aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
KAMAGRA Oral Jelly (w żelu)
KAMAGRA Oral Jelly (w żelu) 

KAMAGRA Oral Jelly (w żelu)

  • Producent: Ajanta Pharma
  • Kod Produktu: Sildenafil 100 mg
  • Dostępność: W magazynie
  • 19.00zł

  • Bez podatku: 19.00zł

  • 14 szt. lub więcej 15.00zł
  • 21 szt. lub więcej 13.00zł
  • 28 szt. lub więcej 12.00zł
  • 35 szt. lub więcej 11.00zł
  • 70 szt. lub więcej 10.00złKAMAGRA Oral Jelly jest lekiem w postaci żelu, wyglądająca i smakująca jak galaretka owocowa. Lek stosowany jest w leczeniu zaburzeń erekcji lub mówiąc inaczej w impotencji. Pomaga ona uzyskać i utrzymać erekcję w stanie podniecenia seksualnego a zatem współżycie seksualne zachowuje swój naturalny charakter przy czym samo jej zażycie nie pomoże jej uzyskać. Kamagra pomoże wywołać erekcję bez względu na podłoże i przyczyny zaburzeń erekcji jednakże tylko w przypadku podniecenia seksualnego.

 

 KAMAGRA Oral Jelly

 

ilość saszetek

cena za całość

cena za jedną saszetkę

ilość gratisów

7 saszetek

133,00 zł

19,00 zł

+ 1 szt.

14 saszetek

210,00 zł

15,00 zł

+ 3 szt.

21 saszetek

273,00 zł

13,00 zł

+ 5 szt.

28 saszetek

336,00 zł

12,00 zł

+ 7 szt.

35 saszetek

385,00 zł

11,00 zł

+ 8 szt.

70 saszetek

700,00 zł

10,00 zł

+ 17 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

około 4 do godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość saszetek w jednym opakowaniu:

7 saszetek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego opakowania)

 

KAMAGRA Oral Jelly jako lek zawierający substancję czynną Sildenafil w postaci żelu, wzmaga ukrwienie członka przez co ułatwia osiągnięcie jego erekcji już nawet po 20 minutach. Mechanizm jej działania polega na wyzwoleniu tlenku azotu w ciele jamistym co z kolei prowadzi do rozszerzenia licznych naczyń krwionośnych. W wyniku tego mechanizmu krew do ciał jamistych dopływa bez zakłóceń bez względu na przyczynę ewentualnych zaburzeń. Kamagra Oral Jelly lub KAMAGRA W ŻELU nie jest afrodyzjakiem czy hormonem przez co działa tylko w przypadku pobudzenia seksualnego.

Kamagry Oral Jelly nie powinno się stosować częściej niż raz dziennie nie przekraczając przy tym maksymalnej dawki 100mg. W przypadku starszych pacjentów powyżej 60 roku życia lub w przypadku kłopotów z nerkami bądź wątrobą lekarz może zlecić specjalistyczne badania i rozpocząć kurację od zmniejszonych dawek systematycznie je zwiększając w zależności od potrzeby. Podczas stosowania protease inhibitors między innymi stosowanym przy leczeniu HIV lekarz może restrykcyjnie ograniczyć przyjmowanie Kamagry w żelu.

Jest ona także przeciwwskazana u pacjentów stosujących azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie. Ostrożność w przyjmowaniu Kamagry jak i Viagry zaleca się ludziom, u których niedawno wystąpiły niepożądane zdarzenia ze strony układu krążenia, udar mózgu lub niekontrolowane nadciśnienie. Jest ona także przeciwwskazana u pacjentów stosujących azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie.

Preparat Kamagra Oral Jelly zaczyna działać po 20 - 30 minutach po zażyciu. Żel należy połknąć w całości popijając nie wielka ilością wody. KAMAGRA W ŻELU jest aktywna od kilku do nawet kilkunastu godzin w zależności od wielu czynników. Przyjmować trzeba iż jej maksymalne działanie utrzymuje się między pierwszą a czwartą godziną. Pamiętać przy tym należy iż wcześniejsze spożywanie posiłków wysoko tłuszczowych jak i wysoko procentowych alkoholów może spowodować osłabienie działania Kamagry Oral Jelly jak i pozostałych leków na impotencję i zaburzenia erekcji. Jako środek ostrożności trzeba też wiedzieć iż erekcja nie przerwanie trwająca dłużej niż 2 godziny może być niebezpieczna i prowadzić do zwiotczenia naczyń zaś w przypadku erekcji trwającej dłużej niż 4 godziny trzeba niezwłocznie udać się do lekarza.

