aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Duratia 90
Duratia 90  Duratia 90  Duratia 90 

Duratia 90

  • 19.90zł

  • 20 szt. lub więcej 19.00zł
  • 40 szt. lub więcej 18.00zł
  • 60 szt. lub więcej 16.00zł
  • 100 szt. lub więcej 14.00zł
  • 200 szt. lub więcej 10.10zł4 Opinii / Napisz opinię

Duratia 90 to lek, który w swoim składzie zawiera aż 90 mg Dapoksetyny, jedynej substancji czynnej, zarejestrowanej w Polsce, ze wskazaniem leczenia przedwczesnego wytrysku. Duratia 90 jest najsilniejszym, dostępnym na rynku lekiem z grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny, którego zadaniem jest opóźnienie wydzielania serotoniny, odpowiedzialnej za wytrysk nasienia. W ten sposób Duratia 90 przedłuża czas trwania stosunku płciowego.

 

Duratia 90

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

199,00 zł

19,90 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

480,00 zł

19,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

720,00 zł

18,00 zł

+ 10 szt.

60 tabletek

960,00 zł

16,00 zł

+ 15 szt.

100 tabletek

1 400,00 zł

14,00 zł

+ 25 szt.

200 tabletek

2 020,00 zł

10,10 zł

+ 50 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 90 mg (opóźnia wytrysk i wydłuża czas stosunku - największa dawka)

 

Czas działania:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

06/2024

 

Definicja „potencji seksualnej”, to określenie zdolności organizmu do reakcji seksualnych, która jest mierzona częstotliwością reakcji seksualnych w określonym czasie. Na ogół, to mężczyźni odznaczają się większą potencją do genitalnych reakcji seksualnych niż kobiety. Z badań amerykańskiego biologa Kinseya wynika, że ok. 15% mężczyzn pomiędzy 20-25 rokiem życia jest zdolnych do odbywania stosunków, w krótkim odstępie czasu. Potencja, to zdolność do rozpoczęcia, utrzymania i doprowadzenia do końca satysfakcjonującego stosunku płciowego. Aby stosunek był satysfakcjonujący dla obojga partnerów, powinien trwać, na tyle długo, aby obie strony osiągnęły spełnienie. Jeśli u mężczyzny pojawia się problem ze wczesnym wytryskiem, problem dotyczy obojga partnerów. Jest to powód dużego stresu i frustracji mężczyzn. Powstaje problem nie tylko natury fizycznej, ale także psychicznej. Ma on ogromny wpływ na relację pomiędzy partnerami, doprowadza do unikania przez mężczyznę zbliżenia. Mężczyzna boi się, że nie jest w stanie zapewnić swojej partnerce pełnej satysfakcji seksualnej, a jest to dla niego równoznaczne z „utratą męskości”.

Jak stosować Duratia 90? Duratia 90 to lek występujący w postaci małej, zielonej tabletki, należy go przyjąć doustnie i popić szklanką wody, na ok. 30 minut przed zaplanowanym stosunkiem płciowym. Jego działanie utrzymuje się do 12 godzin, oznacza to, możliwość odbycia kilku długich, satysfakcjonujących stosunków seksualnych. Duratia 90, to lek, który powinien być stosowany doraźnie i na „życzenie”, a więc wtedy, kiedy mężczyzna planuje stosunek seksualny. Zalecane jest zażycie jednej tabletki na dobę. Lek można przyjmować na czczo lub wraz z posiłkiem. Nie należy go łączyć z alkoholem, który może spowodować niepożądane skutki uboczne, takie jak senność, bóle i zawroty głowy lub opóźnić działanie leku.

Dla kogo przeznaczona jest Duratia 90? Duratia 90 przeznaczona jest dla mężczyzn mających problem z przedwczesnym wytryskiem nasienia, którzy ukończyli 18-ty rok życia. Lek zawiera w swoim składzie aż 90 mg ilość Dapoksetyny i jest to dawka wskazana dla mężczyzn, u których problemem wczesnego wytrysku występuje stale i u których leki z niższą zawartością Dapoksetyny okazały za słabe. Duratia 90 jest przeznaczona dla mężczyzn, u których problem ze wczesnym wytryskiem uniemożliwia odbycie wystarczająco długiego stosunku seksualnego, satysfakcjonującego obydwoje partnerów.

Czy Duratia 90 powoduje skutki uboczne? Duratia 90 jest lekiem nowej generacji, ale mimo to, może, jak każdy inny lek powodować skutki uboczne. Może powodować: senność, ból i zawroty głowy, osłabienie organizmu, kłopoty z koncentracją, niewyraźne widzenie. Dolegliwości te, pacjenci, którzy przyjmowali lek Duratia 90, oceniają na poziomie „niewielkie i niezbyt silne”.

Kto nie może stosować Duratia 90? Leku nie mogą zażywać osoby, które są uczulone na substancję czynną Dapoksetynę, lub u których stwierdzono zaburzenia czynności wątroby, schorzenia układu sercowo-naczyniowego, niedokrwienie serca, zaburzenia przewodzenia, wadę zastawkową. Duratia 90, nie należy również stosować u chorych leczonych inhibitorami monoaminooksydazy lub inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny oraz innymi lekami o działaniu serotogenicznym.

Przesyłka i przechowywanie Duratia 90 Lek należy przechowywać poza zasięgiem dzieci, w miejscu dla nich niewidocznym i niedostępnym, oraz w miejscu zaciemnionym w temperaturze poniżej 25 stopni. Przesyłka zostanie nadana bezzwłocznie, po złożeniu zamówienia, w formie listu, który w żaden sposób nie będzie sugerował jego zawartości. Płatność „przy odbiorze”, w momencie odbierania zamówienia.

Jak przedłużyć czas trwania stosunku seksualnego? To pytanie, które zadaje sobie wielu mężczyzn, a także ich partnerek, które nie mogą osiągnąć pełnej satysfakcji seksualnej z powodu zbyt krótko trwającego stosunku. Problem mężczyzny, ze wczesnym wytryskiem, dotyczy również kobiety, będącej jego partnerką. Opóźnienie wytrysku jest wtedy sprawą priorytetową, ponieważ dysfunkcja ta uniemożliwia najczęściej osiągnięcie orgazmu kobiecie, niszcząc w ten sposób życie seksualne obojga partnerów. Pomocne są środki farmakologiczne, takie jak Duratia 90, wykazujące zdecydowanie większą skuteczność niż psychoterapia lub terapia behawioralna. Przedwczesny wytrysk jest chorobą przewlekłą, którą możemy kontrolować i leczyć środkami farmakologicznymi, umożliwiającymi kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem. Oznacza to, iż mężczyzna może wydłużyć czas, od momentu wprowadzenia prącia do pochwy, do momentu wytrysku nasienia. Właśnie czas ten, wydłuża Duratia 90 i stosunek staje satysfakcjonujący dla obojga partnerów. Przyczyny przedwczesnego wytrysku mają dwojakie przyczyny: psychiczne i organiczne. Jakość pożycia seksualnego mężczyzny uzależniona jest od wielu czynników, między innymi jego samopoczucia, relacji, które ma z innymi ludźmi i doświadczeniami, które zdobył w ciągu swojego życia. Dysfunkcji przedwczesnego wytrysku sprzyjają określone cechy, takie jak:
• zbyt duża wrażliwość na bodźce seksualne, występująca często u młodych mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoje życie seksualne i nie mają zbyt dużego doświadczenia
• reakcje nerwicowe, związane z lękami, które może odczuwać mężczyzna, gdy problemem z przedwczesnego wytrysku pojawił się w młodości lub podczas pierwszych stosunków płciowych.
Mężczyzna może podświadomie odczuwać niepokój lub nawet lęk przed kolejnym zbliżeniem które może zakończyć się przedwczesnym wytryskiem. Stan takiego niepokoju lub lęku wpływa na jego układ nerwowy i powoduje sprzężenie zwrotne które przyspiesza jego reakcje seksualne, więc wytrysk następuje jeszcze szybciej, a stosunek jest zdecydowanie za krótki w porównaniu do tego co życzyłby sobie mężczyzna i jego partnerka. Organizm „decyduje sam” i stawia mężczyznę w sytuacji, która nie jest zależna od niego i nie może jej kontrolować. Im większy lęk odczuwa, tym niższa jest jego samoocena i sprawność seksualna, a tym samym szybszy wytrysk i krótszy stosunek. Powoduje to lęk oraz niechęć do kolejnych zbliżeń, a wręcz unikanie ich. Wczesny wytrysk, może być spowodowany także przyczynami organicznymi, które związane są z nieprawidłowym funkcjonowaniem organizmu, chorobami oraz wadami rozwojowymi, a także nałogami. Dysfunkcja wczesnego wytrysku ma duży wpływ nie tylko życie seksualne partnerów, ale także na cały ich związek. Ich życie seksualne jest udane i satysfakcjonujące, w momencie, gdy obydwoje czerpią z niego radość, satysfakcję i spełnienie. Zaburzeń, w tej sferze nie można jednoznacznie zdefiniować, ponieważ każdy przypadek jest inny. Każdy odczuwa inaczej i ma inne potrzeby i preferencje. W przypadku wielu par, przedwczesny wytrysk nie przekreśla pożycia seksualnego, partnerzy znajdują inne sposoby zaspokojenia swoich potrzeb, które są satysfakcjonujące dla nich obojga. Jeżeli długość stosunku odpowiada obojgu partnerom, dając im satysfakcję, nie można stwierdzać zaburzenia, można tylko mówić o chęci przedłużenia przyjemności, którą czerpiemy z seksu. Przedwczesny wytrysk należy uznać za dysfunkcję, dopiero wówczas, gdy partnerka nie jest w stanie osiągnąć satysfakcji seksualnej z powodu zbyt krótko trwającego stosunku. Konieczne jest podjęcie leczenia, które poprawi jakość współżycia, poprzez przedłużenie czasu jego trwania. Wielu mężczyzn marzy o stosunku seksualnym trwającym bardzo długo. Jednak realnie, w pełni satysfakcjonujący partnerów seks zajmuje znacznie mniej czasu. Najważniejsze jest jednak, aby tego czasu, było wystarczająco dużo dla obojga partnerów, tak aby oboje osiągnęli satysfakcję seksualną.

Wiktor 09/08/2019

Moje doświadczenie z Duratia 90 jest dość spore. Zażywam od pół roku, w miarę regularnie. Miałem problemy z opanowaniem wytrysku a same orgazmy były bardzo słabe... nie ważne czy z partnerką czy podczas masturbacji. Po pierwszym tygodniu stosunki były dłuższe, więcej nasienia, większe doznania. Przystępna cena. Wysoka jakośc. Polecam

Eryk 09/08/2019

Na pewno jedyne w swoim rodzaju tabletki. Dla osób lubiących od czasu do czasu urozmaicić swoje życie erotyczne polecam.

Karol 09/08/2019

Nie spodziewałem się aż tak długiego stosunku po zażyciu tabletek. Jestem pełen podziwu i gorąco polecam.

teresa 06/07/2019

tabletki spełnily nasze oczekiwania no i cena korzystna w porówaniu do konkurencji za prawie dwukrotność ceny

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
Zły           Dobry

Produkty Powiązane

Tagi: Duratia 90 mg DAPOKSETYNA, zaburzenie erekcji, tabletki na opóźnienie wytrysku, przedłużenie czasu stosunku płciowego, przedwczesna ejakulacja,

Duratia 90
Dodaj do koszyka
Dodaj do koszyka