszego mózgu, naukowcy twierdzą, że powinniśmy spać od 6 do 8 godzin na dobę. Najczęściej jest to niemożliwe, nadmiar obowiązków, stres i wiele innych czynników sprawia, że śpimy zdecydowanie krócej, a nasz mózg nie ma czasu na regenerację. Pojawiają się problemy z koncentracją i pamięcią. Jednak nie tylko sen, a właściwie jego brak jest przyczyną naszych problemów. Wpływ na brak koncentracji, podzielności uwagi, spadek czujności i braku możliwości skupienia mogą mieć:

  • nieodpowiedni styl uczenia się lub pracy
  • silne emocje, zarówno pozytywne jak i negatywne
  • uwarunkowania genetyczne
  • niedożywienie
  • zła dieta, uboga w mikroelementy i kwasy omega-3
  • problemy zdrowotne.

Przekleństwem i zmorą naszych czasów jest szalone tempo życia, ciągły pośpiech i brak czasu na wszystko, jesteśmy przemęczeni i przepracowani, obłożeni nadmiarem obowiązków do wykonania. Nie zawsze jest tak, że nie potrafimy zorganizować swojego czasu, czasem po prostu doba jest za krótka, a my mamy za dużo na głowie. Aby wspomóc swój organizm i ułatwić mu prawidłowe funkcjonowanie musimy zmienić swój styl i tryb życia. Zrezygnujmy z używek i wprowadźmy do swojej diety większą ilość warzyw i owoców, zamieńmy tłuste mięso na ryby, a przede wszystkim nauczmy się aktywnie wypoczywać. Czynników, które wpływają na naszą dekoncentrację jest bardzo dużo, ale dzięki poznaniu ich możemy w swoim życiu wprowadzić wiele zmian, dzięki którym będziemy mogli w lepszy i bardziej efektywny sposób skupiać się i przyswajać informacje. Co robić jeśli pomimo naszych starań nasza praca lub nauka nie jest tak efektywna jak byśmy tego potrzebowali lub chcieli? Warto wtedy sięgnąć po lek zawierające Armodafinil, który mam to ułatwi i pomoże w naszych problemach. Sięgają po niego zarówno studenci jak i osoby pracujące w ciągłym biegu np. w korporacjach. Uważają, że jest to najlepsza forma poprawy ich codziennego funkcjonowania i zmagania się z nadmiarem obowiązków i ciągłym brakiem czasu. Armodafinil jest skuteczny i bezpieczny, doskonale wpływa na poprawę pamięci, wspomaga koncentrację i redukuje uczucie zmęczenia. To doskonały preparat dla wszystkich tych, którzy chcą zwiększyć swoje osiągi lub po prostu szybciej i efektywniej spełniać swoje obowiązki.