O możliwości i sposobie zażywania Kamagry Oral Jelly tak jak i Viagry powinien decydować lekarz. Jest ona przeciwwskazana u pacjentów stosujących azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie. Trzeba widzieć iż bardzo duża grupa leków zawiera właśnie azotany, na przykład leki na astmę w tym nitrogliceryna. W przypadku braku pewności czy Państwa lek również je zawiera, trzeba to koniecznie skonsultować z lekarzem bądź farmaceutą. Warto też wiedzieć iż duża część narkotyków również zawiera azotany. Zawsze należy zweryfikować czy obecnie brane przez Państwa leki nie wejdą w interakcję z kamagrą oral jelly co może doprowadzić do znacznego i niebezpiecznego obniżenia ciśnienia krwi, co może doprowadzić do zawrotów głowy, utraty przytomności czy nawet do zawału lub wylewu. Ostrożność w przyjmowaniu Kamagry Oral Jelly zaleca się też ludziom, u których niedawno wystąpiły niepożądane zdarzenia ze strony układu krążenia, udar mózgu lub niekontrolowane nadciśnienie. Tak jak w przypadku wszystkich leków podawanych w zaburzeniach erekcji, przed rozpoczęciem leczenia należy ocenić stan pacjenta z punktu widzenia układu krążenia. Kamagra Oral Jelly jest przeznaczona wyłącznie dla pacjentów z zaburzeniami erekcji.

Problemy z erekcją dotyczą już, według statystyk, co piątego zbliżenia seksualnego. Zaburzenia wzwodu to problemy lub całkowita niemożność uzyskania pełnej erekcji penisa, bądź utrzymania jej tak długo, aby możliwy był satysfakcjonujący dla wszystkich stosunek seksualny. Jednorazowe przypadki nie są powodem do martwienia się – taka sytuacja może się zdarzyć. Jeśli natomiast zdarza się to częściej, to należy zasięgnąć porady lekarskiej. Rzeczywisty problem z potencją i erekcją możemy mamy wtedy, jak mężczyzna ma zaburzenia wzwodu w więcej niż połowie zbliżeń płciowych. Kiedy osiągnięcie i utrzymanie erekcji jest trudne lub wręcz niemożliwe, nie powinniśmy się przerażać. Dla większości mężczyzn jest to temat wstydliwy i nazbyt intymny żeby o nim swobodnie rozmawiać, tymczasem w dobie rozwoju dzisiejszej medycyny można z tymi dysfunkcjami naszego organizmu bardzo skutecznie walczyć. Korzystanie z pomocy lekarskiej w takich przypadkach staje się coraz bardziej popularne, mężczyźni coraz częściej potrafią się przełamać i udać się do lekarza specjalisty. Niekiedy konieczne jest zrobienie poszczególnych badań i konsultacje z lekarzami o odpowiedniej specjalizacji, ale czasem wystarczy przepisanie leku, który pomoże w doraźnym leczeniu. Jest to bardzo istotne, gdyż problemy z zaburzeniami erekcji prowadza do pogłębiającego się poczucia niezadowolenia z siebie i z życia. Ma to również bezpośredni wpływ na związek w którym się znajdujemy, jak i wiele innych aspektów życia codziennego. Dlatego jak najszybsza konsultacja z lekarzem i pomoc medyczna jest jak najbardziej wskazana i nie powinna być powodem do wstydu. Korzystanie z pomocy lekarskiej nie jest żadną ujmą i nie czyni mniej męskim. Wręcz przeciwnie. Umiejętność dbania o siebie i własne zdrowie jest dowodem na prawdziwą męskość. Ale najważniejsze, że nie ma co się zamartwiać, obecnie wystarczy wziąć tabletkę lub saszetkę z odpowiednim lekiem, jak np. Kamagra oral jelly i problem jest zażegnany.

