aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Extra Super P-Force
Extra Super P-Force  Extra Super P-Force  Extra Super P-Force  Extra Super P-Force  Extra Super P-Force  Extra Super P-Force  Extra Super P-Force  Extra Super P-Force  Extra Super P-Force 

Extra Super P-Force

  • Producent: Sunrise
  • Kod Produktu: Sildenafil 100 mg + Dapoxetyna 100 mg
  • Dostępność: 2-3 Days
  • 35.00zł

  • 8 szt. lub więcej 33.00zł
  • 12 szt. lub więcej 30.00zł
  • 20 szt. lub więcej 27.00zł
  • 40 szt. lub więcej 24.00zł
  • 80 szt. lub więcej 22.00zł
  • 160 szt. lub więcej 19.00zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

6 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

Extra Super P-Force zawiera dwie substancje czynne: sildenafil w dawce 100 mg oraz depoxetin w dawce aż 100 mg. Sildenafil to substancja lecząca zaburzenia erekcji, a depoxetin wydłuża stosunek przez kontrolowanie wytrysku. Depoxetin w dawce 100 mg daje lek najmocniejszy w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Lek jest pakowany w blistry, w każdym blistrze są cztery tabletki. Blister jest zapakowany w kartonowe pudełko. Lek z wyglądu podobny jest do najbardziej rozpoznawalnego leku Viagra. Jest w nim również taka sama substancja czynna pomagająca w zaburzeniach erekcji.

 

Extra Super P-Force

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

140,00 zł

35,00 zł

+ 1 szt.

8 tabletek

264,00 zł

33,00 zł

+ 2 szt.

12 tabletek

360,00 zł

30,00 zł

+ 3 szt.

20 tabletek

540,00 zł

27,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

960,00 zł

24,00 zł

+ 10 szt.

80 tabletek

1760,00 zł

22,00 zł

+ 20 szt.

160 tabletek

3040,00 zł

19,00 zł

+ 40 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 100 mg - największa dawka substancji opóźniającej wytrysk (wydłuża czas trwania stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

od 4 do 6 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

08/2022

 

Bez tytułu 96

Extra Super P-Force jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcyjnych, polegających na niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia (erekcji) w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku płciowego oraz zapobiega przed przedwczesnym wytryskiem. Warunkiem skuteczności preparatu Extra Super P-Force jest podniecenie seksualne.

Lek Extra Super P-Force należy zażyć około 40 min. przed planowaną aktywnością seksualną. Nie trzeba podjąć czynności seksualnych dokładnie po tym czasie, tylko po tym czasie ma się pewność iż w przypadku podniecenia seksualnego nasz organizm zareaguje wzwodem, a wytrysk będzie pod kontrolą. Lek może być przyjmowany razem z posiłkiem lub niezależnie od niego. W przypadku posiłków wysokotłuszczowych początek działania preparatu może być opóźniony. Maksymalna zalecana częstotliwość stosowania to jedna tabletka na dobę.

Substancją czynną preparatu jest sildenafil i depoxetin W warunkach pobudzenia seksualnego przywraca on zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia. Mechanizm erekcji jest aktywowany przez tlenek azotu, który uwalniany jest w ciałach jamistych prącia podczas pobudzenia seksualnego. Wywołuje on szereg przemian chemicznych, które prowadzą do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych (bezpośrednio odpowiada za ten proces związek zwany c-GMP). Ciała jamiste wypełniają się krwią i dochodzi do erekcji. Działanie sildenafilu polega na blokowaniu enzymu, fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za rozkład c-GMP. Prowadzi to do pośredniego zwiększenia stężenia tego związku w ciałach jamistych. Zwiększa się zatem wpływ tlenku azotu na ich mięśniówkę gładką. Uwalnianie tlenku azotu rozpoczyna się pod wpływem pobudzenia seksualnego, które jest czynnikiem niezbędnym do tego, by sildenafil mógł zadziałać. U osób z nadciśnieniem płucnym sildenafil zwiększa stężenie cGMP w komórkach mięśni gładkich naczyń płucnych i powoduje ich rozkurcz, co może prowadzić do ich rozszerzenia.

Stosowanie preparatu jest przeciwwskazane u osób:
• które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami
• u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. osoby z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca)
• które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny
• z ciężką niewydolnością wątroby
• z niedociśnieniem (ciśnienie tętnicze krwi poniżej 90/50 mmHg)
• po niedawno przebytym udarze lub zawale serca
• ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki.

