aktualne promocje kupuj taniej    darmowa dostawa sprawdź szczegóły
Duratia 60
Duratia 60  Duratia 60  Duratia 60 

Duratia 60

  • 18.00zł

  • 20 szt. lub więcej 16.00zł
  • 40 szt. lub więcej 14.00zł
  • 60 szt. lub więcej 12.00zł
  • 100 szt. lub więcej 10.00zł
  • 200 szt. lub więcej 8.00zł

9500


Niestety produkt jest niedostępny.
Jeżeli chcesz poinformujemy Cię o jego dostępności.

lub

2 Opinii / Napisz opinię


Zobacz opinie o produkcie

(pokaż)

Duratia 60 to lek, który w swoim składzie zawiera aż 60 mg Dapoksetyny, substancji czynnej stosowanej w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Jest silniejszą wersją Duratia 30 i jest nowym lekiem z grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny, którego zadaniem jest opóźnienie wydzielania serotoniny, odpowiedzialnej za wytrysk nasienia. W ten sposób umożliwia przedłużenie stosunku płciowego. Jest jedyną substancją zarejestrowaną w Polsce ze wskazaniem leczenia przedwczesnego wytrysku.

 

Duratia 60

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

180,00 zł

18,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

320,00 zł

16,00 zł

+ 5 szt.

40 tabletek

560,00 zł

14,00 zł

+ 10 szt.

60 tabletek

720,00 zł

12,00 zł

+ 15 szt.

100 tabletek

1 000,00 zł

10,00 zł

+ 25 szt.

200 tabletek

1 600,00 zł

8,00 zł

+ 50 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas działania:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

03/2023

 

Udany seks to rozkosz dla obojga partnerów. Dlatego, chcemy przedłużyć sobie przyjemne doznania. Mężczyzna pragnie poznać sposoby na opóźnienie wytrysku - tym bardziej, jeśli pojawia się stanowczo zbyt wcześnie. Chce opóźnić orgazm, a tym samym wydłużyć stosunek. Gdy czuje, że jego stosunek seksualny powinien trwać dłużej, jednak pomimo starań, nie udaje mu się powstrzymać ejakulacji. Na tego typu problemy lek, taki jak Duratia 60, będzie skutecznym rozwiązaniem.

Jak stosować Duratia 60? Duratia 60, to lek występujący w postaci tabletki, należy go zatem przyjąć doustnie, popijając szklanką wody. Należy go zażyć ok. 30 minut przed zaplanowanym stosunkiem płciowym, a jego działanie utrzymuje się do 12 godzin. W praktyce daje on możliwość odbycia kilku satysfakcjonujących stosunków seksualnych. Duratia 60, to lek który można stosować doraźnie i na „życzenie”. Dokładnie wtedy, kiedy partnerzy mają ochotę na seks. Zalecana dawka, to jedna tabletka na dobę. Lek można zażywać niezależnie od posiłków, nie należy go jednak łączyć z alkoholem, gdyż może on spowodować skutki niepożądane takie jak senność, bóle i zawroty głowy, a także opóźnić działanie leku.

Dla kogo przeznaczona jest Duratia 60? Lek przeznaczony jest do stosowania przez dorosłych mężczyzn, którzy ukończyli 18-ty rok życia i mają problem z przedwczesnym wytryskiem nasienia - ich stosunek trwa za krótko. Duratia 60, zawiera w swoim składzie, 60 mg ilość Dapoksetyny i jest to dawka wskazana dla mężczyzn, którzy z problemem wczesnego wytrysku borykają się od dłuższego czasu i u których Duratia 30 okazała się lekiem za słabo działającym. Lek jest przeznaczony dla mężczyzn, u których dysfunkcja wczesnego wytrysku uniemożliwia odbycie stosunku seksualnego, satysfakcjonującego obydwoje partnerów.

Czy Duratia 60 powoduje skutki uboczne? Duratia 60 jest lekiem stosunkowo nowym, ale pomimo to, jak każdy lek może powodować skutki uboczne. Mogą się one objawiać jako senność, ból i zawroty głowy, ogólne osłabienie organizmu, kłopoty z koncentracją, niewyraźne widzenie. Dolegliwości te, pacjenci przyjmujący lek Duratia 60, określali jako niewielkie i niezbyt silne.

Kto nie może stosować Duratia 60? Leku nie mogą stosować osoby uczulone na substancję czynną Dapoksetynę, osoby u których stwierdzono zaburzenia czynności wątroby, schorzenia układu sercowo-naczyniowego, niedokrwienie serca, zaburzenia przewodzenia, wadę zastawkową. Duratia 60, nie jest również wskazana u chorych leczonych inhibitorami monoaminooksydazy lub leczonych inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny oraz innymi lekami o działaniu serotogenicznym.

Przesyłka i przechowywanie Duratia 60. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w miejscu zacienionym, w temperaturze poniżej 25 stopni. Przesyłka, płatna przy odbiorze, zostanie nadana bezzwłocznie po złożeniu zamówienia w formie listu, który w żaden sposób nie będzie sugerował jego zawartości.