Przyczyn zaburzeń wzwodu może być mnóstwo. Stres, choroby cywilizacyjne i niezdrowy tryb życia sprawiają, że kłopoty z satysfakcjonującym życiem erotycznym mogą pojawić się nawet przed 40. rokiem życia. U młodych osób podłoże takich problemów tkwi z reguły (chociaż nie zawsze) w psychice, a u dojrzałych mężczyzn są to najczęściej kłopoty czysto fizjologiczne. Badania pokazują, że do najpopularniejszych przyczyn zaburzeń erekcji należą:
• zła dieta i brak ruchu (chcąc zadbać o naczynia krwionośne, trzeba ograniczyć spożywanie tłustych potraw, a zastąpić je owocami i warzywami, unikać spożywania alkoholu w nadmiernych ilościach)
• palenie papierosów (przy 1 wypalonej paczce dziennie wzrasta o 70% ryzyko wystąpienia problemów z potencją, a toksyczne związki zawarte w papierosach atakują układ rozrodczy, ograniczając liczbę żywych plemników i jednocześnie zmniejszając objętość naczyń krwionośnych, jednocześnie zmniejszając wielkość penisa w stanie wzwodu)
• stosowanie sterydów (wpływa na zmniejszenie produkcji testosteronu, co prowadzi do problemów z erekcją)
• stres i zmęczenie (wielogodzinny tryb pracy, wymagający ciągłego skupienia i koncentracji skutecznie zniechęca do wieczornej aktywności z partnerką. Pojawia się zmęczenie fizyczne i psychiczne, które może doprowadzić nie tylko do zaburzeń wzwodu, jak również do depresji)
• problemy kardiologiczne (erekcja jest ściśle związana z kondycją serca. Jeśli w naczyniach krwionośnych tworzą się blaszki miażdżycowe, ich średnica się zmniejsza, a krew ma coraz mniej miejsca. Naturalną konsekwencją takiego stanu są problemy z potencją).

Kamagra Oral Jelly jest lekiem zawierającym substancję czynną sildenafil, będącym enzymem występującym w ciałach jamistych prącia i krążeniu płucnym, równoważącym męskie funkcje seksualne i leczącym impotencję. Sildenafil jest organicznym związkiem chemicznym stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji. Składnik ten, poprzez stymulację przepływu krwi w prąciu, umożliwia osiągnięcie długotrwałego wzwodu. Przywraca zaburzony mechanizm erekcji w sytuacji pobudzenia seksualnego poprzez zwiększenie dopływu krwi do prącia. Uwalniany w ciałach jamistych prącia podczas stymulacji seksualnej tlenek azotu, aktywuje mechanizm erekcji. Szereg przemian chemicznych, które powoduje sildenafil w efekcie prowadzą do rozkurczenia mięśni gładkich w ciałach jamistych. Blokowane jest także wydzielanie enzymu – fosfodiesterazy typu 5 – hamującego erekcję, czego efektem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i swobodny napływ krwi do penisa. Osiągnięty w ten sposób wzwód jest silny i długotrwały – trwający nawet do kilku godzin. Do wywołania go potrzebny jest oczywiście bodziec seksualny, ale może on być nawet delikatny – efekt będzie natychmiastowy. Ważne jest natomiast, aby pamiętać, że stymulacja jest niezbędna do wywołania erekcji – bez niej sildenafil nie wywoła wzwodu. Działanie tego leku sprawdzi się w przypadkach zaburzeń erekcji o podłożu neurologicznym oraz psychicznym. W przypadku niskiego ciśnienia krwi czy zaniku ciał jamistych nie poprawi on funkcji seksualnych i konieczna będzie konsultacja z lekarzem specjalistą.

Kamagry Oral Jelly nie powinno się stosować częściej niż raz dziennie oraz nie powinno się przekraczać przy tym maksymalnej dawki 100mg. W przypadku starszych pacjentów (powyżej 60 roku życia) lub w przypadku kłopotów z nerkami bądź wątrobą lekarz może zlecić specjalistyczne badania i rozpocząć kurację od zmniejszonych dawek systematycznie je zwiększając w zależności od potrzeby. Jest ona także przeciwwskazana u pacjentów stosujących azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie. Ostrożność w przyjmowaniu leków na potencję zaleca się ludziom, u których niedawno wystąpiły niepożądane zdarzenia ze strony układu krążenia, udar mózgu lub niekontrolowane nadciśnienie. Kamagra Oral Jelly jest lekiem przeznaczonym dla dorosłych mężczyzn, którzy w wyniku zaburzeń erekcji nie mogą odbyć satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Podstawą jego stosowania jest stwierdzona impotencja, czyli problemy z uzyskaniem bądź utrzymaniem wzwodu. Kamagra Oral Jelly umożliwia poprawę jakości życia seksualnego, warunkiem jest jednak uprzednie pobudzenie, niezbędne do otrzymania erekcji. Lek należy przyjmować zgodnie z instrukcjami zawartymi w ulotce, aby uniknąć wszelkich komplikacji, nieprawidłowości i efektów niepożądanych. Kamagra Oral Jelly nie powinna być stosowana u mężczyzn, u których nie występuje problem z zaburzeniami erekcji, a także nie jest zatwierdzona dla mężczyzn poniżej osiemnastego roku życia. Inne przeciwwskazania do stosowania leku to między innymi nadwrażliwość na substancję czynną leku – sildenafil, lub inne jego składniki. Osoby z poważnymi zaburzeniami czynności serca, nerek lub wątroby powinni unikać leczenia zaburzeń erekcji lekiem Kamagra Oral Jelly, przez jego wpływ na ciśnienie krwi. Inne przeciwskazania do stosowania leków z sildenafilem to:
• Powikłania ciśnienia krwi
• Upośledzenie krwawienia
• Zaburzenia ciśnienia krwi;
• Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki
• Fizyczna deformacja penisa i inne.