Badania wykazują, że ok. 30% mężczyzn po trzydziestym roku życia i ok. 50% po czterdziestym, zmaga się z problemem zaburzeń erekcji. Mężczyźni lękają się odrzucenia i niezrozumienia przez partnerkę, pewnego rodzaju ośmieszenia, mają zaniżone poczucie własnej wartości i często rezygnują z życia seksualnego, traktują swoją dysfunkcję jako „koniec męskości”. Jednak mamy nowe, farmakologiczne, bezbolesne i bezinwazyjne metody leczenia zaburzeń erekcji, które nie tylko umożliwiają powrót do normalnego życia seksualnego, ale także pozytywnie wpływają na samoocenę mężczyzny. Takim lekiem jest właśnie ExtraSuper P-Force zawierający w swoim składzie dwie substancje czynne: sildenafil 100 mg oraz dapoksetynę 100 mg.

Jak działa Ekstra Super P-Force i dla kogo jest przeznaczony? Lek przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy ukończyli 18-ty rok życia i borykają się z problemem erekcji i wczesnego wytrysku, chcących odzyskać pełną sprawność seksualną i zdecydowanie poprawić jakość swojego życia seksualnego. Ponieważ zawiera w swoim składzie dwie różne substancje czynne, działa dwutorowo: wywołuje erekcję i opóźnia wytrysk nasienia. Umożliwia odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego.

Sildenafil jest organicznym związkiem chemicznym, stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji. Jest środkiem opatentowanym w 1993 r przez przedsiębiorstwo Pfizer i w roku 1998 został wprowadzony na rynek. Jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE 5) występującym w ciałach jamistych członka. Seksualne pobudzenie powoduje, że w ciałach jamistych uwalnia się tlenek azotu, aktywując enzym - cyklozę guanylową i zwiększa stężenie cyklicznego monofosforanu guanezyny (c GMP). Powoduje w ten sposób rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych i umożliwia napłynięcie krwi do prącia. Powoduje - wywołuje w ten sposób erekcją.

Dapoksetyna jest stosowana w leczeniu przedwczesnego wytrysku. To silny, wybiórczy, szybko działający inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Hamujący wychwyt zwrotny noradrenaliny i dopaminy. Mechanizm działania dapoksetyny w leczeniu przedwczesnego wytrysku nasienia wiąże się z hamowaniem neuronalnego wychwytu zwrotnego serotoniny. Dapoksetyna była pierwotnie lekiem przeciwdepresyjnym, a jednym z niepożądanych działań jest właśnie opóźniony wytrysk (niemożność osiągnięcia orgazmu).

Obydwie te substancje – Sildenafil i Dapoksetyna powodują, że mężczyzna może w pełni cieszyć się seksem bez stresu, że „nie stanie na wysokości zadania”. Pamiętać jednak należy, iż Ekstra Super P-Force aby zaczął działać wymaga pobudzenia seksualnego.

Jak zażywać Ekstra Super P-Force? Lek należy przyjąć ok. 40 minut przed planowanym stosunkiem, a jego czas działania utrzymuje się do 5 godzin. Tabletkę należy popić szklanką wody, nie zaleca się popijania leku sokami cytrusowymi. Można go zażywać niezależnie od lekkostrawnego posiłku. Niewskazane jest łączenie preparatu z wysoko tłuszczowym jedzeniem i alkoholem. Tłuszcz, może spowodować osłabienie lub opóźnienie działania leku, natomiast alkohol, spadek ciśnienia tętniczego, bóle lub zawroty głowy oraz oszołomienie, może nawet doprowadzić do omdlenia. Zalecana dawka, to jedna tabletka dziennie i nie należy jej przekraczać.

Kto nie powinien zażywać Ekstra Super P-Force? Leku nie mogą przyjmować osoby:
• uczulone na Sildenafil lub Dapoksetynę
• leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami
• u których aktywność seksualna nie jest wskazana ze względu na przebyte lub trwające choroby układu sercowo-naczyniowego, niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca
• które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny
• z ciśnieniem tętniczym krwi poniżej 90/50 mm Hg
• cierpiące na ciężką niewydolność wątroby
• ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki
• po przebytym niedawno udarze lub zawale serca.

Czy Ekstra Super P-Force powoduje skutki uboczne? Stosowania leku jest bezpieczne i bardzo skuteczne, jednakże u niektórych osób może wywoływać działania niepożądane – skutki uboczne. Występują one stosunkowo rzadko i są oceniane jako niezbyt silne, mogą to być: zaczerwienienia skóry twarzy, bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia i pracy serca, a także nudności. W niewielkiej ilości, poniżej 1 na 100000 przypadków pacjenci zgłaszali występowanie: bólu mięśni lub bólu pleców, osłabienie i senność oraz omdlenia.

Zamówienie, przesyłka, przechowywanie. Zamówienie, które są złożone na naszej stronie, są wysyłane bezzwłocznie, przesyłką w formie listu, za którą zapłacisz przy odbiorze. Z uwagi na bardzo delikatny charakter zamówienia, zapewniamy, że opakowanie w żaden sposób nie będzie sugerowało zawartości przesyłki. Ekstra Super P-Force, to lek, zatem, jak każdy lek należy go przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w temperaturze poniżej 25 stopni Celsjusza.

Największą zmora i wrogiem mężczyzn są zaburzenia erekcji. Pod tą nazwą może się kryć kilka różnych zjawisk. Najczęstsze to brak wzwodu i wczesny wytrysk nasienia. Pierwszy, to stan, w którym wzwód nie pojawia się w ogóle lub penis sztywnieje, nie na tyle jednak, aby odbyć satysfakcjonujący obie strony stosunek, Czasem, choć prącie osiąga pełną twardość, traci ją w pewnym momencie i wiotczeje, zupełnie poza kontrolą mężczyzny. Jeśli sytuacja taka zdarza się pierwszy raz jest to nieprzyjemne dla mężczyzny-kochanka, ale raz, może się zdarzyć każdemu. Każdy mężczyzna wierzy, że to chwilowa niedyspozycja, przejdzie, następnym razem będzie dobrze. Lecz jeśli problemy z erekcją występują kilka razy, mężczyzna zaczyna się bać i traci pewność siebie, jest zrozpaczony, świat mu się zawala. Sam siebie zaczyna w myślach nazywać impotentem, facetem bez wartości, bo przecież co wart jest facet, który „nie może”? Im bardziej mężczyzna się boi problemów z potencją, tym bardziej prawdopodobne, że one same nie ustąpią, a wręcz się nasilą. W męskiej opinii, to wstyd przyznać do takiej niemocy. Zamiast szukać pomocy, zaczynają unikać współżycia. A w ten sposób problem nie znika, ale jeszcze się powiększa, ponieważ napięcie seksualne wzrasta wraz z czasem. Dochodzą do tego nieporozumienia z partnerką, która nie wiedząc gdzie tkwi problem czuje się niechciana, nieatrakcyjna i odrzucana przez kochanka. Drugą, najczęstsza męską przypadłością jest stan, w którym do wytrysku nasienia dochodzi zbyt szybko, tak że stosunek nie jest satysfakcjonujący dla obu stron i kobieta pozostaje niezaspokojona. Pomimo, iż mężczyzna doznaje fizycznego rozładowania na skutek wytrysku, to kobieta ze względu na zbyt krótki czas stosunku, najczęściej nie ma szans na orgazm. Mężczyzna, widząc i czując brak zadowolenia i satysfakcji partnerki sam też zaczyna źle się z tym czuć i nie jest w stanie czerpać satysfakcji ze zbliżenia. Wytrysk po niecałej minucie, ewentualnie dwóch lub trzech minutach jest dla mężczyzny wielkim problemem, a często nawet powodem do kompleksów. Zdarza się także, że do wytrysku dochodzi zanim jeszcze członek zostanie włożony do pochwy, robi się z tego wstydliwy problem. Większość facetów marzy, aby móc się kochać wiele godzin. Obydwa problemy łączy jedno: nie są nieuleczalne, a sprawność seksualna wraca w stu procentach.

Produkty Powiązane

Tagi: Extra Super P-Force sildenafil, dapoxetine, tabletki na potencję, erekcje i przedwczesny wytrysk, wydłużenie stosunku, zaufany sklep, Najtaniej. Gratisy !,

Extra Super P-Force
Niedostępny
Niedostępny