Czy można i jak przedłużyć czas trwania stosunku seksualnego? To pytania nie tylko wielu mężczyzn, ale również ich partnerek, które nie mogą osiągnąć orgazmu z powodu zbyt krótko trwającego stosunku seksualnego. Bo jeśli problem ze wczesnym wytryskiem ma mężczyzna, dotyczy on również kobiety, będącej jego partnerką. Często opóźnienie wytrysku jest sprawą najważniejszą, ponieważ dysfunkcja ta uniemożliwia najczęściej osiągnięcie orgazmu kobiecie i niszczy życie seksualne obojga partnerów. Z pomocą mogą przyjść środki farmakologiczne, takie jak Duratia 60, które wykazują zdecydowanie większą skuteczność niż terapia behawioralna lub psychoterapia. Przedwczesny wytrysk to choroba przewlekłą, ale możemy ją kontrolować i leczyć środkami farmakologicznymi, umożliwiającymi kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem. Oznacza to, wydłużenie czasu od wprowadzenia prącia do pochwy do wytrysku i właśnie ten czas, jesteśmy w stanie wydłużyć, aby był on odpowiednio satysfakcjonujący dla obojga partnerów. Przyczyny przedwczesnego wytrysku mogą być dwojakiej natury: psychicznej i organicznej. Na jakość pożycia seksualnego mężczyzny wpływ ma między innymi jego samopoczucie, relacje, które buduje z innymi ludźmi i doświadczenia, które zdobył w ciągu swojego życia. Dysfunkcją związaną z przedwczesnym wytryskiem sprzyjają określone takie cechy, jak:
• nadmierna wrażliwość na bodźce seksualne, najczęściej (ale nie tylko) występująca u młodych, niedoświadczonych mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoje życie intymne i mają niewielkie doświadczenie seksualne
• reakcje nerwicowe, które związane są z lękiem odczuwanym przez mężczyznę, który może być spowodowany problemem z przedwczesnym wytryskiem w młodości, gdy problem pojawił się podczas pierwszych kontaktów seksualnych.

W późniejszym czasie, mężczyzna może podświadomie odczuwać niepokój lub nawet lęk przed kolejnym przedwczesnym wytryskiem. Stan nerwowości i niepewności wpływa na jego układ nerwowy i sprzyja przyspieszeniu reakcji seksualnych, więc wytrysk następuje dużo szybciej niż życzyłby sobie tego mężczyzna, a tym bardziej jego partnerka. Mężczyzna zostaje postawiony przez własny organizm w sytuacji, która jest w żaden sposób niezależna od niego, a im większy lęk odczuwa, tym niższa jest jego sprawność seksualna. Powoduje to z kolei awersje, lęk i niechęć do kolejnych stosunków seksualnych, a wręcz unikanie ich. Zbyt wczesny wytrysk, może być spowodowany również przyczynami organicznymi, związanymi z nieprawidłowym funkcjonowaniem organizmu, oraz chorobami i wadami rozwojowymi, a także nałogami. Do problemów organicznych można zaliczyć nałogi takie jak:
• alkoholizm lub narkomania
oraz choroby takie jak:
• cukrzyca
• schorzenia neurologiczne
• schorzenia układu moczowo - płciowego
• starzenie się organizmu
• nadwrażliwość żołędzi
• zbyt krótkie wędzidełko żołędzi.

Przedwczesny wytrysk ma duży wpływ nie tylko życie seksualne partnerów, ale na cały ich związek. Życie seksualne partnerów jest udane i satysfakcjonujące, w momencie, gdy oboje czerpią z niego radość i odczuwają pełną satysfakcję. Zaburzenia w tej sferze są trudne do jednoznacznego zdefiniowania. Ponieważ każdy badany przypadek jest inny, a każdy odczuwa inaczej i ma inne potrzeby i preferencje. W niektórych przypadkach przedwczesny wytrysk nie przekreśla pożycia seksualnego, ponieważ partnerzy znajdują inne sposoby zaspokojenia swoich potrzeb, które są satysfakcjonujące dla obojga zainteresowanych. Do momentu, gdy długość stosunku odpowiada obojgu partnerom i daje im pełną satysfakcję, nie można stwierdzać zaburzenia, można tylko mówić o chęci a nawet pragnieniu przedłużenia przyjemności, którą daje nam seks. Przedwczesny wytrysk należy uznać za problemem, dopiero wtedy, gdy partnerka nie jest w stanie osiągnąć satysfakcji ze współżycia z powodu zbyt krótkiego czasu trwania stosunku. W takim wypadku konieczne jest podjęcie działań, które mogą poprawić jakość współżycia poprzez przedłużenie czasu jego trwania. Większość mężczyzn marzy i fantazjuje o seksualnym maratonie. Okazuje się jednak, że w pełni satysfakcjonujący oboje partnerów seks zajmuje im znacznie mniej czasu niż sądzą. Kompleksy i stresy, które wynikają z nierealistycznych marzeń i oczekiwań oraz stawiane sobie zbyt wygórowane wymagania mogą jedynie pogorszyć jakość ich stosunku seksualnego. Przeprowadzone badania wskazały, że czas jaki uważamy za "wystarczający" lub "pożądany" to 10 do 15 minut. Zaprezentowane dane mogą pomóc niejednemu mężczyźnie w pozbyciu się obaw, lęków i kompleksów mających bardzo silny i istotny wpływ na czas trwania stosunku płciowego.

Produkty Powiązane

Tagi: Duratia 60 mg DAPOKSETYNA, zaburzenie erekcji, tabletki na opóźnienie wytrysku, przedłużenie czasu stosunku płciowego, przedwczesna ejakulacja,

Duratia 60
Niedostępny
Niedostępny