Seksualność jest bardzo delikatną sferą życia. Dlatego tak dużą trudność sprawia rozmowa o problemach z zaburzeniami erekcji, które w tej czy innej postaci pojawiają się praktycznie u każdego mężczyzny. Z reguły problemy z potencją mają charakter okresowy i są zależne od przypadkowych czynników, ale w momencie, kiedy sytuacja zaczyna się cyklicznie powtarzać, należy zasięgnąć porady lekarskiej bez zbędnej zwłoki. Powinien być to dla nas sygnał, że coś niedobrego dzieje się w naszym organizmie. Dlatego bagatelizowanie problemów z zaburzeniami erekcji nie jest dobrym rozwiązaniem – objawy tego schorzenia powinny zostać jak najszybciej skonsultowane z lekarzem specjalistą, który pomoże dobrać odpowiedni lek oraz jego dawkę odpowiednią dla danej osoby. Satysfakcja płynąca z udanego seksu jest istotnym elementem naszego życia. Oczywiście można się bez niego obyć, ale pozbawiamy się w ten sposób istotnego aspektu życia, pozbawiamy się przyjemności z niego płynącej, doprowadzając w efekcie do całkowitej obojętności i oziębłości. Rozpoczęcie terapii lekiem Kamagra Oral Jelly pozwala cieszyć się na powrót udanym życiem seksualnym, które w dużej mierze wpływa na nasze ogólne samopoczucie, sposób postrzegania siebie i partnera. Wyniki badań pokazują, że przyjemność seksualna jaką uzyskujemy po zażyciu tego środka, jest niesamowita i w końcu odzyskamy radość z tej sfery życia, która bez wątpienia jest dla wielu z nas niezmiernie ważna.

Waldek 18/05/2019

Pyszna :), a najważniejsze, że działa. Kamagra jest zapakowana w wygodną saszetkę dlatego ja nie będę już testował innych medykamentów. Polecam.

Marcin 18/05/2019

Wcześniej stosowałem jakieś tam suplementy ziołowe, co to niby miały przywracać potencję, a dopiero dzięki kamagra w żelu jestem znowu w stanie cieszyć się w pełni intymną sferą życia. Zdecydowanie bardzo dobry produkt i to co obiecują, to się sprawdza, bo skutecznie pomaga przy problemach z erekcją. Dodam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, jak szybko działa po zażyciu - wystarczy kilkanaście minut i ta viagra daje facetowi pełen power

Gocha 13/03/2019

Mąż zażywa, ja korzystam, jestem zadowolona.

Zadowolony 22/01/2019

Wynalazki potrafią zadziwiać. Prawdę mówiąc byliśmy z żoną nieco zniecierpliwieni i czasem szliśmy "na noże", gdy zaczęły pojawiać się u mnie problemy z erekcją. Skuteczna okazała się kamagra w żelu i w dodatku pomaga od razu, znaczy się po kilkudziesięciu minutach.

Patryk 25/09/2018

Jak dla mnie fajny produkt jeżeli chcesz poszaleć w łóżku ładnych parę godzin.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: KAMAGRA, Oral Jelly, sildenafil 100 mg, żel na potencję, żel przywracający mechanizm erekcji, sildenafil, tabletka na potencję, tabletka przywracająca mechanizm erekcji, najtaniej, bez recepty, ajanta pharma, sklep, gratisy,

KAMAGRA Oral Jelly (w żelu)
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka