aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
KAMAGRA Chewable Tablets
KAMAGRA Chewable Tablets  KAMAGRA Chewable Tablets 

KAMAGRA Chewable Tablets

 • Producent: Ajanta Pharma
 • Kod Produktu: Sildenafil 100 mg
 • Dostępność: 2-3 Days
 • 20.00zł

 • 8 szt. lub więcej 18.00zł
 • 12 szt. lub więcej 17.00zł
 • 16 szt. lub więcej 16.00zł
 • 20 szt. lub więcej 15.00zł
 • 40 szt. lub więcej 13.00zł
 • 80 szt. lub więcej 11.00złNiestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

9 Opinii / Napisz opinię

Kamagra Chewable Tablets to tabletki do ssania. Jest to najnowszy lek poprawiający potencję u mężczyzn. Stworzony dla tych co nie lubią połykać tabletek.

ilość tabletek cena za całość cena za jedną szt. ilość gratisów
4 tabletki 80,00 zł 20,00 zł + 1 szt.
8 tabletek 144,00 zł 18,00 zł + 2 szt.
12 tabletek 204,00 zł 17,00 zł + 3 szt.
16 tabletek 256,00 zł 16,00 zł + 4 szt.
20 tabletek 300,00 zł 15,00 zł + 5 szt.
40 tabletek 520,00 zł 13,00 zł + 10 szt.
80 tabletek 880,00 zł 11,00 zł + 20 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

od 4 do 6 godz.

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki do ssania o smaku owocowym - kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra

Data przydatności do spożycia:

03/2024

Tabletki do ssania - jak działają

Tabletki do ssania to forma leków, które są przeznaczone do podawania przez absorpcję przez błonę śluzową jamy ustnej. Zamiast połykać tabletkę, pacjent pozwala jej rozpływać się lub rozpuszczać pod językiem lub w jamie ustnej, co pozwala na wchłanianie substancji czynnej przez błonę śluzową. Ta forma podawania leków może mieć kilka korzyści i działań:

 • Szybsze działanie: Tabletki do ssania mogą działać szybciej niż tabletki tradycyjnie połykane. Substancja czynna w leku jest wchłaniana bezpośrednio przez błonę śluzową, a nie musi przechodzić przez układ trawienny i wątrobę, co może skrócić czas działania.
 • Unikanie problemów żołądkowych: Niektórzy pacjenci mogą odczuwać problemy żołądkowe lub nudności po przyjęciu leków doustnie. Tabletki do ssania pomagają uniknąć tych problemów, ponieważ substancja czynna nie jest narażona na działanie soku żołądkowego.
 • Dokładna dawka: Tabletki do ssania pozwalają na dokładne dawkowanie leku. Pacjent może kontrolować, jak długo trzyma tabletkę pod językiem lub w jamie ustnej, co może wpłynąć na ilość wchłoniętej substancji czynnej.
 • Bypassowanie wątroby: Przy połykaniu tabletek, substancja czynna jest metabolizowana przez wątrobę przed dostaniem się do krwiobiegu. Tabletki do ssania pozwalają uniknąć tego pierwszego etapu metabolizmu.

Tabletki do ssania są często stosowane w przypadku leków, które muszą działać szybko, takie jak leki przeciwbólowe (np. opioidy), leki na zgagę, suplementy witaminowe, a także leki na problemy w jamie ustnej, takie jak leki przeciwbólowe stosowane miejscowo na ból gardła czy zapalenie jamy ustnej.

Co to Kamabgra Chewable Tablets

Kamagra Chewable Tablets, to nowsza wersja tradycyjnego leku Kamagra, występuje on w postaci tabletek do ssania. Jest to najnowszy lek firmy Ajanta Pharma, stworzony z myślą o mężczyznach i specjalnie dla nich aby wspomóc walkę z brakiem erekcji. Powstał on specjalnie dla mężczyzn, którzy mają problem lub nie mogą przyjmować leków w formie tabletek. 

Każda pojedyncza tabletka Kamagry posiada 100mg aktywnego środka poprawiającego potencję o nazwie Sildenafil. Pozostałe substancję leku nie mają własciwości aktywnych i nie biorą udziału w procesie poprawy potencji. Jednak przed użyciem Kamagry koniecznie należy zapoznać się z pełnym składem leku i sprawdzić czy nie jesteśmy uczuleni na inne składniki tego preparatu.

Kamagra do ssania jest to cukierek, który powoli rozpuszcza się w ustach i ma przyjemny smak, a także jest łatwo przyswajalny przez organizm pacjenta. Oryginalna Kamagra do ssania jest dostępna w dwóch smakach truskawkowym z cytryną i ananasowym z miętą.

Kamagra Chewable Tablets - jak poznać oryginalny lek

Oryginalna Kamagra Chewable Tabletes to produkt pakowany po cztery cukierki koloru jasnego z elementami smakowymi - truskawka z elementami koloru czerwonego, a smak ananasa z elementami żółtymi. Kamagra do ssania, posiada na kazdym opakowaniu unikalny numer seryjny i datę ważności leku do spożycia.

