aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
KAMAGRA Effervescent
KAMAGRA Effervescent  KAMAGRA Effervescent  KAMAGRA Effervescent  KAMAGRA Effervescent  KAMAGRA Effervescent  KAMAGRA Effervescent  KAMAGRA Effervescent  KAMAGRA Effervescent  KAMAGRA Effervescent 

KAMAGRA Effervescent

  • Producent: Ajanta Pharma
  • Kod Produktu: Sildenafil 100 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 140.00zł

  • 2 szt. lub więcej 252.00zł
  • 3 szt. lub więcej 357.00zł
  • 4 szt. lub więcej 448.00zł
  • 5 szt. lub więcej 525.00zł
  • 10 szt. lub więcej 910.00zł
  • 20 szt. lub więcej 1,540.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

7 Opinii / Napisz opinię

Kamagra Effervescent musujące tabletki do rozpuszczania w wodzie. Skład jak w kamagrze w tabletkach - sildenafil 100mg. Poprawia erekcję i wzmacnia wzwód.

ilość tabletek cena za całość cena za jedną szt. ilość gratisów
1 opakowanie (7 tabletek) 140,00 zł 20,00 zł + 1 szt.
2 opakowanie (14 tabletek) 252,00 zł 18,00 zł + 3 szt.
3 opakowania (21 tabletek) 357,00 zł 17,00 zł + 5 szt.
4 opakowania (28 tabletek) 448,00 zł 16,00 zł + 7 szt.
5 opakowań (35 tabletek) 525,00 zł 15,00 zł + 8 szt.
10 opakowań (70 tabletek) 910,00 zł 13,00 zł + 10 szt.
20 opakowań (140 tabletek) 1 540,00 zł 11,00 zł + 35 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

od 4 do 6 godz.

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 15 min.

Ilość tabletek w jednym opakowaniu:

7 tabletki do rozpuszczania w wodzie

 

Kamagra Effervescent jak działa

Kamagra w postaci tabletek musujących to opakowanie, tuba zawierające 7 pomarańczowych pastylek do rozpuszczania w wodzie. Tabletka szybko się rozpuszcza i barwi wodę na pomarańczowy kolor. Taka forma leku jest bardzo łatwo przyswajalna, a jej działanie jest bardzo szybkie do zaobserwowania.

Kamagra w tabletkach musujących działa na takiej samej zasadzie jak jej pozostałe odpowiedniki produktów kamagry. Lek poprawia ukrwienie i przepływ krwi do męskich narządów rozrodczych, co pozwala osiągnąć zadawalający poziom erekcji i pozwala utrzymać ją znacznie dłużej. Lek działa tylko w momencie pobudzenie seksualnego, a nie non-stop, przez co może być przyjmowany nawet w sytuacji w której nie możemy pozwolić sobie na pobudzenie seksualne.

Każda pojedyncza tabletka Kamagry posiada 100mg aktywnego środka poprawiającego potencję o nazwie Sildenafil. Pozostałe substancję leku nie mają właściwości aktywnych i nie biorą udziału w procesie poprawy potencji. Jednak przed użyciem Kamagry koniecznie należy zapoznać się z pełnym składem leku i sprawdzić czy nie jesteśmy uczuleni na inne składniki tego preparatu.

Kamagra Effervescent, to inna wersja tradycyjnego leku Kamagra, występująca w postaci tabletek musujących, rozpuszczanych w wodzie. Jest to lek firmy Ajanta Pharma, stworzony z myślą o mężczyznach aby wspomóc ich walkę z brakiem erekcji. Powstał on specjalnie dla tych mężczyzn, którzy mają problem z połykaniem tabletek albo nie lubią łykać proszków. Kamagra rozpuszcza się w wodzie, ma przyjemny, pomarańczowy smak. Opakowanie, tuba zawiera 7 pastylek. Jej niebywałą zaletą jest łatwość wchłaniana i przyswajana przez organizm. Działa dokładnie na tej samej zasadzie co Kamagra Chewable Tablets, jest po prostu inną formą tego leku. Jej aktywnym składnikiem jest sildenafil, inhibitor PDE-5, którego zadaniem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych. Poprzez lepsze ich ukrwienie, a zwłaszcza w okolicy narządów płciowych dochodzi do silniejszego przepływu krwi w ciałach jamistych prącia i następuje erekcja. Sildenafil to jeden z najpopularniejszym leków w Polsce i na świecie. Stosowany jest w problemach zaburzeń erekcji. Kamagra nie jest afrodyzjakiem i nie działa, bez stymulacji seksualnej, jest ona warunkiem koniecznym do uzyskania erekcji. Kamagra Effervescent, to bardzo nowoczesny i skuteczny lek, powoduje, że wzwód mężczyzny trwa dłużej, jest bardziej stabilny i możliwy do osiągnięcia nawet klika razy.

Kamagra Effervescent kto nie powinien zarzywać

Kamagry nie powinny używać osoby z: chorobą niedokrwienne serca, chorobą układu krążenia, po przebytym zawale serca, z ciężką niewydolność wątroby lub nerek, po przebytym udarze mózgu, ze stwierdzoną miażdżycą, ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki, z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym oraz niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg, z arytmią komorową, z kardiomiopatią, ze zwężeniem zastawki aortalnej lub jej ciężką wadą zastawkową, stosujące leki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów, np. nitrogliceryny, monoazotan i diazotan izosorbidu, uczulone na sildenafil lub inne składniki Kamagry.

Kamagra Effervescent skutki uboczne

Możliwe skutki uboczne: zaczerwienienie twarzy, ból głowy, niestrawność, uczucie zatkanego nosa, widzenie na niebiesko, brak ostrości widzenia, erekcja trwająca ponad 4 godziny, problemy z oddychaniem, zaburzenia rytmu serca, nagłą utrata wzroku. 

Dostawa

Zamówienie i przesyłka. Zamówienie, które są składane na naszej stronie, wysyłamy bezzwłocznie, przesyłka jest w formie listu, za którą zapłacisz przy odbiorze. Z uwagi na charakter zamówienia, zapewniamy dyskretną przesyłkę, która w żaden sposób nie sugeruje zawartości. 

Kamagra Effervescent przechowywanie

Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

Patrycjusz 18/05/2019

Używam i bardzo polecam. Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że Kamagra plusz uratowała moje małżeństwo. Dzięki temu lekowi przeżywamy z żoną teraz nasz drugi miesiąc miodowy w sypialni. Cieszę się, że jest łatwo dostępna, bo to zdecydowanie ułatwia korzystanie z tego dobrodziejstwa.

Mateusz 18/05/2019

Jak dla mnie super, nie spodziewałem się takiego dobrego działania, mam 42 lata i cóż.... Ale kamagra pomaga znakomicie, dość długo działa, czuje jego efekty jeszcze rano czyli po 8 godz. Naprawdę warto.

fuks 18/05/2019

Orzeźwiający smak.

Janek 04/07/2018

Szybciej działa niż zwykła kamagra w tabletkach. Dobry, pomarańczowy smak.

Mariusz 10/02/2018

Żonka mi podała pomarańczowy napój mówiąc, że to sok. Pijąc nie kapnęłem się, a w łóźku nie wiedziałem co się dzieje, dopiero potem dowiedziałem się co to był za soczek :).

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: tabletki musujące, KAMAGRA, sildenafil 100 mg, tabletka na potencję, tabletka przywracająca mechanizm erekcji, Zaufany sklep, najtaniej, gratisy,

KAMAGRA Effervescent
Niedostępny
Niedostępny