 

Jak działa Kamagra Chewable Tablets?

Pamiętajmy, że Kamagra Chewable jest silnym i skutecznym lekiem, występującym w formie cukierka do ssania. Należy go przyjąć ok. 40 min przed planowanym stosunkiem płciowym, jego działanie utrzymuje się nawet do 6 godzin. Oznacza to, że można odbyć kilka stosunków, bez konieczności przyjmowania kolejnej tabletki. Kamagra może być zażywana wraz z lekkostrawnym posiłkiem. Niewskazane jest natomiast łączenie jej z wysoko tłuszczowym jedzeniem i alkoholem. Duża ilość tłuszczu zawartego w posiłku, może spowodować osłabienie lub opóźnienie działania leku, natomiast alkohol, może spowodować spadek ciśnienia tętniczego, bóle i zawroty głowy oraz oszołomienie, może nawet doprowadzić do omdlenia. Ponieważ lek cechuje się silnym działaniem i wysoką skutecznością, zalecana dawka Kamagry Chewable, to jedna pastylka dziennie i nie należy jej przekraczać.

Kto nie może przyjmować leku Kamagra Chewable?

Ponieważ Kamagra Chewable to lek, również co do jego stosowania istnieją przeciwwskazania, będą nimi :
• choroba niedokrwienna serca
• niskie ciśnienie tętnicze,
• przebyty w ostatnim okresie zawał serca
• niewydolność nerek lub wątroby
• przebyty w ostatnim okresie udar mózgu
• złośliwe arytmie komorowe
• zwężenie zastawki aortalnej lub ciężką wadę zastawkową
• przyjmowanie innych leków z grupy nitratów
• uczulenie na substancję czynną Sildenafil

Kamagra Chewable Tablets - skutki uboczne

Niepożądane skutki uboczne może wywoływać każdy lek, także Kamagra, lek na potencję. Najczęściej pojawia się: niestrawność, zawroty i bóle głowy, uderzenia gorąca, zaczerwienienie twarzy, zaburzenie widzenia, uczucie zatkanego nosa. Rzadko mogą pojawić się: nudności i wymioty, wysypka skórna, zmęczenie i senność, podrażnienie oczu, arytmia. Sporadycznie mogą nastąpić: zmiany ciśnienia tętniczego, chwilowe utraty pamięci, udar, omdlenie, krwawienia z nosa. Kamagra to lek i w razie jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.
 

Zamówienie i przesyłka

Zamówienia, złożone na naszej stronie, wysyłane zostają bezzwłocznie, przesyłką w formie listu, za którą zapłacisz przy odbiorze. Z uwagi na bardzo delikatny charakter zamówienia, zapewniamy, że przesyłka w żaden sposób nie sugeruje zawartości.

Kamagra Chewable Tablets przechowywanie 

Produkty Kamagra należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, poza ich zasięgiem, w zaciemnieniu i temperaturze poniżej 25 stopni.

Michał 20/07/2019

Moja partnerka wie o moim problemie z erekcją, wie też o wizytach u lekarza i próbach wyleczenia się z kłopotów z erekcją. Oboje chcemy to zmienić, szukamy nowinek, w miarę tanich, skutecznych i bezpiecznych. Aż tu pojawiła się KAMAGRA 100 mg chevable tablets, jako pastylki do żucia( super), z tym samym głównym składnikiem - sildenafilem , co stosowana przeze mnie VIAGRA, ale tańsza. Skuteczna i bezpieczna.

Leo 18/05/2019

Zamówienie przebiegło sprawnie. Dostawa również była szybka.Kamagra w przystępnej cenie..w konkurencyjnej w porównaniu z aptekami. Produkt spełnia w pełni pokładane w nim oczekiwania. Działanie szybkie i dosyć długotrwałe.

Darek 18/05/2019

Bardzo dobry produkt. Sporo radości, satysfakcji. Bardzo przystępna cena. Działa dość szybko i długo.
Żadnych skutków ubocznych jeśli stosuje się zgodnie z instrukcją. Raczej nie zamienię na nic innego. Jest mega!!!

Mariusz 18/05/2019

Nie majac problemu, wzialem do sprawdzenia.Dziala niesamowicie bez podniecenia nawet, przedluza stosunek, "regenaracja" okolo 10-20 min i kolejna gotowosc.Dziala tak przez 4-5 godz. az brak sil. Mowa o jednym cukierku. No i w smaku całkiem niezła ta kamagra.

Kaszak 18/05/2019

Naprawdę bardzo dobry produkt. 100% zadowolenia obojga:)

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: KAMAGRA, sildenafil, tabletka na potencję, tabletka przywracająca mechanizm erekcji, najtaniej, bez recepty, ajanta pharma,

KAMAGRA Chewable Tablets
Niedostępny
Niedostępny